Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #80071 1 czerwca 2014, 15:41

takasobieja Fajna mama
Mamelka były 3 takie większe, ale ja ogolnie mam albo pco albo jajniki o budownie pęcherzykowej, chodzi mi o to, że może tam któryś rośnie,ze boli mnie jajnik...prawy, bo w lewym na pewno jest coś :)

Zgłoś nadużycie #80072 1 czerwca 2014, 15:52

takasobieja Fajna mama
Mój test owu jest najbardziej wyraźny dzis, ale jednak chyba jutro owu...jutro pewnie będzie +,  a boli prawy jajnik i lewy :/ hm. Więc jutro działamy :P no ale i dziś hihi

Zgłoś nadużycie #80073 1 czerwca 2014, 16:08

gusiaa Supermama
Ale dzis tu cisza i nudy u nas...

Motylek spokojnie nam tez sie uda..
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #80074 1 czerwca 2014, 16:17

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

Ale dzis tu cisza i nudy u nas...

Motylek spokojnie nam tez sie uda..

przestaje w to. Wierzyc...

Zgłoś nadużycie #80075 1 czerwca 2014, 16:33

anafreud Fajna mama
hej hej! wpadłam tylko sprawdzić co słychać -- wróciliśmy z lodów, załapaliśmy się na przecenę w croppie więc nakupowałam M spodni i koszul i koszulek - będzie miał prezentów i na ur. i dzień ojca :) a wszystko 40% taniej - dzięki Bogu za facebooka w telefonie bo na miejscu się okazało, że tam te bony zniżkowe :)

wiecie co - zjadłam największe lody w moim życiu - wzięłam je z myślą, że ja zacznę a M. skończy - 3 kulki, sos czekoladowy, morze bitej śmietany - i zjadłam je całkiem sama a co najdziwniejsze wcale nie czułam ich słodkości (2 kulki czekoladowe i 1 waniliowa), bitą śmietanę wciągnęłam nosem a niezbyt przepadam w takich ilościach, nie zasłodziłam się ani nic z tych rzeczy co zazwyczaj po takich lodach by wystąpiły... hmm... jeśli to jakiś rodzaj objawu to na pewno nie na @ bo tak nigdy nie miałam a jeśli to na II to normalnie najdziwniejsze na świecie...

takasobieja napisał(a)

U mnie tempka poszła w góre, ale wydaje mi się, że owu jeszcze nie było... mam śluz rozciągliiiiwy :D normalnie ideał śluzów :D i jajnik boli trochę, a test negatyw, czekam na zbiórkę moczu i sikamy :) tempka też do końca może nie być wiarygodna, bo piłam wczoraj 2 piwa, i szłam o 3 spac, mieliśmy domówke :) i o 3 było serduszko na bombie heh :P

hahaha i to najlepszy sposób na kontrolowaną wpadkę ;) i brawo za szyjkę :) kaktus pomógł ?? ;)

motyl1909 napisał(a)

Hej laski. Ja odwczoraj z mezem na rybach, wczorj derduszkowalismy o 18 i 23 ale pewnie i ta nc z tego. Dzis tempka w gore, ewidennie dzis owulacja. Jakad przbita jestem bo ciocia bliska w pt urodzla syn. I tak mi pzkro jakos. Jak wroce do domu to zajme sie tabela.

nie załamuj się słonko! i Ty się doczekasz swojego malucha... dziewczyny młode jesteście macie jeszcze mnóstwo czasu przed sobą! choć oczywiście rozumiem, że może wkurzać to że innym się udaje a nam nie... ale nie dajmy się tym sfrustrować :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #80076 1 czerwca 2014, 17:14

Tasiemka Supermama
Siemaneczko! :) ja dopiero dotarłam na kanapę :D
do 14 uczelnia, potem szybko obiad, potem na szybkie zakupy, bo to Dzień Dziecka - a małż ma chrześniaka i teściowej urodziny o i dopiero usiadłam, padam jakoś na twarz, wykończył mnie ten weekend :/
a teraz leżę, mężyk mnie smyra po plecach a misię oczy zamykają... ;)

Zgłoś nadużycie #80077 1 czerwca 2014, 17:25

Lenka87 Fajna mama
Ja korzystam z okazji, że dzieciaki poszły na dwór i zmieniam sobie kolor na paznokciach :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #80078 1 czerwca 2014, 17:26

hakuna.matata Supermama
Witam Was po długiej nieobecności :)
Ja tylko na chwilkę, wpadłam powiedzieć że żyję, mam się hmmm w miarę dobrze ;) Staramy się cały czas ale bez ciśnienia. Jakoś teram mam płodne, ale niestety mojego nie ma - trudno.

Mam nadzieję, że przez ten czas wszystkie zaciążyły? Kto widział dwie kreseczki?
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #80079 1 czerwca 2014, 17:30

Lenka87 Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Ja tylko na chwilkę, wpadłam powiedzieć że żyję, mam się hmmm w miarę dobrze ;) Staramy się cały czas ale bez ciśnienia. Jakoś teram mam płodne, ale niestety mojego nie ma - trudno.

