Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #74811 12 maja 2014, 17:08

Edka82 Fajna mama

staraczka napisał(a)

edka twój zestaw jak najbardziej super ! kolor taki ala malina ?

Tak :)

Zgłoś nadużycie #74812 12 maja 2014, 17:10

staraczka Supermama

Edka82 napisał(a)

Tak :)

no to super :) jak się ubierzesz to wstaw fotki :D

Zgłoś nadużycie #74813 12 maja 2014, 17:15

Tasiemka Supermama
hejo po raz drugi :D w końcu nadrobiłam wsio chyba :D

Edka super zestaw ;) uwielbiam ołówkowe spódnice :)

Biała sukienka nie taka zła, tylko kolory nie moje :D wole beże, albo jakieś neony :D ja jestem taka że ze skrajności w skrajność :)

Sypialnie macie boskie... Boże kiedy ja się swojej dorobie :( nasz pokój to salono-sypialnio-biuro :D hehe :D wielofunkcyjny :D marzy mi się już tak mieć wszystko swoje, no ale na razie póki się da - odkładamy :)

Zgłoś nadużycie #74814 12 maja 2014, 17:16

gosia86 Zaprawiona w bojach
ożesz dziewczyny nadążyć za Wami to graniczy z cudem
cały czas was podglądam ale nie mogę się zalogować na forum przez telefon nie wiem dlaczego, sprawdzałam na dwóch telefonach i nie da rady :(

byłam dziś u pracodawcy okazało się że powinnam mieć od soboty zwolnienie ze szpitala, a oni nic mi nie powiedzieli, kadrowa kazała mi iść do internisty i wziąć L4 od soboty
dostałam na 2 tygodnie, może to dobrze w pracy już powinni wiedzieć trochę po huczy i jak wrócę to może będzie łatwiej
... wiara czyni cuda ...

Zgłoś nadużycie #74815 12 maja 2014, 17:19

anafreud Fajna mama
no to odpisuje po kolei - UWAGA! zapewne będzie dłuuuuugo :)
motyl1909 podczytywałam, podczytywałam, nie udzielałam się zbytnio bo nie miałam czasu a to na dłuższe posiedzenie :p ale dziewczyny wyżej napisały to co i ja myślę - niefajnie, że decyzja została podjęta przez męża (choć wnioskuje, że te 17 miesięcy to kompromis bo mogło być jeszcze 6 miesięcy dłużej), bardzo mi przykro, że swoje potrzeby i pragnienia musisz odłożyć na później ale cieszę się, że podjęłaś "męską" decyzję - myślę, że oszukiwaniem byś nie polepszyła nic a na zylion % tylko pogorszyła... miałabyś dziecko, nie miałabyć męża albo miałabyś męża ale z zerowym zaufaniem do Ciebie co i tak koniec, końców spowodowałoby, że nie miałabyś męża.... na oszustwie nic się nie zbuduje a zrujnuje wszystko! mam nadzieję, że szybko Ci zleci, może w międzyczasie mąż dojrzeje i zmieni zdanie (choć jakoś nie wydaje mi się) mam tylko nadzieję i tego przeogromnie Ci życzę, żeby te 17 cykli nie przedłużało się na kolejne i kolejne... jeśli koniec będzie tego czasu i nic ze strony męża odnośnie dziecka się nie zmieni to moja mała rada: tak jak mocno go kochasz to szybko uciekają od niego! męża można mieć całe życie i zmieniać ile wlezie ale w ciąże można zajść tylko do pewnego wieku a nawet jeśli można i powyżej to jednak jest jakiś czas żeby móc się cieszyć macierzyństwem, mieć siły i cierpliwość i ochotę na te wszystkie przecudowne ale przeorkopne chwile związane z dzieckiem....o i to tyle mego wywodu na ten temat i przepraszam, że tak wracam i tak osobiście ale strasznie Cię polubiłam, uważam, że jesteś fantastyczna babka, ktora zasługuje na to żeby każdy szanował ją i jej decyzje tak, jak Ty szanujesz decyzje męża w tej chwili :)
 gosia86 nic nie dzieje się bez przyczyny! to straszne co Was spotkało ale tak jak pisałam super sprawa, że takie piękne wnioski wyciągneliście względem Waszego związku i tego , że tak mocno upewniliście sie że się kochacie i możecie na siebie liczyć... może to była misja małego aniołka? przygotować Was do bardzo ciężkiej nowej roli w życiu i chciał się upewnić, że jesteście w stanie razem dać z siebie wszystko i być dla siebie w takich chwilach bardzo ważni ?? Twój mąż i Ty również zdaliście ten egzamin na 5 dlatego też myślę, że za 3 miesiące znów zobaczysz II, będzie całą ciąże bała się i martwiła ale za 12 miesięcy będziecie mieli małą najukochańszą istotkę na świecie i zakochacie się w niej do szaleństwa - razem :)  

takasobieja napisał(a)

