Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #76331 17 maja 2014, 10:00

Tasiemka Supermama
no nie muszę wyjść z łóżka, bo burczy mi w brzuchu i jestem głodna :P a no i kawa stygnie :D

Zgłoś nadużycie #76332 17 maja 2014, 10:01

anafreud Fajna mama

nati123 napisał(a)

Hej dziewczyny mam pytanie odkąd zaszłam w ciążę mam może nie tyle co biegunki ale luźne stolce czy to normalne ?? A jem normalnie nie przejadam sie i staram sie jesc rzeczy lekkostrawne hmm ?? ? W poprzedniej ciąży tak nie miałam...

normalne :) jedne dziewczyny mają zatwardzenia, inne wręcz przeciwnie - u mnie cała ciąże się przeplatało - raz tak, raz tak - chyba jednak zaparcia są gorsze :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #76333 17 maja 2014, 10:04

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Hehe :) studiuje resocjalizację, mam zamiar skończyć studia na amen w za miesiąc :) w tym zawodzie niestety nie kazdy może pracować. Jak widzę dziewczyny u nas na reso co jak słyszą, ze ojciec rozciął córkę w pół to krzyczą, że jak tak można, to obrzydliwe, one nie mogę o tym słyszeć i myśleć... ej no to co one robią na reso ? Przecież nie tylko ze złodziejaszkami mamy do czynienia... no cóż... Sory za przetoczony przykład :P
Mam znieczulicę, nie dlatego, że jest mi obojętne co się dzieje z tymi gwałconymi dziećmi! Nie nie! Ja po prostu jak czytam teczkę osobopoznawczą to podchodzę do niej tak, jakbym czytała ksiązkę... :) nie biorę sobie nic do serca. Bo inaczej w tym zawodzie bym zwariowała.

ja po studiach chciałam w więzieniu pracować - ale jak zadzwoniłam i usłyszeli, że młoda i na dodatek kobieta to podziękowali - mieli jakieś złe doświadczenia po ostatniej - myślę, że była pewnie taka jak Twoje koleżanki...

ja staram się być nieczuła w taki sposób jak piszesz, im dłużej pracuję tym bardziej mi się udaje ale nie zawsze.... bo pracuje z żywymi ludźmi więc nie mogę do nich bezosobowo podchodzić
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76334 17 maja 2014, 10:05

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

no nie muszę wyjść z łóżka, bo burczy mi w brzuchu i jestem głodna :P a no i kawa stygnie :D

ja już przeniosłam się z łóżka na kanapę ;) kawa wypita, czekam na bułeczki - M pojechał po jakieś części więc mogę poleniuchować.... a potem znów na turniej... dobrze, że póki co nie pada....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76335 17 maja 2014, 10:07

anafreud Fajna mama
słuchajcie czy ovuF jak tylko wpisze się wodnisty lub rozciągliwy śluz to pokazuje dzień płodny ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76336 17 maja 2014, 10:10

Szpilkka Supermama

anafreud napisał(a)

słuchajcie czy ovuF jak tylko wpisze się wodnisty lub rozciągliwy śluz to pokazuje dzień płodny ??

Tak, bo wodnisty i rozciągliwy to najbardziej płodny śluz. Chyba, że już wyznaczy owulację , bo ja mam wyznaczoną i zaznaczyłam wczoraj śluz wodnisty no i nie wyskoczyło mi że mam płodne

Zgłoś nadużycie #76337 17 maja 2014, 10:11

staraczka Supermama
anafreud tak ovu przy takim sluzie zaznacza dzien plodny bo to plodny sluz.

tasiemka mowisz ze mezu nie protestowal ? hehe.

