Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #74231 9 maja 2014, 20:42

takasobieja Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Tak i wyszedł negatyw :)

:( kurde to czemu tamten był pozytyw ? :/ Ty jesteś już po terminie @?

Zgłoś nadużycie #74232 9 maja 2014, 20:43

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

to coś dziwnego, bo na Twoim poprzednim teście wyraźnie widziałam drugą krechę o.0

Zgłoś nadużycie #74233 9 maja 2014, 20:44

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Tu nie chodzi o zazdrość, nie zazdroszczę. Zazdroszczę tylko i wyłącznie mojej szwagierce, której nienawidzę. Chodzi mi o to, że lepiej sobie nie wkręcać, a potem mile rozczarować. Mam dziś w ogole mega zły dzień, pokłociłam się z moim, bo po pierwsze wypłaciłam 100zł z bankomatu, odeszłam i nie wziełam kasy, ktoś ja na pewno wyjął... nie wiem jak to zrobiłam, ale się pokłóciliśmy bo noszę głowę w chmurach, a potem okaząło się, że przyjechaliśmy z tucholi do bdg i nie mieliśmy kluczy od domu. :/ mam dzis złą passę i zły dzień.
Jeśli już kąszę perfidnie to osobom, które piszą że starają się miesiąc i nie zaszły... to mnie denerwuje.

dobra okej, jesteśmy kobietami ;) każda ma gorszy dzień... rozumiem. Przytulić? winka? czekolady? :)

Zgłoś nadużycie #74234 9 maja 2014, 20:45

Nathalia Zaprawiona w bojach

takasobieja napisał(a)

:( kurde to czemu tamten był pozytyw ? :/ Ty jesteś już po terminie @?

Nie wiem kiedy dostanę @, bo jestem po odstawieniu piguł :)
Ten dzisiejszy najprawdopodobniej zrobiłam źle... Ledwo go wsadziłam do siuśków a za może 2sek go wyjełam, bo pokazała się klepsydra migająca, oznaczająca czekanie na wynik. A wyniku nie było dłuuuugo zdążyłam obmyć pojemnik po sikach, wytrzeć go, zakręcić się 5 razy i dopiero się pojawiło, że ciąży brak. A na filmikach z tym testem wynik pojawiał się od razu po dłuższym trzymaniu go w moczu.
Pewnie po weekendzie powtórzę test i zobaczę jak wyjdzie. Jak pozytyw to już wiem gdzie można zrobić betę i na tą betę się udam :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #74235 9 maja 2014, 20:45

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

O i to jest szczera prawda :) takasobieja - głową muru nie przebijesz! Przestań się załamywać. Głowa do góry. Kiedyś w końcu wszystkim nam się uda. Wszystkim, rozumiesz?

Wiem, podziwiam Cię, że możesz tak odłożyć starania bo Twój mąż tak chce. U nas problem taki, że wiem, że mój też mega chce, ostatnio też mi wykrzyczał, że chce ale co ma zrobić, że już go denerwuje, że się nie udaje. Rodzice pytają, napierają... wczoraj i moja mama i teściowa pytała czy się nie kochamy dziś, bo chyba owu mam, bo widziały zapakowane testy owu ... :/ więc chyba mam owulkę. Aż się zagotowałam.
I nie zazdroszczę dziewczynom, które zaszły bo im wszystkim szczerze gratulowałam

Zgłoś nadużycie #74236 9 maja 2014, 20:45

Lenka87 Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Może to faktycznie były jakieś zawirowania hormonalne po odstawieniu tabletek ??
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #74237 9 maja 2014, 20:48

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

dobra okej, jesteśmy kobietami ;) każda ma gorszy dzień... rozumiem. Przytulić? winka? czekolady? :)

Powiem Ci szczerze, że chętnie bym się przytuliła. Bo mam ryk dziś na końcu nosa, zaczęło się od tej 100zł. Nie leżymy na kasie... a ja nie wiem jak to zrobiłam, no nie wiem!!!!!!! Potem klucze... i ta owu mnie denerwuje. Chciałam iść jutro do gina na usg... a przez tą 100zł to już mi się nie chce... : :(

Zgłoś nadużycie #74238 9 maja 2014, 20:49

takasobieja Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Może to faktycznie były jakieś zawirowania hormonalne po odstawieniu tabletek ??

