Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #80391 2 czerwca 2014, 19:20

anafreud Fajna mama

paola napisał(a)

byłam teraz na chwilę w pracy ( w sklepiku szkolnym) bo przywieźli mi owoce i warzywa i podniosłam skrzynie z 15 kg jabłkami i wyskoczył mi dysk. strasznie boli. Zgiąć sie nie idzie. mam problemy z krzyżem i znów zapomniałam o tym i w pośpiechu podniosłam. MASAKRA - zaraz narobie w gacie!

o matko!!! ja nie wiem czemu od razu pomyślałam o dysku komputerowym!!! teraz jak już wiem o jaki dysk chodzi to Twoja wypowiedź ma jak najbardziej sens! współczuje - jakiś dobry kręgarz by się przydał
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #80392 2 czerwca 2014, 19:20

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

a co mamy Ci powiedzieć? że tak masz rację, dołuj się dalej? trzeba Tobą potrząsnąć, żebyś to sobie jeszcze raz przemyślała i poukładała, bo ja rozumiem, że można mieć ciężkie dni i chwile zwątpienia, ale żeby walić takie stwierdzenia? Nie obrażaj się i nie fochaj, ale czasem mnie dobijasz takimi tekstami... raz mówisz, że jest cudownie cieszysz się i skaczesz, a drugi raz jesteś na skraju załamania, popadasz ze skrajności w skrajaność... próbuję Cię wesprzeć, w tych ciężkich dla Ciebie chwilach, przemówić Ci do rozsądku, ale jak rozumiem,że robię to źle, więc przepraszam!

To właściwie po co tu jestem, skoro jest "rozchwiana emocjonalnie"? bo właśnie to miałaś na myśli. Każda z nas ma takie dni, a wy na mnie naskakujecie, jakbym nie wiem co zrobiła. Okej, nie będę mówić co myślę. Po prostu ;) koniec tematu ;)
Tasiemka, ile egzaminów ci zostało ?

Zgłoś nadużycie #80393 2 czerwca 2014, 19:21

Konto usunięte

Nina1 napisał(a)

Motyl - to gorszy dzień :) , dziś wszyscy są zmęczeni, rozdrażnieni itp. Coś z tą pogodą jest nie tak.

Cieszcie się sobą :) , a wszystko się ułoży i dzidzia będzie z wami. Może za dużo o tym wszystkim myślisz?

No tak, za dużo ;) Pójdę do psychiatry to mi pomoże ;)

Zgłoś nadużycie #80394 2 czerwca 2014, 19:21

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Oj wiem... Mam gorsze dni okej? Musicie mnie ścierpieć. Walczę, naprawdę się staram. Mam nadzieję, że kiedyś moja cierpliwość zostanie nagrodzona :)

walcz maleńka, walcz - pamiętaj, że nie liczy się ile bitew przegrasz tylko czy wygrasz wojnę!!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80395 2 czerwca 2014, 19:21

takasobieja Fajna mama
A czy ja mogę powiedzieć co myślę? Jestem tu chyba od grudnia, to nie długo, przez ten czas dwa razy wracałaś do plastrów, co chwile się rozmyślałaś. I proszę Cię o jedno - jeśli masz złe dni i jest Ci przykro to po prostu się wyżal, popłacz. A Ty za każdym razem jak masz zły dzień to najlepiej rzucić wszystko, wziąć plastry, za chwile jednak odstawić. Myślisz, że nam nie jest przykro, że inni zachodzą? Ja staram się prawie 3 lata! Nigdy nie zaszłam, Ty chociaż wiesz, że mozesz! Ja nie... Ty ciągle powtarzasz wszystkim, że mają się trzymać. Weź się w garść i zacznij zachowywać się jak dorosła kobieta. My też czasem płaczemy, ale to ma nas mobilizować, a nie dołować. Masz 21 lat... wyluzuj trochę bo zwariujesz. Pomyśl, że co będzie to będzie, a Ty póki jesteś młoda to ciesz sie wolnym czasem z mężem, spędzajcie każdy dzień jakby był tym wyjątkowym, a dziecko samo przyjdzie :) . Bardzo Ci tego życzę nie tylko ja, tylko my wszystkie. Możesz być teraz na mnie zła, trudno, ale już powoli mi ciśnienie skacze. :)

Zgłoś nadużycie #80396 2 czerwca 2014, 19:22

Nina1 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Nie to miałam na myśli ;) .

Zgłoś nadużycie #80397 2 czerwca 2014, 19:22

takasobieja Fajna mama
A co do owulki... moja też się gdzieś zagubiła! WIęc Motyl czekamy na nią razem! Ty na swoją, a ja na swoją :) i zajdziemy o!

Zgłoś nadużycie #80398 2 czerwca 2014, 19:24

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Dobra, widzę, że nie mogę nawet powiedzieć co czuję... bo od razu jakimś dziwnym tonem mówicie... I nie musicie mi mówić, że mam się "otrząsnąć" lub "wziąć w garść",,,

ejjj no jeśli wolisz żebyśmy głaskały Cię po głowie i przytakiwały Ci to powiedz - jedne zęby zacisną,  nie zrobią ale się zamkną a inne zadziałają tak jak chcesz... chciałyśmy Cię przywrócić do pionu a niestety czasem żeby to zrobić trzeba komuś dać w pysk ;) nie gniewaj się :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80399 2 czerwca 2014, 19:25

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

To właściwie po co tu jestem, skoro jest "rozchwiana emocjonalnie"? bo właśnie to miałaś na myśli. Każda z nas ma takie dni, a wy na mnie naskakujecie, jakbym nie wiem co zrobiła. Okej, nie będę mówić co myślę. Po prostu ;) koniec tematu ;)
Tasiemka, ile egzaminów ci zostało ?

