Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #73851 8 maja 2014, 16:53

Lenka87 Fajna mama

emilia1410 napisał(a)

a my sie staramy i jak narazie nic :(

Długo się staracie ??
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #73852 8 maja 2014, 16:58

Tasiemka Supermama
Edka! powodzenia matko bierzmowa :D hehe :D

Zgłoś nadużycie #73853 8 maja 2014, 17:00

Tasiemka Supermama
ja po obiedzie miałam się kimnąć, to mnie mąż zabrał do teściowej :) ALE duży plus dla niej, bo mnie pochwaliła za "ostatnie ścięcia" z mężem i że to ja miałam rację stwierdziła :P

Zgłoś nadużycie #73854 8 maja 2014, 17:03

Lenka87 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

ja po obiedzie miałam się kimnąć, to mnie mąż zabrał do teściowej :) ALE duży plus dla niej, bo mnie pochwaliła za "ostatnie ścięcia" z mężem i że to ja miałam rację stwierdziła :P

Normalnie szok :)

Zgłoś nadużycie #73855 8 maja 2014, 17:03

Tasiemka Supermama
widzę w tabelce testowań same kumulacje teraz ;) oszaleję od nadmiaru pozytywnych informacji :)

Zgłoś nadużycie #73856 8 maja 2014, 17:04

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Normalnie szok :)

nooo i to jaki :D zawsze starała się go jakoś usprawiedliwiać, a tu proszę :D zaskoczenie i to MIŁE :D

Zgłoś nadużycie #73857 8 maja 2014, 17:40

Lenka87 Fajna mama
Uciekam. Wpadnę wieczorem :)

Zgłoś nadużycie #73858 8 maja 2014, 18:40

maslanka Fajna mama
Dzien dobry Dziewczynki :) właśnie wracam z pracy :)

Zgłoś nadużycie #73859 8 maja 2014, 18:43

maslanka Fajna mama
Mam pytanie, zastanawiam się w którym miesiącu wziąć ślub....doradzccie mi proszę czerwiec czy wrzesień ?? Bo tylko te wchodzą w grę....chciałam czerwiec, ale znajoma mi odradzala, mówiła że jak trafie na ponad 30 stopniowy upał, to zarówno ja jak i goście się umecza, jak to jest ??

Zgłoś nadużycie #73860 8 maja 2014, 18:48

Nathalia Zaprawiona w bojach

maslanka napisał(a)

Mam pytanie, zastanawiam się w którym miesiącu wziąć ślub....doradzccie mi proszę czerwiec czy wrzesień ?? Bo tylko te wchodzą w grę....chciałam czerwiec, ale znajoma mi odradzala, mówiła że jak trafie na ponad 30 stopniowy upał, to zarówno ja jak i goście się umecza, jak to jest ??

Popieram zdanie znajomej. Czerwiec ładny miesiąc ale wyobraź sobie jak będzie skwar a Ty stoisz na pełnym słońcu w warstwowej sukni ślubnej :)
A wrzesień też jest ciepły, ale już taki przyjemniejszy i może trochę złotej jesieni już będzie? Ostateczna decyzja i tak należy do Ciebie i narzeczonego :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #73861 8 maja 2014, 18:52

Szpilkka Supermama

maslanka napisał(a)

A jak we wrześniu trafisz na dosc zimny i deszczowy dzień to co ? Ja stanowczo polecam Czerwiec. Ja brałam ślub 8go Czerwca,Pomimo wcześniejszych deszczów trafiłam na piękny dzień, i nie było +30 stopni, było w sam raz.  ... oczywiście buty na parapecie były wystawione dwa dni wcześniej (zamówiłam sobie pogodę hehe - taki przesąd) . Po za tym wszystko masz już zakwitnięte, piękna wiosna. Mój brat brał we wrześniu ślub - no też było dosc ładnie i ciepło, ale to już jesień więc wszystko przekwita..... Zresztą tak naprawdę nigdy nie masz pewności na jaką pogodę trafisz, możesz nawet wybrać Sierpień - środek lata a może trafić się burza i deszcz.
A co do stopni to ja miałam wesele w klimatyzowanej sali, i sądzę, że we więkrzości sal są klimy, więc problemu nie ma..... Nawet jeśli na dworze będzie chłodno to w tym dniu będzie ci towarzyszył taaaki stres że przy samym ubieraniu się w suknie będziesz już zalana potem hehe. Polecam pas do ponczoch - nawet tych samonośnych bo jak noga się spoci to pończocha ci zjedze ;-)

Zgłoś nadużycie #73862 8 maja 2014, 18:59

nadia1991 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

A jak we wrześniu trafisz na dosc zimny i deszczowy dzień to co ? Ja stanowczo polecam Czerwiec. Ja brałam ślub 8go Czerwca,Pomimo wcześniejszych deszczów trafiłam na piękny dzień, i nie było +30 stopni, było w sam raz.  ... oczywiście buty na parapecie były wystawione dwa dni wcześniej (zamówiłam sobie pogodę hehe - taki przesąd) . Po za tym wszystko masz już zakwitnięte, piękna wiosna. Mój brat brał we wrześniu ślub - no też było dosc ładnie i ciepło, ale to już jesień więc wszystko przekwita..... Zresztą tak naprawdę nigdy nie masz pewności na jaką pogodę trafisz, możesz nawet wybrać Sierpień - środek lata a może trafić się burza i deszcz.
A co do stopni to ja miałam wesele w klimatyzowanej sali, i sądzę, że we więkrzości sal są klimy, więc problemu nie ma..... Nawet jeśli na dworze będzie chłodno to w tym dniu będzie ci towarzyszył taaaki stres że przy samym ubieraniu się w suknie będziesz już zalana potem hehe. Polecam pas do ponczoch - nawet tych samonośnych bo jak noga się spoci to pończocha ci zjedze ;-)

ja też wychodziłam za mąż w sierpniu i upał był nieziemski dobrze,że sala była klimatyzowana bo tak to ciężko było by wytrzymać, ale jeśli miała bym wybierać między tym dwoma miesiącami to zdecydownie czerwiec między innymi wlasnie dlatego ze dopiero wszystko budzi się do życia i wogóle jakoś tak ten miesiąc pozytywnie nastraja :)