Jakbym zobaczyła II kreski to bym nie uwierzyła... :) nigdy ich nie widziałam, tylko na teście owu :D

chciałabym żebyś jak najszybciej nie mogła uwierzyć :) a naprawdę ciężko uwierzyć od razu... ja musiałam nasikać na chyba z 5 czy 6 testów (oczywiście każdy musiał być inny :P ) żeby uwierzyć :)

takasobieja napisał(a)

hihi, a ja znowu dostałam dziś kwiatki od męża :D zaczynam podejrzewać, że coś jest nie tak :/

hahaha ale my baby jesteśmy dziwnie - nie dostajemy kwiatów - źle, dostajemy - też niedobrze ;)  

motyl1909 napisał(a)

Dziewczyny, zróbcie mi coś, żeby mi się chciało pracować :P

jak znajdzie się taka co potrafi coś takiego zrobić to daj namiary! ozłocę :)  
gusiaa i Tobie życzę, żeby jak najszybciej, jak najbezpieczniej i już bez żadnych ekscesów udało się i żebyś mogła patrzeć na swój rosnący brzuszek :)  
a za te 2 dni wolnego to nie lubię Cię :) tak, z zazdrości :P  
mamelka uhu to trzymamy kciuki jutro! a kysz małpo nieczysta :) idź do kogoś kto Cię chce! ;)  
witaj olala2013 ! trzymamy kciuki! ja więcej nie pomogę bo się nie znam aż tak jak tu dziewczyny :P ale mogę potowarzyszyć :)  

Beebee napisał(a)

Hehe tak i świruje :P Co chwile do mnie podchodzi i pyta czy wszystko ok, czy nie chce sobie odpocząć itd. ;) no i generalnie opowiada się za siostrą niż za bratem :P

oooo słodko :) a sis jest fajniejsza dla dziewczyny - co tam brat :P brata to chłopaki chcą mieć ;)  
edka82 moja wyobraźnia szwankuje - czekam na zdjęcia ;)  

motyl1909 napisał(a)

gdzie dają taką pracę? :D

nie żebym chciała Was wkurzyć ale - ja jak pracuje od 8 do 15 tzn że mam 3 nagodziny :P tak, wiem - złośliwa jestem :P  

lady_89 napisał(a)

A ja się muszę wam pochwalić że dzisiaj w końcu będziemy zamawiać meble do kuchni :) zielono szare :)

wow!!! jak już będziecie je mieć pochwal się! uwielbiam takie połączenia kolorystyczne! 
a sypialnie... fiu fiu... tylko ja tam żadnych wiórów na podłodze nie widzę :P  

nadia1991 napisał(a)

dziewczyny poradźcie mi tak jak wcześniej pisałam w sobotę idę na wesele to będzie 20 dzień cyklu i nie wiem czy mogę coś wypić na test jeszcze za wcześnie ?? ? (a i nie jestem Magdalena zapomniałam zmieć bo ostatnio czytałam że coś się pomieszało w tabelce :P )

moim zdaniem kulturalnie i z umiarem jak najbardziej ;)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #74816 12 maja 2014, 17:20

Tasiemka Supermama

gosia86 napisał(a)

cały czas was podglądam ale nie mogę się zalogować na forum przez telefon nie wiem dlaczego, sprawdzałam na dwóch telefonach i nie da rady :( j

właśnie mam ten sam problem, mam nawet telefon z windowsem i powinno tym bardziej hulać, ale za piernika ;/

a co do L4-to bardzo dobrze i Ty odpoczniesz i dojdziesz do siebie, a w pracy faktycznie się rozejdzie po kościach...

Zgłoś nadużycie #74817 12 maja 2014, 17:20

Tasiemka Supermama
anafreud rozbroiłaś mnie :D

Zgłoś nadużycie #74818 12 maja 2014, 17:24

anafreud Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

niestety ja kiedyś poszłam na kasę chorych wyleczyć zęba po czym okazało się ząb był niedoleczony i dalej bolał ostatecznie musiałam iść prywatnie i wyleczyć od nowa :/ od tej pory wolę zapłacić i porządnie wyleczyć :)

