Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #79551 30 maja 2014, 9:05

Inezka Gotowa na wszystko

Tasiemka napisał(a)

cześć wszystkim!

przedstawiam hit dzisiejszego dnia, uwaga uwaga!

zawitała u mnie @ - prawie tydzień wcześniej...

nadal nie mogę wyjść z szoku... żadnych bóli, żadnych oznak, że przyjdzie, po wstaniu siku normalne, teraz poszłam a tu zonk...

:( :( :( przykro mi Tasiemeczko :(

Zgłoś nadużycie #79552 30 maja 2014, 9:05

Edka82 napisał(a)

a ja muszę sie spakować i nie wiem co bo nie wiem jaka pogoda :?

a dokąd jedziesz?

Zgłoś nadużycie #79553 30 maja 2014, 9:10

Konto usunięte
ej no, a ja czekam na tą owulację, czekam i się doczekać nie mogę... myślałam, ze dziś będę miała skok, bo wczoraj tak mnie napierdzielał brzuch, że myślałam,że to naprawdę owulacja... a tu cichosza...

Zgłoś nadużycie #79554 30 maja 2014, 9:11

lecę kochane bo złażą się wszyscy powoli ;)
A nie lubię jak mi ktopś przez ramię do kompa zagląda :P
Waham sie czy iść na tą betę... bo to czekanie w niepewności mnie wykańcza :(
A z drugiej strony to pewnie jutro się wszysko okaże, na jutro mam termin @, a przychodzi regularnie jak w zegareczku..

Miłego dzionka dla wszystkich

Zgłoś nadużycie #79555 30 maja 2014, 9:11

Konto usunięte
Tasiemka, Nina1, takasobieja, angel, Maslanka, lady_89, smile - proszę o daty waszych testowań na priv :*

Zgłoś nadużycie #79556 30 maja 2014, 9:11

Edka82 Fajna mama

Inezka napisał(a)

a dokąd jedziesz?

Tak jestem z Wrocławia, nie znam tej restauracji i pierwszy raz o niej słyszę, ale trzeba ją sprawdzić. Jade na weekend do Warszawy, każda prognoza pokazuje coś innego :/

Zgłoś nadużycie #79557 30 maja 2014, 9:11

Konto usunięte

Inezka napisał(a)

lecę kochane bo złażą się wszyscy powoli ;)
A nie lubię jak mi ktopś przez ramię do kompa zagląda :P
Waham sie czy iść na tą betę... bo to czekanie w niepewności mnie wykańcza :(
A z drugiej strony to pewnie jutro się wszysko okaże, na jutro mam termin @, a przychodzi regularnie jak w zegareczku..

Miłego dzionka dla wszystkich

to już teraz to poczekaj do jutra kochanie :*

Zgłoś nadużycie #79558 30 maja 2014, 9:12

Tasiemka Supermama
dobra już mi przeszło, chociaż nie ukrywam, że wzięła mnie z zaskoczenia i to sie jej udało... nie wiem czemu tak szybko... w ogóle jak tak patrzę na ovF teraz to tak mam 25-29 dni cykl...coś mi się pokiełbasiło... zawsze miałam jak w zegarku co 28 a teraz przestaje ogarniać... :( aleee nie ma się co smucić, nowy cykl nowe serduszkowanie :D

Zgłoś nadużycie #79559 30 maja 2014, 9:15

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

dobra już mi przeszło, chociaż nie ukrywam, że wzięła mnie z zaskoczenia i to sie jej udało... nie wiem czemu tak szybko... w ogóle jak tak patrzę na ovF teraz to tak mam 25-29 dni cykl...coś mi się pokiełbasiło... zawsze miałam jak w zegarku co 28 a teraz przestaje ogarniać... :( aleee nie ma się co smucić, nowy cykl nowe serduszkowanie :D

otóż to! :) no i wiesz, załapiesz się tym razem na marzec, a to już cieplej, już można spacerować z bobasem :)

Zgłoś nadużycie #79560 30 maja 2014, 9:19

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

otóż to! :) no i wiesz, załapiesz się tym razem na marzec, a to już cieplej, już można spacerować z bobasem :)

w marcu urodziny męża, więc... byłoby spoko :)

