Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #75011 13 maja 2014, 8:49

mamelka Fajna mama

Beebee napisał(a)

O to 5 dni po mnie ;) Ja na razie bety nie robiłam, nie mam kiedy podjechać na badanie :/ ale za to robiłam chyba z 5 testów już i na każdym coraz mocniejsza krecha jest, na ostatnim była mocniejsza nawet od kontrolnej :D

Ja już wczoraj miałam mocniejszą od kontrolnej :) Ale kupiłam dzisiaj jeszcze dwa inne, czekam aż mi się zachce sikać :)

Zgłoś nadużycie #75012 13 maja 2014, 8:50

Lenka87 Fajna mama

Beebee napisał(a)

O matko...nie przejmuj się na głupich ludzi nie ma sposobu ;) ona pewnie nie ma żadnego dziecka?

Ma córkę, ale nie wydaje się być tym zachwycona... Dużo osób mówi, że przecież już mam dzieci, że po co mi kolejne, że jak się nie uda to nic wielkiego się nie stanie... Ale nikt nie potrafi pojąć, że ja bym chciała mieć dużą rodzinę. Przecież to bez różnicy ile dzieci się już ma. Bez znaczenia jest, czy to pierwsze czy czwarte dziecko... Jak się ludzie starają i nie wychodzi, to wypadałoby okazać odrobinę empatii
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #75013 13 maja 2014, 8:50

mamelka Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Zapomniałam Wam wczoraj napisać jak strasznie się wkur*** Byłam na zakupach i spotkałam koleżankę, a że dawno się nie widziałyśmy, to poszłyśmy na kawę. Zaczęła się gadka co u niej, co u mnie i rozmowa zeszła na temat naszych starań. Mówię jej, że staramy się od grudnia, ale że P. rzadko przyjeżdza i nic z tego nie wychodzi... A co ona na to ?? "Dobrze, że wam nie wychodzi, bo dwoje dzieci to aż nad to, a troje to już jakaś patologia i masakra"
Kuw*a, to ma być koleżanka ?? Dobrze, że mam Was :*

Co to za torba? Trzebabyło jej tą kawą w twarz chlusnąć. Ja marzę o trójce, ale co życie przyniesie to zobaczymy :)

Zgłoś nadużycie #75014 13 maja 2014, 8:50

nadia1991 Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Zapomniałam Wam wczoraj napisać jak strasznie się wkur*** Byłam na zakupach i spotkałam koleżankę, a że dawno się nie widziałyśmy, to poszłyśmy na kawę. Zaczęła się gadka co u niej, co u mnie i rozmowa zeszła na temat naszych starań. Mówię jej, że staramy się od grudnia, ale że P. rzadko przyjeżdza i nic z tego nie wychodzi... A co ona na to ?? "Dobrze, że wam nie wychodzi, bo dwoje dzieci to aż nad to, a troje to już jakaś patologia i masakra"
Kuw*a, to ma być koleżanka ?? Dobrze, że mam Was :*

teraz modny stał się model rodziny 2+1 jak dla mnie to jest patologia jak dziecko wychowuję się bez rodzeństwa chyba, że kobieta nie może mieć więcej dzieci samej marzy mi się czwórka mój mąż też chce mieć gromadkę

Zgłoś nadużycie #75015 13 maja 2014, 8:52

Konto usunięte

mamelka napisał(a)

Haha, ja dla mojego użyłam takiego samego argumentu i co się okazało? Że prawdopodobnie mamy mniej czasu na oswojenie się niż zakładaliśmy i dzidzia przyjdzie na świat jeszcze przed naszym ślubem, który zaplanowany jest na lipiec 2015 :)

no proszę! :) super, bardzo Ci gratuluję, i mam nadzieję, że w lipcu ale tego roku to ja już będę wam się chwalić zdjęciem z USG :)

Zgłoś nadużycie #75016 13 maja 2014, 8:53

Konto usunięte
Ja też chcę mieć troje dzieci Lenka! :)

Zgłoś nadużycie #75017 13 maja 2014, 8:53

mamelka Fajna mama
Widzę, że wyfrunęłam już z tabelki ;)

Zgłoś nadużycie #75018 13 maja 2014, 8:56

Szpilkka Supermama

mamelka napisał(a)

Tak, dopadł i ciebie ten zaszczyt :-) chyba, że chcesz z powrotem się wpisac .. ? ;-) Ja tam bym nie chciała ;p

Zgłoś nadużycie #75019 13 maja 2014, 8:56

nadia1991 Fajna mama

mamelka napisał(a)

to był twój pierwszy cykl starań ??

