Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #74731 12 maja 2014, 15:12

paola Fajna mama
Kurcze kicha bo jak w tym miesiącu się znow nie uda to będziemy musieli zawiesić starania. mam umowe do konca czerwca i potem znów od września więc jak bede we wakacje na kuroniu to nie bede miała nic jak bede w ciązy i potem macierzyńskiego? Czy to tak działa czy nie?

Zgłoś nadużycie #74732 12 maja 2014, 15:15

Lenka87 Fajna mama

Beebee napisał(a)

To trzymam kciuki żeby się udało :)

Sama nie wiem czy chcę, żeby się dostał, bo to będzie oznaczało przerwanie starań na jakiś rok...
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #74733 12 maja 2014, 15:15

nadia1991 Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Szybko minie zobaczysz. Ja jeszcze trochę ponad godzinę i do domu a tez mi się strasznie dzisiejszy dzień dłużył jakaś masakra.

dla mnie poniedziałki są zawsze ciężkie jeszcze jakiś czas temu zawsze w poniedziałek miałam na 6 więc do 14 jakoś ten czas szybciej zleciał ale odkąd zaczełam przychodzić na 12 to jakaś tragedia wogóle nie mogę się zorganizować :/ ale z drugiej strony w weekend w niedzielę można dłużej zaszaleć bo nie trzeba tak wcześnie wstać

Zgłoś nadużycie #74734 12 maja 2014, 15:17

Lenka87 Fajna mama

paola napisał(a)

Kurcze kicha bo jak w tym miesiącu się znow nie uda to będziemy musieli zawiesić starania. mam umowe do konca czerwca i potem znów od września więc jak bede we wakacje na kuroniu to nie bede miała nic jak bede w ciązy i potem macierzyńskiego? Czy to tak działa czy nie?

Dokładnie tak to działa niestety. Jak jesteś na kuroniówce, to nic Ci się nie należy
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #74735 12 maja 2014, 15:17

Edka82 Fajna mama
Hurrrraaaa!!!! Kupiłam wreszcie ciuch na komunię :D Zrobiłam fotkę dla Was i się okazało, ze mąż zabrał kuźwa wszystkie kable :/ Możecie sobie wyobrazić ołówkowa spódnica wysoki stan, w odcieniu granatu (taki ciemny, grafitowy), do tego bluzko-koszula krotki rękaw, czarne lamówki po środku cienki koronkowy pasek, biegnący wzdłuż i maleńka kokardka. Wyglądam zaje*****e :P Kolo malinowy? eee sama nie wiem jak go określić

Zgłoś nadużycie #74736 12 maja 2014, 15:19

nadia1991 Fajna mama

paola napisał(a)

nie wiem dokładnie jak to jest ale jak masz dobry uklad z szefostwem to nawet jakbyś zaszła w ciązę we wakację a oni wyrażą zgodę i nową umowę podpiszesz we wrześniu to macierzyński powinnaś dostać chyba że się nie zgodzą na podpisanie umowy jak się dowiedzą ze jesteś w ciązy

Zgłoś nadużycie #74737 12 maja 2014, 15:21

nadia1991 Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Hurrrraaaa!!!! Kupiłam wreszcie ciuch na komunię :D Zrobiłam fotkę dla Was i się okazało, ze mąż zabrał kuźwa wszystkie kable :/ Możecie sobie wyobrazić ołówkowa spódnica wysoki stan, w odcieniu granatu (taki ciemny, grafitowy), do tego bluzko-koszula krotki rękaw, czarne lamówki po środku cienki koronkowy pasek, biegnący wzdłuż i maleńka kokardka. Wyglądam zaje*****e :P Kolo malinowy? eee sama nie wiem jak go określić

to widzę, że zakupy udane świetnie :)

Zgłoś nadużycie #74738 12 maja 2014, 15:22

Szpilkka Supermama

Edka82 napisał(a)

No to super, w mojej wyobraźni wygląda bajkowo :D

Zgłoś nadużycie #74739 12 maja 2014, 15:22

paola Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Dokładnie tak to działa niestety. Jak jesteś na kuroniówce, to nic Ci się nie należy

No więc własnie a kasa się przyda a nie che zostawac bez niczego. mam jeszcze opcję ze nawet gdybym zaszła to i tak mnie szef zatrudni od wrzesnia i pójde chociaz na miesiąc bo dziewczyna która przyjdzie na moje miejsce bedzie potrzebowała instruktazu. mam ugodowego szefa wiec da sie załatwić.

