Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #80331 2 czerwca 2014, 16:49

Szpilkka Supermama

nadia1991 napisał(a)

przykro mi :/

No mi też, ale nie miałam pojęcia że była w szpitalu, ogólnie nasz kontakt jest znikomy ..... ma już jedną córkę

Zgłoś nadużycie #80332 2 czerwca 2014, 16:54

nadia1991 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

No mi też, ale nie miałam pojęcia że była w szpitalu, ogólnie nasz kontakt jest znikomy ..... ma już jedną córkę

za parę dni wasza rocznica ślubu jakieś plany z tej okazji macie ??

Zgłoś nadużycie #80333 2 czerwca 2014, 17:04

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

tak w ogóle to wczoraj dowiedziałam się że moja kuzynka poroniła i była łyżeczkowana ;/ ;/ ;/

przykra sytuacja...

Zgłoś nadużycie #80334 2 czerwca 2014, 17:05

anafreud Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

a Inezka przypadkiem nie pisała że dostała @ tak mi się wydawało że to ona jak was podczytywałam chyba że coś pomieszałam

nieee, Inezka pisała, że była I kreska i się zdenerwowała, ale później po południu wróciła, napisała,że @ nadal nie ma ale boli ją brzuch i pewnie się zjawi... od tamtej pory (skoro od rana jej nie było) nie ma wieści...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #80335 2 czerwca 2014, 17:22

nadia1991 Fajna mama

anafreud napisał(a)

nieee, Inezka pisała, że była I kreska i się zdenerwowała, ale później po południu wróciła, napisała,że @ nadal nie ma ale boli ją brzuch i pewnie się zjawi... od tamtej pory (skoro od rana jej nie było) nie ma wieści...

a to widocznie znowu czegos nie doczytałam

Zgłoś nadużycie #80336 2 czerwca 2014, 17:34

nadia1991 Fajna mama
gdzie się wszyscy podziewają ??

Zgłoś nadużycie #80337 2 czerwca 2014, 17:36

Tasiemka Supermama
o Boże niech się ta sesja skończy! :D dzwonią do mnie koleżanki non stop z zapytaniami - już mnie ucho boli :D , wysyłają mi swoje prace do sprawdzenia, a nie mam czasu swoich rzeczy ogarnąć :D nie wyrabiam :D

Zgłoś nadużycie #80338 2 czerwca 2014, 17:40

Tasiemka Supermama
Anafreud albo Edka albo ktoś związany z pedagogiką :D czy jakaś wasza koleżanka nie pisała w 2013 roku planu rozwoju zawodowego? :) potrzebuje na zaliczenie, a nie mam siły już myśleć :P i mam jeszcze jedno pytanie do Was, bo muszę napisać pracę na zaliczenie a potrzebuję inspiracji ;)
Nauczyciel wobec ucznia – co dzisiaj jawi się jako najpilniejsza potrzeba w relacjach interpersonalnych?

Zgłoś nadużycie #80339 2 czerwca 2014, 17:42

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

o Boże niech się ta sesja skończy! :D dzwonią do mnie koleżanki non stop z zapytaniami - już mnie ucho boli :D , wysyłają mi swoje prace do sprawdzenia, a nie mam czasu swoich rzeczy ogarnąć :D nie wyrabiam :D

mi zostały jeszcze 2 egzaminy i 2 projekty do oddania mam nadzieję że w tym roku sesja szybko się dla mnie skończy i to z pozytywnymi wynikami :)

Zgłoś nadużycie #80340 2 czerwca 2014, 17:46

anafreud Fajna mama
sorrki tak wpadłam na chwilę, wcześniej z tą Inezką ale poszłam grać z Młodym na konsoli.... jezu - grałam w piłkę z nim i jak się nie zamachnęłam żeby gola mu strzelić, jak się nie gwizdnęłam z poślizgiem to będę mieć tyłek jak Tasiemka ostatnio :) ała....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80341 2 czerwca 2014, 17:46

Tasiemka Supermama

nadia1991 napisał(a)

mi zostały jeszcze 2 egzaminy i 2 projekty do oddania mam nadzieję że w tym roku sesja szybko się dla mnie skończy i to z pozytywnymi wynikami :)

ja mam jeszcze 4 egzaminy i dwie prace, ale świra dostaje pomału, bo egzaminy najgorsze te ostatnie zostały i na dodatek dwa w jednym dniu, boje się, że mi się treści zbełtają :P

Zgłoś nadużycie #80342 2 czerwca 2014, 17:48

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

sorrki tak wpadłam na chwilę, wcześniej z tą Inezką ale poszłam grać z Młodym na konsoli.... jezu - grałam w piłkę z nim i jak się nie zamachnęłam żeby gola mu strzelić, jak się nie gwizdnęłam z poślizgiem to będę mieć tyłek jak Tasiemka ostatnio :) ała....

