Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #75531 14 maja 2014, 15:51

nadia1991 Fajna mama
chociaż moje wizyty na solarium ostatnio ograniczają się jednynie do dni po @ a przed ovu bo nie chce zeby promieniowanie w czymkolwiek mi przeszkodziło :)

Zgłoś nadużycie #75532 14 maja 2014, 15:57

lady_89 Gotowa na wszystko
Opalając się szybciej się zestarzejemy więc im mniej słońca tym młodsza skóra na dłużej :)

Zgłoś nadużycie #75533 14 maja 2014, 16:00

anafreud Fajna mama
hej dziewczynki! jak tam mija środą ?? ? wiecie, że jeszcze bliżej do weekendu niż dalej ?? ;) idę poczytać coście tam ponapisały :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #75534 14 maja 2014, 16:00

nadia1991 Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Opalając się szybciej się zestarzejemy więc im mniej słońca tym młodsza skóra na dłużej :)

dokładnie, ja wcześniej zawsze na wiosne chodziłam na solarium żeby nabrać kolorków teraz ograniczam wizyty do minimum chociaż nie powiem, że przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka :)

Zgłoś nadużycie #75535 14 maja 2014, 16:08

takasobieja Fajna mama
A ja po obiadku... co tam?
Szpillka czytałam tajemnice życia po śmierci jak miałam z 12 lat... znalazłam gdzieś tę książkę w domu... potem miałam schizy... i do dziś jak idę w nocy siku to nie zaglądam w lustro i telewizor ;P

Zgłoś nadużycie #75536 14 maja 2014, 16:25

anafreud Fajna mama
Gusiaa trzymaj się mocno i ciepło - wysyłam tony fluidów dobrych dla babci, mamy i dla Was, żebyście mieli siłę to wszystko znosić! nie wiem skąd jesteś ale może jakoś mogłybyśmy Ci pomóc? 
i tak jak dziewczyny piszą - choroba alkoholowa mamy to nie Twój powód do wstydu! Ty powinnaś być dumna, że jesteś silna i walczysz o mamę mimo wszystko! 

Inezka napisał(a)

mierzyłam dziś tempkę,mój debiut ;)
trzy razy, za każdym razem inny wynik..tez tak macie? nie wiem co robię nie tak..

dlatego ja już mierzę raz :) a mierzę od kilku dni :) a gdzie mierzysz ??
co do powodzi to my mamy naszą tamę :) póki stoi to git, nic sie nei dzieje ale kiedyś zrobi pierdut to pół miasta zaleje... ale do mnie nie doleci :)  

Edka82 napisał(a)

Głupio wyszłam bo cos gadałam, generalnie nie widać pazurków przy polikach bo szal zasłania, kolor zmieniłam na bardziej brazowy, dokładnie nugat

haha jak Ty głupio tu wyszłas to nie chciałabyś mnie zobaczyć :P :P super fryzurka, lata całe nosiłam krótkie włosy aż mi się odechciało :)
ja strasznie żałuję, że mam za mało czasu na czytanie.... pochałaniałam książki jedna za drugą aż przyszło dorosłe życie i nie mam czasu a jak mam czas to zawsze wieczorem a tak jak (chyba) Szpilkka napisała nic tak nie usypia jak czytanie w pozycji leżącej :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #75537 14 maja 2014, 16:26

anafreud Fajna mama
i mam dziś debiut z sikaniem na test owu - tak dla wprawy, tylko się zastanawiam jak to z nimi - niby w instrukcji jest napisane, że musi być ciemniejsza kreska od tej testowej, jak jaśniejsza to negatyw i mi wyszedł cień drugiej - czy to coś znaczy? w sensie coraz bliżej owu? czy zawsze coś tam wychodzi ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #75538 14 maja 2014, 16:37

takasobieja Fajna mama
cień drugiej u mnie oznacza, że lada dzień może być druga taka sama, lub mocniejsza :) to pozytyw wtedy

Zgłoś nadużycie #75539 14 maja 2014, 16:38

takasobieja Fajna mama
jestes na ovuF? Dodaj mnie , taki sam nick mam. Waginalnie mierzysz?

Zgłoś nadużycie #75540 14 maja 2014, 16:39

nadia1991 Fajna mama

anafreud napisał(a)

i mam dziś debiut z sikaniem na test owu - tak dla wprawy, tylko się zastanawiam jak to z nimi - niby w instrukcji jest napisane, że musi być ciemniejsza kreska od tej testowej, jak jaśniejsza to negatyw i mi wyszedł cień drugiej - czy to coś znaczy? w sensie coraz bliżej owu? czy zawsze coś tam wychodzi ??

mi jaśniejsza wychodzi jakieś 2 dni przed taką na prawdę mocną, która daje test pozytywny :)

Zgłoś nadużycie #75541 14 maja 2014, 16:50

hakuna.matata Supermama
@ ;( ;( ;(
Rycze jak glupia. Zegnam sie z Wami, jak wytrzezwieje to wroce kibicowac Wam dalej. Mocno trzymam za Was kciuki. Nie oceniajcie mojego zachowania zle- tego ze tak bardzo prezywam akurat ta porazke. Mam bardzo wazne ku temu powody. To byla ostatnia szansa. Teraz juz obojetne kiedy zajde. Stracilam cos waznego.
Trzymajcie sie.
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #75542 14 maja 2014, 16:52

anafreud Fajna mama

takasobieja napisał(a)

jestes na ovuF? Dodaj mnie , taki sam nick mam. Waginalnie mierzysz?