Ty źle rozumiesz Tasiemkę. Każda z nas ma gorsze dni, płaczemy itd. Ty nas wspierasz. Ale żadna z nas nie rzuca wszystkiego i nie chce zwinąć tyłka i uciekać od tego. Staramy się razem. :)

Zgłoś nadużycie #80400 2 czerwca 2014, 19:25

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

A co do owulki... moja też się gdzieś zagubiła! WIęc Motyl czekamy na nią razem! Ty na swoją, a ja na swoją :) i zajdziemy o!

Noooo! zaginęła w akcji :D przesunęłam póki co dupka i testowanie :d zobaczymy kiedy nadejdzie :D śmiesznie będzie, jak razem w tym samym dniu będzie owulować ? (tak to się pisze? ) :D

Zgłoś nadużycie #80401 2 czerwca 2014, 19:26

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Psychiatra zaszkodzi :P bo leków w ciązy brać nie można :) do psychologa chętnie poszłabym razem z Tobą :) też by mi się przydał

Zgłoś nadużycie #80402 2 czerwca 2014, 19:26

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Ty źle rozumiesz Tasiemkę. Każda z nas ma gorsze dni, płaczemy itd. Ty nas wspierasz. Ale żadna z nas nie rzuca wszystkiego i nie chce zwinąć tyłka i uciekać od tego. Staramy się razem. :)

Ale ja nie rzucam wszystkiego... czy ja powiedziałam, że przestaję się starać i odchodzę? nie. Walczę. Po prostu kilka wydarzeń ostatnich dni mnie dobiło. No i tyle. Chyba mam prawo do tego, żeby sobie cały dzień popłakać.

Zgłoś nadużycie #80403 2 czerwca 2014, 19:27

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Psychiatra zaszkodzi :P bo leków w ciązy brać nie można :) do psychologa chętnie poszłabym razem z Tobą :) też by mi się przydał

Ja tam byłam już nie raz i jakoś mi nie pomógł :/ dobra, dajcie mi w pysk i ogarniam sytuację :D w dupie mam smutki. Uda nam się. Musi ;)

Zgłoś nadużycie #80404 2 czerwca 2014, 19:28

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

no to dziewczynki - otwieram gabinet i zapraszam :) bo póki co przyjmuje tylko z rejonu a i trzeba czekać w huk czasu w kolejce ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80405 2 czerwca 2014, 19:30

Lenka87 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Powiem Ci, że ja jeszcze miesiąc temu myślałam o wizycie u psychiatry :) Na szczęście wszystko się uspokoiło.
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #80406 2 czerwca 2014, 19:31

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Powiem Ci, że ja jeszcze miesiąc temu myślałam o wizycie u psychiatry :) Na szczęście wszystko się uspokoiło.

Czyli jest dla mnie jakaś nadzieja! :)

Zgłoś nadużycie #80407 2 czerwca 2014, 19:35

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Noooo! zaginęła w akcji :D przesunęłam póki co dupka i testowanie :d zobaczymy kiedy nadejdzie :D śmiesznie będzie, jak razem w tym samym dniu będzie owulować ? (tak to się pisze? ) :D

No ja już też zaczynam się denerwować co z moją owu :/ dziś test był taki jak wczoraj... jajnik wcale juz mnie nie napiernicza :/ wiem, że raz w roku można mieć bezowulacyjny :( ale wolałabym żeby jednak była owu! Tyle czasu mnie już boli i co :( Ja kiedys z khalesi tak miałam dwa cykle :) że dostałyśmy @ w ten sam dzień, owu była w ten sam dzień i kolejny cykl tak samo :P a owulki gdzies w 19dc :P

Zgłoś nadużycie #80408 2 czerwca 2014, 19:37

Nina1 Fajna mama

anafreud napisał(a)

no to dziewczynki - otwieram gabinet i zapraszam :) bo póki co przyjmuje tylko z rejonu a i trzeba czekać w huk czasu w kolejce ;)

Z ciekawości, jesteś psychologiem? :)

Zgłoś nadużycie #80409 2 czerwca 2014, 19:37

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

No ja już też zaczynam się denerwować co z moją owu :/ dziś test był taki jak wczoraj... jajnik wcale juz mnie nie napiernicza :/ wiem, że raz w roku można mieć bezowulacyjny :( ale wolałabym żeby jednak była owu! Tyle czasu mnie już boli i co :( Ja kiedys z khalesi tak miałam dwa cykle :) że dostałyśmy @ w ten sam dzień, owu była w ten sam dzień i kolejny cykl tak samo :P a owulki gdzies w 19dc :P

hm, no powiem Ci, że naprawdę miałam przez 4 dni bóle owulacyjne, a tu dupa. Nic. Dlatego byłam pewna, że wczorajszy wzrost to owulka. No nic, mam nadzieję, że przez kolejne 2 dni będzie wzrost tempki i że to będzie owulka :) I może u Ciebie też :) Póki co przesunęłam i dupka i testowanie pierwsze, bo w takim razie wszystko mi się przesunie...

Zgłoś nadużycie #80410 2 czerwca 2014, 19:38

anafreud Fajna mama
hahaha Motyl szukałam obrazka dla Ciebie pt dać w pysk i mi się znalazło takie coś :)  nie wiem co to ma do rzeczy ale google mądre jest więc na pewno coś ;)
Grochu (*) 9tc