Zgłoś nadużycie #75020 13 maja 2014, 8:57

mamelka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

no proszę! :) super, bardzo Ci gratuluję, i mam nadzieję, że w lipcu ale tego roku to ja już będę wam się chwalić zdjęciem z USG :)

Ja też mam taką nadzieję i życzę Ci tego z całego serca! Każda z Was zasługuje na dwie kreski. Ja nadal nie mogę wyjść chyba z szoku, że przy stwierdzonym pco udało się w drugim cyklu.

Zgłoś nadużycie #75021 13 maja 2014, 8:58

mamelka Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Tak, dopadł i ciebie ten zaszczyt :-) chyba, że chcesz z powrotem się wpisac .. ? ;-) Ja tam bym nie chciała ;p

Cześć, a nie koniecznie muszę tak wisieć ;) A Ty jak w tym cyklu? Załapiesz się jeszcze na styczeń jak coś?

Zgłoś nadużycie #75022 13 maja 2014, 8:58

Lenka87 Fajna mama
Ja mam trójkę młodszego rodzeństwa i z perspektywy czasu widzę, że dobrze być z rodziny wielodzietnej. Może nie mieliśmy najdroższych ubrań i zabawek, ale za to teraz możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji. A to jest chyba ważniejsze... Też bym chciała jeszcze jedno dziecko, ale może być tak, że jak już będziemy mieć trójkę, to stwierdzimy, że pora na czwarte
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #75023 13 maja 2014, 8:59

Szpilkka Supermama

mamelka napisał(a)

Cześć, a nie koniecznie muszę tak wisieć ;) A Ty jak w tym cyklu? Załapiesz się jeszcze na styczeń jak coś?

Tak załapie się na styczeń, ale nie nastawiam się na dwie kreski :-) no chyba że owu faktycznie była przy naszych serduszkach a nie później.

Zgłoś nadużycie #75024 13 maja 2014, 9:00

Szpilkka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Ja mam trójkę młodszego rodzeństwa i z perspektywy czasu widzę, że dobrze być z rodziny wielodzietnej. Może nie mieliśmy najdroższych ubrań i zabawek, ale za to teraz możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji. A to jest chyba ważniejsze... Też bym chciała jeszcze jedno dziecko, ale może być tak, że jak już będziemy mieć trójkę, to stwierdzimy, że pora na czwarte

Ja też nie chciała bym byc jedynaczką ;/ mam troje braci i cieszy mnie to, ale czy ja zdecyduje się na więcej niż jedno czy dwoje dzieci? tego nie wiem, to zależy od tego czy będzie nas na to stać.

Zgłoś nadużycie #75025 13 maja 2014, 9:01

mamelka Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

to był twój pierwszy cykl starań ??

W sumie drugi, pierwszy był z jedną tabletką clo i podobno nie było w ogóle owulacji, płakałam jak bóbr, myślałam, że jeśli nie mam ovu po clo to bez tego nigdy nie zajdę, w kolejnym cyklu, dawka clo została podniesiona do dwóch tabletek na dobę i urosły aż 3 pęcherzyki z czego podobno dwa miały pęknąć :)

Zgłoś nadużycie #75026 13 maja 2014, 9:02

Konto usunięte
Ej Wy tu o styczniu, a ja jak coś, to załapię się dopiero na marzec chyba :(

Zgłoś nadużycie #75027 13 maja 2014, 9:02

mamelka Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Ja mam dwójkę młodszego, a mój ma trójkę, nie chciałabym mieć jednego dziecka...

Zgłoś nadużycie #75028 13 maja 2014, 9:04

nadia1991 Fajna mama

mamelka napisał(a)

W sumie drugi, pierwszy był z jedną tabletką clo i podobno nie było w ogóle owulacji, płakałam jak bóbr, myślałam, że jeśli nie mam ovu po clo to bez tego nigdy nie zajdę, w kolejnym cyklu, dawka clo została podniesiona do dwóch tabletek na dobę i urosły aż 3 pęcherzyki z czego podobno dwa miały pęknąć :)

jeszcze okaże się, że zostaniesz podwójną mamuśką :)

Zgłoś nadużycie #75029 13 maja 2014, 9:04

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Ej Wy tu o styczniu, a ja jak coś, to załapię się dopiero na marzec chyba :(

ojjjj też chciała bym marzec bo sama jestem z 28go marca :-)

Zgłoś nadużycie #75030 13 maja 2014, 9:05

Beebee Gotowa na wszystko

mamelka napisał(a)

To może Ci się bliźniaki trafią? ;)
Szpilka bądź dobrej myśli :D trzymamy kciuki żebyś zawitała do styczniówek :D