Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #77291 20 maja 2014, 16:48

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

anafeund chcesz drugiego syna, czy córeczka też może być? :P

hmm teraz chcę syna, ale jak się nie będzie udawało to już i córka może być - byle było i zdrowe :)

a dziewczyny nie chcę bo się na nich nie znam.... chłopcy są jacyś prostsi w obsłudze i skoro nauczyłam się już zasad gry w piłkę nożna, znam drużyny, piłkarzy itd, znam wszystkie żółwie Ninja/gormitów, ben teny itd, buduje lego technic i lubię puszczać auta na torach hot wheels to jakoś nie mam już chyba głowy żeby wchodzić w barbie, kucyki pony, rainbow dashe (czy jak ją się tam pisze), monster high... poza tym nie lubię i nie umiem czesac warkoczyków, dobieranych, nie lubię spinek do włosów, opasek iinnych atrybutów dziewczecych więc po prostu duuuuuuużo wygodniej i łatwiej byłoby mi mieć syna :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #77292 20 maja 2014, 16:49

anafreud Fajna mama

Nina1 napisał(a)

Pewnie, że z jajkiem :) zapraszam do Poznania :) .

kurka daleko...:/ chyba łatwiej będzie mi poprosić mamę ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #77293 20 maja 2014, 16:50

anafreud Fajna mama
i znów zostałam sama.... zawiozę Dziabąga na trening to znów nagadacie kilka stron ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #77294 20 maja 2014, 16:51

Nina1 Fajna mama

anafreud napisał(a)

chłopcy są jacyś prostsi w obsłudze i skoro nauczyłam się już zasad gry w piłkę nożna, znam drużyny, piłkarzy itd, znam wszystkie żółwie Ninja/gormitów, ben teny itd, buduje lego technic i lubię puszczać auta na torach hot wheels to jakoś nie mam już chyba głowy żeby wchodzić w barbie, kucyki pony, rainbow dashe (czy jak ją się tam pisze), monster high... poza tym nie lubię i nie umiem czesac warkoczyków, dobieranych, nie lubię spinek do włosów, opasek iinnych atrybutów dziewczecych więc po prostu duuuuuuużo wygodniej i łatwiej byłoby mi mieć syna :)

Padłam :) uśmiałam się.

:) :) :) Ja marzę o ślicznej, małej, jasnowłosej (po mnie) Julce :)

Zgłoś nadużycie #77295 20 maja 2014, 17:00

anafreud Fajna mama

Nina1 napisał(a)

Padłam :) uśmiałam się.

:) :) :) Ja marzę o ślicznej, małej, jasnowłosej (po mnie) Julce :)

więc życzę Ci pięknej, jasnowłosej Julki :) )

z dziewczyną o tyle byłoby łatwiej bo imię mamy od pierwszej ciąży.... a pomysły na chłopaków nam się wyczerpały po 1 ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #77296 20 maja 2014, 17:08

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Dokładnie. Ja miałam tylko 17 lat jak się Przemek urodził. Byłam w szoku jak podali mi znieczulenie i zaczęli kroić. A mimo to dałam radę :)

mnie by podłamała myśl,że moge stracić swoją kruszynkę :( jestem już po prostu przewrażliwiona :(

Zgłoś nadużycie #77297 20 maja 2014, 17:09

takasobieja Fajna mama
Mój mąż chciał syna... bo w rodzinie tylko z małych dzieci był fifi :) a jak się porodziły 3 dziewuchy, to widzę, że jednak do dziewuch bardziej go serce ciągnie :D bo to takie aniołki tutusiów :) tata będzie mężem, itd. :D a to kradnie serca ojców :P

Zgłoś nadużycie #77298 20 maja 2014, 17:09

pinka Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny.
Co tam u was słychać ?? U kogoś były dwie kreseczki ?? Co się ostatnio działo?
Nie uda mi się was nadrobić. :-( :-)

Zgłoś nadużycie #77299 20 maja 2014, 17:10

Konto usunięte
musiałam zniknąć bo było w biurze u mnie zebranie zarządu (jak co każdy wtorek prawie) :P

Zgłoś nadużycie #77300 20 maja 2014, 17:12

Konto usunięte

pinka napisał(a)

Hej dziewczyny.
Co tam u was słychać ?? U kogoś były dwie kreseczki ?? Co się ostatnio działo?
Nie uda mi się was nadrobić. :-( :-)

mama.anoilka85 dostała@, ewcia też @, Edka testuje ale ma negatyw ale tempka piękna, ja+takasobieja+szpilkka+staraczka dostałyśmy dziś @, więc II kresek na razie brak ;) zaczynamy już budować wątek lutówek :) to chyba tyle w skrócie :)

