Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #80471 2 czerwca 2014, 21:29

takasobieja Fajna mama

paola napisał(a)

Mój wie, że jak ma okres to może liczyc na cos innego hehe

a ja nie lubię czegoś innego :P więc mój ma trochę pecha :P

Zgłoś nadużycie #80472 2 czerwca 2014, 21:29

Tasiemka Supermama

paola napisał(a)

o to to :D często właśnie tak to się kończy jak się nakręcimy za bardzo :P hehehe

Zgłoś nadużycie #80473 2 czerwca 2014, 21:29

paola Fajna mama

takasobieja napisał(a)

masz jakiś kołnierz czy coś?
Biedulka!! A co z tym kręgosłupem nie tak?

Nie ma kołnierza ale by sie przydał ogólnie to często mi cos wyskoczy i jak nie jadę do wstawienia to"przyzwyczajam' sie do bólu ale tyle tego juz jest że mały dotyk np na bark a boli,. Jestem ROBAL w domu i wszystko chce i musze robić i atk to jest.

Zgłoś nadużycie #80474 2 czerwca 2014, 21:30

anafreud Fajna mama

paola napisał(a)

masakra, wróciłam od wprawienia- ogólnie pani powiedziała że tak nie wygląda kręgosłup takiej młodej dziewczyny. cała powystawiana i poblokowana. Boli boli i nie wiem jak będę dziś spać. Teraz muszę czekac na D. aż wróci z pracy żeby mi włosy umył

boże współczuję! słuchaj nie wiem gdzie się leczysz ale moja koleżanka z pracy (też jej wypadało co chwilę coś) zaczęła korzystać z terapii manualnej - pan ją naciąga raz na 3 miesiące tak, że mówi, że kości jej strzelają jakby się co najmniej łamały, potem do 24 godz. ma temp i wszystko rozpalone a potem 3 miesiące chodzi bez problemu - mimo takiego kręgosłupa gania na wysokich obcasach codziennie :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #80475 2 czerwca 2014, 21:31

paola Fajna mama

takasobieja napisał(a)

a ja nie lubię czegoś innego :P więc mój ma trochę pecha :P

Nie wiem czy myslimy o tym samym z tym innym hehe

Zgłoś nadużycie #80476 2 czerwca 2014, 21:31

anafreud Fajna mama

paola napisał(a)

no teraz chyba niebardzo :P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80477 2 czerwca 2014, 21:32

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

przerąbane, żeby młoda dziewczyna musiała się tak męczyć... szczerze Ci współczuję i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy! ;)

Ja mam takiego pecha, że dostalam w genach i nieciekawy charakter i choroby :P mam nadzieje, ze chodziac cukrzycy nie będę miała po mamie i babci :/ eh... prawda jest taka, że wszystkie te choroby są głównie od tarczycy. Od kiey mam niedoczynność to mam nerwicę (była i depresja, ale szybko wyleczona), hormony ogólnie dużo potrafią nakiełbasić w organizmie :/ szczególnie tsh.

Zgłoś nadużycie #80478 2 czerwca 2014, 21:32

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

boże współczuję! słuchaj nie wiem gdzie się leczysz ale moja koleżanka z pracy (też jej wypadało co chwilę coś) zaczęła korzystać z terapii manualnej - pan ją naciąga raz na 3 miesiące tak, że mówi, że kości jej strzelają jakby się co najmniej łamały, potem do 24 godz. ma temp i wszystko rozpalone a potem 3 miesiące chodzi bez problemu - mimo takiego kręgosłupa gania na wysokich obcasach codziennie :)

dżizas...

Zgłoś nadużycie #80479 2 czerwca 2014, 21:32

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

ej motyl a Ty mialas isc do kina! byłaś?

byłam :D i muszę powiedzieć, że był zaj***** film! :D nigdy w życiu się tak nie uśmiałam :D

Zgłoś nadużycie #80480 2 czerwca 2014, 21:33

paola Fajna mama

anafreud napisał(a)

Właśnie zabieram sie za siebie i już zapisałam się na nastepną wizytę bo mąz mów że jak będę chodzic z brzuchem jak mnie tak kręgosłup boli. na szczęście od lipca 2 miesiące wolnego to sie podreperuję

Zgłoś nadużycie #80481 2 czerwca 2014, 21:33

anafreud Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Medal z ziemniaka ?? ? hahahaha co Tobie dziś dziewczyno? "medal z ziemniaka" Parskam śmiechem :D

a czasem mi się tak zdarza ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80482 2 czerwca 2014, 21:34

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Ja mam takiego pecha, że dostalam w genach i nieciekawy charakter i choroby :P mam nadzieje, ze chodziac cukrzycy nie będę miała po mamie i babci :/ eh... prawda jest taka, że wszystkie te choroby są głównie od tarczycy. Od kiey mam niedoczynność to mam nerwicę (była i depresja, ale szybko wyleczona), hormony ogólnie dużo potrafią nakiełbasić w organizmie :/ szczególnie tsh.

no masakra, współczuję na prawdę... ale dobrze, że jakoś sobie z tym wszystkim potrafisz poradzić ;)

Zgłoś nadużycie #80483 2 czerwca 2014, 21:34

takasobieja Fajna mama

paola napisał(a)

Nie wiem czy myslimy o tym samym z tym innym hehe

mam na myśli gardłową sprawę haha

Zgłoś nadużycie #80484 2 czerwca 2014, 21:35

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

hahaha! :D są i gardłowę i rączkowe :D trzeba sobie radzić :D

Zgłoś nadużycie #80485 2 czerwca 2014, 21:36

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

byłam :D i muszę powiedzieć, że był zaj***** film! :D nigdy w życiu się tak nie uśmiałam :D

a co to za film? Ja na wkręconych się nieźle usmialam :D

Zgłoś nadużycie #80486 2 czerwca 2014, 21:36

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

no to mój też ma pecha, bo ja w tym nie gustuję :P dlatego nawet i po czerwonym dywanie pójdzie :D

Zgłoś nadużycie #80487 2 czerwca 2014, 21:37

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

na czym byłaś ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80488 2 czerwca 2014, 21:37

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

a co to za film? Ja na wkręconych się nieźle usmialam :D

"Milion sposobów, jak zginąć na zachodzie" :D czad! polecam każdemu na poprawę humoru ;)

Zgłoś nadużycie #80489 2 czerwca 2014, 21:38

paola Fajna mama

takasobieja napisał(a)

No dobre! gdybym mogła sie ruszac to leżałabym na podłodze i sie smiała z tego tekstu. dobra jesteś.

Zgłoś nadużycie #80490 2 czerwca 2014, 21:38

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

no masakra, współczuję na prawdę... ale dobrze, że jakoś sobie z tym wszystkim potrafisz poradzić ;)

Czasem nie potrafie wiesz :/ jak miałąm te mega problemy z oddychaniem to ryczałam, że nie mam siły tak żyć. Gin mi już powiedział, że jak zajdę w ciazę to muszę te leki odstawić. Boję się mega tego :( przez moja nerwicę miałam pełno objawów somatycznych... i też boje się czy w ciazy jak będą buzować hormony czy mi nie bedzie odbijać