Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #76171 16 maja 2014, 15:14

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Musi się udać :) )... muszę się za siebie wziać i schudnąć, to gin mówił, że nadwaga moja bierze mi ok 5% szans na poczęcie...

moja znajoma, od urodzenia z nadwagą, włącznie z tym, że miała nawet proponowaną operację z założeniem opaski na żołądek - przez nadwagę miała nieregularne cykle... w lipcu odliczała dni do urlopu, a na urlopie (w sierpniu) dowiedziała się, że jest w ciąży - z terminem na początek października :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #76172 16 maja 2014, 15:14

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

moja znajoma, od urodzenia z nadwagą, włącznie z tym, że miała nawet proponowaną operację z założeniem opaski na żołądek - przez nadwagę miała nieregularne cykle... w lipcu odliczała dni do urlopu, a na urlopie (w sierpniu) dowiedziała się, że jest w ciąży - z terminem na początek października :)

wow :D nieźle :D

Zgłoś nadużycie #76173 16 maja 2014, 15:16

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

KMSU ze styczniówek poleciła mi te tabletki oeparol... jej się z nim udało. za 60 tabl płacę około 18 zł. To nie tak źle. Spróbuję.

a ten olej to na co? wytłumaczcie jak krowie na rowie :) ciągle trzeba brać? na który śluz itd plisssss ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76174 16 maja 2014, 15:17

mamelka Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

ja? Tak, testuje 22go, z tym że dzisiaj czuje już lekkie bóle podbrzusza więc całkiem prawdopodobne że znowu @ przyjdzie wcześniej :D

Miałam takie same bóle podbrzusza kilka dni przed @, więc objaw nie jest jednoznaczny :)

Zgłoś nadużycie #76175 16 maja 2014, 15:18

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

a ten olej to na co? wytłumaczcie jak krowie na rowie :) ciągle trzeba brać? na który śluz itd plisssss ;)

jak masz za mało śluzu płodnego, bądź wcale nie czujesz... to on wspomaga produkcję śluzu płodnego właśnie i poprawia dotarcie plemnikom do jajeczka :) bierzesz go od 1 dnia cyklu do owulacji ;)

Zgłoś nadużycie #76176 16 maja 2014, 15:19

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Jesli kazała to tak, jedno nie ma związku z drugim. Dupek poprawia endometrium...
Ah tam motyl gadasz ... na pewno to wina wiesiołka :P

haha kurde to i pewno mi się nie udało bo wiesiołka nie brałam wcale.... :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76177 16 maja 2014, 15:20

takasobieja Fajna mama
Anafreund już robię gulasz :P co prawda miałam ochotę na coś lekkiego, już nie lubię ciezkich obiadów :/ ale nie wiedziałam co żeby nie robić w kółko tego samego... a gulaszu z rok nie robiłam. A uwielbiam kaszę jaglaną :D ja Wam powiem, że mam objawy ciązowe :D gazy non stop, jakieś takie luźne wypróżnianie... zawroty głowy, ale na okres też to mam hehe czasami :P

Zgłoś nadużycie #76178 16 maja 2014, 15:21

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Anafreund już robię gulasz :P co prawda miałam ochotę na coś lekkiego, już nie lubię ciezkich obiadów :/ ale nie wiedziałam co żeby nie robić w kółko tego samego... a gulaszu z rok nie robiłam. A uwielbiam kaszę jaglaną :D ja Wam powiem, że mam objawy ciązowe :D gazy non stop, jakieś takie luźne wypróżnianie... zawroty głowy, ale na okres też to mam hehe czasami :P

na dwoje babka wróżyła :D

Zgłoś nadużycie #76179 16 maja 2014, 15:23

Konto usunięte
takasobieja - NA KIEDY BY cI WYSZEDŁ TERMIN? :d

Zgłoś nadużycie #76180 16 maja 2014, 15:23

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ej no co wy wszystkie za wcześnie macie mieć okres? :P

mnie tez mój zaskoczył wcześniej niż powinien... co to jakies wybuchy na słońcu były czy co że się wsztystko poprzestawiało wszystkim ?? ? albo ten el nino co nim straszą....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76181 16 maja 2014, 15:24

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

mnie tez mój zaskoczył wcześniej niż powinien... co to jakies wybuchy na słońcu były czy co że się wsztystko poprzestawiało wszystkim ?? ? albo ten el nino co nim straszą....

hahahahahaha :D szkoda tylko, że do mnie małpa dotrzeć nie może :/

Zgłoś nadużycie #76182 16 maja 2014, 15:24

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

robiłam przedwczoraj na kolację naleśniki :D

no i ?? moje dzieci jadłoby codziennie :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76183 16 maja 2014, 15:25

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

no i ?? moje dzieci jadłoby codziennie :)

ja też! :D kocham naleśniki :D i chyba dziś też sobie zrobię :D a co :D z białym serkiem :D mniam mniam :D

Zgłoś nadużycie #76184 16 maja 2014, 15:26

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

jak masz za mało śluzu płodnego, bądź wcale nie czujesz... to on wspomaga produkcję śluzu płodnego właśnie i poprawia dotarcie plemnikom do jajeczka :) bierzesz go od 1 dnia cyklu do owulacji ;)

no to nie... z tym raczej nie mam problemu :) w środku cyklu bez wkładek ani rusz :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76185 16 maja 2014, 15:26

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

no to nie... z tym raczej nie mam problemu :) w środku cyklu bez wkładek ani rusz :)

no to Ci zazdroszczę, bo ja doszłam do wniosku, że chyba jednak nie mam tego śluzu :D

Zgłoś nadużycie #76186 16 maja 2014, 15:27

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

no właśnie najgorsze to to wymyślanie.... nerwa mam czasem takiego na to, że aż mam ochotę zrobić "nic" :) )
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76187 16 maja 2014, 15:27

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

no właśnie najgorsze to to wymyślanie.... nerwa mam czasem takiego na to, że aż mam ochotę zrobić "nic" :) )

ja mam takie śmieszne książeczki z przepisami i po prostu robię wszystko po kolei stamtąd :D

Zgłoś nadużycie #76188 16 maja 2014, 15:28

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

hahahahahaha :D szkoda tylko, że do mnie małpa dotrzeć nie może :/

czekaj dotrze....wszystko w swoim czasie :) a na poważnie to wiesz jak to jest? nie chcesz to przyłazi, czekasz to się spóźnia... :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #76189 16 maja 2014, 15:28

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

o kurcze.... z jednej strony szkoda a z drugiej - fajnie :) a Ty jak się z tym czujesz ??

Mam mieszane uczucia... Ale może faktycznie to jest jakiś znak...
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #76190 16 maja 2014, 15:28

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

czekaj dotrze....wszystko w swoim czasie :) a na poważnie to wiesz jak to jest? nie chcesz to przyłazi, czekasz to się spóźnia... :)

no standard :/ ale mogłabym dostać, bo pewnie będę umierać, a jest weekend, to bym sobie poleżała :D