Zgłoś nadużycie #77301 20 maja 2014, 17:13

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Mój mąż chciał syna... bo w rodzinie tylko z małych dzieci był fifi :) a jak się porodziły 3 dziewuchy, to widzę, że jednak do dziewuch bardziej go serce ciągnie :D bo to takie aniołki tutusiów :) tata będzie mężem, itd. :D a to kradnie serca ojców :P

mój mężu też chce synka Filipka, a ja chcę córcię, bo wiadomo, dziewczynka to taka słodka, sukienki i te różne rzeczy... Ale ja się będę cieszyć jak urodzi się całe i zdrowe. A najpierw to się będę cieszyć jak w ogóle zajdę :)

Zgłoś nadużycie #77302 20 maja 2014, 17:14

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

mnie by podłamała myśl,że moge stracić swoją kruszynkę :( jestem już po prostu przewrażliwiona :(

Motyl gwarantuję Ci, że w takim momencie nie myślisz o tym - tzn myślisz, że możesz stracić ale motywuje Cię to do walki - nie znam matki, która mogąc realnie dziecku pomóc - choćby głaszcząc je w inkubatorze, będąc przy nim załamuje się i nie działa - w takich sytuacjach stres nie uruchamia reakcji uciekaj tylko walcz...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #77303 20 maja 2014, 17:14

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

a synuś ożeni się z mamą ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #77304 20 maja 2014, 17:15

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

mama.anoilka85 dostała@, ewcia też @, Edka testuje ale ma negatyw ale tempka piękna, ja+takasobieja+szpilkka+staraczka dostałyśmy dziś @, więc II kresek na razie brak ;) zaczynamy już budować wątek lutówek :) to chyba tyle w skrócie :)

ej szpillka i Ty też masz @? Ale jaja :D kumulacja :D myślałam, że tylko ja i staraczka :D nastepnym razem się nam uda :D

Zgłoś nadużycie #77305 20 maja 2014, 17:16

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

Motyl gwarantuję Ci, że w takim momencie nie myślisz o tym - tzn myślisz, że możesz stracić ale motywuje Cię to do walki - nie znam matki, która mogąc realnie dziecku pomóc - choćby głaszcząc je w inkubatorze, będąc przy nim załamuje się i nie działa - w takich sytuacjach stres nie uruchamia reakcji uciekaj tylko walcz...

no pewnie masz rację... ale nie chcę nawet o tym myśleć :) chcę urodzić zdrowego, donoszonego dzieciaczka :)

Zgłoś nadużycie #77306 20 maja 2014, 17:17

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

ej szpillka i Ty też masz @? Ale jaja :D kumulacja :D myślałam, że tylko ja i staraczka :D nastepnym razem się nam uda :D

mi tam nie miało co się udać :P ale i tak się cieszę, że w końcu nadeszła :D tak, wierzę, że się uda :) wszystkim nam! :) idzie wiosna, lato... ten na górze może zrobi się dla nas łaskawszy :D

Zgłoś nadużycie #77307 20 maja 2014, 17:18

takasobieja Fajna mama
Ja marzę o córce :) ))... synek jak się urodzi to na imię będzie miał Leo albo Leon :) ... córka nie wiem hehe... ale wiem, że mój dla córki straciłby głowę... córkę wypada przytulić, a syna nie :P bo to facet :P (wiem, widzę jak mój do tego podchodzi, tak go wychowano, facet nosi jajka, i nie ma być tulaskiem, tylko facetem :/)

Zgłoś nadużycie #77308 20 maja 2014, 17:18

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Ja marzę o córce :) ))... synek jak się urodzi to na imię będzie miał Leo albo Leon :) ... córka nie wiem hehe... ale wiem, że mój dla córki straciłby głowę... córkę wypada przytulić, a syna nie :P bo to facet :P (wiem, widzę jak mój do tego podchodzi, tak go wychowano, facet nosi jajka, i nie ma być tulaskiem, tylko facetem :/)

mój tam jest tulasek i dobrze :D

Zgłoś nadużycie #77309 20 maja 2014, 17:20

pinka Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

Dzięki za info.
Miałam nadzieję, że jakieś kreseczki były a tu niestety. Szkoda. :-(

Zgłoś nadużycie #77310 20 maja 2014, 17:20

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

mi tam nie miało co się udać :P ale i tak się cieszę, że w końcu nadeszła :D tak, wierzę, że się uda :) wszystkim nam! :) idzie wiosna, lato... ten na górze może zrobi się dla nas łaskawszy :D

ja to tak nawet się trochę gdzieś tam ucieszyłam, że na styczniówki się nie załapałam... jakoś nie widzę siebie chodzącą zimą w kurtkach ( i to tak w sumie na kawałek sezonu bo musi już być wielka albo typowo ciążowa) , po lodzie czy śniegu, z wielkim brzuchem i chodem kaczki... w lato łatwiej - nie trzeba bluz, kurtek itp... choć Młodego we wrześniu rodziłam to lipiec i sierpień wcale łatwe nie były - duszno, upały, puchły nogi, człowiek z kanapy wstać nie miał siły... wiosna najlepsza :)
Grochu (*) 9tc