Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #74191 9 maja 2014, 18:32

takasobieja Fajna mama

gusiaa napisał(a)

U mnie to było tak że ja coś od początku czułam że jest coś nie tak.. Próbowałam się uspokoić ,jak każdy mówił ze bedzie ok chciałąm w to wierzyć ale jak lekarz postawił diagnoze :CIAZA OBUMARŁA to wychodzac z gabinetu krzyknełam do mojego K "WIDZISZ WIDZISZ MOWILAM A WY TAK TYLKO USPOKAJALISCIE MNIE,A JA TO CZULAM "
Wiec ja nie myslalam pozytywnie

;(

Zgłoś nadużycie #74192 9 maja 2014, 18:34

gusiaa Supermama
Kurde znowu dopada mnie goraczka a do tego przy tym mnie mdli;/
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #74193 9 maja 2014, 18:36

smile Supermama
Dziewczyny strach bedzie jak wasze dzeciatka podrosna , znajda towrzysza/towarzyszke zycia i nadejdzie dzien poznania ;) ;) juz slyszd te modly o cudownego ziecia/synowa ;) ;)
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #74194 9 maja 2014, 18:39

anafreud Fajna mama

smile napisał(a)

Dziewczyny strach bedzie jak wasze dzeciatka podrosna , znajda towrzysza/towarzyszke zycia i nadejdzie dzien poznania ;) ;) juz slyszd te modly o cudownego ziecia/synowa ;) ;)

eeeeee coś Ty :) mój syn ożeni się ze mną i będzie całe życie się do mnie przytulał przed snem a poza tym będzie całe życie z nami mieszkał... a żona jego u swoich rodziców ;)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #74195 9 maja 2014, 18:43

smile Supermama

anafreud napisał(a)

eeeeee coś Ty :) mój syn ożeni się ze mną i będzie całe życie się do mnie przytulał przed snem a poza tym będzie całe życie z nami mieszkał... a żona jego u swoich rodziców ;)

Hehehe

Zgłoś nadużycie #74196 9 maja 2014, 18:44

anafreud Fajna mama

smile napisał(a)

Hehehe

tak mi codziennie powtarza :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74197 9 maja 2014, 18:45

lady_89 Gotowa na wszystko

anafreud napisał(a)

Szkoda tylko że jak dorośnie to zmieni zdanie :)

Zgłoś nadużycie #74198 9 maja 2014, 18:47

lady_89 Gotowa na wszystko
Nie ma to jak malowanie paznokci z nudów w pracy :D

Zgłoś nadużycie #74199 9 maja 2014, 18:48

takasobieja Fajna mama

anafreud napisał(a)

niestety muszę Cię zasmucić :P jak byłam mała to ciągle to mówiłam moim rodzicom, a tata miał być moim mężem :P a teraz mieszkam 60km od nich, jestem jedynaczką i mają mnie raz na jakiś czas... :(

Zgłoś nadużycie #74200 9 maja 2014, 18:48

smile Supermama

anafreud napisał(a)

zepraszam jeśli mogę spytać - co jest Twojemu bratu?

Mial niedoltlenienie. Na poczatku wszystko wygladalo w miare ok . Zaczal szybko mowic chodzic itd ale jak zaczela sie szkola zaczaly sie problemy. Orzeknieta wtedy lekki stopien uposledzenia.

Zgłoś nadużycie #74201 9 maja 2014, 18:52

smile Supermama
Naszym celem jest aby sie usamodzielnil i mogl sam sobie radzic przynajmniej na tyle ile to mozliwe :) na szczescie spotykamy dobrych ludzi na drodze i oby tak zostalo :)

Zgłoś nadużycie #74202 9 maja 2014, 18:54

smile Supermama
To moj maz jak byl maly tez tak do mamy mowil i wiecie co nienawidzeeeee tego:/ bo teraz co chwile slysze ten ton jej glosu "tak mowiles ze zawxze ze mna bedziesz, ze nigdy mi niczego nie bedzie brakowac" i tak co jakis czas:/

