Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #79851 31 maja 2014, 10:07

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

lekkie przodozgięcie... a jak jaką :P ?

ja mam niestety duże tyłozgięcie... w pierwszej ciąży musiała w 1 trym. dużo na brzuchu leżeć, żeby rosnąc macica "wyszła" pod własnym ciężarem spomiędzy kości miednicy czy kurde nie pamiętam czego - ale istniało ryzyko, że jak się nie odchyli to utknie tam i nie będzie miała jak rosnąć.... ciekawe czy teraz jak coś to gin mi to powie...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #79852 31 maja 2014, 10:07

smile Supermama

Lenka87 napisał(a)

Tak naprawdę to mój mąż powinien Wam podziękować, bo to właśnie dzięki Wam zmieniłam zdanie :)

:*** zycze pwodzenia i madra decyzje podjelas. Przynajmniej ja swojej nie zaluje :) Pogadaj sobie z Imperfecto na priv fajna dziewczyna ma 2 dzieci wiec nalewno ci podpowie.co jak wyglada ze strony kobiety, matki i zony :) Masakra dzisiaj taki zmalatany mam.dzien az wstawac mi sie nie chce :( milego dzionka wszytkim zycze:*****
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #79853 31 maja 2014, 10:07

takasobieja Fajna mama
i nie mam w ogole rozciągliwego śluzu :( kremowy tylko

Zgłoś nadużycie #79854 31 maja 2014, 10:08

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

to może jednak to jeszcze nie owulka?
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79855 31 maja 2014, 10:08

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

to może jednak to jeszcze nie owulka?
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79856 31 maja 2014, 10:08

staraczka Supermama
porowata nawierzchnia ? jeblam hahaha :D ale dobrze opisujesz.
a jak badasz ? ja kucam nogi rozchylam i się zagłębiam :D

i masz szyjke, dotykasz jej ? jak będziesz codziennie badac szybko dojdziesz d otego czy jest wysoko/ średnio/nisko wysoko jest wtedy kiedy nie możesz jej dotknąć albo z ledwością dotykasz- to taka jest w okresie owulacyjnym. srendio no to nie jest nisko ale możesz ja bez problemu dotknąć, a nisko to poznasz od razu bo bardzo szybko ja zlokalizujesz.

Zgłoś nadużycie #79857 31 maja 2014, 10:10

staraczka Supermama
takasobieja kulki typowe jak guzki czy takie po prostu chropowate po całej dlugosci/ szerokości jaka sięgasz ? jak po calosci to ja tez tak mam ale jak czujesz jakby guzki to ja tak nie mam.

Zgłoś nadużycie #79858 31 maja 2014, 10:10

anafreud Fajna mama

staraczka napisał(a)

porowata nawierzchnia ? jeblam hahaha :D ale dobrze opisujesz.
a jak badasz ? ja kucam nogi rozchylam i się zagłębiam :D

i masz szyjke, dotykasz jej ? jak będziesz codziennie badac szybko dojdziesz d otego czy jest wysoko/ średnio/nisko wysoko jest wtedy kiedy nie możesz jej dotknąć albo z ledwością dotykasz- to taka jest w okresie owulacyjnym. srendio no to nie jest nisko ale możesz ja bez problemu dotknąć, a nisko to poznasz od razu bo bardzo szybko ja zlokalizujesz.

ja tam moją zawsze mogę wymacać - u mnie różnice są wysokości są bardzo małe (max. pół mojego palucha)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79859 31 maja 2014, 10:12

takasobieja Fajna mama
O kurde ale jajca będą z tym badaniem :D hehe... ej bym zrobiła zdjęcie ale nie mam jak :P hehe :D
Nie no paznokciem sięgam tam coś ale co to jest ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? O.O - takie oczy mam jak to dotykam :P hehe
Najpierw mam takie coś lekko twarde porowate, potem jak docisne palec to jest mięciutko hehe a potem czuje coś ale nie wiem co :P a na tylnej ścianie takie kulki twarde i jak po tym przejadę palcem to tak jakbym miała palec prawie w odbycie hehe :D takie uczucie jakbym się tam smyrała :P lol... w czerwcu mam cytologię :) wiec dam się wymacać

Zgłoś nadużycie #79860 31 maja 2014, 10:13

takasobieja Fajna mama
dziś na teście cień cienia cieniowatego! :/ wczoraj było juz widoczne gołym okiem :[

Zgłoś nadużycie #79861 31 maja 2014, 10:15

takasobieja Fajna mama
hah... też właśnie kucacie i sprawdzacie czy macie takie coś jak ja? :P Ja pierdo** ale jazda :D nie wiem co to... czuje kulki :P ale to ani nie boli ani nic