oo biedna, powiem tak - wiem co czujesz :P heh... szybkiego powrotu do formy :P hehehe :D

Zgłoś nadużycie #80343 2 czerwca 2014, 17:55

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Anafreud albo Edka albo ktoś związany z pedagogiką :D czy jakaś wasza koleżanka nie pisała w 2013 roku planu rozwoju zawodowego? :) potrzebuje na zaliczenie, a nie mam siły już myśleć :P i mam jeszcze jedno pytanie do Was, bo muszę napisać pracę na zaliczenie a potrzebuję inspiracji ;)
Nauczyciel wobec ucznia – co dzisiaj jawi się jako najpilniejsza potrzeba w relacjach interpersonalnych?

a na jaki stopień? na kontraktowego czy mianowanego ?? ja pisałam ale nie w 2013r tylko wcześniej i kontraktowy jeszcze po staremu (gdzie więcej trzeba było) 
a najpilniejsza potrzeba ?? kurcze ogólne bardzo... ale z mojego doświadczenia to zrozumienie i informacje zwrotne (nie tylko oceny, plusy i minusy ale czasem zwykłe zauważenie i przede wszystkim docenianie trudu i wysiłku włożonego w pracę (mimo, że czasem ze względu choćby na dysfunkcje efekty nie są zadowalające) a nie ocenianie tylko samych efektów, pochwalenie ucznia czasem, że jest fajnie, że się postarał... zwykłe poklepanie po ramieniu za czasem niewielkie wydawałoby się rzeczy a nie, że ciągłe podkreślanie co źle, niedobrze, słabo i pomijanie innych aspektów
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80344 2 czerwca 2014, 18:00

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

a na jaki stopień? na kontraktowego czy mianowanego ?? ja pisałam ale nie w 2013r tylko wcześniej i kontraktowy jeszcze po staremu (gdzie więcej trzeba było) 
a najpilniejsza potrzeba ?? kurcze ogólne bardzo... ale z mojego doświadczenia to zrozumienie i informacje zwrotne (nie tylko oceny, plusy i minusy ale czasem zwykłe zauważenie i przede wszystkim docenianie trudu i wysiłku włożonego w pracę (mimo, że czasem ze względu choćby na dysfunkcje efekty nie są zadowalające) a nie ocenianie tylko samych efektów, pochwalenie ucznia czasem, że jest fajnie, że się postarał... zwykłe poklepanie po ramieniu za czasem niewielkie wydawałoby się rzeczy a nie, że ciągłe podkreślanie co źle, niedobrze, słabo i pomijanie innych aspektów

stopień obojętny ;) zależy mi na 2013 roku, bo wtedy były zmiany w rozporządzeniu... ;)
i dziękuję za odpowiedź ;) :*:*:*:*:*

Zgłoś nadużycie #80345 2 czerwca 2014, 18:02

Edka82 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

ja nie mam nic wspólnego ze szkolnictwem, zapytam szwagierki, ona jest nauczycielem, na kiedy potrzebujesz?

Zgłoś nadużycie #80346 2 czerwca 2014, 18:05

Tasiemka Supermama

Edka82 napisał(a)

ja nie mam nic wspólnego ze szkolnictwem, zapytam szwagierki, ona jest nauczycielem, na kiedy potrzebujesz?

jak najszybciej ;) dzięki :*

Zgłoś nadużycie #80347 2 czerwca 2014, 18:05

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

stopień obojętny ;) zależy mi na 2013 roku, bo wtedy były zmiany w rozporządzeniu... ;)
i dziękuję za odpowiedź ;) :*:*:*:*:*

no to niestety - ostatni plan jaki pisałam to w 2009r na mianowanego... miałabym na dyplomowanego gdybym teraz we wrześniu złożyła ale nie póki co nie chce mi się go robić więc odpuściłam na pewnie dłuuugie "jeszcze nie teraz" a w necie nie ma żadnych ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #80348 2 czerwca 2014, 18:07

Edka82 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

jak najszybciej ;) dzięki :*

Moge zadzwonić do niej jutro

Zgłoś nadużycie #80349 2 czerwca 2014, 18:09

Edka82 Fajna mama
Zmykam na zakupy z mężem i do banku. Ojciec mój nam trochę euro podesłał :)

Zgłoś nadużycie #80350 2 czerwca 2014, 18:10

Konto usunięte
a u mnie była przyjaciółka... właśnie pojechała więc wracam do was :)