Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #78751 27 maja 2014, 13:44

anafreud Fajna mama
witam i ja - ależ dziś niefajny dzień... ciągle coś się dzieje, nic nie wychodzi, ciągle ktoś coś ode mnie chciał (najchętniej żeby mnie opr), ludzie walili drzwiami i oknami, wszystko się psuło i dzieciaki z moich grup były dziś paskudnie niegrzeczne - chyba coś w powietrzu wisi czy ja nie wiem...

idę sprobuje coś nadrobić
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #78752 27 maja 2014, 13:46

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

witam i ja - ależ dziś niefajny dzień... ciągle coś się dzieje, nic nie wychodzi, ciągle ktoś coś ode mnie chciał (najchętniej żeby mnie opr), ludzie walili drzwiami i oknami, wszystko się psuło i dzieciaki z moich grup były dziś paskudnie niegrzeczne - chyba coś w powietrzu wisi czy ja nie wiem...

idę sprobuje coś nadrobić

witam w klubie, u mnie w pracy rozpiździel :/

Zgłoś nadużycie #78753 27 maja 2014, 13:47

Tasiemka Supermama
LADY nie odpuszczaj, tym bardziej, że już nie dużo Ci zostało...

u mnie też nie złe cycki, mam w piątek i w sobote egzamin - własnie sie dowiedziałam :P i krótko mówiąc - jestem w dupie :D :P

Zgłoś nadużycie #78754 27 maja 2014, 13:48

Szpilkka Supermama

lady_89 napisał(a)

A ja się właśnie wkur...... na szefową. Łaskawie zaś przyszła do salonu i zaś zaczeła mi marudzić że w salonie jest brudno, że na oknach są widoczne kropki od deszczu i że kurzy nie ścieram, ale mi to podniosło ciśnienie bo nie dość że sprzatam i jest czysto to przeciez teraz deszcz pada więc trudno aby nie było widac na oknach że są brudne. Normalnie mam ochotę zrezygnować z tych 2 ostatnich miesięcy tego stażu bo nerwowo nie wytrzymam. Najcudowniej by było jakby teraz się okazało że jestem w ciązy to od razu ide po L4 do końca stażu i mam w dupie to bo bym miała zapłacone 100%

Ja też tak zrobię jeśli zajdę to poczekam może z miesiąc i l4. Na początku jak się szuka pracy to każdy miły a potem dopiero okazuje się jak jest naprawdę

Zgłoś nadużycie #78755 27 maja 2014, 13:49

staraczka Supermama
tasiemka dasz rade :D

Zgłoś nadużycie #78756 27 maja 2014, 13:50

Tasiemka Supermama
a u mnie się zrobiło takie ciemno... ale nie grzmi, ani nic, ale chyba ciśnienie spadło, bo zasypiam na stojąco :P

Zgłoś nadużycie #78757 27 maja 2014, 13:53

Tasiemka Supermama

staraczka napisał(a)

tasiemka dasz rade :D

no muszę spiąć pośladki :D (jeden siwy :P ) i dzisiaj zacząć coś ogarniać :D

Zgłoś nadużycie #78758 27 maja 2014, 13:56

lady_89 Gotowa na wszystko

Szpilkka napisał(a)

Ja też tak zrobię jeśli zajdę to poczekam może z miesiąc i l4. Na początku jak się szuka pracy to każdy miły a potem dopiero okazuje się jak jest naprawdę

Tak tylko ona za niedługo rodzi i chciała kogoś do prowadzenia salonu a wiecznie ma jakieś pretensję. Z resztą staż jest po to aby się czegos nauczyć a skąd mam się uczyć jak nie mam od kogo;/

Zgłoś nadużycie #78759 27 maja 2014, 13:57

Tasiemka napisał(a)

LADY nie odpuszczaj, tym bardziej, że już nie dużo Ci zostało...

u mnie też nie złe cycki, mam w piątek i w sobote egzamin - własnie sie dowiedziałam :P i krótko mówiąc - jestem w dupie :D :P

Wiem że nie dużo bo mam jeszcze 12 dni urlopu więc praktycznie półtora miesiąca pracy;/ bo umowy na 100% nie bede z nią podpisywać

Zgłoś nadużycie #78760 27 maja 2014, 13:58

Tasiemka Supermama

lady_89 napisał(a)

Tak tylko ona za niedługo rodzi i chciała kogoś do prowadzenia salonu a wiecznie ma jakieś pretensję. Z resztą staż jest po to aby się czegos nauczyć a skąd mam się uczyć jak nie mam od kogo;/

a to się nią w ogóle nie przejmuj, hormony jej buzują jak na wylocie jest :D noooł stressss :D jak się jej dziecko urodzi, to nie będzie widziała kropek na oknie :D uwierz mi :D

