Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #80671 3 czerwca 2014, 11:13

Koralina Gotowa na wszystko
Lenka zostaw ta szyjke!!!!! Niech sobie jest jaka jest.

Zgłoś nadużycie #80672 3 czerwca 2014, 11:20

anafreud Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Kiedy robisz testaa?

kurcze nie wiem.... zwątpienie mnie dopało - jak Ciebie - niby myślałam o czwartku - to byłby 12dpo ale chyba nie ma sensu.... piersi mnie leciuteńko bolą ale w sumie tylko jak dotknę, śluz niby kremowy ale w zeszlym miesiącu też go miałam i nie wiem czy nie więcej... co kilka dni pobolewa mnie brzuch ale tyle co nic....
jedyne co wieczorami jak już leżę czuje kłucie w - nie wiem szyjce czy gdzie - nisko bardzo nad spojeniem łonowym - ale to też zakłuje, pokłuje chwile i mija.... i więzadła przy kichaniu mnie bolą - jak kichnę to w pół się łamię - ale to akurat raczej żaden objaw.... chyba zostanę na tym 10.06 jak było...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #80673 3 czerwca 2014, 11:22

anafreud Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Byłam jeszcze raz sprawdzić tą szyjkę. Nadal jest bardzo wysoko i na dodatek mam taki wodnisto-kremowy śluz :/ Porąbane to wszystko...

wiesz, Ty po tych proszkach na przesunięcie też możesz mieć całkiem inaczej - w końcu to hormony jakieś brałaś więc mogło się wszystko poprzeinaczać
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80674 3 czerwca 2014, 11:25

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

wiesz, Ty po tych proszkach na przesunięcie też możesz mieć całkiem inaczej - w końcu to hormony jakieś brałaś więc mogło się wszystko poprzeinaczać

Też tak myślę. Z resztą popatrzyłam na OF w galerii wykresów i często przed @ się zdarza wodnisty śluz
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #80675 3 czerwca 2014, 11:45

Konto usunięte
ale czas mi zapierdziela, a to już prawie 12... ;p

Zgłoś nadużycie #80676 3 czerwca 2014, 11:48

anafreud Fajna mama
boże a mi się dłuży tak niesamowicie że szok... dałam dzieciakom taką pracę że nie muszę z nimi robić ale dziś humory mają takie nieteges, że normalnie grrr...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80677 3 czerwca 2014, 11:55

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

boże a mi się dłuży tak niesamowicie że szok... dałam dzieciakom taką pracę że nie muszę z nimi robić ale dziś humory mają takie nieteges, że normalnie grrr...

Ja też dzisiaj nie mam humoru. Pogoda do kitu i na dodatek źle się czuję :(

Zgłoś nadużycie #80678 3 czerwca 2014, 11:55

julitav1 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie kilka miesięcy temu pisałam na forum "Starania - zostac mamą w 2014 roku"
Pamiętanie robiłam wtedy test ktory niby dał wynik pozytywny ale niestety 20 kwietnia dostałam @;/
Poszłam do gina zrobiłam bete i okazało się że nic tam nie ma :(
Chciałam odpocząć od tego wszystkiego i dać czas aby się przebadac czy oby napewno wszystko jest ze mną ok.
Jestem obecnie po badaniach. Progesteron mam za niski i moze dlatego ciazy nie dało się utrzymać ( już chyba 2 raz)
Miałam monitoring cyklu zeby zobaczyc czy owulacja się odbyła. Pierwsze USG robiłam 30 maja w piątek - Pęcherzyk dominujący 18 mm endomentrium 11,4 wiec bardzo blisko owulki. W poniedziałek 2 czerwca kolejne USG brak pęcherzykawidoczne ciałko żółte endomentrium 11,9. Więc wszystko dobrze :)
W tym czasie podjęliśmy próbę starań :)
Więc mogę was powitać poraz 2 z nowym nastawieniem i nowymi staraniami :)
Pozdrawiam WAS cieplutko :)

Zgłoś nadużycie #80679 3 czerwca 2014, 11:58

Konto usunięte
Dziewczyny, nie wiem dlaczego zmieniają się cyferki u niektórych z was przy testowaniu... :/

