Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #79131 29 maja 2014, 8:45

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

z czasem na pewno ;) tylko do formy trzeba mieć naprawdę dobre żele, bo tak to nie ma sensu :/

Według mnie też trzeba mieć dobre formy bo niektóre mają kiepskie kleje i się rozklejają w trakcie robienia.

Zgłoś nadużycie #79132 29 maja 2014, 8:49

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

To ja wam się pochwalę moimi paznokciami z kursu i rzęskami jakie robię :)

piękne! :) ja też chciałabym pracować w salonie :) i teraz jak dostanę zwrot kasy z podatku, to idę na kurs hybrydy ;)

Zgłoś nadużycie #79133 29 maja 2014, 8:50

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Według mnie też trzeba mieć dobre formy bo niektóre mają kiepskie kleje i się rozklejają w trakcie robienia.

no to też :) pamiętam kupiłam kiedyś takie dupne, masakra... ile to się człowiek namęczył :/ a teraz hop hop i gotowe :P

Zgłoś nadużycie #79134 29 maja 2014, 8:51

angel Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

o! zawsze trzeba wyciągać plusy z takich sytuacji! :) to mi się podoba :)

my w grudniu pierwszy raz powiedzielismy sobie kocham cie na sylwestra a w lutym na walentynki pierwszy raz zostal u mnie na noc i pierwszy raz bylo serduszko :-)

Zgłoś nadużycie #79135 29 maja 2014, 8:54

motyl1909 napisał(a)

piękne! :) ja też chciałabym pracować w salonie :) i teraz jak dostanę zwrot kasy z podatku, to idę na kurs hybrydy ;)

Szczerze nie warto tracić kasy na kurs robienia hybryd lepiej przeznaczyć tą kasę na coś innego. Bo to jest nic innego jak zwykłe malowanie i nabranie wprawy żeby skórek nie zalewać i tyle. Ja też lubię pracować w salonie ale moja szefowa mnie wkurza i mi się u niej wszystkiego odechciewa tam.

Zgłoś nadużycie #79136 29 maja 2014, 8:54

Konto usunięte

angel napisał(a)

my w grudniu pierwszy raz powiedzielismy sobie kocham cie na sylwestra a w lutym na walentynki pierwszy raz zostal u mnie na noc i pierwszy raz bylo serduszko :-)

hehe :D każdy ma z jakimś miesiącem miłe wspomnienia :) hihi ;)

Zgłoś nadużycie #79137 29 maja 2014, 8:55

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Szczerze nie warto tracić kasy na kurs robienia hybryd lepiej przeznaczyć tą kasę na coś innego. Bo to jest nic innego jak zwykłe malowanie i nabranie wprawy żeby skórek nie zalewać i tyle. Ja też lubię pracować w salonie ale moja szefowa mnie wkurza i mi się u niej wszystkiego odechciewa tam.

ja chcę to zrobić tylko dla papierku lady :*

Zgłoś nadużycie #79138 29 maja 2014, 8:56

angel Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

hehe :D każdy ma z jakimś miesiącem miłe wspomnienia :) hihi ;)

dokladnie ale ja sie wraca do nich myslami to takie motylki w brzuchu hehe

Zgłoś nadużycie #79139 29 maja 2014, 8:57

Konto usunięte

angel napisał(a)

dokladnie ale ja sie wraca do nich myslami to takie motylki w brzuchu hehe

dokładnie tak :)

Zgłoś nadużycie #79140 29 maja 2014, 8:57

angel napisał(a)

My w walentynki jeszcze jako kolega i koleżanka pierwszy raz pojechaliśmy do kina i wtedy pamiętam że pod pretekstem grzania mnie złapał moje ręce i mnie grzał i potem całą drogę powrotną kierował tak byle by nie musieć puszczać mojej ręki :) Ale między nami już coś się takiego wytworzyło od pierwszego spotkania że już chcieliśmy ze sobą być bez przerwy. Pamiętam jak jeździłam na studia to nawet trasę zmieniłam żeby przejeżdżać przez jego wioskę i wpadałam rano tylko na kawę do niego i jechałam na uczelnie :)

Zgłoś nadużycie #79141 29 maja 2014, 8:59

motyl1909 napisał(a)

ja chcę to zrobić tylko dla papierku lady :*

A nie macie moźliwości tam gdzie się uczysz zorganizowac czegoś takiego dla większej liczby osób za małą kase ?? U nas na studiach przyjechały babeczki i zrobiły taki kurso pokaz i kto chciał mógł kupić certyfikat chyba za 30 zł.

