Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #80171 2 czerwca 2014, 8:58

staraczka Supermama
no to się zpaisz do gina ja jutro do osielska do spzitala eskulap jade

Zgłoś nadużycie #80172 2 czerwca 2014, 9:06

gusiaa Supermama
Hej :D a ja dzis wolne mam :)
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #80173 2 czerwca 2014, 9:07

Konto usunięte
Cześć, sorrki dziewczyny, mam naprawdę cieżkie chwile przez ten poród cioci... wczoraj leżałam i płakałam cały dzień.. widziałam go i nie mogę tego przeżyć... że ona ma już swoje maleństwo, a ja nwet w ciąży nie jestem. I wcale się nie zapowiada, bo chyba mam cykl bezowulacyjny.

Zgłoś nadużycie #80174 2 czerwca 2014, 9:13

gusiaa Supermama

motyl1909 napisał(a)

Cześć, sorrki dziewczyny, mam naprawdę cieżkie chwile przez ten poród cioci... wczoraj leżałam i płakałam cały dzień.. widziałam go i nie mogę tego przeżyć... że ona ma już swoje maleństwo, a ja nwet w ciąży nie jestem. I wcale się nie zapowiada, bo chyba mam cykl bezowulacyjny.

Motylku ale wiesz niema co sie dziwic bo raz bieżesz antykoncepcje raz nie to dla twojego organizmu jest rewolucja i kto wie moze przez plastry bedziesz miec owu dopiero w drugim cyklu ...
Bedzie ok tylko mi się tu nie załamuj :*

Zgłoś nadużycie #80175 2 czerwca 2014, 9:15

Lenka87 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Kochana po odstawieniu tabletek/plastrów często pierwszy cykl jest bezowulacyjny. Wszystko musi się ustabilizować. Jedziemy wszystkie na tym samym wózku. Będzie dobrze, zobaczysz :*
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #80176 2 czerwca 2014, 9:15

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

Motylku ale wiesz niema co sie dziwic bo raz bieżesz antykoncepcje raz nie to dla twojego organizmu jest rewolucja i kto wie moze przez plastry bedziesz miec owu dopiero w drugim cyklu ...
Bedzie ok tylko mi się tu nie załamuj :*

Nietsety jestem podłamana, i to ostro. Ale zostaję tu, będę z wami cały czas i trzymam za was oczywiście kciuki ;* dzisiaj jadę do pracy na 10, ale poproszę o dzień urlopu bo jestem cała zapuchnięta... nic prawie nie widzę...

Zgłoś nadużycie #80177 2 czerwca 2014, 9:16

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Kochana po odstawieniu tabletek/plastrów często pierwszy cykl jest bezowulacyjny. Wszystko musi się ustabilizować. Jedziemy wszystkie na tym samym wózku. Będzie dobrze, zobaczysz :*

tyle razy odtstawiałam antykoncepcję i zawsze ta owulacja była... nie wiem o co tu chodzi :/

Zgłoś nadużycie #80178 2 czerwca 2014, 9:17

Konto usunięte
Inezka kochana, jak tam sytuacja?

Zgłoś nadużycie #80179 2 czerwca 2014, 9:18

hakuna.matata Supermama
Dzień dobry, choć pochmurny, dlatego zarządzam pyszną, gorącą kawusię! :)

Edka82 napisał(a)

Ja już w domu. Było bardzo miło w Wawie :)

W Wawie zawsze miło jest ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #80180 2 czerwca 2014, 9:19

gusiaa Supermama

motyl1909 napisał(a)

tyle razy odtstawiałam antykoncepcję i zawsze ta owulacja była... nie wiem o co tu chodzi :/

Moze te byly za silne albo poprostu organizm wariuje ?

