Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #76811 19 maja 2014, 16:05

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

Dziewczyny. :-( byłam u babci wyjeli jej rure z gardła ale nadal ma sąde w nosie, miała maskę tlenowa byłam z bratem a ona zaczęła się z nami żegnać że mamy się kochać wspierać że chce być pochowana z dziadkiem że to jej czas :-( wracam do domu i nie mogę się uspokoić :-(

jeny, gusiaa :* tulam Cię mocno...wiem, że żadne słowa Cię nie pocieszą :( tak mi przykro... cały czas wierzę, że Twoja babcia wyzdrowieje jednak ;(

Zgłoś nadużycie #76812 19 maja 2014, 16:31

anafreud Fajna mama
hej! no pięknie! jak weekend i mam kiedy posiedzieć i pogadać to nikogo nie ma a jak ja w robocie siedzę i nie mam możliwości nawet podczytania to te produkują ponad 10 stron do południa..... i kiedy mam ja nadrobić ?? ?? :)

jakieś wieści nowe ?? w skrócie ktoś opowie ??
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #76813 19 maja 2014, 16:31

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

hej! no pięknie! jak weekend i mam kiedy posiedzieć i pogadać to nikogo nie ma a jak ja w robocie siedzę i nie mam możliwości nawet podczytania to te produkują ponad 10 stron do południa..... i kiedy mam ja nadrobić ?? ?? :)

jakieś wieści nowe ?? w skrócie ktoś opowie ??

na razie żadnych pozytywnych teściorów :P

Zgłoś nadużycie #76814 19 maja 2014, 16:32

Nina1 Fajna mama
Witam po pracy :)

Na szybko zrobiłam ryż z truskawkami, pyyychota :)

Zgłoś nadużycie #76815 19 maja 2014, 16:32

Edka82 Fajna mama
a mnie znowu dopadła senność, kurde czym ja się tak zmęczyłam dziś? Chyba jakieś przesilenie wiosenne. a pogoda rewelacyjna sie zrobiła, cieplutko :) 22st :)

Zgłoś nadużycie #76816 19 maja 2014, 16:36

Konto usunięte

Nina1 napisał(a)

Witam po pracy :)

Na szybko zrobiłam ryż z truskawkami, pyyychota :)

ej no, co wy wszystkie z tymi truskawkami ;p

Zgłoś nadużycie #76817 19 maja 2014, 16:36

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

a mnie znowu dopadła senność, kurde czym ja się tak zmęczyłam dziś? Chyba jakieś przesilenie wiosenne. a pogoda rewelacyjna sie zrobiła, cieplutko :) 22st :)

u mnie ciepło, ale pochmurno :( pewnie wieczorem/w nocy będzie padać, bo burze zapowiadają :/

Zgłoś nadużycie #76818 19 maja 2014, 16:38

Nina1 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ej no, co wy wszystkie z tymi truskawkami ;p

Sezon na truskawy :)

Zgłoś nadużycie #76819 19 maja 2014, 16:39

Nina1 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

u mnie ciepło, ale pochmurno :( pewnie wieczorem/w nocy będzie padać, bo burze zapowiadają :/

Podobno od jutra zaczyna się lato i ma być po 26-29 C.

Zgłoś nadużycie #76820 19 maja 2014, 16:40

Konto usunięte

Nina1 napisał(a)

u mnie ma być lato tylko środa/czwartek takie z pełnym słońcem :D a niestety później gorąco, ale deszczowo :(

Zgłoś nadużycie #76821 19 maja 2014, 16:41

anafreud Fajna mama

Nina1 napisał(a)

też tak słyszałam i na to liczę :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76822 19 maja 2014, 16:54

Konto usunięte
U mnie na jutro zapowiadają 26 stopni i tylko częściowe zachmurzenie, więc może będzie ładnie :)

Zgłoś nadużycie #76823 19 maja 2014, 16:55

Nina1 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

U mnie na jutro zapowiadają 26 stopni i tylko częściowe zachmurzenie, więc może będzie ładnie :)

Z drugiej strony, w taką pogodę w pracy nie chce się siedzieć.