Zgłoś nadużycie #79142 29 maja 2014, 9:00

angel Fajna mama

lady_89 napisał(a)

My w walentynki jeszcze jako kolega i koleżanka pierwszy raz pojechaliśmy do kina i wtedy pamiętam że pod pretekstem grzania mnie złapał moje ręce i mnie grzał i potem całą drogę powrotną kierował tak byle by nie musieć puszczać mojej ręki :) Ale między nami już coś się takiego wytworzyło od pierwszego spotkania że już chcieliśmy ze sobą być bez przerwy. Pamiętam jak jeździłam na studia to nawet trasę zmieniłam żeby przejeżdżać przez jego wioskę i wpadałam rano tylko na kawę do niego i jechałam na uczelnie :)

bo to jest wlasnie milosc wydaje mi sie ze jak sie spotkaja dwie przeznaczone sobie osoby to wiedza ze to jest TO :-)

Zgłoś nadużycie #79143 29 maja 2014, 9:02

angel napisał(a)

bo to jest wlasnie milosc wydaje mi sie ze jak sie spotkaja dwie przeznaczone sobie osoby to wiedza ze to jest TO :-)

Zgadzam się z Tobą w 100% :)

Zgłoś nadużycie #79144 29 maja 2014, 9:03

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

a my poznaliśmy się w listopadzie 2012 roku... w grudniu na sylwestra zrobił mi niespodziankę i zabrał mnie nad morze na fajerwerki... między nami od początku coś było... walentynki spędziłam w szpitalu po operacji :/ więc siedział przy mnie... a w Dzień Kobiet mi się oświadczył... ;) no a w kwietniu wzięliśmy ślub :) taka nasza krótka historia :)

Zgłoś nadużycie #79145 29 maja 2014, 9:04

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

A nie macie moźliwości tam gdzie się uczysz zorganizowac czegoś takiego dla większej liczby osób za małą kase ?? U nas na studiach przyjechały babeczki i zrobiły taki kurso pokaz i kto chciał mógł kupić certyfikat chyba za 30 zł.

nie, nie ma czegoś takiego. Sama hybryda to 5 godz i kosztuje 130 zł

Zgłoś nadużycie #79146 29 maja 2014, 9:13

motyl1909 napisał(a)

nie, nie ma czegoś takiego. Sama hybryda to 5 godz i kosztuje 130 zł

U nas też to jakoś 4-5 godzin trwało i płaciliśmy tylko za certyfikaty więc w sumie i tak im się opłacało bo sporo osób je brało. Szkoda że nie macie takiej możliwości tam u siebie.

Zgłoś nadużycie #79147 29 maja 2014, 9:14

motyl1909 napisał(a)

a my poznaliśmy się w listopadzie 2012 roku... w grudniu na sylwestra zrobił mi niespodziankę i zabrał mnie nad morze na fajerwerki... między nami od początku coś było... walentynki spędziłam w szpitalu po operacji :/ więc siedział przy mnie... a w Dzień Kobiet mi się oświadczył... ;) no a w kwietniu wzięliśmy ślub :) taka nasza krótka historia :)

My się w styczniu 2013 poznaliśmy :) A ślub cywilny braliście czy kościelny udało wam sie zorganizować w tak krótkim czasie?

Zgłoś nadużycie #79148 29 maja 2014, 9:15

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

My się w styczniu 2013 poznaliśmy :) A ślub cywilny braliście czy kościelny udało wam sie zorganizować w tak krótkim czasie?

cywilny tylko, ale miałam białą suknie itd ;)

Zgłoś nadużycie #79149 29 maja 2014, 9:17

motyl1909 napisał(a)

cywilny tylko, ale miałam białą suknie itd ;)

To fajnie :)

Zgłoś nadużycie #79150 29 maja 2014, 9:20

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

To fajnie :)

ano :D a wy kiedy się pobraliście? :)