Nie wiem, wiesz w takich sytuacjach myślę sobie, że wolę widzieć jedną kreskę, niż miałaby się pojawić druga i zniknąć. :/ Powtórz test za kilka dni... a jesteś po terminie @? Bo nie odp

Zgłoś nadużycie #74239 9 maja 2014, 20:50

Z tego co wiem to anty nie robią takich zawirowań żeby test był faszywy pozytywnie, prędzej jakieś torbiele na jajach albo coś... Ale gin mnie badał i było git... Cytologia ok... Więc bądź tu mądry i pisz wiersze :D hehe
Ale ja sie staram krótko więc mnie to nie łamie, wolałabym, żebyście to Wy pozaciążały zamiast mnie. Jesteście w tym dłużej i należy sięto Wam jak psu buda...
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #74240 9 maja 2014, 20:50

gusiaa Supermama
Dziewczyny spokojnie niema co się spierać każda z nas ma gorszy i lepszy dzień.. Mamy się wspierać tu tak ;-) no a teraz buziak na zgodę :-*
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #74241 9 maja 2014, 20:51

takasobieja napisał(a)

Nie wiem, wiesz w takich sytuacjach myślę sobie, że wolę widzieć jedną kreskę, niż miałaby się pojawić druga i zniknąć. :/ Powtórz test za kilka dni... a jesteś po terminie @? Bo nie odp

Odpisałam, że nie wiem dokładnie kiedy przyjdzie @ bo jestem po odstawieniu tablet i tu jest rydzyk kwidzyk kiedy ona przyjdzie

Zgłoś nadużycie #74242 9 maja 2014, 20:52

Lenka87 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Powiem Ci szczerze, że chętnie bym się przytuliła. Bo mam ryk dziś na końcu nosa, zaczęło się od tej 100zł. Nie leżymy na kasie... a ja nie wiem jak to zrobiłam, no nie wiem!!!!!!! Potem klucze... i ta owu mnie denerwuje. Chciałam iść jutro do gina na usg... a przez tą 100zł to już mi się nie chce... : :(

Zgłoś nadużycie #74243 9 maja 2014, 20:53

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

Nie wiem kiedy dostanę @, bo jestem po odstawieniu piguł :)
Ten dzisiejszy najprawdopodobniej zrobiłam źle... Ledwo go wsadziłam do siuśków a za może 2sek go wyjełam, bo pokazała się klepsydra migająca, oznaczająca czekanie na wynik. A wyniku nie było dłuuuugo zdążyłam obmyć pojemnik po sikach, wytrzeć go, zakręcić się 5 razy i dopiero się pojawiło, że ciąży brak. A na filmikach z tym testem wynik pojawiał się od razu po dłuższym trzymaniu go w moczu.
Pewnie po weekendzie powtórzę test i zobaczę jak wyjdzie. Jak pozytyw to już wiem gdzie można zrobić betę i na tą betę się udam :)

a masz jeszcze jeden test? :D to dawaj go zasikaj! tylko długo trzymaj! :D nie wytrzymam w tej niepewności ;p

Zgłoś nadużycie #74244 9 maja 2014, 20:54

takasobieja Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Dziewczyny spokojnie niema co się spierać każda z nas ma gorszy i lepszy dzień.. Mamy się wspierać tu tak ;-) no a teraz buziak na zgodę :-*

;* mamy..... dziękuję, że właśnie Ty to piszesz!

Zgłoś nadużycie #74245 9 maja 2014, 20:58

takasobieja Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Ten szczurek przypomina mi moja świętej Pamięci Bajeczkę najkochańszą hih...

Zgłoś nadużycie #74246 9 maja 2014, 20:58

gusiaa Supermama

takasobieja napisał(a)

;* mamy..... dziękuję, że właśnie Ty to piszesz!

Ależ proszę kochana. :) już lepiej?
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #74247 9 maja 2014, 20:59

Lenka87 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Ten szczurek przypomina mi moja świętej Pamięci Bajeczkę najkochańszą hih...

Chciałam Ci troszkę poprawić humor :*

Zgłoś nadużycie #74248 9 maja 2014, 20:59

takasobieja Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Ależ proszę kochana. :) już lepiej?

trochę... przepraszam, że ostatnio tyle marudzę. Ale naprawdę straciłam nadzieję. :(

Zgłoś nadużycie #74249 9 maja 2014, 21:04

Tasiemka Supermama
ja się już ogarnęłam trochę... ale takasobieja nie jesteś sama dzisiaj, możemy sie poprzytulać...

mąż miał jechać na piłkę, ale jak zobaczył w jakim jestem stanie to został... ale i tak mnie wkurza!! muszę się ogarnąć, kumulowały się we mnie nerwy przez ten tydzień a dzisiaj już wybuchlam! masakra...

Zgłoś nadużycie #74250 9 maja 2014, 21:04

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Wiem, podziwiam Cię, że możesz tak odłożyć starania bo Twój mąż tak chce. U nas problem taki, że wiem, że mój też mega chce, ostatnio też mi wykrzyczał, że chce ale co ma zrobić, że już go denerwuje, że się nie udaje. Rodzice pytają, napierają... wczoraj i moja mama i teściowa pytała czy się nie kochamy dziś, bo chyba owu mam, bo widziały zapakowane testy owu ... :/ więc chyba mam owulkę. Aż się zagotowałam.
I nie zazdroszczę dziewczynom, które zaszły bo im wszystkim szczerze gratulowałam

Podziwiasz? Nie miałam wyboru. A właściwie miałam "albo rozwód, albo poczekam te 1,5 roku. "