dodałam - dora8201 to ja :) a tempkę mierzę w ustach :)  
czyli teraz musze codziennie sikać aż będzie wyraźna tak ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #75543 14 maja 2014, 16:54

anafreud Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

@ ;( ;( ;(
Rycze jak glupia. Zegnam sie z Wami, jak wytrzezwieje to wroce kibicowac Wam dalej. Mocno trzymam za Was kciuki. Nie oceniajcie mojego zachowania zle- tego ze tak bardzo prezywam akurat ta porazke. Mam bardzo wazne ku temu powody. To byla ostatnia szansa. Teraz juz obojetne kiedy zajde. Stracilam cos waznego.
Trzymajcie sie.

kurde... nie brzmi fajnie! nikt nie będzie oceniał Twojego zachowania źle - każda z nas przeżywa po swojemu a Ty z tego co widać miałaś jakąś dodatkową motywację na ten cykl... :( strasznie mi przykro i czekamy na Ciebie!!!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #75544 14 maja 2014, 16:56

nadia1991 Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

@ ;( ;( ;(
Trzymajcie sie.

co się dzieję ?? pamiętaj jesteśmy z Tobą nie załamuj się !!

Zgłoś nadużycie #75545 14 maja 2014, 17:00

nadia1991 Fajna mama

anafreud napisał(a)

dodałam - dora8201 to ja :) a tempkę mierzę w ustach :)  
czyli teraz musze codziennie sikać aż będzie wyraźna tak ??

ja tak robię zaczynam robić test ok 10 dnia cyklu bo u mnie już w 13 dniu wychodzi pozytyw (przynajmniej już 2 razy tak się zdarzyło bo dopiero w 2 cyklach korzystałam z testów) w 14 też był pozytyw a wczoraj był 16 dzień i już nie było 2 kreski nawet cienia

Zgłoś nadużycie #75546 14 maja 2014, 17:06

anafreud Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

ja tak robię zaczynam robić test ok 10 dnia cyklu bo u mnie już w 13 dniu wychodzi pozytyw (przynajmniej już 2 razy tak się zdarzyło bo dopiero w 2 cyklach korzystałam z testów) w 14 też był pozytyw a wczoraj był 16 dzień i już nie było 2 kreski nawet cienia

tylko ja mam dopiero 5dc... załóżmy, że nawet niech przez 3 dni ciemnieje krecha to wychodzi mi jakieś 7 dni wcześniej owu niż przypuszczałam... no nic - pierwszy miesiąc mierzę temp i te testy - może dowiem się czegoś ciekawego o moim cyklu ;)
w sumie syna za 1 razem w 1 cyklu nam się nie udało bo celowałam w owu (tak na oko)...w drugim cyklu serduszkowaliśmy cały cykl codziennie, co 2 dni i bach - synio jest :) może nie mam owu w 16dniu jak większość kobiet, tak jak jednak nie noszę rozmiaru 75b jak większość życia myślałam ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #75547 14 maja 2014, 17:09

anafreud Fajna mama

anafreud napisał(a)

tylko ja mam dopiero 5dc... załóżmy, że nawet niech przez 3 dni ciemnieje krecha to wychodzi mi jakieś 7 dni wcześniej owu niż przypuszczałam... no nic - pierwszy miesiąc mierzę temp i te testy - może dowiem się czegoś ciekawego o moim cyklu ;)
w sumie syna za 1 razem w 1 cyklu nam się nie udało bo celowałam w owu (tak na oko)...w drugim cyklu serduszkowaliśmy cały cykl codziennie, co 2 dni i bach - synio jest :) może nie mam owu w 16dniu jak większość kobiet, tak jak jednak nie noszę rozmiaru 75b jak większość życia myślałam ;)

kurde no tak myślę i myślę.... przy ciąży z Młodym na 4 czy 5 dni przed @ wyszła mi mega gruba krecha w teście ciążowym... i termin porodu z usg miałam przesunięty w przód (ciąża starsza).... nosz jak nic mogę mieć wczesną owu a potem długi ten okres po owu...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #75548 14 maja 2014, 17:13

takasobieja Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

@ ;( ;( ;(
Trzymajcie sie.

Ej ej ej... wiem, tempka narobiła nam wszystkim nadziei, że Ci się udało... niestety nie da się tego zaplanować, ale nie możesz się załamywać. Ja też planowałam zajść w grudniu, bo miałam termin 22 września :) - moje urodziny i nasza rocznica ślubu, nie wyszlo... trudno. Uda się innym razem, ale uciekanie do alkoholu nie jest rozważne. Nie poddawaj się... :)

Zgłoś nadużycie #75549 14 maja 2014, 17:14

nadia1991 Fajna mama

anafreud napisał(a)

kurde no tak myślę i myślę.... przy ciąży z Młodym na 4 czy 5 dni przed @ wyszła mi mega gruba krecha w teście ciążowym... i termin porodu z usg miałam przesunięty w przód (ciąża starsza).... nosz jak nic mogę mieć wczesną owu a potem długi ten okres po owu...

może być i tak, ale ja tam nie wiem poobserwujesz siebie i na pewno czegoś nowego się dowiesz :)

Zgłoś nadużycie #75550 14 maja 2014, 17:16

takasobieja Fajna mama

anafreud napisał(a)

@ jest zależna od tego, kiedy jest owu. Jeśli masz cykle np 28 dni, i miałabyś teraz owu, to powinnaś iść do gina, bo Twoja faza lutealna jest za długa. Powinno być max 15-16dni. Mierz tempkę a wszystkiego się dowiemy :)