Zgłoś nadużycie #76338 17 maja 2014, 10:13

staraczka Supermama
szpilkka odstawiam dzis duphaston, w razie co jakby byla fasolka to sie utrzyma chyba co ? dzis niby jest 11 dpo

Zgłoś nadużycie #76339 17 maja 2014, 10:14

anafreud Fajna mama
Szpilkka podejrzałam Twój wykres :) - kiedy testujesz ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76340 17 maja 2014, 10:14

Konto usunięte
Heeeeej :D wstałam i ja w końcu :D mężu od 6 w pracy... a ja już robię pranie piękna pogoda to na balkon wywieszę :) a jak zrobię pranie to jadę na ogród do rodziców na grilla :) mniam :D pokażę wam też moje rzęsy :D

Zgłoś nadużycie #76341 17 maja 2014, 10:19

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Heeeeej :D wstałam i ja w końcu :D mężu od 6 w pracy... a ja już robię pranie piękna pogoda to na balkon wywieszę :) a jak zrobię pranie to jadę na ogród do rodziców na grilla :) mniam :D pokażę wam też moje rzęsy :D

ejjjjj no weź.... chyba Cię nie lubię ;) nie dość, że masz piękną pogodę, nie dość, że grill to jeszcze te rzęsy.... ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76342 17 maja 2014, 10:24

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

ejjjjj no weź.... chyba Cię nie lubię ;) nie dość, że masz piękną pogodę, nie dość, że grill to jeszcze te rzęsy.... ;)

hihi :D no pogoda śliczna, aż jestem w szoku, trzeba się cieszyć póki jest :D a jak pojadę to rodziców, to babcia od razu zrobi za mnie gulasz i kopytka :D achhhh, życie jest piękne :D

Zgłoś nadużycie #76343 17 maja 2014, 10:27

staraczka Supermama
motyl ekstra rzesy !!

Zgłoś nadużycie #76344 17 maja 2014, 10:28

Szpilkka Supermama

staraczka napisał(a)

szpilkka odstawiam dzis duphaston, w razie co jakby byla fasolka to sie utrzyma chyba co ? dzis niby jest 11 dpo

Jeśli jest fasolka to na pewno się utrzyma :-)

Motyl - super :-)

Zgłoś nadużycie #76345 17 maja 2014, 10:29

staraczka Supermama
motyl a ty jak myslisz, jak dzis odstawie dupka to fasolka ma szanse jeszcze ? dzis 11 dpo test negatywny

Zgłoś nadużycie #76346 17 maja 2014, 10:30

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

motyl a ty jak myslisz, jak dzis odstawie dupka to fasolka ma szanse jeszcze ? dzis 11 dpo test negatywny

a czemu odstawiasz? może bierz go dopóki okres nie dostaniesz... w końcu jesteś chora...

Zgłoś nadużycie #76347 17 maja 2014, 10:30

Szpilkka Supermama

anafreud napisał(a)

Szpilkka podejrzałam Twój wykres :) - kiedy testujesz ??

22go ale czuje się tak bardzo okresowo, że raczej nie dotrwam do testowania :D

- pobolewa mnie podbrzusze , całkiem tak jak na @
- nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy - wczoraj to do mnie dotarło, że jestem mega wkurzona na wszystkich o byle co :D
- mdłości ;/ zdarzy się, że w najmniej oczekiwanym momencie mnie zemdli, tak już mam przed @.

Do tego wczoraj było serduszko, więc @ przyjdzie pewnie wcześniej niż myśle ;-)

Zgłoś nadużycie #76348 17 maja 2014, 10:32

Szpilkka Supermama

staraczka napisał(a)

A ty masz termin @ na 22? - to na test za wcześnie ;-)

Zgłoś nadużycie #76349 17 maja 2014, 10:32

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

22go ale czuje się tak bardzo okresowo, że raczej nie dotrwam do testowania :D

- pobolewa mnie podbrzusze , całkiem tak jak na @
- nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy - wczoraj to do mnie dotarło, że jestem mega wkurzona na wszystkich o byle co :D
- mdłości ;/ zdarzy się, że w najmniej oczekiwanym momencie mnie zemdli, tak już mam przed @.

Do tego wczoraj było serduszko, więc @ przyjdzie pewnie wcześniej niż myśle ;-)

mam podobne objawy, ale kto wie, może Ty będziesz miała niespodziankę? :)
ja też wczoraj serduszkowałam, myślałam, że dzięki temu dziś nadejdzie okres, a tu cisza... :/

Zgłoś nadużycie #76350 17 maja 2014, 10:33

staraczka Supermama
motyl no wlasnie nie wiem do kiedy powiunnam brac, zwykl bierze sie 10 dni. u mnie bralam 11 dni i nie wiem teraz czy odstawic i czekac na @ czy jak.