Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #79371 29 maja 2014, 19:06

Inezka Gotowa na wszystko

anafreud napisał(a)

idę pod prysznic póki sama jeszcze jestem i chyba przenoszę się z lapkiem do sypialni.... boli mnie ten brzuch muszę się wyciągnąć chyba - będę za jakiś czas :)

do później :)

Zgłoś nadużycie #79372 29 maja 2014, 19:07

lady_89 Gotowa na wszystko
witam się ponownie jeszcze z pracy ale za jakieś 20 minut uciekam do domu. Co do nakładania żeli to nie przemywam każdej warstwy tylko ostatnią. Przez wasze nauki przypomniały mi sie studia jak to fajnie było, mimo że zawsze zostawiałam naukę na sam koniec to jakoś się zdawało nawet dośc dobrze więc i wam na pewno dobrze pójdzie :)

Zgłoś nadużycie #79373 29 maja 2014, 19:07

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

a samopoczucie... fizycznie dobre, psychiczne...hmmm... panicznie boję się @ :(

pamiętaj, że pozytywne myślenie przyciąga dobre zdarzenie ;)
ja wyłączyłam myślenie w tym miesiącu, na prawdę nie miałam czasu na to... cały czas się coś działo...

Zgłoś nadużycie #79374 29 maja 2014, 19:08

Tasiemka napisał(a)

ja też miałam iść do kosmetyczki, ale tak tu dziewczyny popisały, że się tak nakręciłam, że w końcu stwierdziłam, że zamiast tracić kasę na kosmetyczkę - zamówię sobie zestaw i sama dojdę do perfekcji :P hehe :D łooj ale plotę, nim ja dojde do perfekcji to jeszcze troche zejdzie, ale już dawno chciałam sobie kupić taki zestaw, a że miałam "lewy" przypływ gotówki, to stwierdziłam, że zainwestuję w ten sprzęt ;)

a ile dałaś za niego? Może jakiś link ? :)

Zgłoś nadużycie #79375 29 maja 2014, 19:09

Tasiemka Supermama

lady_89 napisał(a)

witam się ponownie jeszcze z pracy ale za jakieś 20 minut uciekam do domu. Co do nakładania żeli to nie przemywam każdej warstwy tylko ostatnią. Przez wasze nauki przypomniały mi sie studia jak to fajnie było, mimo że zawsze zostawiałam naukę na sam koniec to jakoś się zdawało nawet dośc dobrze więc i wam na pewno dobrze pójdzie :)

obyś miała rację :D z tym dobrym zdawaniem :D

a mam jeszcze pytanie w kwestii wtapiania ozdób, jak to się robi? :P

Zgłoś nadużycie #79376 29 maja 2014, 19:09

Tasiemka napisał(a)

ja też miałam iść do kosmetyczki, ale tak tu dziewczyny popisały, że się tak nakręciłam, że w końcu stwierdziłam, że zamiast tracić kasę na kosmetyczkę - zamówię sobie zestaw i sama dojdę do perfekcji :P hehe :D łooj ale plotę, nim ja dojde do perfekcji to jeszcze troche zejdzie, ale już dawno chciałam sobie kupić taki zestaw, a że miałam "lewy" przypływ gotówki, to stwierdziłam, że zainwestuję w ten sprzęt ;)

Powiem Ci że bardziej się opłaca samemu pobawić niż chodzic do kosmetyczki tym bardziej jak ktoś ma zapał żeby sie tego nauczyć. Pooglądaj sobie na youtube filmiki z robienia paznokci troche sobie poczytasz na necie porad jak robić i dasz rade :)

Zgłoś nadużycie #79377 29 maja 2014, 19:10

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

a ile dałaś za niego? Może jakiś link ? :)

a 93 zł z przesyłką :P a link, proszę bardzo: http://allegro.pl/nn-zestaw-startowy-uv-lampa-zele-lampa-tipsy-i4244180091.html

Zgłoś nadużycie #79378 29 maja 2014, 19:11

Tasiemka Supermama

lady_89 napisał(a)

Powiem Ci że bardziej się opłaca samemu pobawić niż chodzic do kosmetyczki tym bardziej jak ktoś ma zapał żeby sie tego nauczyć. Pooglądaj sobie na youtube filmiki z robienia paznokci troche sobie poczytasz na necie porad jak robić i dasz rade :)

właśnie między nauką,a siedzeniem na forum - oblukiwałam już filmiki na yt :D

Zgłoś nadużycie #79379 29 maja 2014, 19:13

Tasiemka napisał(a)

obyś miała rację :D z tym dobrym zdawaniem :D

a mam jeszcze pytanie w kwestii wtapiania ozdób, jak to się robi? :P

Ozdoby wtapiasz po pierwszej cienkiej warstwie tak aby kolejne warstwy żelu je pokryły. Nakładasz pierwszą warstwę cienką i dajesz do lampy potem dajesz kolejna bardzo cienką i na nią nakładasz ozdoby i dopiero dajesz do lampy a potem kolejna warstwą je zalewasz. Dobrze aby ozdoby były dobrze zalane bo później przy piłowaniu kształtu możesz spiłować za mocno i spiłują sie ozdoby również dlatego ozdoby wtapia się praktycznie na samym poczatku oczywiście jeśli pod spodem nie ma być koloru bo wtedy pierw trzeba dać kolor a potem ozdoby.

