Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #77691 22 maja 2014, 13:09

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Kurcze ostatnio mam bardzo mało czasu, żeby się zalogowac do was i napisac, tylko w tym pędzie siądę i przelecę wszystkie posty :D .... Dostałam od urzędu pracy skierowanie na staż do sklepu 2 km od mojego domu :D niestety są jeszcze cztery dziewczyny oprócz mnie, tak że czekam na odzew od szefostwa.

ooo! w końcu coś się rusza! :) super - trzymam mocno kciuki żeby się do Ciebie odezwali :) daj znać od razu jak będziesz miała jakąś odpowiedź! :)

Zgłoś nadużycie #77692 22 maja 2014, 13:10

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Oooo to super :D Pewnie jej już ciężko w takie upały co ?

wiesz co... bardzo dużo przytyła, i jej jest ciężko już od marca. Ona lubi upały, mówi , że jest okej, tylko spuchła cała. Ale nie ma ani cm rozwarcia, nawet skurczy przepowiadających nie ma na razie. Lekarz obstawia, że jeszcze z tydzień conajmniej pochodzi :) i dobrze, Franio wie, że musi się urodzić w cieplejsze dni,żeby ciocia Marta mogła go zabierać na spacerki :D

Zgłoś nadużycie #77693 22 maja 2014, 13:12

lady_89 Gotowa na wszystko

Szpilkka napisał(a)

Kurcze ostatnio mam bardzo mało czasu, żeby się zalogowac do was i napisac, tylko w tym pędzie siądę i przelecę wszystkie posty :D .... Dostałam od urzędu pracy skierowanie na staż do sklepu 2 km od mojego domu :D niestety są jeszcze cztery dziewczyny oprócz mnie, tak że czekam na odzew od szefostwa.

Oby Ci się udało dostać ten staż :) i obyś miała fajną szefową :)

Zgłoś nadużycie #77694 22 maja 2014, 13:18

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

wiesz co... bardzo dużo przytyła, i jej jest ciężko już od marca. Ona lubi upały, mówi , że jest okej, tylko spuchła cała. Ale nie ma ani cm rozwarcia, nawet skurczy przepowiadających nie ma na razie. Lekarz obstawia, że jeszcze z tydzień conajmniej pochodzi :) i dobrze, Franio wie, że musi się urodzić w cieplejsze dni,żeby ciocia Marta mogła go zabierać na spacerki :D

Tak mówi lekarz, ale wiesz różnie może byc. Moja bratowa też bardzo dużo przytyła w ciąży, miała termin na września, ale nic się nie ruszalo, lekarz też jej powiedzial, że dwa tygodnie na pewno jeszcze pochodzi zanim zacznie rodzic. A że 15go września mają rocznicę ślubu to odwiozła córę do babci i szykowała kolację dla siebie i męża.... do kolacji nie dotrwała bo z godziny na godzine dostała nagle skurczy i szybko do szpitala. Nikt nie wiedział, że już urodziła, tak wszystko się nagle potoczyło - bardzo szybki poród miała, chociaż była przygotowana na męczarnie bo córkę rodziła 12 godzin. ;-)

Zgłoś nadużycie #77695 22 maja 2014, 13:20

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Tak mówi lekarz, ale wiesz różnie może byc. Moja bratowa też bardzo dużo przytyła w ciąży, miała termin na września, ale nic się nie ruszalo, lekarz też jej powiedzial, że dwa tygodnie na pewno jeszcze pochodzi zanim zacznie rodzic. A że 15go września mają rocznicę ślubu to odwiozła córę do babci i szykowała kolację dla siebie i męża.... do kolacji nie dotrwała bo z godziny na godzine dostała nagle skurczy i szybko do szpitala. Nikt nie wiedział, że już urodziła, tak wszystko się nagle potoczyło - bardzo szybki poród miała, chociaż była przygotowana na męczarnie bo córkę rodziła 12 godzin. ;-)

no ja wiem, że różnie może być :) tylko, że ciotce nawet brzuch niżej nie zszedł :( ma pod samymi cyckami! a ja już tak bym chciała mojego Frania zobaczyć :)

Zgłoś nadużycie #77696 22 maja 2014, 13:20

Szpilkka Supermama
Dzięki dziewczyny. Ja się ucieszyłam, że jakaś propozycja padła ze strony urzędu pracy, że tak blisko - sklep nie duży. Praca jak praca, ale blisko .... marzenie ... to na stanowisko magazynier czyli przyjmowała bym towar, sporządzała bym liste rzeczy do zamówienia, wprowadzała bym go w komputer .....