Zgłoś nadużycie #73863 8 maja 2014, 19:03

paola Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

ja też wychodziłam za mąż w sierpniu i upał był nieziemski dobrze,że sala była klimatyzowana bo tak to ciężko było by wytrzymać, ale jeśli miała bym wybierać między tym dwoma miesiącami to zdecydownie czerwiec między innymi wlasnie dlatego ze dopiero wszystko budzi się do życia i wogóle jakoś tak ten miesiąc pozytywnie nastraja :)

A ja miałam 14 sierpnia i miałam super dzień- trochę wiatru i temperatura w sam raz - na to niestety nie mamy wpływu- ja wychodziłam z założenia ze co ma byc to będzie i jeden problem miałam z głowy

Zgłoś nadużycie #73864 8 maja 2014, 19:05

Szpilkka Supermama

emilia1410 napisał(a)

a my sie staramy i jak narazie nic :(

Hmm widzę w tabelce, że od kwietnia się starasz, to w zasadzie drugi miesiąc - szczerze? Jeszcze żadna tragedia ;-) . Tak naprawdę każda z Nas ma podobny problem, i każdej przy każdym kolejnym testowaniu jest przykro bo wiadomo, że celujemy w te płodne jak tylko się da a mimo to przychodzi ta wredna małpa... Niestety jesteśmy bezsilne bo robimy już wszystko co w naszej mocy, a nie wychodzi. Mierzenie temperatury, testy owulacyjne - wykresy... Ja też jestem na maxa wkurw***na jak widzę już 6 raz z rzędu pozytywny test owulacyjny a mój mąż dopiero za 1,5 tygodnia wróci na kilka dni. No i co na to poradzę? mogę uderzać głową w mur, krzyczeć, płakać, a to i tak nic nie da..... Widocznie to jeszcze nie mój czas, bo kiedy w końcu się udało w drugim cyklu to co? całe dwa tygodnie trwało moje szczęście, a potem odeszło i pozostawiło ból w sercu.

Zgłoś nadużycie #73865 8 maja 2014, 19:06

paola Fajna mama
Jutro mam mieć podobno sanepid w pracy. Już się boję bo jak nie ma do czego się doczepic to o jakieś gówno sie dowalą

Zgłoś nadużycie #73866 8 maja 2014, 19:07

Szpilkka Supermama

paola napisał(a)

A ja miałam 14 sierpnia i miałam super dzień- trochę wiatru i temperatura w sam raz - na to niestety nie mamy wpływu- ja wychodziłam z założenia ze co ma byc to będzie i jeden problem miałam z głowy

No właśnie, więc wychodzi na to, że nie ma reguły. Mój sąsiad brał ślub 1 czerwca - było zimno i padał deszcz, a ja tydzień później i słoneczna pogoda - oczywiście bez upału, temp tj u ciebie była średnia, do tego lekki wietrzyk = pogoda marzenie.

Zgłoś nadużycie #73867 8 maja 2014, 19:14

hakuna.matata Supermama
Maślanka, jak bym miała wybierać między deszczem i chłodkiem a upałem, to wybrała bym chłodek czyli raczej wrzesień ;) Jasne, ze może być tak, ze w czerwcu lunie a we wrzesniu przypiecze, ale statystycznie jest raczej na odwrót ;) Sesji zdjeciowej nie trzeba robić w dniu slubu w razie niepogody.
My z kolei mozemy tylko w czerwcu i grudniu i chyba nie muszę pisać, który miesiąc wolę ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #73868 8 maja 2014, 19:15

Tasiemka Supermama

maslanka napisał(a)

ja miałam w lipcu i był upał i wesele było do 7 rano :D nikomu to nie przeszkadzało :D teraz mam dwa wesela pod koniec sierpnia...więc prawie wrzesień... nie wiem... ja zawsze chciałam w wakacje, bo wiedziałam, że wtedy goście najprędzej dopiszą :)

Zgłoś nadużycie #73869 8 maja 2014, 19:16

Tasiemka Supermama

maslanka napisał(a)

ja miałam w lipcu i był upał i wesele było do 7 rano :D nikomu to nie przeszkadzało :D teraz mam dwa wesela pod koniec sierpnia...więc prawie wrzesień... nie wiem... ja zawsze chciałam w wakacje, bo wiedziałam, że wtedy goście najprędzej dopiszą :)

Zgłoś nadużycie #73870 8 maja 2014, 19:19

Tasiemka Supermama

paola napisał(a)

Jutro mam mieć podobno sanepid w pracy. Już się boję bo jak nie ma do czego się doczepic to o jakieś gówno sie dowalą

to gdzie Ty pracujesz?