Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #79711 30 maja 2014, 17:11

staraczka Supermama
emilia w drugiej polowie cyklu się go bierze.

Zgłoś nadużycie #79712 30 maja 2014, 17:17

takasobieja Fajna mama

emilia1410 napisał(a)

i jak sie stosuje ten duphaston? co daje ??

bierzesz go po owulacji, poprawia on ukrwienie macicy - endometrium, no i podtrzyma ciązę :) uzupełnia niedobory progesteronu.
Wiesz... dla mnie najwazniejsza jest juz moja rodzina, ja i mój mąż :) . A skoro nie macie tak daleko do polski to czym sie martwisz :) co innego do USA :D ale to tylko niemcy :)

Zgłoś nadużycie #79713 30 maja 2014, 17:18

Szpilkka Supermama
Hej ..... i jak tam z naszą tabelką w końcu ??

Zgłoś nadużycie #79714 30 maja 2014, 17:24

Lenka87 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Hej ..... i jak tam z naszą tabelką w końcu ??

Tabelka jest :) https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Dansn57ZccA308oTcvwklW_Zii24ByPhvT0F1lP9...
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #79715 30 maja 2014, 17:27

Lenka87 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Wiesz... dla mnie najwazniejsza jest juz moja rodzina, ja i mój mąż :) . A skoro nie macie tak daleko do polski to czym sie martwisz :) co innego do USA :D ale to tylko niemcy :)

dla mnie też najważniejsza jest rodzina:mąż i dzieci. Tylko, że po wczorajszej rozmowie z mężem nie jestem pewna co dla niego jest najważniejsze...

Zgłoś nadużycie #79716 30 maja 2014, 17:28

smile Supermama

Lenka87 napisał(a)

Smile dobrze zrozumiałaś. Dziękuję za radę :) Jak tylko ochłonę i zacznę znowu rozmawiać z mężem, to spróbuję jeszcze raz poruszyć na spokojnie ten temat. Jeszcze jednym, dodatkowym problemem w razie przeprowadzki są nasze świnki morskie. Nie wiem jak zniosłyby tak długą podróż

Spokojnie jak.staraczka pisze dadza rade ;) .to najmniejszy problem ;) a maz jak dlugo juz tam jest?
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #79717 30 maja 2014, 17:29

Szpilkka Supermama
Dzięki Lena :-)

Zgłoś nadużycie #79718 30 maja 2014, 17:30

gusiaa Supermama
Hej hej jak u was
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #79719 30 maja 2014, 17:35

Szpilkka Supermama

gusiaa napisał(a)

Hej hej jak u was

Gusiaa widzę, że u ciebie teraz tylko odliczanie do terminu @ :-) Jak się czujesz z tą świadomością ;-) ?

Zgłoś nadużycie #79720 30 maja 2014, 17:38

Lenka87 Fajna mama

smile napisał(a)

Spokojnie jak.staraczka pisze dadza rade ;) .to najmniejszy problem ;) a maz jak dlugo juz tam jest?

Na początku listopada wyjechał, czyli już ponad pół roku tam siedzi

Zgłoś nadużycie #79721 30 maja 2014, 17:39

smile Supermama

Lenka87 napisał(a)

dla mnie też najważniejsza jest rodzina:mąż i dzieci. Tylko, że po wczorajszej rozmowie z mężem nie jestem pewna co dla niego jest najważniejsze...

