Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #74831 12 maja 2014, 17:35

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

czym ?? ? ;) ja gaduła jestem :) )

no tym nadmiarem informacji :D hehe :D ale spoko ogarnęłam hehe :D

Zgłoś nadużycie #74832 12 maja 2014, 17:35

gosia86 Zaprawiona w bojach

anafreud napisał(a)

09
 gosia86 nic nie dzieje się bez przyczyny! to straszne co Was spotkało ale tak jak pisałam super sprawa, że takie piękne wnioski wyciągneliście względem Waszego związku i tego , że tak mocno upewniliście sie że się kochacie i możecie na siebie liczyć... może to była misja małego aniołka? przygotować Was do bardzo ciężkiej nowej roli w życiu i chciał się upewnić, że jesteście w stanie razem dać z siebie wszystko i być dla siebie w takich chwilach bardzo ważni ?? Twój mąż i Ty również zdaliście ten egzamin na 5 dlatego też myślę, że za 3 miesiące znów zobaczysz II, będzie całą ciąże bała się i martwiła ale za 12 miesięcy będziecie mieli małą najukochańszą istotkę na świecie i zakochacie się w niej do szaleństwa - razem :)  

Dziękuję :* to piękne co napisałaś, nie myślałam tak o tym co nas spotkało, ale teraz dzięki Tobie będzie mi łatwiej :*
... wiara czyni cuda ...

Zgłoś nadużycie #74833 12 maja 2014, 17:37

Edka82 Fajna mama
Piesio ogarnięty, można wracać do domu :)

Zgłoś nadużycie #74834 12 maja 2014, 17:37

Tasiemka Supermama

gosia86 napisał(a)

właśnie rozmawiałam z przełożoną przez telefon powiedziała że czeka na mnie, i że uprzedzi koleżanki na dzień przed moim powrotem, to nie będzie dla nich taki szok, bo to chyba u nas pierwsza taka sytuacja

też mam na windowsie i ni huhu nie mogę się zalogować :(

no to fajną masz też przełożoną ;)

Zgłoś nadużycie #74835 12 maja 2014, 17:38

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

ja na windows phone też nie mogę się zalogować - czytać mogę, pisać nie :(
tasiemka- ja przez ostatnie lata miałam salono-sypialnio-bawialnio-jadalnio-gabinet :) ale się dorobiliśmy w końcu i mam wszystko oddzielnie - i Wy się dorobicie... :)

no to witam w klubie :P

mam nadzieję, że się dorobimy :D

Zgłoś nadużycie #74836 12 maja 2014, 17:38

anafreud Fajna mama

gosia86 napisał(a)

Dziękuję :* to piękne co napisałaś, nie myślałam tak o tym co nas spotkało, ale teraz dzięki Tobie będzie mi łatwiej :*

nie ma za co :) dokładnie tak właśnie myślę i cieszę się strasznie że choć odrobinę pomogłam :) )
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #74837 12 maja 2014, 17:40

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

no to witam w klubie :P

mam nadzieję, że się dorobimy :D

nam trochę zeszło :) fakt, faktem - mieliśmy własne m3 i było super póki byliśmy we 2... ale teraz mam to o czym marzyłam całe życie....
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74838 12 maja 2014, 17:40

Tasiemka Supermama

Edka82 napisał(a)

Umówiłam męża na badanie nasienia na 20.05 na 8.40 materiał możemy pobrać w domu ;)

a wy już raz nie robiliście tego badania, czy to ktoś inny? chyba coś pokręciłam ;)

Zgłoś nadużycie #74839 12 maja 2014, 17:44

anafreud Fajna mama
ja Wam sypialni nie pokaże bo jeszcze w rozsypce, z moim M musi wszystko mocy urzędowej nabrać (czyli jak to w budżetówce od 3 do 12 miesięcy musi minąć) więc kilku elementów brakuje, ale pokój synowi robiłam sama (z pomocą M - ale to ja byłam nadzorcą i wykonawcą) więc został skończony o czasie więc mogę się pochwalić - pomysł, wykonanie i wszystko całkowicie moje autorskie :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74840 12 maja 2014, 17:44

nadia1991 Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Umówiłam męża na badanie nasienia na 20.05 na 8.40 materiał możemy pobrać w domu ;)

a wyniki w ten sam dzień ??

Zgłoś nadużycie #74841 12 maja 2014, 17:46

nadia1991 Fajna mama

anafreud napisał(a)

ja Wam sypialni nie pokaże bo jeszcze w rozsypce, z moim M musi wszystko mocy urzędowej nabrać (czyli jak to w budżetówce od 3 do 12 miesięcy musi minąć) więc kilku elementów brakuje, ale pokój synowi robiłam sama (z pomocą M - ale to ja byłam nadzorcą i wykonawcą) więc został skończony o czasie więc mogę się pochwalić - pomysł, wykonanie i wszystko całkowicie moje autorskie :)

pokój odlotowy, a łóżko jest zaje***te :)

Zgłoś nadużycie #74842 12 maja 2014, 17:47

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

WOW :D Super pokój :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #74843 12 maja 2014, 17:50

Edka82 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

a wy już raz nie robiliście tego badania, czy to ktoś inny? chyba coś pokręciłam ;)

Nie, my pierwszy raz, wyiki do 3 dni chyba

Zgłoś nadużycie #74844 12 maja 2014, 17:50

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

nam trochę zeszło :) fakt, faktem - mieliśmy własne m3 i było super póki byliśmy we 2... ale teraz mam to o czym marzyłam całe życie....

nas na upartego stać by było wynająć mieszkanie, ale mój mąż nie za bardzo chce mieszkać w mieście, mnie w sumie też tam jakoś strasznie nie ciągnie ;) więc póki mamy możliwość - to mieszkamy u rodziców i jak będzie dobrze - to może na swoją chałupkę na wsi urobimy :D :P

Zgłoś nadużycie #74845 12 maja 2014, 17:51

nadia1991 Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Nie, my pierwszy raz, wyiki do 3 dni chyba

od razu daj znać jak otrzymasz wyniki ??