Zgłoś nadużycie #80181 2 czerwca 2014, 9:20

staraczka Supermama
gusiaa ale masz fajnie ! :)
motyl - nie zrozum mnie zle, ale trochę popieram takasobieja. wiesz, każdy z nas stara się długo, jest nam ciężko jak ktoś bliski mowi nam o ciąży i porodzie, ale z drugiej strony nie masz na to wiekszeog wpływu... ja na początku tezs bylam zla smutna i wszystko naraz jak się dowiedziałam ze kuzynki sa w ciąży gdzie zyja sobie na "kocia lape" nie pracują i maja po prostu wszystko gdzies. ale mnie to zmobilizowalo do walki. tak samo byliśmy w sobote u znajomych, maja maluszka jednomiesięcznego, nie powiem było mi dziwnie jak trzymałam maleństwo na rekach, ale postanowiłam ze zacisnę pośladki i będę walczyc choćby nie wiem co... i sie nie poddam, nie bede sie zalamywac jak nie wyjzie, bo takie nakrecanie sie co miesiac i tak nei przynosi skutku, wole sie zaskoczyc,

Zgłoś nadużycie #80182 2 czerwca 2014, 9:21

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

Moze te byly za silne albo poprostu organizm wariuje ?

nie wiem gusiaa...

Zgłoś nadużycie #80183 2 czerwca 2014, 9:22

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

gusiaa ale masz fajnie ! :)

motyl - nie zrozum mnie zle, ale trochę popieram takasobieja. wiesz, każdy z nas stara się długo, jest nam ciężko jak ktoś bliski mowi nam o ciąży i porodzie, ale z drugiej strony nie masz na to wiekszeog wpływu... ja na początku tezs bylam zla smutna i wszystko naraz jak się dowiedziałam ze kuzynki sa w ciąży gdzie zyja sobie na "kocia lape" nie pracują i maja po prostu wszystko gdzies. ale mnie to zmobilizowalo do walki. tak samo byliśmy w sobote u znajomych, maja maluszka jednomiesięcznego, nie powiem było mi dziwnie jak trzymałam maleństwo na rekach, ale postanowiłam ze zacisnę pośladki i będę walczyc choćby nie wiem co...

ja też chcę walczyć. Po prostu podłamała mnie ta jedna sytuacja. Ale okej, nie będę już wylewać tutaj swoich żalów....

Zgłoś nadużycie #80184 2 czerwca 2014, 9:22

Lenka87 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Różnie to jest. Jak z P. stwierdziliśmy, że chcemy mieć dziecko, to odstawiłam piksy i w pierwszym cyklu zaszłam, po porodzie wróciłam do tabletek i jak w listopadzie stwierdziliśmy, że chcemy mieć kolejne dziecko i odstawiłam to też był cykl bezowulacyjny, mimo, że to były te same tabletki.

Zgłoś nadużycie #80185 2 czerwca 2014, 9:23

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Różnie to jest. Jak z P. stwierdziliśmy, że chcemy mieć dziecko, to odstawiłam piksy i w pierwszym cyklu zaszłam, po porodzie wróciłam do tabletek i jak w listopadzie stwierdziliśmy, że chcemy mieć kolejne dziecko i odstawiłam to też był cykl bezowulacyjny, mimo, że to były te same tabletki.

no nic, pozostaje mi czekać

Zgłoś nadużycie #80186 2 czerwca 2014, 9:25

gusiaa Supermama
Motyl kazdy ma gorsze i lepsze dni spokojnie :*

Staraczka wiem wiem wolne dni sa spoko :)

Zgłoś nadużycie #80187 2 czerwca 2014, 9:26

Lenka87 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

no nic, pozostaje mi czekać

Wszystko się unormuje, tylko to nie takie hop. Jednak to jest ingerencja w naszą gospodarkę hormonalną.

Zgłoś nadużycie #80188 2 czerwca 2014, 9:26

staraczka Supermama
motyl to nie chodzi o to ze nie masz wylewac swoich zalow jak to nazwalas. bo miedzy innymi po to tu jesteśmy ;-) :*
tylko miałam na myśli to ze nie możesz się zalamywac za każdym razem kiedy ktoś ci mowi o ciąży albo rodzi wam się w rodzinie dziecko, bo tylko pogarszasz swój stan psychiczny. ja myslalam kiedyś tak jak ty, ale się mi odmienilo :P nie zalamuje się, ale daje mi to sile do walki, bo skoro inni mogą zajść to ja tez mogę z pomocą medyczna czy bez :)

Zgłoś nadużycie #80189 2 czerwca 2014, 9:31

Lenka87 Fajna mama
Hakuna ja też poproszę kawusię :)

Zgłoś nadużycie #80190 2 czerwca 2014, 9:32

hakuna.matata Supermama

Lenka87 napisał(a)

Hakuna ja też poproszę kawusię :)

Już się robi! Kawka, cukier, spienione mleczko raz! :)
"No worries for the rest of your days"