Mam nadzieję, że przez ten czas wszystkie zaciążyły? Kto widział dwie kreseczki?

Myślałam dzisiaj o Tobie :) Fajnie, że się odezwałaś :) Z tego co kojarzę, to żadna nie zaciążyła, chyba...

Zgłoś nadużycie #80080 1 czerwca 2014, 17:31

hakuna.matata Supermama

Lenka87 napisał(a)

Myślałam dzisiaj o Tobie :) Fajnie, że się odezwałaś :) Z tego co kojarzę, to żadna nie zaciążyła, chyba...

hehe fajnie, że jeszcze ktoś mnie pamięta ;)
Ale nie wierzę, że nikt nie zaciążył! Na co czekacie ?? ? :P

Zgłoś nadużycie #80081 1 czerwca 2014, 17:42

pinka Gotowa na wszystko
Wpadam tylko na chwilkę życzyć wam wszystkim Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Żeby ten dzień był spędzony wesoło i kolorowo, bo w każdej z nas jest trochę z dziecka. :-)

Zgłoś nadużycie #80082 1 czerwca 2014, 17:42

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Ooooo jesteś, właśnie byłam na Ovu i o Tobie myślałam :D tęsknoooo tu za Tobą!!!!!

Zgłoś nadużycie #80083 1 czerwca 2014, 17:43

Tasiemka Supermama
Lenka pochwal się :D

Zgłoś nadużycie #80084 1 czerwca 2014, 17:45

hakuna.matata Supermama

Tasiemka napisał(a)

Ooooo jesteś, właśnie byłam na Ovu i o Tobie myślałam :D tęsknoooo tu za Tobą!!!!!

Poopowiadaj proszę co się dzieje :)

Zgłoś nadużycie #80085 1 czerwca 2014, 17:49

Lenka87 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Lenka pochwal się :D

Najpierw muszę ściągnąć żel, żeby zmyć lakier :/

Zgłoś nadużycie #80086 1 czerwca 2014, 17:50

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Poopowiadaj proszę co się dzieje :)

Hm... no ja jak widać jestem takasobieja, motyl, szpilkka w sumie wszystkie jesteśmy :P nadal ;/ czekałyśmy na Ciebie :P ogólnie to zaciążyła ciasteczkowa, beebee, agnesss, nie wiem kto tam jeszcze, musiałabys zajrzeć, na grudniówki, styczniówki ;) a tak to jakoś nam leci ;) a Ty jak tam? :)

Zgłoś nadużycie #80087 1 czerwca 2014, 17:50

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Najpierw muszę ściągnąć żel, żeby zmyć lakier :/

noo to chwilę się pobawisz :P

Zgłoś nadużycie #80088 1 czerwca 2014, 17:54

Lenka87 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

noo to chwilę się pobawisz :P

Już jedną dłoń zrobiłam :D

Zgłoś nadużycie #80089 1 czerwca 2014, 18:00

hakuna.matata Supermama

Tasiemka napisał(a)

Hm... no ja jak widać jestem takasobieja, motyl, szpilkka w sumie wszystkie jesteśmy :P nadal ;/ czekałyśmy na Ciebie :P ogólnie to zaciążyła ciasteczkowa, beebee, agnesss, nie wiem kto tam jeszcze, musiałabys zajrzeć, na grudniówki, styczniówki ;) a tak to jakoś nam leci ;) a Ty jak tam? :)

O dziewczynach jeszcze pamiętam. A na styczniówki niepotrzebnie zaglądałam, bo akurat przeczytałam o Nati! Ale nic nie napisałam bo jest mi za bardzo przykro :(
U mnie spoko - ciepło się zrobiło to i czas szybko płynie - ile tylko się da to siedzę z młodym na dworku. Trzpiot się z niego straszny robi, za raz skończy roczek, zaczyna chodzić, więc nie mam na nic czasu a przede wszystkim na myślenie i zamartwianie się ;) Jakoś teraz niby mam te płodne, ale nie wiem kiedy dokładnie i czy owu była/jest/będzie ;) jak się trafi to dobrze.
Po ostatniej "porażce" nie mam już nic do stracenia. Na pewno długo to będe miała w głowie, ale już nie boli tak jak bolało - wyparowało z mojego organizmu razem z % ;) Nie ma się czym chwalić, ale rzeczywiście trochę popłynęłam, ale nie umiałam sobie poradzić z tym w inny sposób.
Dziś wpadłam tylko na chwilke, bo serio nie mam czasu, a młody za raz się będzie budził i dalej buszował ;)

NO I PRZEDE WSZYSTKIM CHCIAŁAM WAM ŻYCZYĆ WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA, BO TAKI DUŻY I TAKI MAŁY MOŻE DZIECKIEM BYĆ :)

Zgłoś nadużycie #80090 1 czerwca 2014, 18:00

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Już jedną dłoń zrobiłam :D

no to jesteś torpeda :P