Zgłoś nadużycie #80680 3 czerwca 2014, 11:58

smile Supermama
Hej dziewczyny! Jak ranek mija ?? W sumie to juz poludnie ;)
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #80681 3 czerwca 2014, 12:00

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

Hej dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie kilka miesięcy temu pisałam na forum "Starania - zostac mamą w 2014 roku"
Pamiętanie robiłam wtedy test ktory niby dał wynik pozytywny ale niestety 20 kwietnia dostałam @;/
Chciałam odpocząć od tego wszystkiego i dać czas aby się przebadac czy oby napewno wszystko jest ze mną ok.
Jestem obecnie po badaniach. Progesteron mam za niski i moze dlatego ciazy nie dało się utrzymać ( już chyba 2 raz)
Miałam monitoring cyklu zeby zobaczyc czy owulacja się odbyła. Pierwsze USG robiłam 30 maja w piątek - Pęcherzyk dominujący 18 mm endomentrium 11,4 wiec bardzo blisko owulki. W poniedziałek 2 czerwca kolejne USG brak pęcherzykawidoczne ciałko żółte endomentrium 11,9. Więc wszystko dobrze :)

witamy ponownie, w moim linku nadf suawczkami jest nasza tabela testerek, jesli chcesz być w niej umieszczona, to poproszę dane do tabelki na priv ;)

Zgłoś nadużycie #80682 3 czerwca 2014, 12:02

Lenka87 Fajna mama

smile napisał(a)

Hej dziewczyny! Jak ranek mija ?? W sumie to juz poludnie ;)

Cześć. U mnie nie ciekawie... Miałam sprzątać, ale nie mam weny... Najchętniej weszłabym pod pierzynę i spod niej nie wychodziła. A jak Tobie mija dzień ??

Zgłoś nadużycie #80683 3 czerwca 2014, 12:03

julitav1 Zaprawiona w bojach
Otworzyłam tabelkę ale nie chcą sie dane wpisywać;/

Zgłoś nadużycie #80684 3 czerwca 2014, 12:04

anafreud Fajna mama

julitav1 napisał(a)

witaj! rozgość się :) i trzymamy kciuki :)

Gusiaa a Ty kiedy testujesz ?? ?
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80685 3 czerwca 2014, 12:05

anafreud Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Cześć. U mnie nie ciekawie... Miałam sprzątać, ale nie mam weny... Najchętniej weszłabym pod pierzynę i spod niej nie wychodziła. A jak Tobie mija dzień ??

idę z Tobą !!! zabierz mnie plizzzzzzz.....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80686 3 czerwca 2014, 12:07

smile Supermama
[QUOTE=Lenka28]Cześć. U mnie nie ciekawie... Miałam sprzątać, ale nie mam weny... Najchętniej weszłabym pod pierzynę i spod niej nie wychodziła. A jak Tobie mija dzień ?? [/QUOTE]
Ja wczoraj sprzatalam i juz mam dosc na tydzien ;) marze aby do piatku taki porzadek zostal ;) . Zaraz mykam po mala do przedszkola.A tak ponuro, deszcz pada w radiu same smutasne kawalki tylko spac!!!

Zgłoś nadużycie #80687 3 czerwca 2014, 12:07

smile Supermama
Witaj Juvita :)

Zgłoś nadużycie #80688 3 czerwca 2014, 12:08

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

idę z Tobą !!! zabierz mnie plizzzzzzz.....

To chodź :) Mam dużą pierzynę :D

Zgłoś nadużycie #80689 3 czerwca 2014, 12:08

anafreud Fajna mama

julitav1 napisał(a)

Otworzyłam tabelkę ale nie chcą sie dane wpisywać;/

do motyla na pw wyślij - to nasz admin bo nam ostatnio ktoś mieszał w tabelkach...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80690 3 czerwca 2014, 12:10

smile Supermama
Dziewczyny ja na jajnikach milam pelna pecherzy diagnoza policystyczne jajniki ale to jeszcze nie pewne. W sobote czy niedziele wypadaja mi plodne. A wczoraj wieczorem chyba z 20 min bolal mnie jajnik. Ibtak mysle moze oczyszcza sie po tych lekach ?? ? Bo juz sama nie wiem.