Zgłoś nadużycie #76824 19 maja 2014, 16:59

Konto usunięte

Nina1 napisał(a)

Z drugiej strony, w taką pogodę w pracy nie chce się siedzieć.

ja mam w piąteczek urlop :D więc wtedy może być pięknie na dworze :P

Zgłoś nadużycie #76825 19 maja 2014, 17:01

anafreud Fajna mama
dobra poczytałam trochę i co? muszę lecieć po jakieś zakupy... będę wieczorkiem ale przynajmniej póki co wiem co u Was :)
wiem, że gromadnie zmawiacie się na jutrzejszą @ - a ja Wam gromadnie życzę żeby nie przyszła :)
ze Motyl może mierzyć tempkę,
i Szpilkka ma spadki i być może owu dopiero a być może nie wiadomo co - tak czy siak @ nie chce przyjść,
i widziałam Edkę komunijnie - ekstra,
i chmury Tasiemki - oby ten grad jednak nie przyszedł,
i chorobę Takiejsobieja - zdrówka!
i powrót do zdrowia Staraczki,
  i wyniki bety Mamelki (piękna!!!) 
i dobre wieści od gina Leny,
i te truskawki (narobiłyście mi smaka), i znów rozmowy o żarciu i o wątróbce (tej na szczęście nie lubię) 
a ja dziś nadawałabym się do Was -  zmęczona (właśnie piję 3 kawę), głodna (pusto w lodówce trzeba jechać na zakupy) i nie lubię poniedziałków!!! :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76826 19 maja 2014, 17:03

Nina1 Fajna mama
Anafreud - ja też nie lubię poniedziałków, dziś jestem kompletnie rozbita. Tyle roboty, nic nie zrobione :P . Jutro muszę się spiąć jakoś.

Zgłoś nadużycie #76827 19 maja 2014, 17:04

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

dobra poczytałam trochę i co? muszę lecieć po jakieś zakupy... będę wieczorkiem ale przynajmniej póki co wiem co u Was :)
wiem, że gromadnie zmawiacie się na jutrzejszą @ - a ja Wam gromadnie życzę żeby nie przyszła :)
ze Motyl może mierzyć tempkę,
i Szpilkka ma spadki i być może owu dopiero a być może nie wiadomo co - tak czy siak @ nie chce przyjść,
i widziałam Edkę komunijnie - ekstra,
i chmury Tasiemki - oby ten grad jednak nie przyszedł,
i chorobę Takiejsobieja - zdrówka!
i powrót do zdrowia Staraczki,
  i wyniki bety Mamelki (piękna!!!) 
i dobre wieści od gina Leny,
i te truskawki (narobiłyście mi smaka), i znów rozmowy o żarciu i o wątróbce (tej na szczęście nie lubię) 
a ja dziś nadawałabym się do Was -  zmęczona (właśnie piję 3 kawę), głodna (pusto w lodówce trzeba jechać na zakupy) i nie lubię poniedziałków!!! :)

hihi, jestem w szoku, że tak wszystko spamiętałaś :D też już głodna jestem, ale jeszczę tą godzinkę wytrzymie :D a kawa to nie jest zły pomysł, idę sobie zrobić :D

Zgłoś nadużycie #76828 19 maja 2014, 17:05

Konto usunięte

Nina1 napisał(a)

Anafreud - ja też nie lubię poniedziałków, dziś jestem kompletnie rozbita. Tyle roboty, nic nie zrobione :P . Jutro muszę się spiąć jakoś.

haha, ja się jutro nie spinam, bo nie ma kierowniczki w biurze :P i jestem sama tylko z koleżanką :D więc będę mogła od 10 przeżywać teściory dziewczyn (bo wierzę, że będą pozytywne) :D

Zgłoś nadużycie #76829 19 maja 2014, 17:07

Edka82 Fajna mama
Zaraz obiadek, jeszcze musi sie szynka popiec i ziemniaczki ugotować. Potem idziemy na loda do naszej ulubionej lodziarni i chcemy przejechać się pod tą klinikę, by sobie obczaić najszybszą trasę i by rano nie błądzić ;) Dlatego wcześniej pisałam, że "misja" ;)

Zgłoś nadużycie #76830 19 maja 2014, 17:10

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

Zaraz obiadek, jeszcze musi sie szynka popiec i ziemniaczki ugotować. Potem idziemy na loda do naszej ulubionej lodziarni i chcemy przejechać się pod tą klinikę, by sobie obczaić najszybszą trasę i by rano nie błądzić ;) Dlatego wcześniej pisałam, że "misja" ;)

haha :D ale macie plan :D