Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #78871 27 maja 2014, 20:05

Inezka Gotowa na wszystko
hejka,
byłam dziś u swojej ginki bo na dole zaczęłam odczuwać ból...
Jakies bakterie mam, powiedziała mi że to może byc oznaka wczesnej ciąży. Ale wcale nie musi... Kazała mi jutro test ciążowy zrobić bo od tego wyniku ma zależec leczenie... :(
ale nie wiem... wydaje mi się niemożliwe żeby test był pozytywny tak wczesnie, nawet gdyby ciąża była...

Zgłoś nadużycie #78872 27 maja 2014, 20:08

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

hejka,
Jakies bakterie mam, powiedziała mi że to może byc oznaka wczesnej ciąży. Ale wcale nie musi... Kazała mi jutro test ciążowy zrobić bo od tego wyniku ma zależec leczenie... :(
ale nie wiem... wydaje mi się niemożliwe żeby test był pozytywny tak wczesnie, nawet gdyby ciąża była...

trzymam kciuki żeby to jednak była wczesna ciąża! :D KIEDY MIAŁAŚ TESTOWAĆ PLANOWO ??

Zgłoś nadużycie #78873 27 maja 2014, 20:10

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

a gdzie takasobieja ?? nie odmeldowała się dziś

NO właśnie nie kojarzę żeby dziś się pojawiła... może w pracy jest...

Zgłoś nadużycie #78874 27 maja 2014, 20:15

anafreud Fajna mama

Inezka napisał(a)

hejka,

zrobić trzeba - czy wyjdzie niewiadomo.... a te bakterie to w pęcherzu czy w pochwie? może z leczeniem można poczekać te kilka dni ?
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #78875 27 maja 2014, 20:16

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

NO właśnie nie kojarzę żeby dziś się pojawiła... może w pracy jest...

Ooo myślicie o mnie :) byłam w pracy od rana. Jestem mega zmęczona.
Dziewczyny znowu owu będzie u mnie szybko :/ już widoczna jest drucga kreska na owu... i to nie cień cienia, tylko cień :P ja nie wiem... od kiedy biorę leki na alergię to tak mam :/ jajnior lewy napiernicza
a wiecie co u nati?

Zgłoś nadużycie #78876 27 maja 2014, 20:17

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Dziewczyny znowu owu będzie u mnie szybko :/ już widoczna jest drucga kreska na owu... i to nie cień cienia, tylko cień :P ja nie wiem... od kiedy biorę leki na alergię to tak mam :/ jajnior lewy napiernicza
a wiecie co u nati?

ooo jak czarownice :) przywołałyśmy Cię :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #78877 27 maja 2014, 20:29

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

a wiecie co u nati?

to dobrze czy źle, że szybko? :)

Zgłoś nadużycie #78878 27 maja 2014, 20:31

Konto usunięte

Inezka napisał(a)

hejka,

możesz iść na betę, powinna wykryć już...

Zgłoś nadużycie #78879 27 maja 2014, 20:32

Konto usunięte
Ja już po urodzinkach mamy ;) wcinam karpatkę :d nie wiem, czy dziś zażeluję sobie pazurki... nie mam kompletnie czasu... ale jak nie zrobię dziś, to wcale nie zrobię, bo nie będę miała czasu :/

Zgłoś nadużycie #78880 27 maja 2014, 20:33

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Ja już po urodzinkach mamy ;) wcinam karpatkę :d nie wiem, czy dziś zażeluję sobie pazurki... nie mam kompletnie czasu... ale jak nie zrobię dziś, to wcale nie zrobię, bo nie będę miała czasu :/

oj Motyl to bierz się za robotę i podziel sie karpatką :D

Zgłoś nadużycie #78881 27 maja 2014, 20:36

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

to dobrze czy źle, że szybko? :)

nie wiem, dziwnie... nie swojo. Nie możliwe stało się możliwe. Ale znowu problem ze śluzem... :/ ehh... jutro mam wolne, będę cały dzień na fm :P

Zgłoś nadużycie #78882 27 maja 2014, 20:36

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

oj Motyl to bierz się za robotę i podziel sie karpatką :D

zaraz się wezmę, będzie m jak miłość, to ja sobie będę robiła pazury :D podzielę się, chodź :D nie tylko mi w boczki pójdzie hihihihihi :D

Zgłoś nadużycie #78883 27 maja 2014, 20:39

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

nie wiem, dziwnie... nie swojo. Nie możliwe stało się możliwe. Ale znowu problem ze śluzem... :/ ehh... jutro mam wolne, będę cały dzień na fm :P

aha kumam :D no to może ten wiesiołek na śluz?

fajnie, ja jutro będę do południa na rwaniu truskawek :P więc zawitam do Was późnym popołudniem :)

Zgłoś nadużycie #78884 27 maja 2014, 20:41

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

zaraz się wezmę, będzie m jak miłość, to ja sobie będę robiła pazury :D podzielę się, chodź :D nie tylko mi w boczki pójdzie hihihihihi :D

też mam w planach oglądać ten horror :D a co do boczków to moje się pomału wylewają :P

Zgłoś nadużycie #78885 27 maja 2014, 20:43

takasobieja Fajna mama
boże aż mnie rwie noga tak mnie napiernicza :)
lady... jesteś na stażu, niestety musisz wziać pod uwagę, że właśnie wzieli Cię po to by to wykorzystać. Ja na szczęście na stażu od sprzątania miałam ludzi (hehe w ZK skazani to robili), ale teraz mam prawie mgr z uniwersytetu i zapierd*** jak wół :P często po godzinach, bo nie zapłacą mi za to... pół dnia za 3 osoby, obsługa, kucharz i zmywak :/... szefowa ciągle pogania itd, pot po dupie leci, trudno... praca jest pracą... :/ zaciśnij zęby. Niestety każdy pracodawca będzie wymagał :/

Zgłoś nadużycie #78886 27 maja 2014, 20:44

anafreud Fajna mama
boże a ja? ja znów będę w robocie i będę się użerała z tymi ludźmi... :/ chyba już stara jestem i za długo i ciężko pracuje bo nie mogąc doczekać się ciąży nie mogę jednocześnie doczekać się zwolnienia...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #78887 27 maja 2014, 20:45

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

aha kumam :D no to może ten wiesiołek na śluz?

wiem staram się brać... ale wiesz... słabo to widzę. Miałam owu późno - źle, za szybko też źle :/... @ mi przypadnie jak będę z mężem nad morzem :( ((((

Zgłoś nadużycie #78888 27 maja 2014, 20:46

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

boże aż mnie rwie noga tak mnie napiernicza :)
lady... jesteś na stażu, niestety musisz wziać pod uwagę, że właśnie wzieli Cię po to by to wykorzystać. Ja na szczęście na stażu od sprzątania miałam ludzi (hehe w ZK skazani to robili), ale teraz mam prawie mgr z uniwersytetu i zapierd*** jak wół :P często po godzinach, bo nie zapłacą mi za to... pół dnia za 3 osoby, obsługa, kucharz i zmywak :/... szefowa ciągle pogania itd, pot po dupie leci, trudno... praca jest pracą... :/ zaciśnij zęby. Niestety każdy pracodawca będzie wymagał :/

a gdzie Ty teraz pracujesz?
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #78889 27 maja 2014, 20:46

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

wiem staram się brać... ale wiesz... słabo to widzę. Miałam owu późno - źle, za szybko też źle :/... @ mi przypadnie jak będę z mężem nad morzem :( ((((

może nie przypadnie ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #78890 27 maja 2014, 20:47

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

o masz Ci babo placek... a może uda się jakoś ominąć @ :P