Lenka wierz mi ze wy jestescie. Moj maz po mkesiacu w uk wrocil do pl bo tak tesknilismy za soba ze szok :( ja czekalam na obrone pracy i nie bylo mowy o wspolnym wyjezdzie. Te 3 miesiace dla niego jak meka panska. Klnal, szukal pracy i nie wierzyl jak znalazl za marne grosze. Chodzil do niej jak za kare . Na poczatku nie rozumialam czemu az tak to przezywa ale jak wyjechalm z nim do uk zrozumialam to natychmiast. Tutaj zycke tez nie jest latwe tez trzeba ciezko pracowac. Ale czlowiek wie za co robi. Moze sobie pozwolic na wakacje, zakupy itd wszytmo dzieje sie poprostu szybciej i czlowiek spokojniej zyje. Mysle ze twoj maz to samo.czuje co moj. Niemcy sa bardzo blisko tak jak kolezanka pisze to nie USA ze wiecej meki niz pozytku. Naprawde mocno sie zastanow . Jezeli macie w pl.dom czy wlasne mieszkanie to moze warto nawet na kilka.lat sprobkwac wyjechac. Ale jak nie macie wlasnych 4 katow moim zdaniem nie ma co sie zastanawiac. Zreszta ten wyjazd to tez ogromne szanse dla dzkexi jezykowe. Zawsze mozecie kiedys wrocic :)

Zgłoś nadużycie #79722 30 maja 2014, 17:45

smile Supermama

Lenka87 napisał(a)

Na początku listopada wyjechał, czyli już ponad pół roku tam siedzi

Eee to juz chwile jest. Kochana nie masz co mu sie dziwic ze nke chxe wracac. Lenka a ty lracujesz w pl?

Zgłoś nadużycie #79723 30 maja 2014, 17:46

smile Supermama
9masakra przyssalam sie do nutelli jak nigdy. Ostatnio mam szal na czekolade jak nigdy.

Zgłoś nadużycie #79724 30 maja 2014, 17:46

Lenka87 Fajna mama

smile napisał(a)

Lenka wierz mi ze wy jestescie. Moj maz po mkesiacu w uk wrocil do pl bo tak tesknilismy za soba ze szok :( ja czekalam na obrone pracy i nie bylo mowy o wspolnym wyjezdzie. Te 3 miesiace dla niego jak meka panska. Klnal, szukal pracy i nie wierzyl jak znalazl za marne grosze. Chodzil do niej jak za kare . Na poczatku nie rozumialam czemu az tak to przezywa ale jak wyjechalm z nim do uk zrozumialam to natychmiast. Tutaj zycke tez nie jest latwe tez trzeba ciezko pracowac. Ale czlowiek wie za co robi. Moze sobie pozwolic na wakacje, zakupy itd wszytmo dzieje sie poprostu szybciej i czlowiek spokojniej zyje. Mysle ze twoj maz to samo.czuje co moj. Niemcy sa bardzo blisko tak jak kolezanka pisze to nie USA ze wiecej meki niz pozytku. Naprawde mocno sie zastanow . Jezeli macie w pl.dom czy wlasne mieszkanie to moze warto nawet na kilka.lat sprobkwac wyjechac. Ale jak nie macie wlasnych 4 katow moim zdaniem nie ma co sie zastanawiac. Zreszta ten wyjazd to tez ogromne szanse dla dzkexi jezykowe. Zawsze mozecie kiedys wrocic :)

Jak z moim rozmawiam, to najważniejszą sprawą jest kasa. Nie liczą się uczucia moje i dzieci... Już sama nie wiem co robić... Musimy poważnie o tym porozmawiać.
Bardzo Wam dziękuję za to, że Was mam :*

Zgłoś nadużycie #79725 30 maja 2014, 17:48

Szpilkka Supermama

smile napisał(a)

Lenka wierz mi ze wy jestescie. Moj maz po mkesiacu w uk wrocil do pl bo tak tesknilismy za soba ze szok :( ja czekalam na obrone pracy i nie bylo mowy o wspolnym wyjezdzie. Te 3 miesiace dla niego jak meka panska. Klnal, szukal pracy i nie wierzyl jak znalazl za marne grosze. Chodzil do niej jak za kare . Na poczatku nie rozumialam czemu az tak to przezywa ale jak wyjechalm z nim do uk zrozumialam to natychmiast. Tutaj zycke tez nie jest latwe tez trzeba ciezko pracowac. Ale czlowiek wie za co robi. Moze sobie pozwolic na wakacje, zakupy itd wszytmo dzieje sie poprostu szybciej i czlowiek spokojniej zyje.