Zgłoś nadużycie #74846 12 maja 2014, 17:52

anafreud napisał(a)

no to odpisuje po kolei - UWAGA! zapewne będzie dłuuuuugo :)
motyl1909 podczytywałam, podczytywałam, nie udzielałam się zbytnio bo nie miałam czasu a to na dłuższe posiedzenie :p ale dziewczyny wyżej napisały to co i ja myślę - niefajnie, że decyzja została podjęta przez męża (choć wnioskuje, że te 17 miesięcy to kompromis bo mogło być jeszcze 6 miesięcy dłużej), bardzo mi przykro, że swoje potrzeby i pragnienia musisz odłożyć na później ale cieszę się, że podjęłaś "męską" decyzję - myślę, że oszukiwaniem byś nie polepszyła nic a na zylion % tylko pogorszyła... miałabyś dziecko, nie miałabyć męża albo miałabyś męża ale z zerowym zaufaniem do Ciebie co i tak koniec, końców spowodowałoby, że nie miałabyś męża.... na oszustwie nic się nie zbuduje a zrujnuje wszystko! mam nadzieję, że szybko Ci zleci, może w międzyczasie mąż dojrzeje i zmieni zdanie (choć jakoś nie wydaje mi się) mam tylko nadzieję i tego przeogromnie Ci życzę, żeby te 17 cykli nie przedłużało się na kolejne i kolejne... jeśli koniec będzie tego czasu i nic ze strony męża odnośnie dziecka się nie zmieni to moja mała rada: tak jak mocno go kochasz to szybko uciekają od niego! męża można mieć całe życie i zmieniać ile wlezie ale w ciąże można zajść tylko do pewnego wieku a nawet jeśli można i powyżej to jednak jest jakiś czas żeby móc się cieszyć macierzyństwem, mieć siły i cierpliwość i ochotę na te wszystkie przecudowne ale przeorkopne chwile związane z dzieckiem....o i to tyle mego wywodu na ten temat i przepraszam, że tak wracam i tak osobiście ale strasznie Cię polubiłam, uważam, że jesteś fantastyczna babka, ktora zasługuje na to żeby każdy szanował ją i jej decyzje tak, jak Ty szanujesz decyzje męża w tej chwili :)

motyl1909 ja również długo, długaśnie przekonywałam męża żebyśmy mieli dziecko i ciągle coś było na przeszkodzie, a to kredyt a to budowa, a to jeszcze to do zrobienia w domu, milion innych powodów których nawet nie pamiętam
oczywiście moje cudowne koleżanki radziły mi jak to się postępuje z facetami, a przytrzymaj go, a może go upij, i wiele wiele innych tego typu rad,
ale ja chciałam aby to była nasza wspólna decyzja, aby on pragnął tego dziecka tak samo jak ja!
nie było łatwo, pracowałam nad nim bardzo długo, w międzyczasie zmarł mój ojciec, myślałam że będę mieć żal do męża że nie chciał wcześniej dziecka i mój tata się nie doczekał, ale tak nie było ani nie jest, widocznie tak miało być.
w końcu udało mi się jakoś przekonać męża aby się nie zabezpieczał, ale nie chciał kończyć we mnie, oczywiście było to powodem do mocnej wymiany zdań, która, chyba konkretnie na niego podziałała :)
któregoś pięknego dnia po prostu to zrobił :) tak bez uprzedzenia :)
staralismy się dwa cykle, nawet trudno to nazwać staraniami,
może w pierwszym miesiący zbyt mocno się nakręciłam że się uda, i gdy miesiączka spóźniła się 5 dni to miałam nadzieję że udało się, niestety zrobiłam test wyszła 1 kreska i w ten sam dzień dostałam @
w kolejnym miesiącu po prostu cieszyliśmy się sobą, było cudownie :) i udało się :)

zakończenie znacie, ale jesli koniec jest zły, to zanczy że to jeszcze nie koniec, ZAKOŃCZENIA SĄ TYLKO DOBRE :)

także motylku daj czas mężowi dorośnie do tej decyzji, być może nawet wcześniej niż za te 17 miesięcy
a tak czy inaczej wykorzystaj maksymalnie ten czas aby się przygotować, byc może te 17 miesięcy to dużo na przygotowania, ale może część tego czasu wykorzystaj na wszystko to czego nie będziesz mogła robić w ciąży
trzymam za Ciebie kciuki
... wiara czyni cuda ...

Zgłoś nadużycie #74847 12 maja 2014, 17:52

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

no mamuśka pozazdrościć pomysłow ;) super piłkarski pokój ;)

Zgłoś nadużycie #74848 12 maja 2014, 17:55

staraczka Supermama
super pokoj !

Zgłoś nadużycie #74849 12 maja 2014, 17:55

anafreud napisał(a)

świetna aranżacja
... wiara czyni cuda ...

Zgłoś nadużycie #74850 12 maja 2014, 18:01

Edka82 Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

od razu daj znać jak otrzymasz wyniki ??

No pewnie ;) Jutro musze umówić się na wizyte do mojej doktorki nfztowskiej :)