Zgłoś nadużycie #79862 31 maja 2014, 10:16

staraczka Supermama
nie no jest ok najważniejsze to szyjka, dotykasz jej ? to taki jakby lód kaktus kojarzysz? :D jakbys jego czubka dotykala to w takim kształcie jest szyjka, O. tak mi lepiej zobrazować :D i szyjka może być miekka/sredniomiekka/ twarda oraz otwarta/sredniootwarta/zamknieta
zamknieta szybko poznasz tak samo twarda.
otwarta jest wtedy kiedy na szyjce czujesz takie jakby male wglebienie i jak będziesz sobie ja fbadac codziennie to zobaczysz jak jest duże wglebienie to jest otwarta jak srednie to średnio a jak jest takie tyci tyci to zamknieta, zamknieta jest chyba zawsze jak jest twarda szyjka..

Zgłoś nadużycie #79863 31 maja 2014, 10:16

Lenka87 Fajna mama

smile napisał(a)

:*** zycze pwodzenia i madra decyzje podjelas. Przynajmniej ja swojej nie zaluje :) Pogadaj sobie z Imperfecto na priv fajna dziewczyna ma 2 dzieci wiec nalewno ci podpowie.co jak wyglada ze strony kobiety, matki i zony :) Masakra dzisiaj taki zmalatany mam.dzien az wstawac mi sie nie chce :( milego dzionka wszytkim zycze:*****

Jak wrócę z zakupów i odpalę kompa to do niej napiszę :) Czekam aż mąż się wyśpi, bo chyba wczoraj urodziny z kolegami oblewał. Mam nadzieję, że się ucieszy z tego, że zmieniłam zdanie :)
Lecę na zakupy :*
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #79864 31 maja 2014, 10:17

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

hah... też właśnie kucacie i sprawdzacie czy macie takie coś jak ja? :P Ja pierdo** ale jazda :D nie wiem co to... czuje kulki :P ale to ani nie boli ani nic

ja na stojąco z nogą na wannie - ale czekaj spróbuje zaraz na kucająco - może wtedy coś innego czy inaczej się czuje
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79865 31 maja 2014, 10:17

staraczka Supermama
możliwe ze tak po prostu masz :D

Zgłoś nadużycie #79866 31 maja 2014, 10:18

staraczka Supermama
OBSERWACJA SZYJKI MACICY

1. Na początku cyklu szyjka jest:
- nisko,
- zamknięta,
- twarda.

2. Gdy narastają objawy płodności:
- wyżej,
- otwarta,
- miękka.

3. Gdy zbliża się owulacja:
- wysoko,
- otwarta,
- miękka.

4. Po owulacji szyjka jest:
- nisko,
- zamknięta,
- twarda.

Szczyt objawu szyjki jest to dzień, w którym szyjka macicy jest uniesiona najwyżej, ma najbardziej otwarte ujście zewnętrzne i jest miękka.

Zgłoś nadużycie #79867 31 maja 2014, 10:19

staraczka Supermama
takasobieja chcesz to wejdź tu : http://apt.republika.pl/Tajemnica1.html
UWAGA TYLKO DLA ODWAZNYCH ! :D

Zgłoś nadużycie #79868 31 maja 2014, 10:21

takasobieja Fajna mama

staraczka napisał(a)

nie no jest ok najważniejsze to szyjka, dotykasz jej ? to taki jakby lód kaktus kojarzysz? :D jakbys jego czubka dotykala to w takim kształcie jest szyjka, O. tak mi lepiej zobrazować :D i szyjka może być miekka/sredniomiekka/ twarda oraz otwarta/sredniootwarta/zamknieta
zamknieta szybko poznasz tak samo twarda.
otwarta jest wtedy kiedy na szyjce czujesz takie jakby male wglebienie i jak będziesz sobie ja fbadac codziennie to zobaczysz jak jest duże wglebienie to jest otwarta jak srednie to średnio a jak jest takie tyci tyci to zamknieta, zamknieta jest chyba zawsze jak jest twarda szyjka..

Wszystko spoko, ale co to jest lód kaktus ?? ?? ? O.o

Zgłoś nadużycie #79869 31 maja 2014, 10:21

takasobieja Fajna mama

staraczka napisał(a)

takasobieja chcesz to wejdź tu : http://apt.republika.pl/Tajemnica1.html
UWAGA TYLKO DLA ODWAZNYCH ! :D

fuj!

Zgłoś nadużycie #79870 31 maja 2014, 10:23

takasobieja Fajna mama
to wygląda jak jakiś hemeorid :/