Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #75251 13 maja 2014, 14:22

anafreud Fajna mama

Beebee napisał(a)

Ja chciałam mieć przerwę między dzieciaczkami maks 3 lata...ale jak widać nie zawsze dobre chęci idą z planami w parze.

ja nie chciałam mieć drugiego (jak pisałam wyżej) ale uważam, że te 5-6-7 lat to całkiem niezła różnica - jedno odchowane, człowiek od pieluch odpoczął, wyprostował się po pierwszym, wyspał.... można zaczynać od początku :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #75252 13 maja 2014, 14:24

anafreud Fajna mama

Beebee napisał(a)

Hehe dziewczyny to ja do Was to zupełnie stara dupa jestem :P

a ile masz lat? tak wiem nie pyta się kobiety o wiek ale :P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #75253 13 maja 2014, 14:24

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

a ile masz lat? tak wiem nie pyta się kobiety o wiek ale :P

spoksik, ja tu jestem najmłodsza :)

Zgłoś nadużycie #75254 13 maja 2014, 14:25

anafreud Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Ja próbuję wymyślić coś na kolację na ciepło, ale mam pustkę w głowie... Pomóżcie :)

naleśniki drożdżowe - dzieciaki uwielbiają i duże trygryski też - niby nic a jednak coś innego :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #75255 13 maja 2014, 14:26

Lenka87 Fajna mama
Młody się obudził, więc jedziemy na zakupy. Będziemy robić zapiekankę makaronową z kurczakiem i ananasem :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #75256 13 maja 2014, 14:29

anafreud Fajna mama

gosia86 napisał(a)

witajcie
ja dziś w podłym nastroju
chodzę i płaczę po kątach :( bo mi smutno i tęsknię nie wiem za kim
brzuch boli mnie jak na okres, ale nie wiem czy to nie za wcześnie jak po zabiegu, bo mi nic w szpitalu nie powiedzieli :(
może pojadę do jełopa z nfz bo do gina do którego chcę chodzić mam dopiero na 13.06 tyle niestety się do niego czeka :(
wizyte u teściów przeżyłam, zachowywali się jakby nie było tematu,
spytali tylko jak się czuję i tyle po temacie :(
trochę tylko z teściową porozmawiałam ale za język nie ciągnęła
choć tyle dobrze

my jemy młode ziemniaki, kapuchę ze śmietanką i mielnego :)

no nieeee.... tak jak wcześniejszy temat jedzeniowy sprytnie oczy me omijały tak jak zobaczyłam co Wy macie to się zaśliniłam.... :) gdzie mieszkasz? mogę wpaść ?? ;)

a do do wcześniejszego to ja myśle, że wiesz za kim tęsknisz i jeszcze długo (jeśli nie zawsze) tęsknić będziesz... czas leczy rany i tylko on.... nie próbuj na siłę zapomnieć, masz prawo czuć i przeżywać to co czujesz i przeżywasz... musisz pozwolić sobie na żałobę bo jeśli jej nie przeżyjesz to zjedzą Cię te tłumione emocje od środka.... jak potrzebujesz ramienia do zagilenia - choćby wirtualnego to polecam się :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #75257 13 maja 2014, 14:30

staraczka Supermama
motyl spoko ja jestem zaraz przed toba jeśli chodzi o wiek :D

Zgłoś nadużycie #75258 13 maja 2014, 14:31

anafreud Fajna mama
no dobra, nadrobiłam i jestem na czasie to znów musze tyłek ruszyć pojechać po Młodego i na zakupy... jak wrócę znów będę miała pewnie do nadrabiania.... z Wami to trzeba by iść na l4 i przed kompem siedzieć 24h/d żeby być na bieżąco ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #75259 13 maja 2014, 14:48

takasobieja Fajna mama
mmmm mam krupnik już ugotowany ;D pycha!

Zgłoś nadużycie #75260 13 maja 2014, 14:49

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

mmmm mam krupnik już ugotowany ;D pycha!

zzzzmacznego :P

Zgłoś nadużycie #75261 13 maja 2014, 14:51

Tasiemka Supermama
u mnie dziś udka w sosie cebulowo-śmietankowym ;)
młody mój zdał ustny polski jeaa :D

zaraz jadę do teściowej na kawkę :P

Zgłoś nadużycie #75262 13 maja 2014, 14:52

takasobieja Fajna mama

lady_89 napisał(a)

A długo czekaliście na zabieg ?? I jeśli mogę wiedzieć to w jakiej miejscowości robiliście go?