Zgłoś nadużycie #78761 27 maja 2014, 13:58

staraczka Supermama
a ja z kolei wyjde z siebie zaraz ! dowiedziałam się dzisiaj ze mój dziadek placi mojej kuzynce i jej męzowi 50 zł za to ze oni przywiozą babcie do nas do szpitala ( maja 35 km w jedna strone) i maja auto na gaz ! byli zawieść ja wczoraj do szpitala wiec dziadek dal 50 i dziś po nia przyjechali i tez wzięli 50, mało tego nawet kaza dziadkowi za każdym razem placic 10 zl za parking bo tyle kosztuje jak tam długo stoja...
dziewczyny ja po prostu w to nei wierze ! jestem zla jak osa ! powiedziałam już mojej mamie ze najchętniej napisałabym do kuzynki dlaczego vbierze od dziadka pieniądze ! bo dla mnie to jest chore ! ja nigdy nei wzielam od nich ani zlotowki - jeden jedyny raz dziadek mi kiedyś wcisnal kase i wybiegl z auta, ale to był jeden jedyny raz a oni ? masakra jakas ! mało tego wpadają do babci i dziadka w odwiedziny., nigdy nic ze sobą nie przywiozą, ani na obiad, ani do kawy nic kompletnie, zawsze z pusta reka i tylko kase chcą brac ! moja mama to się tak wsciekla ze zwyzywala dziadka ze jest niepoważny ze im daje bo one maja swoich rodzicow i skoro brakuje im kasy to dziadkowie nie sa od teog żeby je utrzymywać !
i wiecie co ? poczekam na dobry moment, jak będziemy jechać do nich to podjade do kuzynkiu i powiem jej prosto w twarz żeby wziela swój gruba pi..e i się ruszyla do roboty ! siedzi z dzieciakiem w domu i nic kompletnie nie robi !

Zgłoś nadużycie #78762 27 maja 2014, 14:00

staraczka Supermama
normalnie powiem wam ze brak mi slow ! bo siostra tej kuzynki jest po rozwodzie i tez przyjezdza do dziadkow i tylko kase wyciąga, mowi dziadkow ijaka to ona nie jest biedna i ze niby nie ma na majtki dla corki, kur,a ma 500 zl alimentów i zarabia najnizsza krajowa, mało ? nie placi czynszu bo mieszka w domku, tylko tyle co prad woda i gaz !

Zgłoś nadużycie #78763 27 maja 2014, 14:03

Tasiemka Supermama
staraczka w każdej rodzinie ktoś taki się trafi - u nas też są takie paragrafy :) mi dziadkowie owszem też dają czasem kasę, ale ja się nigdy nie upominam i nigdy nie chcę brać, ale jak już usilnie prosi i użyje jakichś argumentów co ma za to kupić :P to wezmę :P ale mają i takich wnuków, którzy przyjeżdżają jak mają jechać na wczasy i specjalnie podgadują o kasie, a dziadek się nawet u mnie czasem zapożycza, żeby im dać, aleee to ja ostatnio wyplewiłam im warzywa, to ja sprzatałam dom, to ja z mężem zawiozłam ostatnio babcię do lekarza i to ja ugotowałam im dzisiaj obiad - tłumaczenie innych wnuków jest zawsze takie "wy macie najbliżej" , a oni jak przyjadą to tylko kawa i ciastko, a ja zapierdzielam... standart...

Zgłoś nadużycie #78764 27 maja 2014, 14:09

Szpilkka Supermama
a ja wam powiem tak .... z rodziną najlepiej się wychodzi na zdjęciu - lepiej stanąć krok w bok, żeby potem można było w razie czego odciąć ;p

Zgłoś nadużycie #78765 27 maja 2014, 14:09

No i u mnie zaś leje ;/

Zgłoś nadużycie #78766 27 maja 2014, 14:09

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

a ja wam powiem tak .... z rodziną najlepiej się wychodzi na zdjęciu - lepiej stanąć krok w bok, żeby potem można było w razie czego odciąć ;p

masz rację :D

Zgłoś nadużycie #78767 27 maja 2014, 14:15

staraczka Supermama
no macie racje, ale wiecie oni mieszkają 5 km od nich, a nie potrafią isc nawet im zakupow zrobić ! przy pierwszej lepszej okazji skonfrontuje dziadka z nimi i powiem im wprost jak jest. i nie będą już ich wozic do szpitala- bez laski sama wsiade w auto zrobie 45 km w jedna 45 km w druga strone i pojade !

Zgłoś nadużycie #78768 27 maja 2014, 14:23

anafreud Fajna mama
eh widzę, że w każdej rodzinie są takie ewenementy.... ja mam ten luz, że ja potrafię się odciąć od tego - w sensie wkurza mnie ktoś, powiem 3 słowa i ucinam kontakty... a mój M wychowany w poczuciu, że rodzina (mówię oczywiście o ciotkach, wujkach, kuzynach itp) to rodzina, można jej nienawidzić, mogą Cię wkurwiać ale trzeba się uśmiechać i dać po sobie jeździć a potem napierdzielać jacy to oni są niefajni....
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #78769 27 maja 2014, 14:24

staraczka Supermama

anafreud napisał(a)

eh widzę, że w każdej rodzinie są takie ewenementy.... ja mam ten luz, że ja potrafię się odciąć od tego - w sensie wkurza mnie ktoś, powiem 3 słowa i ucinam kontakty... a mój M wychowany w poczuciu, że rodzina (mówię oczywiście o ciotkach, wujkach, kuzynach itp) to rodzina, można jej nienawidzić, mogą Cię wkurwiać ale trzeba się uśmiechać i dać po sobie jeździć a potem napierdzielać jacy to oni są niefajni....

no a ja jestem taka ze jak mnie cos wkurza to to powiem, i powiem choćby cala rodzina z tamtej storny miałaby mieć mi to za zle :)

Zgłoś nadużycie #78770 27 maja 2014, 14:25

Tasiemka Supermama

lady_89 napisał(a)

No i u mnie zaś leje ;/

a u mnie już grzmi :P