Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #79251 29 maja 2014, 12:50

takasobieja Fajna mama
ostatnie było przedwczoraj wieczorem. Dziś będzie ale dopiero po 19... bo mąż w pracy. Dziś negat słabszy niz wczoraj. :/

Zgłoś nadużycie #79252 29 maja 2014, 12:51

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

ostatnie było przedwczoraj wieczorem. Dziś będzie ale dopiero po 19... bo mąż w pracy. Dziś negat słabszy niz wczoraj. :/

dacie radę :* uda się :)

Zgłoś nadużycie #79253 29 maja 2014, 12:53

takasobieja Fajna mama
pójdę do gina i przynajmniej się dowiem o co kaman :D o ! przynajmniej bede wiedziała czy musze się już spinać czy nie :P i kiedy mam się spodziewać owu :P

Zgłoś nadużycie #79254 29 maja 2014, 12:56

takasobieja Fajna mama
Wiecie, najbardziej się stresuję, żeby nie ominąć owu, a jak już jest po owu i czekam na @ to jest luz, nawet jeśli @ przyjdzie, to najważniejsze, że starania były. Dlatego się tak denerwuje

Zgłoś nadużycie #79255 29 maja 2014, 12:56

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Wiecie, najbardziej się stresuję, żeby nie ominąć owu, a jak już jest po owu i czekam na @ to jest luz, nawet jeśli @ przyjdzie, to najważniejsze, że starania były. Dlatego się tak denerwuje

no to skoro wiesz, że masz owulkę, to czemu nie serduszkujecie? :(

Zgłoś nadużycie #79256 29 maja 2014, 12:57

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

pójdę do gina i przynajmniej się dowiem o co kaman :D o ! przynajmniej bede wiedziała czy musze się już spinać czy nie :P i kiedy mam się spodziewać owu :P

Jezu... podziwiam Cię, że tak do tego podchodzisz, bo ja bym wymiękła :P wiesz wszystko, z którego jajnika masz ovu, kiedy je masz, o której i kiedy najlepiej mieć serduszko... to nie dla mnie takie coś :D odpuściłabym zaraz... wolałabym nie wiedzieć niż żyć w takim zawieszeniu jak ty :P i latać co trochę do gina :D

jesteśmy woda i ogień zupełnie dwa inne typy charakterów :P

Zgłoś nadużycie #79257 29 maja 2014, 12:58

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

Jezu... podziwiam Cię, że tak do tego podchodzisz, bo ja bym wymiękła :P wiesz wszystko, z którego jajnika masz ovu, kiedy je masz, o której i kiedy najlepiej mieć serduszko... to nie dla mnie takie coś :D odpuściłabym zaraz... wolałabym nie wiedzieć niż żyć w takim zawieszeniu jak ty :P i latać co trochę do gina :D

jesteśmy woda i ogień zupełnie dwa inne typy charakterów :P

Tasiemka kochana Ty moja :* a Ty kiedy idziesz do ginka i na jakieś badania?

Zgłoś nadużycie #79258 29 maja 2014, 13:01

Edka82 Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

czyli przed ostatni dobrze pamiętam ?? ?

Tak :) i w sobotę nad ranem do Wawy, na zajęcia, warsztaty mediacyjne :)

Zgłoś nadużycie #79259 29 maja 2014, 13:02

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Tasiemka kochana Ty moja :* a Ty kiedy idziesz do ginka i na jakieś badania?

jak mi się przewalą wszystkie egzaminy, w czerwcu pewnie jakoś. Pójdę zrobić podstawowe badania i chyba testy alergiczne sobie zrobię, bo ten katar teraz chce mnie wykończyć, a ostatnie testy miałam robione chyba w przedszkolu :P a jak będziemy stać dobrze z kasą to jeszcze pójdę do gina i z nim ustalę co dalej mamy robić... czy jakieś badania czy coś, nie chce tego robić sama - bo się na tym nie znam i nie chce wydawać kasy na darmo ;)

Zgłoś nadużycie #79260 29 maja 2014, 13:04

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

no to skoro wiesz, że masz owulkę, to czemu nie serduszkujecie? :(

Ze względu na nasienie, nie wiemy czy się poprawiło, a powinniśmy dać mu przed owu odpocząć :/... dlatego... nie wiem co gorsze, ominąć jeden dzień, czy osłabiać nasienie i serduszkować codziennie.

