Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #78911 27 maja 2014, 22:28

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

Hej, nie mam dziś mocy, po wizycie u gina trochę entuzjazm mi przygasł...ja jestem ginekologicznym okazem zdrowia, za to lekarska interpretacja wyników mężyka, była nieco mniej optymistyczna niż Wasza...jutro rano ze szczegółami, dziś zając się muszę mężem, bo smutny :( a takie rzeczy dziś u mnie w mieście...było grubo...Dobranoc http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3452213,burza-we-wroclawiu-totalny-paraliz-miasta-na-waszych-zdjeciach-i-filmach,id,t.html

Edka, daj znać co tam lekarz powiedział ;*
Pokażę wam jakie pazgiery zrobiłam (zażelowałam swoje tylko) :) kolory na zdjęciu delikatnie inne, bo mam róż taki cukierkowy plus bardzo jasny fiolet ;)

Zgłoś nadużycie #78912 27 maja 2014, 22:30

Konto usunięte
powoli zbieram się spać, jutro do pracy 8-16, a nie ma kierowniczki :( więc będę się OPR :D a po pracy muszę jechać do takiej mojej cioci, muszę troszkę z mężem jej pomóc zrobić porządek w piwnicy, więc pewnie do wieczorka nam zejdzie :/ no i wieczorem muszę do teściów podjechać :/ ale w pracy sobie z wami popiszę :)

Zgłoś nadużycie #78913 27 maja 2014, 22:31

staraczka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Edka, daj znać co tam lekarz powiedział ;*
Pokażę wam jakie pazgiery zrobiłam (zażelowałam swoje tylko) :) kolory na zdjęciu delikatnie inne, bo mam róż taki cukierkowy plus bardzo jasny fiolet ;)

bardzo ladne !

Zgłoś nadużycie #78914 27 maja 2014, 22:37

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

bardzo ladne !

chciałam delikatne, ale też takie na lato :d i wyszły czadowe ;)

Zgłoś nadużycie #78915 27 maja 2014, 22:37

Konto usunięte
uciekam :) doooobranoc :*

Zgłoś nadużycie #78916 27 maja 2014, 22:41

staraczka Supermama
dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #78917 27 maja 2014, 22:54

Edka82 Fajna mama

staraczka napisał(a)

edka kur,a nie zalamywac sie prosze, bierz malza i idzcie zrobic badania w normalnym labolatorium a ja dam sobie reke glowe i noge udciac ze wyniki beda dobre !! kobieto jesli jestes normalna odpowiedzialna osoba mysle ze sie posluchasz, nie zalamiecie sie a zrobicie normalne badania, kto by slyszal zeby po 20 minutach na luzie dowozic sperme do badania po czym nie wiaodmo po jakim czasie ona byla badana, przepraszam, nie chce zebys zrozumiala mnie zle, ale to troche dziwne;/ pisalam ci o tym ja i pisala o tym takasobieja i reszta dziewczyn. nie wiem w jakim labo robiliscie badania, fakt mieli promocje ale mysle ze warto wydac te 150 na badanie ;/ i zrobic je na miejscu, jak my dowozilismy w ciagu 4 minut to byly nie za ciekawe a jak na miejscu to byly super.

to nie chodzi o labolatorium,  bo zywe były, ruchliwe tez ale cos je uszkadza, lekarka wie o nieprawidłowościach w badaniu i powiedziała, ze nawet jak powtórzymy teraz gdzieś indziej to one niewiele lepsze beda, najpierw usg jader i nasienie na posiew, szukamy przyczyny, my mamy tylko 2 %  plemników o dobrej buowie, minimum to 4, z tym co mamy nawet iseminacja nie wyjdzie, dotego trzeba mieć ok 25% lecacych  na przód a u nas raptem 3%, mamy próbowac, może jakiś jeden da rade

Zgłoś nadużycie #78918 27 maja 2014, 23:02

Edka82 Fajna mama

staraczka napisał(a)

edka kur,a nie zalamywac sie prosze, bierz malza i idzcie zrobic badania w normalnym labolatorium a ja dam sobie reke glowe i noge udciac ze wyniki beda dobre !! kobieto jesli jestes normalna odpowiedzialna osoba mysle ze sie posluchasz, nie zalamiecie sie a zrobicie normalne badania, kto by slyszal zeby po 20 minutach na luzie dowozic sperme do badania po czym nie wiaodmo po jakim czasie ona byla badana, przepraszam, nie chce zebys zrozumiala mnie zle, ale to troche dziwne;/ pisalam ci o tym ja i pisala o tym takasobieja i reszta dziewczyn. nie wiem w jakim labo robiliscie badania, fakt mieli promocje ale mysle ze warto wydac te 150 na badanie ;/ i zrobic je na miejscu, jak my dowozilismy w ciagu 4 minut to byly nie za ciekawe a jak na miejscu to byly super.

