Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #77311 20 maja 2014, 17:20

Konto usunięte

pinka napisał(a)

Dzięki za info.
Miałam nadzieję, że jakieś kreseczki były a tu niestety. Szkoda. :-(

hm, może jednak paola rozpocznie sezon :) oby! :)

Zgłoś nadużycie #77312 20 maja 2014, 17:22

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

ja to tak nawet się trochę gdzieś tam ucieszyłam, że na styczniówki się nie załapałam... jakoś nie widzę siebie chodzącą zimą w kurtkach ( i to tak w sumie na kawałek sezonu bo musi już być wielka albo typowo ciążowa) , po lodzie czy śniegu, z wielkim brzuchem i chodem kaczki... w lato łatwiej - nie trzeba bluz, kurtek itp... choć Młodego we wrześniu rodziłam to lipiec i sierpień wcale łatwe nie były - duszno, upały, puchły nogi, człowiek z kanapy wstać nie miał siły... wiosna najlepsza :)

też tak myślę :) dlatego biorę się do roboty :D ale jak się uda na luty, to też się nie pogniewam :)

Zgłoś nadużycie #77313 20 maja 2014, 17:22

Konto usunięte
jeszcze pół godz i do domkuuuuuu! :)

Zgłoś nadużycie #77314 20 maja 2014, 17:23

takasobieja Fajna mama
Mój mąż niestety nie jest tulasek, a mój teść to się nie wypowiadam. Dla mnie też najwazniejsze że byłoby zdrowe :P ale jak już miałaaaaaaaaaaabym wybierać... tó córkę :P

Zgłoś nadużycie #77315 20 maja 2014, 17:24

staraczka Supermama
to znak ze mamy wszystkie na trzy cztery ladowac akumulatory na plodne a pottem wszystkich mezowie na gotowi do startu start beda strzelac haha

Zgłoś nadużycie #77316 20 maja 2014, 17:24

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Ja marzę o córce :) ))... synek jak się urodzi to na imię będzie miał Leo albo Leon :) ... córka nie wiem hehe... ale wiem, że mój dla córki straciłby głowę... córkę wypada przytulić, a syna nie :P bo to facet :P (wiem, widzę jak mój do tego podchodzi, tak go wychowano, facet nosi jajka, i nie ma być tulaskiem, tylko facetem :/)

mój dokładnie tak samo - matka ani ojciec nigdy go nie przytulali, nie mówili, że go kochają i był taki szorstki... trochę się zmienił pod moim wpływem ale pod wpływem dziecka maksymalnie - nie ma, że nie wypada przytulić - przytulają się, śpią czasem razem, całują i wszystko czego w życiu nie myślałam, że tak będzie... i przełamanie nastąpiło 1 dnia jak wróciliśmy do domu po porodzie (jak rodziłam to u nas był zakaz odwiedzin, Młody był podpięty pod pompę i nie miałam jak z nim wychodzić więc poznawali się w domu dopiero) i pamiętam to jak dziś i zawsze będę pamiętać jak trzymał go na rekach i wpatrywał się i wpatrywał i powiedział, "ja nie wiem jak takiego małego człowieczka można tak mocno kochać" i się nawet popłakał i już nie był nigdy szorstki ;)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #77317 20 maja 2014, 17:25

takasobieja Fajna mama
Ja muszę dom ogarnąc :P mąż kończy o 19 chyba :P a muszę jeszcze po niego jechać :P