Tasiemka, kiedys też miałam to gdzieś, nie biegałam do gina. Przez ponad rok nie spinałam się, bolały jajniory - serduszkowaliśmy bez spiny :) ... a gdy starania trwaja ponad 2 lata to już się spinam :/

Zgłoś nadużycie #79261 29 maja 2014, 13:04

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

jak mi się przewalą wszystkie egzaminy, w czerwcu pewnie jakoś. Pójdę zrobić podstawowe badania i chyba testy alergiczne sobie zrobię, bo ten katar teraz chce mnie wykończyć, a ostatnie testy miałam robione chyba w przedszkolu :P a jak będziemy stać dobrze z kasą to jeszcze pójdę do gina i z nim ustalę co dalej mamy robić... czy jakieś badania czy coś, nie chce tego robić sama - bo się na tym nie znam i nie chce wydawać kasy na darmo ;)

no i masz rację, nie rób nic na własną rękę :)

Zgłoś nadużycie #79262 29 maja 2014, 13:06

takasobieja Fajna mama
U mnie jeszcze problem z nieregularnymi cyklami. Nie mam niestety tak, że wiem kiedy owu będzie... zawsze miałam między 17-19dniem cyklu... poza tym tak czy siak musiałabym iść do gina po luteinę :/ eh

Zgłoś nadużycie #79263 29 maja 2014, 13:08

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

U mnie jeszcze problem z nieregularnymi cyklami. Nie mam niestety tak, że wiem kiedy owu będzie... zawsze miałam między 17-19dniem cyklu... poza tym tak czy siak musiałabym iść do gina po luteinę :/ eh

ja mam dupka kupionego na zapas zawsze ;)

Zgłoś nadużycie #79264 29 maja 2014, 13:12

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ja mam dupka kupionego na zapas zawsze ;)

ja miałam lutkę zapisaną dwa cykle temu, miesiac temu jak byłam to chciał mi zapisać, mówiłam, że spoko mam. Ale nie przewidziałam, że kazał mi brać tej lutki wiecej... bo po 2-3 tabletki, a wcześniej brałam po 1. Zależy jakie mam endo też. No i na cały cykl nie bede niestety miała tyle :/

Zgłoś nadużycie #79265 29 maja 2014, 13:12

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Ze względu na nasienie, nie wiemy czy się poprawiło, a powinniśmy dać mu przed owu odpocząć :/... dlatego... nie wiem co gorsze, ominąć jeden dzień, czy osłabiać nasienie i serduszkować codziennie.

Tasiemka, kiedys też miałam to gdzieś, nie biegałam do gina. Przez ponad rok nie spinałam się, bolały jajniory - serduszkowaliśmy bez spiny :) ... a gdy starania trwaja ponad 2 lata to już się spinam :/

wiem rozumiem, dlatego Cię podziwiam :)

Zgłoś nadużycie #79266 29 maja 2014, 13:24

Konto usunięte
coś niemrawo się dziś czuję...

Zgłoś nadużycie #79267 29 maja 2014, 13:26

takasobieja Fajna mama
Nie życzę Ci starać się tyle czasu... oby Ci się udało szybko!
Niestety przykre jest kiedy np ja jeszcze w ogole nie zaszłam, a moja szwagierka 9 miesięcy chodziła w ciąży, mała ma już pół roku, a my nic. A pamietam jakby to było wczoraj jak ryczałam bo jej się udało, a my już wtedy się tyle czasu staraliśmy... i nic. :/

Zgłoś nadużycie #79268 29 maja 2014, 13:27

OliwiaMama Gotowa na wszystko
Cześć Dziewczyny mam pytanie czy kofeina zaburza płodność ? :)

Zgłoś nadużycie #79269 29 maja 2014, 13:30

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Nie życzę Ci starać się tyle czasu... oby Ci się udało szybko!
Niestety przykre jest kiedy np ja jeszcze w ogole nie zaszłam, a moja szwagierka 9 miesięcy chodziła w ciąży, mała ma już pół roku, a my nic. A pamietam jakby to było wczoraj jak ryczałam bo jej się udało, a my już wtedy się tyle czasu staraliśmy... i nic. :/

wiadomo każda perspektywa jest inna...

Zgłoś nadużycie #79270 29 maja 2014, 13:32

takasobieja Fajna mama

OliwiaMama napisał(a)

Cześć Dziewczyny mam pytanie czy kofeina zaburza płodność ? :)

kofeina w nadmiarze na nic dobrze nie działa :)