Zgłoś nadużycie #79561 30 maja 2014, 9:20

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

w marcu urodziny męża, więc... byłoby spoko :)

a no to prezent musi być! :) ja Tobie zrobię prezent a Ty mężuchowi ;) i koniec kropka! :)

Zgłoś nadużycie #79562 30 maja 2014, 9:21

Lenka87 Fajna mama
Wczoraj wieczorem strasznie się poklócilam z mężem :( Wymyślił sobie żebyśmy wyjechali do niego, baran!! Już wszystko sprawdził, szkoła polska jest w tej samej dzielnicy, przedszkole też. Tylko on nie rozumie, że ja i tak tam pracy nie znajdę bez języka :/ Z resztą ja nie chcę wyjeżdżać.... Kur*a, dlaczego to wszystko jest takie skomplikowane...
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #79563 30 maja 2014, 9:22

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Wczoraj wieczorem strasznie się poklócilam z mężem :( Wymyślił sobie żebyśmy wyjechali do niego, baran!! Już wszystko sprawdził, szkoła polska jest w tej samej dzielnicy, przedszkole też. Tylko on nie rozumie, że ja i tak tam pracy nie znajdę bez języka :/ Z resztą ja nie chcę wyjeżdżać.... Kur*a, dlaczego to wszystko jest takie skomplikowane...

uuu, no niefajnie... U mnie też w zeszłym roku była kłótnia o to, tylko z odwrotnej strony. To ja chciałam wyjechać a mąż nie...

Zgłoś nadużycie #79564 30 maja 2014, 9:24

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

a no to prezent musi być! :) ja Tobie zrobię prezent a Ty mężuchowi ;) i koniec kropka! :)

okej idę na taki układ :P

Zgłoś nadużycie #79565 30 maja 2014, 9:25

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

okej idę na taki układ :P

Bardzo bym chciała i zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby taki śliczny prezencik Ci podarować :)

Zgłoś nadużycie #79566 30 maja 2014, 9:28

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

właśnie miałam pytać, czego masz zjechany humor, a tu teraz wsszystko jasne...
możecie to rozważyć, przemysleć wszystkie za i przeciw, a nóż widelec nauczysz się języka... słuchaj moja mama pojechała do Anglii zero znajomości języka i była tam 5 miesiecy, ja sie jej ostatnio pytam co pamięta a ona do mnie "potato i tomato" :D mówi, że ręcę ją bolały od gadania :) pracowała jako kucharz, usiała składać zamówienia, więc trochę rysowała, trochę ją dostawcy nauczyli i jakoś szło :) dla chcącego nic trudnego. Najgorzej to się od razu nastawić, że nie i koniec :) możecie pojechać na próbę w wakacje, zobaczyć jak tam jest, jak wszystko wygląda, itp itd, ja wiem, że łatwo mi mówić, ale może lepiej to przemysleć na chłodno a potem się ewentualnie kłócić :P będzie dobrze, uszy do góry ;)

Zgłoś nadużycie #79567 30 maja 2014, 9:31

Edka82 Fajna mama
Ty to mądra baba Tasiemka jesteś :) Dobrze gadasz

Zgłoś nadużycie #79568 30 maja 2014, 9:31

gusiaa Supermama
mój K dziś rano mówi jak ja znalazłem się w łużku jak spałem na kanapie.. Czaicie że nic nie pamieta taki zmeczony był , ja mu nad uchem jeszcze nadawałam ze znowu serduszek niema on cos odpowiedział a dzis nic niepamieta,, :D :D
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #79569 30 maja 2014, 9:32

Tasiemka Supermama

Edka82 napisał(a)

Ty to mądra baba Tasiemka jesteś :)

łuuu dziękuje za komplement :P ale po czym to stwierdziłaś? :P

Zgłoś nadużycie #79570 30 maja 2014, 9:33

Tasiemka Supermama

gusiaa napisał(a)

mój K dziś rano mówi jak ja znalazłem się w łużku jak spałem na kanapie.. Czaicie że nic nie pamieta taki zmeczony był , ja mu nad uchem jeszcze nadawałam ze znowu serduszek niema on cos odpowiedział a dzis nic niepamieta,, :D :D

mój to często tak nie pamięta :D hehe