Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #79671 30 maja 2014, 15:09

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

no dziś ją @ zaskoczyła... o prawie tydzień wczesniej. Nina wczoraj dostała @, więc też odpadła :( została nam Inezka - jutro ma termin @, a później Ty ;)

o f.ck - zaczynam się stresować... :/

btw - piękna tabeleczka :) )super się spisałaś :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #79672 30 maja 2014, 15:09

Konto usunięte

smile napisał(a)

Aaaaa a to dobrze teraz nikt nie bedzie mieszal.

No tak, ale mam nadzieję, że za maks 3 tyg oddam komuś honor prowadzenia tabeli, gdyż odejdę na brzuchatki :D

Zgłoś nadużycie #79673 30 maja 2014, 15:10

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

o f.ck - zaczynam się stresować... :/

btw - piękna tabeleczka :) )super się spisałaś :)

e tam stresować... na OvuF widzę, że Twój test to formalność kochana :)

Zgłoś nadużycie #79674 30 maja 2014, 15:11

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

no mówi, że raz na kilka cykli ma taka mega bolesną i obfitą, i że to na bank @

a no to na bank... też mam taką co 3-4 cykle... kurde no... :( niewiele nas zostało z szansą na lutówki :( ale mam nadzieję, że reszcie się uda :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79675 30 maja 2014, 15:12

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

a no to na bank... też mam taką co 3-4 cykle... kurde no... :( niewiele nas zostało z szansą na lutówki :( ale mam nadzieję, że reszcie się uda :)

ja bym chciała, żeby choć jedna z nas na lutówki trafiła... bo widzę, że jeszcze nikt nie założył wątku :(

Zgłoś nadużycie #79676 30 maja 2014, 15:14

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

e tam stresować... na OvuF widzę, że Twój test to formalność kochana :)

no nie wiem, nie wiem.... nie myślę tym w ten sposób :) zresztą to mój 1 raz z mierzeniem, pooglądałam różne wykresy i jakichś tam reguł nie zauważyłam poza tą, że temp spada i jest @...

spójrz na wykres lenki - też jej się pięknie pnie w górę, był mały spadek w 5dpo, jest sporo objawów a z wiadomych względów wykres nie jest ciążowy (co oczywiście jest bardzo szkoda) - też można by powiedzieć, że w sumie test to formalność :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79677 30 maja 2014, 15:15

Konto usunięte
Mamy 11 kandydatek na lutówki ;)

Zgłoś nadużycie #79678 30 maja 2014, 15:15

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ja bym chciała, żeby choć jedna z nas na lutówki trafiła... bo widzę, że jeszcze nikt nie założył wątku :(

coś nie chcą te dzieciaczki w lutym się pojawić... może pogoda będzie paskudna ?? ale ale - koncówka lutego może być już piękna i ciepła jak w tym roku :) zapraszamy fasolki, zapraszamy :) )
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79679 30 maja 2014, 15:17

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

no nie wiem, nie wiem.... nie myślę tym w ten sposób :) zresztą to mój 1 raz z mierzeniem, pooglądałam różne wykresy i jakichś tam reguł nie zauważyłam poza tą, że temp spada i jest @...

spójrz na wykres lenki - też jej się pięknie pnie w górę, był mały spadek w 5dpo, jest sporo objawów a z wiadomych względów wykres nie jest ciążowy (co oczywiście jest bardzo szkoda) - też można by powiedzieć, że w sumie test to formalność :)

wiem, też zwróciłam na to uwagę :D
ale ostatnio przestudiowałam kilka stron wykresów ciążowych, i wyszło mi z notatek, że około 95 % wykresów ciążowych jest wtedy, gdy serduszka są dzień przed owu, i dzień po owu, a nie w jej dzień! :D wypróbuję metodę :D

Zgłoś nadużycie #79680 30 maja 2014, 15:17

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Mamy 11 kandydatek na lutówki ;)

ahahaha kurcze - znów walnęłam się w obliczeniach... zmyliła mnie Paola - termin ewent. ma na marzec i nie spojrzałam już niżej :P eeee to kurczed MUSZĄ być lutówki'2015!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79681 30 maja 2014, 15:17