Zgłoś nadużycie #77318 20 maja 2014, 17:25

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

mój dokładnie tak samo - matka ani ojciec nigdy go nie przytulali, nie mówili, że go kochają i był taki szorstki... trochę się zmienił pod moim wpływem ale pod wpływem dziecka maksymalnie - nie ma, że nie wypada przytulić - przytulają się, śpią czasem razem, całują i wszystko czego w życiu nie myślałam, że tak będzie... i przełamanie nastąpiło 1 dnia jak wróciliśmy do domu po porodzie (jak rodziłam to u nas był zakaz odwiedzin, Młody był podpięty pod pompę i nie miałam jak z nim wychodzić więc poznawali się w domu dopiero) i pamiętam to jak dziś i zawsze będę pamiętać jak trzymał go na rekach i wpatrywał się i wpatrywał i powiedział, "ja nie wiem jak takiego małego człowieczka można tak mocno kochać" i się nawet popłakał i już nie był nigdy szorstki ;)

no ponoć dziecko zmienia w mężczyźnie wiele rzeczy ;)

Zgłoś nadużycie #77319 20 maja 2014, 17:25

pinka Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

hm, może jednak paola rozpocznie sezon :) oby! :)

Z tabelki widzę, że był by u niej już termin na luty. Trzymam kciuki żeby otworzyła u nas wysyp II na luty. :-)

Zgłoś nadużycie #77320 20 maja 2014, 17:26

anafreud Fajna mama

anafreud napisał(a)

jaktak przeczytałam to mega patetycznie to zabrzmiało ale taka prawda... dzieci zmieniają ludzi nie do poznania
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #77321 20 maja 2014, 17:26

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Ja muszę dom ogarnąc :P mąż kończy o 19 chyba :P a muszę jeszcze po niego jechać :P

my z moim oboje do 18 :D

Zgłoś nadużycie #77322 20 maja 2014, 17:27

Konto usunięte

pinka napisał(a)

Z tabelki widzę, że był by u niej już termin na luty. Trzymam kciuki żeby otworzyła u nas wysyp II na luty. :-)

dokładnie, musimy mocno za to trzymać kciuki :D a jak nie paola, to Nina rozpocznie! o! zarządziłam, więc spinać poślady dziewczyny! :)

Zgłoś nadużycie #77323 20 maja 2014, 17:29

Konto usunięte
anafreud, specjalnie celujecie w chłopaka czy jak? :D

Zgłoś nadużycie #77324 20 maja 2014, 17:31

Konto usunięte
u mnie jutro zapowiadają równie piękną pogodę :D 27 stopni, słoneczko i ma nie padać :D żyć, nie umierać :D a w weekend mam szkołę i wybory :/ znów nie odpocznę :/

Zgłoś nadużycie #77325 20 maja 2014, 17:35

staraczka Supermama
jak mi sie nic nie chce to jest jakas masakra ! probuje skrocic paznokcie bo sa okropne ale nie mam weny ;/
mysle nad zelami.. ale boje sie ze zniszcze swoje paznokcie :(

Zgłoś nadużycie #77326 20 maja 2014, 17:37

Nina1 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Ja marzę o córce :) ))... synek jak się urodzi to na imię będzie miał Leo albo Leon :) ...

Leo/Leon jest super :) . Bardzo mi się spodobało.

Zgłoś nadużycie #77327 20 maja 2014, 17:37

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

jak mi sie nic nie chce to jest jakas masakra ! probuje skrocic paznokcie bo sa okropne ale nie mam weny ;/
mysle nad zelami.. ale boje sie ze zniszcze swoje paznokcie :(

pomaluj sobie jakoś ładnie :)

Zgłoś nadużycie #77328 20 maja 2014, 17:47

Konto usunięte
jenyyy, jutro do pracy mam na 8 do 15.30 :/ nie wstanę :P

Zgłoś nadużycie #77329 20 maja 2014, 17:47

staraczka Supermama
motyl cos ty, mam takie brzydkie paznokcie ze szkoda gadac, strasnzie lamliwe itp i dziwne w ksztalcie wlasnie skracam zeby odzywka pomalowac.

Zgłoś nadużycie #77330 20 maja 2014, 17:48

staraczka Supermama
motyl cos ty, mam takie brzydkie paznokcie ze szkoda gadac, strasnzie lamliwe itp i dziwne w ksztalcie wlasnie skracam zeby odzywka pomalowac.