Zgłoś nadużycie #79380 29 maja 2014, 19:13

Tasiemka napisał(a)

pamiętaj, że pozytywne myślenie przyciąga dobre zdarzenie ;)
ja wyłączyłam myślenie w tym miesiącu, na prawdę nie miałam czasu na to... cały czas się coś działo...

u mnie pozytywne myslenie nie zdaje egzaminu... nigdy nie zdawało i w żadnej sprawie... zawsze na odwrót..
jak np. myslałam że coś pójdzie po mojej myśli, np. że zdam egzamin na 5 to wyciągałam ledwo na 3 a jak byłam pewna poprawki - to byłam najlepsza we grupie..
Jak myślałam (jeszcze jako panna) że z jakimś facetem na pewno mi wyjdzie i to na 100% facet na całe życie to okazywał się palantem.. a ten co poszłam "na odczep" na jedno spotkanie, jest 10 lat moim mężem...no i tak w każdej sprawie..

Więc ja zawsze wolę nastawiać się na gorszy wariant, najwyżej mnie życie pozytywnie zaskoczy... ;)

Zgłoś nadużycie #79381 29 maja 2014, 19:13

Tasiemka napisał(a)

a 93 zł z przesyłką :P a link, proszę bardzo: http://allegro.pl/nn-zestaw-startowy-uv-lampa-zele-lampa-tipsy-i4244180091.html

dzięki, lookam :)

Zgłoś nadużycie #79382 29 maja 2014, 19:15

Tasiemka napisał(a)

właśnie między nauką,a siedzeniem na forum - oblukiwałam już filmiki na yt :D

Najczęstsze błedy na poczatku to złe zmatowanie płytki i niecałkowite odsunięcie i usuniecie skórek z płytki paznokcia, i najczestszy błąd to zalewanie skórek co prowadzi do podchodzenia powietrza.

Zgłoś nadużycie #79383 29 maja 2014, 19:15

Tasiemka Supermama

lady_89 napisał(a)

Ozdoby wtapiasz po pierwszej cienkiej warstwie tak aby kolejne warstwy żelu je pokryły. Nakładasz pierwszą warstwę cienką i dajesz do lampy potem dajesz kolejna bardzo cienką i na nią nakładasz ozdoby i dopiero dajesz do lampy a potem kolejna warstwą je zalewasz. Dobrze aby ozdoby były dobrze zalane bo później przy piłowaniu kształtu możesz spiłować za mocno i spiłują sie ozdoby również dlatego ozdoby wtapia się praktycznie na samym poczatku oczywiście jeśli pod spodem nie ma być koloru bo wtedy pierw trzeba dać kolor a potem ozdoby.

o super, super, dzięki wielkie ;) już chyba teraz wiem, wszystko co chciałam wiedzieć :D

Zgłoś nadużycie #79384 29 maja 2014, 19:18

hehe, najlepszy jest ten palec do ćwiczeń :D :D :D
ubawiłam się :D

kurde...pomyślę czy sobie nie kupić... tylko czy ja będę mieć czas i cierpliwość do tego...hmmm...

Zgłoś nadużycie #79385 29 maja 2014, 19:18

Tasiemka napisał(a)

o super, super, dzięki wielkie ;) już chyba teraz wiem, wszystko co chciałam wiedzieć :D

Nie ma sprawy jak coś to pytaj. Tak samo zwykły lakier jak bardzo dobrze wyschnie można zalać żelem i długo sie trzyma, tak samo można łączyć hybrydowe lakiery z żelem

Zgłoś nadużycie #79386 29 maja 2014, 19:19

Inezka napisał(a)

kurde...pomyślę czy sobie nie kupić... tylko czy ja będę mieć czas i cierpliwość do tego...hmmm...

Ja jak sobie sama robie żele to minimum z 4 godziny robię bo zawsze sobię cos wymyślę i później się z tym bawię dlatego teraz na razie robię tylko hybrydy na swoich bo jest dużo szybciej :)

Zgłoś nadużycie #79387 29 maja 2014, 19:21

uciekam zbierać się do domu może jeszcze do was wpadnę :) papa

Zgłoś nadużycie #79388 29 maja 2014, 19:21

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

u mnie pozytywne myslenie nie zdaje egzaminu... nigdy nie zdawało i w żadnej sprawie... zawsze na odwrót..
jak np. myslałam że coś pójdzie po mojej myśli, np. że zdam egzamin na 5 to wyciągałam ledwo na 3 a jak byłam pewna poprawki - to byłam najlepsza we grupie..
Jak myślałam (jeszcze jako panna) że z jakimś facetem na pewno mi wyjdzie i to na 100% facet na całe życie to okazywał się palantem.. a ten co poszłam "na odczep" na jedno spotkanie, jest 10 lat moim mężem...no i tak w każdej sprawie..

Więc ja zawsze wolę nastawiać się na gorszy wariant, najwyżej mnie życie pozytywnie zaskoczy... ;)

o rany :D no to skoro lepiej jest tak, to niech będzie i taki wariant, a w razie czego masz wsparcie w Nas wszystkich ;)

Zgłoś nadużycie #79389 29 maja 2014, 19:22

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

palec mnie rozbroił :D zastanawiam się do czego go wykorzystam heheheh :D

Zgłoś nadużycie #79390 29 maja 2014, 19:25

Tasiemka napisał(a)

palec mnie rozbroił :D zastanawiam się do czego go wykorzystam heheheh :D

tasiemka, mało się nie udusiłam :D
Na przyszłość musze nie czytać Twoich postów przy jedzeniu :D