Zgłoś nadużycie #74203 9 maja 2014, 19:01

anafreud Fajna mama

smile napisał(a)

To moj maz jak byl maly tez tak do mamy mowil i wiecie co nienawidzeeeee tego:/ bo teraz co chwile slysze ten ton jej glosu "tak mowiles ze zawxze ze mna bedziesz, ze nigdy mi niczego nie bedzie brakowac" i tak co jakis czas:/

o! o! będę taka sama ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74204 9 maja 2014, 19:17

anafreud Fajna mama

smile napisał(a)

Mial niedoltlenienie. Na poczatku wszystko wygladalo w miare ok . Zaczal szybko mowic chodzic itd ale jak zaczela sie szkola zaczaly sie problemy. Orzeknieta wtedy lekki stopien uposledzenia.

przykro mi, natomiast z doświadczenia zawodowego wiem, że najważniejsze jest uspołecznienie i naprawdę dzieciaki po kształceniu specjalnym dla lekkich potrafią sobie nieźle radzić w życiu
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74205 9 maja 2014, 19:19

smile Supermama

anafreud napisał(a)

o! o! będę taka sama ;)

Hehe o ty jedzo :) :) :) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #74206 9 maja 2014, 19:28

smile Supermama

anafreud napisał(a)

przykro mi, natomiast z doświadczenia zawodowego wiem, że najważniejsze jest uspołecznienie i naprawdę dzieciaki po kształceniu specjalnym dla lekkich potrafią sobie nieźle radzić w życiu

To prawda, tutaj duze znaczenie ma otoczenie, rodzina , dom w jakim takie dziecko przebywa. Moj brat duzo "odgapia" po nas. Np ma dziewczyne i slysze tysiac razy dziennie przez tel po ang kocham cie. Czasami mysle ileeeez mozna ;) i raz sie go pytam "nie ma cie dosc I love you I love i tak caaaaaaly czas ;) a on ty z G....też tak sobir mowicie caly czas ;) heh i tu mnie zatkalo :) ale sa i negatywy ;) bo moje zle zachowanie tez powtarza :) na szczescie tworzymy normalna rodzine spokojna , rutyna panuje i to mu duuuuzo pomaga. Tez nad soba pracuje bo duzo mu pomagam a wiem ze juz nie powinnam:/ ale baba to baba ;)

Zgłoś nadużycie #74207 9 maja 2014, 19:44

Tasiemka Supermama
u mnie jakaś masakra! pokłóciłam się z mamą i z mężem i wyje jak dziecko! taki miałam dobry humor a teraz wszystko szlag trafił! mam dość tego wszystkiego już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #74208 9 maja 2014, 19:52

anafreud Fajna mama

smile napisał(a)

To prawda, tutaj duze znaczenie ma otoczenie, rodzina , dom w jakim takie dziecko przebywa. Moj brat duzo "odgapia" po nas. Np ma dziewczyne i slysze tysiac razy dziennie przez tel po ang kocham cie. Czasami mysle ileeeez mozna ;) i raz sie go pytam "nie ma cie dosc I love you I love i tak caaaaaaly czas ;) a on ty z G....też tak sobir mowicie caly czas ;) heh i tu mnie zatkalo :) ale sa i negatywy ;) bo moje zle zachowanie tez powtarza :) na szczescie tworzymy normalna rodzine spokojna , rutyna panuje i to mu duuuuzo pomaga. Tez nad soba pracuje bo duzo mu pomagam a wiem ze juz nie powinnam:/ ale baba to baba ;)

eh dzielni jesteście bardzo - rodzice na pewno byliby z Was dumni!!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74209 9 maja 2014, 19:53

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

u mnie jakaś masakra! pokłóciłam się z mamą i z mężem i wyje jak dziecko! taki miałam dobry humor a teraz wszystko szlag trafił! mam dość tego wszystkiego już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przytulam... mogę jakoś pomóc? rozśmieszyć? wysłuchać? cokolwiek?
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #74210 9 maja 2014, 19:54

Lenka87 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Spokojnie, Kochana. Tulam Cię mocno :*
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach