Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #80711 3 czerwca 2014, 13:52

julitav1 Zaprawiona w bojach
Słodziak :)

Zgłoś nadużycie #80712 3 czerwca 2014, 13:52

Edka82 Fajna mama
Zmykam bo znowu banku nie ogarnę :/

Zgłoś nadużycie #80713 3 czerwca 2014, 13:57

pinka Gotowa na wszystko

Edka82 napisał(a)

i PO :)

Ale słodka ta Twoja psina.
Zabieram się za robienie obiadu. :-)

Zgłoś nadużycie #80714 3 czerwca 2014, 14:02

anafreud Fajna mama

smile napisał(a)

Dziewczyny ja na jajnikach milam pelna pecherzy diagnoza policystyczne jajniki ale to jeszcze nie pewne. W sobote czy niedziele wypadaja mi plodne. A wczoraj wieczorem chyba z 20 min bolal mnie jajnik. Ibtak mysle moze oczyszcza sie po tych lekach ?? ? Bo juz sama nie wiem.

ja niestety nie pomogę - nie znam się :( ale coś w tym może być... tak na chłopski a w zasadzie babski rozum

julitav1 napisał(a)

A ja znowu wczoraj po USG ale wieczorkiem zobaczyłam przezroczysty sluż z nitkami krwi nie wiem co to moze być narazie nie chce myśleć bo można oszaleć :(

może po usg ?? bo to chyba dowcipne było więc często coś tam się naderszy i takie nitki są ?? kurde no nie wiem... też

gusiaa napisał(a)

Tak ale jak sie czeka na pierwsze (w sumie juz drugie ) to ciezej znosi sie porażkę..

nie no jasne.... ale musimy być dzielne.... w końcu się uda :) obiecuje!

motyl1909 napisał(a)

gusiaa, u Ciebie żadnej porażki nie będzie :) masz śliczną tempkę ;) więc bez stresu mi tu proszę :)

Motyl wiesz, większość owulacyjnych wykresów na ovuF ma piękną tempkę - obejrzałam setki, że było ładnie pięknie, wysoko i wszystko aż nagle spadła na łeb i szyję i dupa, @ - wiesz na zasadzie "ładnie żarło i zdechło"
Edka - fajny psiak :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #80715 3 czerwca 2014, 14:02

mamelka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Czy ktoś wie co z Nati? :(

Hej, ciąża nati niestety obumarła :(

Zgłoś nadużycie #80716 3 czerwca 2014, 14:05

paola Fajna mama
Ja uciekłam z pracy bo tak mnie boli. kurde nie chce któras mi pomóc przygotowywać na jutro imprezkę? Musze zrobic cos do jedzenia i posprzatac chate ale jak to mam zrobić jak mam 60 % ograniczone ruchy?! A i przewinie mi sie przez dom jutro gdzies 20 osób

Zgłoś nadużycie #80717 3 czerwca 2014, 14:08

anafreud Fajna mama
kurde, ale odwaliłam.... wysłałam przez przypadek smsa niezbyt eleganckiego nie temu odbiorcy...:/ mój Młody trenuje w klubie i teraz ten klub jakąś akcję w sobotę organizuje - połączenie się z kim czy, nieważne zresztą. Miał być dziś normalnie trening i obok zebranie odnośnie tego festynu czy co to ma być - ale od rana pani stażystka z siedziby klubu przysyła smsy, najpierw, że trening o 17 (a nie o 1 8) a o 18.15 zebranie w drugiej części miasta, potem za chwilkę, że jednak nie, to o 17 będzie w czwartek a nie dziś - dziś normalnie. Po jakiś czasie znów, że jednak o 17 i tak w kółko. Gadałam przez smsy z kumpelą o tym i dostałam kolejnego smsa od pani stażystki że zebranie też godzinę wcześniej o 17.15... i odpisałam jej (zamiast do koleżanki) , że coś w stylu "hahaha no nie wiem, nie chce mi się jechać i tak w godzinę się nie skończy a w ogóle jak się wku...e to nigdzie nie pojadę" na smsa pt "zebranie przełożone na 17.15 tu i tu".... boże trener mnie już do końca znienawidzi ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80718 3 czerwca 2014, 14:09

anafreud Fajna mama

paola napisał(a)

Ja uciekłam z pracy bo tak mnie boli. kurde nie chce któras mi pomóc przygotowywać na jutro imprezkę? Musze zrobic cos do jedzenia i posprzatac chate ale jak to mam zrobić jak mam 60 % ograniczone ruchy?! A i przewinie mi sie przez dom jutro gdzies 20 osób

o matko - współczuję.... a nie możesz przełożyć imprezki ?? chętnie bym pomogła ale daleko....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80719 3 czerwca 2014, 14:10

paola Fajna mama

anafreud napisał(a)

kurde, ale odwaliłam.... wysłałam przez przypadek smsa niezbyt eleganckiego nie temu odbiorcy...:/ mój Młody trenuje w klubie i teraz ten klub jakąś akcję w sobotę organizuje - połączenie się z kim czy, nieważne zresztą. Miał być dziś normalnie trening i obok zebranie odnośnie tego festynu czy co to ma być - ale od rana pani stażystka z siedziby klubu przysyła smsy, najpierw, że trening o 17 (a nie o 1 8) a o 18.15 zebranie w drugiej części miasta, potem za chwilkę, że jednak nie, to o 17 będzie w czwartek a nie dziś - dziś normalnie. Po jakiś czasie znów, że jednak o 17 i tak w kółko. Gadałam przez smsy z kumpelą o tym i dostałam kolejnego smsa od pani stażystki że zebranie też godzinę wcześniej o 17.15... i odpisałam jej (zamiast do koleżanki) , że coś w stylu "hahaha no nie wiem, nie chce mi się jechać i tak w godzinę się nie skończy a w ogóle jak się wku...e to nigdzie nie pojadę" na smsa pt "zebranie przełożone na 17.15 tu i tu".... boże trener mnie już do końca znienawidzi ;)

Rozwalasz system hhaha

Zgłoś nadużycie #80720 3 czerwca 2014, 14:10

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

No to odwaliłaś :D
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #80721 3 czerwca 2014, 14:11

paola Fajna mama

anafreud napisał(a)

o matko - współczuję.... a nie możesz przełożyć imprezki ?? chętnie bym pomogła ale daleko....

No niestety nie przełożę. Mąż się smieje że nawet na moje urodziny Obama przyjechał haha

Zgłoś nadużycie #80722 3 czerwca 2014, 14:12

Lenka87 Fajna mama
Wiecie, co moje bystre inaczej dzieci wymyśliły sobie na obiad ?? Kebaba :D

Zgłoś nadużycie #80723 3 czerwca 2014, 14:15

anafreud Fajna mama

paola napisał(a)

No niestety nie przełożę. Mąż się smieje że nawet na moje urodziny Obama przyjechał haha

hahaha no widzisz ?? to niech Obama pożyczy masażystę przystojnego :P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80724 3 czerwca 2014, 14:18

anafreud Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Wiecie, co moje bystre inaczej dzieci wymyśliły sobie na obiad ?? Kebaba :D

i super :) zazdroszczę...mój gad nie jada takich rzeczy - ze śmieciuchów to tylko np hamburgery (ale tylko domowe) bez kotleta (czyt. bułka z warzywami), hot-doga ze stacji paliw ale bez parówki/kiełbaski/kabanosa i sosów (czyt suchą bułkę z dziurą w środku), pizzy nie zje (ewentualnie same skórki z zewnątrz na których nie ma prawa być nawet maźnięte sosem czy serem).... jedyne na co się skusi to happy meal z Maca z nuggetsami i pomidorkami (choć coraz częściej z frytkami) ale tylko i wyłącznie dlatego, że wie, że najpierw zjada, potem zabawka :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80725 3 czerwca 2014, 14:18

paola Fajna mama

anafreud napisał(a)

hahaha no widzisz ?? to niech Obama pożyczy masażystę przystojnego :P

hehe dobre dobre!
Dobra to ja spadam i ide jakos pracować. Będe w wolnej chwili jak już nie dam rady i bede potrzebowała odpoczynku

Zgłoś nadużycie #80726 3 czerwca 2014, 14:22

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

i super :) zazdroszczę...mój gad nie jada takich rzeczy - ze śmieciuchów to tylko np hamburgery (ale tylko domowe) bez kotleta (czyt. bułka z warzywami), hot-doga ze stacji paliw ale bez parówki/kiełbaski/kabanosa i sosów (czyt suchą bułkę z dziurą w środku), pizzy nie zje (ewentualnie same skórki z zewnątrz na których nie ma prawa być nawet maźnięte sosem czy serem).... jedyne na co się skusi to happy meal z Maca z nuggetsami i pomidorkami (choć coraz częściej z frytkami) ale tylko i wyłącznie dlatego, że wie, że najpierw zjada, potem zabawka :)

No to niejadka masz :) Moje chłopaki najbardziej lubią kebaby, hot-dogi i knysze z dworca PKSu :) A najlepsze są według nich mięsko i surówki :) Chyba muszę się ubrać i jechać, bo mi trują

Zgłoś nadużycie #80727 3 czerwca 2014, 14:24

anafreud Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

No to niejadka masz :) Moje chłopaki najbardziej lubią kebaby, hot-dogi i knysze z dworca PKSu :) A najlepsze są według nich mięsko i surówki :) Chyba muszę się ubrać i jechać, bo mi trują

no właśnie na szczęście nie jest niejadkiem :) je ładnie ale dość ograniczony repertuar - ale mnie najważniejsze, że lubi zupy, warzywa, owoce i wszystko co mączne (naleśniki, placki, kluski wszelakie, pierogi itd) - choć nie powiem, że czasem śmieciuch ułatwiłby mi życie
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80728 3 czerwca 2014, 14:35

gusiaa Supermama
Jak dobrze żyć że świadomością że koniec pracy ;-)
Wogóle czulam że coś mi leci w pracy brzuch boli mówię no Kur..a nie tylko nie @ za szybko. Idę patrzę fuj mega dużo śluzu białego takiego jajka... ) ha ale smaczne co? Sory ale musiałam)
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #80729 3 czerwca 2014, 15:00

Konto usunięte
jeny, ja się nie wyrabiam w pracy kompletnie :/

Zgłoś nadużycie #80730 3 czerwca 2014, 15:02

Edka82 Fajna mama
Ja jednak najpierw muszę zrobić obiad, mężyk dzwonił mówił, że głodny mega. Potem wyskoczę do banku :)