Zgłoś nadużycie #74740 12 maja 2014, 15:23

paola Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

nie wiem dokładnie jak to jest ale jak masz dobry uklad z szefostwem to nawet jakbyś zaszła w ciązę we wakację a oni wyrażą zgodę i nową umowę podpiszesz we wrześniu to macierzyński powinnaś dostać chyba że się nie zgodzą na podpisanie umowy jak się dowiedzą ze jesteś w ciązy

No własnie mam dobry układ i tak się da załatwić to nie przerywalibysmy starań.

Zgłoś nadużycie #74741 12 maja 2014, 15:23

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

WOOOW, musi świetnie wyglądać! :)

Zgłoś nadużycie #74742 12 maja 2014, 15:24

lady_89 Gotowa na wszystko

nadia1991 napisał(a)

dla mnie poniedziałki są zawsze ciężkie jeszcze jakiś czas temu zawsze w poniedziałek miałam na 6 więc do 14 jakoś ten czas szybciej zleciał ale odkąd zaczełam przychodzić na 12 to jakaś tragedia wogóle nie mogę się zorganizować :/ ale z drugiej strony w weekend w niedzielę można dłużej zaszaleć bo nie trzeba tak wcześnie wstać

Ja tez czasem bym wlała jeszcze wcześniej chodzić do pracy i mieć więcej czasu wolnego a tak ledwo człowiek wyjdzie po pracy i juz się dzień kończy. Ja nie lubię czwartków i piątków bo własnie wtedy mam na 12;/

Zgłoś nadużycie #74743 12 maja 2014, 15:25

Konto usunięte

paola napisał(a)

No własnie mam dobry układ i tak się da załatwić to nie przerywalibysmy starań.

Ja tam bym nic szefowi nie mówiła, że jestem w ciąży. Dopiero po podpisaniu umowy we wrześniu bym powiedziała i tyle ;) bo wiem jacy są ludzie. Niestety, polska rzeczywistość.

Zgłoś nadużycie #74744 12 maja 2014, 15:26

paola Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Ja tez czasem bym wlała jeszcze wcześniej chodzić do pracy i mieć więcej czasu wolnego a tak ledwo człowiek wyjdzie po pracy i juz się dzień kończy. Ja nie lubię czwartków i piątków bo własnie wtedy mam na 12;/

Ja na szczęscie mam od pon do pt na 7 do 15 i czasem nawet kończe wczesniej

Zgłoś nadużycie #74745 12 maja 2014, 15:27

Edka82 napisał(a)

I takie zakupy można robić :) czekamy w takim razie do wieczora na zdjęcie :)

Zgłoś nadużycie #74746 12 maja 2014, 15:28

paola Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Ja tam bym nic szefowi nie mówiła, że jestem w ciąży. Dopiero po podpisaniu umowy we wrześniu bym powiedziała i tyle ;) bo wiem jacy są ludzie. Niestety, polska rzeczywistość.

Tyle jeszcze że szefowa to moja kuzynka a szef to wuja mojego męża - taka rodzina z dwóch stron - wiem, że z rodzina najlepiej sie wychodzi na zdjęciach ale myśle że pogadamy z nimi z męzem żebym sie nie denerwowała

Zgłoś nadużycie #74747 12 maja 2014, 15:29

paola napisał(a)

Ja na szczęscie mam od pon do pt na 7 do 15 i czasem nawet kończe wczesniej

Ja tez często nawet kończę wcześniej ale to i tak już jest 16:30 więc nie wiele człowiek może załatwić. Jeszcze mam tak do kitu że większość sklepów są jedynie do 17 więc na zakupy nie mam jak iść dopiero w soboty.

Zgłoś nadużycie #74748 12 maja 2014, 15:31

nadia1991 Fajna mama

lady_89 napisał(a)

popołudniówki są najgorsze ale cóż zrobić :/

Zgłoś nadużycie #74749 12 maja 2014, 15:32

Edka82 Fajna mama

lady_89 napisał(a)

I takie zakupy można robić :) czekamy w takim razie do wieczora na zdjęcie :)

Mąż wraca dopiero w piątek :/

Zgłoś nadużycie #74750 12 maja 2014, 15:33

paola Fajna mama
No to nas Edka pocieszyłas z tym zdjęciem hehe