Zgłoś nadużycie #77697 22 maja 2014, 13:21

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

no ja wiem, że różnie może być :) tylko, że ciotce nawet brzuch niżej nie zszedł :( ma pod samymi cyckami! a ja już tak bym chciała mojego Frania zobaczyć :)

Może dzidziuś czeka na dzień dziecka ;-)

Zgłoś nadużycie #77698 22 maja 2014, 13:21

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Dzięki dziewczyny. Ja się ucieszyłam, że jakaś propozycja padła ze strony urzędu pracy, że tak blisko - sklep nie duży. Praca jak praca, ale blisko .... marzenie ... to na stanowisko magazynier czyli przyjmowała bym towar, sporządzała bym liste rzeczy do zamówienia, wprowadzała bym go w komputer .....

no to chyba nie najgorsza praca :) super,bo jeśli byś miała blisko, to czemu nie skorzystać :)

Zgłoś nadużycie #77699 22 maja 2014, 13:22

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Może dzidziuś czeka na dzień dziecka ;-)

też się śmiałam, że w czerwcu urodzi :D

Zgłoś nadużycie #77700 22 maja 2014, 13:23

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

no to chyba nie najgorsza praca :) super,bo jeśli byś miała blisko, to czemu nie skorzystać :)

wole robic to niż stac na kasie za ladą ;-) Lubie takie papierkowe roboty :D 6 miesięcy - zawsze troche kasy do przodu.

Zgłoś nadużycie #77701 22 maja 2014, 13:24

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

wole robic to niż stac na kasie za ladą ;-) Lubie takie papierkowe roboty :D 6 miesięcy - zawsze troche kasy do przodu.

ooo no pewnie :D a może przez ten czas zaciążysz :D

Zgłoś nadużycie #77702 22 maja 2014, 13:30

lady_89 Gotowa na wszystko

Szpilkka napisał(a)

No dokładnie a czas szybko leci mi z 6 miesięcy zostały już tylko 2 :) Szkoda tylko że ciąży jak nie było tak nie ma :(

Zgłoś nadużycie #77703 22 maja 2014, 13:33

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

No dokładnie a czas szybko leci mi z 6 miesięcy zostały już tylko 2 :) Szkoda tylko że ciąży jak nie było tak nie ma :(

a może teraz na sam koniec będzie? :D

Zgłoś nadużycie #77704 22 maja 2014, 13:34

Lenka87 Fajna mama
Szpilkka mam nadzieję, że dostaniesz się na ten staż :)
Wczoraj przyszły mi testy owu i termometr :) Teraz pozostaje czekać na @ i przyjazd mojego P...
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #77705 22 maja 2014, 13:39

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

ooo no pewnie :D a może przez ten czas zaciążysz :D

Motyl .... mój nie zmienia pracy, tylko ja do niej ide hehe ...... ale kto tam wie ..... niby nie czuje teraz takiego parcia na tą ciążę, ale to nie zmienia faktu, że trochę zawiedziona jestem jak @ przychodzi bo jednak w głębi serca wolała bym już zajsc ;-) Patrząc na mój rosnący wiek

Zgłoś nadużycie #77706 22 maja 2014, 13:40

Szpilkka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Wczoraj przyszły mi testy owu i termometr :) Teraz pozostaje czekać na @ i przyjazd mojego P...

No to teraz tylko zachodzic w ciąże :D

Zgłoś nadużycie #77707 22 maja 2014, 13:45

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

no to czekamy :D

Zgłoś nadużycie #77708 22 maja 2014, 13:45

Lenka87 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

No to teraz tylko zachodzic w ciąże :D

Żeby to było takie proste :D Jeśli mojemu uda się przyjechać w tym terminie, który sobie wymyślił i jeśli owu będzie między 9 a 16 dc to jakąś szansa będzie :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #77709 22 maja 2014, 13:45

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Motyl .... mój nie zmienia pracy, tylko ja do niej ide hehe ...... ale kto tam wie ..... niby nie czuje teraz takiego parcia na tą ciążę, ale to nie zmienia faktu, że trochę zawiedziona jestem jak @ przychodzi bo jednak w głębi serca wolała bym już zajsc ;-) Patrząc na mój rosnący wiek

zawsze tak jest ;) a teraz w tym cyklu jest szansa, że mąż będzie w domu w płodne?

Zgłoś nadużycie #77710 22 maja 2014, 13:48

Tasiemka Supermama
jestem :D żeberka się pieką, ziemniaki gotują, a mnie boli gardło :D w taki upał no hit sezonu :D

Szpilka jak przeczytałam "rosnący" wiek, to poczułam sie jakbyśmy już babciami były :D mamy jeszcze czas, nie ma się co dobijać :D