nie jestem załamana, tylko mocno zmeczona, mezyk troche posmutniał, jestem optymistką, cżesto mocno naiwną nawet, damy rade. A klinika z tego cos sie dowiedziłam, jest podobno bardzo dobra i wiele osób ja chwali. gin twierdzi, że nawet jesli te badania były żle przeprowadzone, to budowa plemników nie powinna być taka zła. a te ph, gdyby nie stosunek przerywany mogło by byc wyższe. Jutro bede ogarniać temat usg, mam nazwiska u kogo najlepiej i posiewu. ale chyba trochę odpuszcze z tym sprawdzaniem siebie

Zgłoś nadużycie #78919 28 maja 2014, 7:00

Inezka Gotowa na wszystko
Negatyw.
Zmarnowałam tylko test. I humor.

Edka, nie poradzę w kwestii takich wyników bo nie robiliśmy nigdy. Trzymaj się, na pewno jest jakieś wyjście tylko trzeba podrążyć temat...

Zgłoś nadużycie #78920 28 maja 2014, 7:38

gusiaa Supermama

Inezka napisał(a)

Negatyw.

Edka, nie poradzę w kwestii takich wyników bo nie robiliśmy nigdy. Trzymaj się, na pewno jest jakieś wyjście tylko trzeba podrążyć temat...

E tam za szybko na test mówię ci ;-) za kilka dni będzie pozytywny, , ciekawe jak tam nasza Beatka czekam z niecierpliwością
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #78921 28 maja 2014, 7:39

Lenka87 Fajna mama
Inezka zrób bete, bo dla zwykłego testu może jest za wcześnie...
Edka będzie dobrze. Napewno znajdziecie jakieś rozwiązanie
Motyl piękne pazurki :) Ty je żelowałaś na lakier czy na płytkę?
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #78922 28 maja 2014, 7:48

Lenka87 Fajna mama
Tak wogóle to dzień dobry :) U nas po wczorajszych burzach przyszło ochłodzenie :) Miła odmiana po 40 stopniowym upale :)
Beata czekamy na wynik Twojego testu :) Nie trzymaj nas dłużej w niepewności

Zgłoś nadużycie #78923 28 maja 2014, 7:54

gusiaa Supermama
Dodaje te moje łowy ostatnie ;-)
Sukienka ma kolor koralowy, a bokserka taki oczo jebny

Zgłoś nadużycie #78924 28 maja 2014, 8:02

Konto usunięte

Inezka napisał(a)

Negatyw.

jesteś kilka dni przed @, więc nic dziwnego ;)

Zgłoś nadużycie #78925 28 maja 2014, 8:02

Lenka87 Fajna mama

gusiaa napisał(a)

To widzę, że zakupy bardzo udane :) Super ciuszki i buty :)

Zgłoś nadużycie #78926 28 maja 2014, 8:03

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Inezka zrób bete, bo dla zwykłego testu może jest za wcześnie...
Edka będzie dobrze. Napewno znajdziecie jakieś rozwiązanie
Motyl piękne pazurki :) Ty je żelowałaś na lakier czy na płytkę?

najpierw zażelowałam jedną warstwę żelem, potem pomalowałam zwykłymi lakierami ale 2 warstwy, potem kropki zrobiłam białym żelem, potem jedna warstwa przezroczystego żelu i na koniec top coat UV do lampy na 4 min ;)

Zgłoś nadużycie #78927 28 maja 2014, 8:04

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

ale super! zazdroszczę zakupów ! :)

Zgłoś nadużycie #78928 28 maja 2014, 8:04

Konto usunięte
Witam, się już z pracy niestety :/ oby ten dzionek szybko minął :)
Beata - trzymam kciuki! i daj nam szybko znać :)

Zgłoś nadużycie #78929 28 maja 2014, 8:08

gusiaa Supermama
No a zobaczcie jakie ja paznokcie wychodowalam normalnie szok bo u mnie nigdy takie długie nie były

Zgłoś nadużycie #78930 28 maja 2014, 8:09

lady_89 Gotowa na wszystko
hej :) u mnie dzisiaj spadek tempki więc raczej @ tuż za rogiem.