Robiliśmy w Inowrocławiu, chcieliśmy w Bdg, ale nasz androlog zaleciał tam, ponieważ miał przypadki, że w bdg chłopacy wracali na poprawki, a tam jest bardzo dobry chirurg, mieliśmy się zastanowić... i poszliśmy do ina. Miesiąc czekaliśmy.
Ej no Wy jedliście niedobre krupniki :P ja też nigdy nie lubiłam, ale jak zrobi się samemu i po swojemu to jest pycha :D mam go na wędzące i kurczaku, kilka grzybków suszonych, cebulka, dwa ząbki czosnku, kasza jęczmienna, ziemniaki, marchew potarta, seler, pietruszka, i świeża pietruszka zielona - duuuużo... :D

Zgłoś nadużycie #75263 13 maja 2014, 14:53

gosia86 Zaprawiona w bojach

anafreud napisał(a)

no nieeee.... tak jak wcześniejszy temat jedzeniowy sprytnie oczy me omijały tak jak zobaczyłam co Wy macie to się zaśliniłam.... :) gdzie mieszkasz? mogę wpaść ?? ;)

a do do wcześniejszego to ja myśle, że wiesz za kim tęsknisz i jeszcze długo (jeśli nie zawsze) tęsknić będziesz... czas leczy rany i tylko on.... nie próbuj na siłę zapomnieć, masz prawo czuć i przeżywać to co czujesz i przeżywasz... musisz pozwolić sobie na żałobę bo jeśli jej nie przeżyjesz to zjedzą Cię te tłumione emocje od środka.... jak potrzebujesz ramienia do zagilenia - choćby wirtualnego to polecam się :)

dziękuję :*
jak przeczytałam Twoj wpis to łzy same napłyneły do oczu

zapraszam na obiadek
okolice wrocłwia odpowiadają ??
... wiara czyni cuda ...

Zgłoś nadużycie #75264 13 maja 2014, 15:07

lady_89 Gotowa na wszystko

takasobieja napisał(a)

Robiliśmy w Inowrocławiu, chcieliśmy w Bdg, ale nasz androlog zaleciał tam, ponieważ miał przypadki, że w bdg chłopacy wracali na poprawki, a tam jest bardzo dobry chirurg, mieliśmy się zastanowić... i poszliśmy do ina. Miesiąc czekaliśmy.
Ej no Wy jedliście niedobre krupniki :P ja też nigdy nie lubiłam, ale jak zrobi się samemu i po swojemu to jest pycha :D mam go na wędzące i kurczaku, kilka grzybków suszonych, cebulka, dwa ząbki czosnku, kasza jęczmienna, ziemniaki, marchew potarta, seler, pietruszka, i świeża pietruszka zielona - duuuużo... :D

To mam nadzieję że my też nie będziemy długo czekać :) muszę tylko przypilnować mojego by jak najszybciej po wynikach sie umówił. Dobrze że nie boi się tego chyba tak bardzo jak ja

Zgłoś nadużycie #75265 13 maja 2014, 15:10

Konto usunięte
Ej no nie gadajcie już o jedzeniu, bo naprawdę jest głodna, a jeszcze sama muszę to ugotować :/

Zgłoś nadużycie #75266 13 maja 2014, 15:11

takasobieja Fajna mama
Dziewczyny dostaje orgazmu podniebienia hah ... ja dwa razy w życiu jadłam krupnik, u kuzynki posmakowałam jak karmiłam moją chrześnice... bo musiałam oblizywać łyzeczki hehe... i u teściowej, który był tak obrzydliwy, że przez rok mówiłam, że ta zupa jest ohydna... a jak zrobiłam sama to jest pycha :D

Zgłoś nadużycie #75267 13 maja 2014, 15:12

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

u mnie dziś udka w sosie cebulowo-śmietankowym ;)

jak to robisz?

Zgłoś nadużycie #75268 13 maja 2014, 15:14

Konto usunięte
Ale dobrze, bo jak dziś zrobię zupkę, to mamy na dziś i jutro od razu :D haha!

Zgłoś nadużycie #75269 13 maja 2014, 15:14

takasobieja Fajna mama

lady_89 napisał(a)

To mam nadzieję że my też nie będziemy długo czekać :) muszę tylko przypilnować mojego by jak najszybciej po wynikach sie umówił. Dobrze że nie boi się tego chyba tak bardzo jak ja

,
Przed szpitalem mój mąż tak się bał, że nie spał całej nocy... ja luzik ;D w szpitalu - on luzik, juz był chętny od razu się kłaść na zabieg, a ja taki stres że całe dnie siedziałam z nim w szpitalu... hehe... czy go będzie bolało itd.
A z zabiegu jak wyjeżdżał z sali to pielęgniarka mówiła, że się cały czas uśmiechał ;D hehe jak nikt

Zgłoś nadużycie #75270 13 maja 2014, 15:16

hakuna.matata Supermama
Hej :)
Tęskniłam za Wami ;) miałam bardzo słaby internet, kilka razy telefon mi się zawiesił jak wpisywałam tempkę na ovu, ale to musiałam robić :D
Niby mam testować w czwartek ale nie mam żadnych przeczuć ani objawów. Chyba, ze na @ bo straszny humor od wczoraj - wkurzam się na wszystko i mocno mnie wypryszczyło, więc mimo, ze się napalam, to się nie napalam ;)

Bardzo prosze o skrót tego co się działo, bo niestety nie dam rady nadrobić. No i oczywiście listę osób, które w tym czasie zaciążyły :)
"No worries for the rest of your days"