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

coś nie chcą te dzieciaczki w lutym się pojawić... może pogoda będzie paskudna ?? ale ale - koncówka lutego może być już piękna i ciepła jak w tym roku :) zapraszamy fasolki, zapraszamy :) )

pięknie to ujęłaś :D Inezkę pierwszą wykopujemy :D a potem Ciebie! :)

Zgłoś nadużycie #79682 30 maja 2014, 15:19

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ale ostatnio przestudiowałam kilka stron wykresów ciążowych, i wyszło mi z notatek, że około 95 % wykresów ciążowych jest wtedy, gdy serduszka są dzień przed owu, i dzień po owu, a nie w jej dzień! :D wypróbuję metodę :D

co Ty ?? poważnie ?? to Ty jakieś poważne badania robiłaś :) idę zobaczyć w takim razie u siebie :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79683 30 maja 2014, 15:20

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

co Ty ?? poważnie ?? to Ty jakieś poważne badania robiłaś :) idę zobaczyć w takim razie u siebie :)

hihi, robiłam :D

Zgłoś nadużycie #79684 30 maja 2014, 15:21

smile Supermama

Lenka87 napisał(a)

W Kolonii znal mieszkanie, to nie problem. Tam może zarobki nie są jakieś super, ale życie jest o 3/4 tańsze niż w Pl. Tu gdzie mieszkamy nie ma szans na dobrą pracę, niestety :/
Tasiemka ja na spokojnie wysłuchałam jego argumentów, dyskutowaliśmy o tym z godzinę. Tylko, że jak ja wyraziłam swoje zdanie, to zrobiła się mega awantura. A Przemek ma już prawie 9 lat i wie gdzie chce mieszkać. Mąż twierdzi, że obaj by się przyzwyczaili, ale ja nie jestem tego taka pewna

Lenka nie wiem czy dobrze zrozumialam maz chce zebyscie razemem mieszkali w Kolonii? JEzeli macie mozliwosc na lepsze zycie nie ma ci sie zastanawiac. A o 9 latka moze to zimno zabrzmi ale nie ma co az tak bardzo brac jego slow pod uwage. Dzieci bardzo szybko odnajduja sie w nowym otoczeniu zwlaszcza takie mlodziaki. My mieszkamy wvuk od 5 lat. I tez pierwszy rok, dwa byly ciezkie a teraz juz coraz lzej. I co najlepsze moj brat wyjechammz pl jako 14 latek, mial duzo znajomych zcosiedla a teraz nawet nievma zamiaru tam wracac :) ja sama jako 11 latka zmienialam miejsce zamieszkania i bolalo okropnie :( wszystko inne, nowe ale zyskalam dzieki temu wielu nowych wspanialych znajomych, pierwsze milosci i nie zaluje ;)
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #79685 30 maja 2014, 15:21

anafreud Fajna mama

anafreud napisał(a)

no to u mnie też tak jest.... tylko kurcze ja do tej pory w statystykach lądowałam gdzieś w granicach błędu statystycznego albo poza normą na krzywej Gaussa :P fajnie by było w tym przypadku być jednak przeciętnym, w większości... ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79686 30 maja 2014, 15:22

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

hihi, robiłam :D

a jeszcze jakąś ciekawą zależność wyszpiegowałaś ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #79687 30 maja 2014, 15:23

smile Supermama

motyl :) 09 napisał(a)

Dobra jestes :) zapamietam :)

Zgłoś nadużycie #79688 30 maja 2014, 15:24

smile Supermama

motyl1909 napisał(a)

Bedzie dobrze:*

Zgłoś nadużycie #79689 30 maja 2014, 15:25

smile Supermama

motyl1909 napisał(a)

No tak, ale mam nadzieję, że za maks 3 tyg oddam komuś honor prowadzenia tabeli, gdyż odejdę na brzuchatki :D

Hehe a moze juz nie bedzie nam potrzebna :)

Zgłoś nadużycie #79690 30 maja 2014, 15:27

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

kurcze to z tych 2 innych wątków w oczekiwaniu i starające się kobietki też jeszcze żadnej na luty się nie udało trafić ??
Grochu (*) 9tc