eh ja tak sobie 1 załatwiłam - mam ją lata temu wyleczoną, chciałam zmienić tylko plombę bo tamta już kolorystycznie się wyróżniała - i poszła ja głupia na nfz bo chciałam 100zł zaoszczędzić... a po 2 tyg jak nagle spuchłam aż po brwi i bolało masakrycznie (choć ja początkowo podejrzewałam zatoki) i okazało się, że nie wyczyściła mi dokładnie tej starej plomby, zakleiła nową i poszedł stan zapalny i mi ząb zdechł - wydałam na leczenie kanałowe, plus zdjęcia i inne, oczywiście już prywatnie, prawie 1000zł plus przez 10 dni codziennie chodziłam na czyszczenie, opatrunki itp.... chytry dwa razy traci... i ma martwą jedynkę
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74819 12 maja 2014, 17:26

anafreud Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Udało się ;) Tylko jak zwykle przekłamanie koloru :/

eeee no tak to moja wyobraźnia nadal szwankuje - nie umiem sobie tego wyobrazić w zestawie i na Tobie - musisz przymierzyć ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74820 12 maja 2014, 17:27

anafreud Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

co myślicie o tej sukience http://allegro.pl/biala-sukienka-skorzany-kolnierz-s-36-i4215239394.html

a na okazję czy bez okazji ?? generalnie fajna opalenizna, fajna figurka, fajne cycki i jest ekstra :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74821 12 maja 2014, 17:28

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

właśnie mam ten sam problem, mam nawet telefon z windowsem i powinno tym bardziej hulać, ale za piernika ;/

a co do L4-to bardzo dobrze i Ty odpoczniesz i dojdziesz do siebie, a w pracy faktycznie się rozejdzie po kościach...

też mam windowsa w tel i forum działa nie da się tylko wrzucić zdjęć

Zgłoś nadużycie #74822 12 maja 2014, 17:29

nadia1991 Fajna mama

anafreud napisał(a)

a na okazję czy bez okazji ?? generalnie fajna opalenizna, fajna figurka, fajne cycki i jest ekstra :)

w sumie to ona bez okazji bo na komunię mam nie co inny plan a na wesele za tydzień sukienka też już jest :)

Zgłoś nadużycie #74823 12 maja 2014, 17:29

Edka82 Fajna mama
Umówiłam męża na badanie nasienia na 20.05 na 8.40 materiał możemy pobrać w domu ;)

Zgłoś nadużycie #74824 12 maja 2014, 17:30

gosia86 Zaprawiona w bojach

Tasiemka napisał(a)

właśnie rozmawiałam z przełożoną przez telefon powiedziała że czeka na mnie, i że uprzedzi koleżanki na dzień przed moim powrotem, to nie będzie dla nich taki szok, bo to chyba u nas pierwsza taka sytuacja

też mam na windowsie i ni huhu nie mogę się zalogować :(
... wiara czyni cuda ...

Zgłoś nadużycie #74825 12 maja 2014, 17:30

anafreud Fajna mama

gosia86 napisał(a)

cały czas was podglądam ale nie mogę się zalogować na forum przez telefon nie wiem dlaczego, sprawdzałam na dwóch telefonach i nie da rady :(

ja na windows phone też nie mogę się zalogować - czytać mogę, pisać nie :(
tasiemka- ja przez ostatnie lata miałam salono-sypialnio-bawialnio-jadalnio-gabinet :) ale się dorobiliśmy w końcu i mam wszystko oddzielnie - i Wy się dorobicie... :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74826 12 maja 2014, 17:32

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

anafreud rozbroiłaś mnie :D

czym ?? ? ;) ja gaduła jestem :) )
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74827 12 maja 2014, 17:33

nadia1991 Fajna mama

anafreud napisał(a)

ja na windows phone też nie mogę się zalogować - czytać mogę, pisać nie :(
tasiemka- ja przez ostatnie lata miałam salono-sypialnio-bawialnio-jadalnio-gabinet :) ale się dorobiliśmy w końcu i mam wszystko oddzielnie - i Wy się dorobicie... :)

a to ciekawe dlaczego ja raz się zalogowalam i od tej pory śmiga bez zarzutów :)

Zgłoś nadużycie #74828 12 maja 2014, 17:33

anafreud Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

w sumie to ona bez okazji bo na komunię mam nie co inny plan a na wesele za tydzień sukienka też już jest :)

no to tym bardziej jak bez okazji albo okazja wieczorna z mężem to mi się podoba :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74829 12 maja 2014, 17:34

anafreud Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

a to ciekawe dlaczego ja raz się zalogowalam i od tej pory śmiga bez zarzutów :)

mnie wywala ze strony jak chcę się zalogować - pewnie kwestia jakichś ustawień :) będę próbować aż dojdę o co kaman
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74830 12 maja 2014, 17:34

Tasiemka Supermama

nadia1991 napisał(a)

też mam windowsa w tel i forum działa nie da się tylko wrzucić zdjęć

ja sie w ogóle nie mogę zalogować, wyskakuje błąd strony i restowałam telefon i wszystko i nie idzie nic... :(