Smile bardzo dobrze to ujęłaś :-)

Mój brat też pracuje za granicą , ma tam rodzine żone dzieci, ale za nami tęskni, za bracmi, rodzicami, za siostrą .... nie raz mówił przez skype, że z ogromną chęcią wrócił by tutaj, gdzie się urodził, ale ja za każdym razem wybijam mu ten pomysł z głowy. Tutaj nigdy nie zarobi tyle co tam przez jeden miesiąc, nigdy niczego się czlowiek nie dorobi, całe zycie na długach, pozyczkach ... co to za życie w Polsce z 1000zł w portfelu do końca miesiąca? Tam zdobył dobrą pracę, ma swoje mieszkanie, dzieci chodzą do przedszkola, no można powiedziec, że Norwegia stała się dla niego domem........

Zgłoś nadużycie #79726 30 maja 2014, 17:51

Lenka87 Fajna mama

smile napisał(a)

Eee to juz chwile jest. Kochana nie masz co mu sie dziwic ze nke chxe wracac. Lenka a ty lracujesz w pl?

Nie pracuję, bo nie ma kto młodego pilnować.

Zgłoś nadużycie #79727 30 maja 2014, 18:06

Inezka Gotowa na wszystko
hejka, popołudniowo :)
straszne mam duszności i zawroty głowyyyyyyyyyyyyyyyyy, np poprostu..... szok...
Wracałam do domu z otwartym oknem bo inaczej bym chyba zemdlała, nawet klima nie dawała rady...i od 15.30 dochodzę do siebie..
OBY...TO...BYŁO TO....

Możliwe że to jednak ze stresu (niestety bardzo się denerwuję terminem @), poszłam dziś do laboratorium i się okazało że do 11.00 tylko pobierają teraz krew...noszzzzz..... byłam 11.30 :( A tyle mnie to nerw kosztowało...
Niestety nie umiem...nie potrafię wyluzować :(
Do tego ta pogoda.. Mój mąż pospał sie razem ze mną a w ciąży nie jest..

aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! oszaleję :(

Zgłoś nadużycie #79728 30 maja 2014, 18:15

takasobieja Fajna mama
No to tym bardziej zrozum męża, mu jest tam ciężko bez Was. Jest sam, a Ty masz tu rodzinę i przyjaciół. Postaw się w jego sytuacji. Daleko od dzieci i żony... Ja na Twoim miejscu podjęłabym jakąś decyzję, albo wóz albo przewóz. Babeczka skąd kupowałam suknię ślubną kilka lat żyła ona tu a on w Holandii, często mówiła, ze jej to na rękę. Bo miała z nim pewne problemy alkoholowe. W Holandii pił, w domu miała zakaz. Ona ciągle mówiła, że nie pójdzie tam bo córki, bo rodzina... i firma. A teraz? Już zauważyła, że jeśli liczyć to tylko na męża. Zaproponował im mieszkanie na stałe w Holandii, że się wszystkim zajmie. Ona w to nie wierzyła, a jednak... znalazł inne mieszkanie, gdzie jest blisko polska szkoła. Ona niedługo zamyka biznes i wyjeżdża po prostu :) ... a okazało się, że od kiedy mąż dowiedział się, że rodzina będzie z nim już nie szuka ukojenia w alkoholu... co rozłąka z nim chciała zrobić. Teraz jest całkiem innym facetem. :)

Zgłoś nadużycie #79729 30 maja 2014, 18:16

takasobieja Fajna mama
Pomyśl ile ona musi tu zostawić spraw, firma, rehabilitacje dziewczynek - szukać rehabilitacji tam, szuka domu dla persa, bo nie przeżyje drogi autem, a ma uczulenie na narkozę... nie mogą go przewieźć, po prostu z dnia na dzień podjęła decyzję :) i już nie może się doczekać

Zgłoś nadużycie #79730 30 maja 2014, 18:19

angel Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Tasiemka, Nina1, takasobieja, angel, Maslanka, lady_89, smile - proszę o daty waszych testowań na priv :*

kochana wpisz mnie prosze na 08.06 dziekuje :-)