Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #73831 8 maja 2014, 15:03

anafreud Fajna mama

kata89 napisał(a)

Ide siusiać. !!!mam nadzieje na dwie czerwone kreseczki :) starania mam nadzieje zaowocowały :)

oho....z niecierpliwością czytam kolejne strony... :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #73832 8 maja 2014, 15:04

Agusia2013 Supermama
Piekne II kreseczki!!!

Zgłoś nadużycie #73833 8 maja 2014, 15:14

anafreud Fajna mama
nie ma wieści nowych więcej ?? ? e no dziewczyny - starać się, starać :)

to ja Wam powiem szczerze, że jak byłam na początku pewna, że zaskoczyłam tak dziś wstałam z myślą, że jednak nie udało się.... cała noc pięknie przespałam więc nie wiem co mi się w tej główce uroiło ale wierzę swoim przeczuciom i czekam na @... a teraz najadłam się i idę z synem spać :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73834 8 maja 2014, 15:14

Nathalia Zaprawiona w bojach

anafreud napisał(a)

aaaaaa no na takie wieści od rana czekałam :) ))) ale ekstra! gratuluję!!! który masz dc bo w suwaczku masz tydzień i 5 dni do testowania ??

Już pisałam wcześniej, że odstawiałam tablety anty i działy sie różne anomalia, dlatego przeniosłam testowanie, bo pierwotnie miałam testować w sobotę teraz :) Ale na wszelki wypadek wolałam przeniść testowanie :) Jutro powtarzam test i zobaczymy co to wyjdzie z tego... :)
I poraz kolejny nie dziękuję żeby nie peszyc hihihi :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #73835 8 maja 2014, 15:20

anafreud napisał(a)

nie ma wieści nowych więcej ?? ? e no dziewczyny - starać się, starać :)

to ja Wam powiem szczerze, że jak byłam na początku pewna, że zaskoczyłam tak dziś wstałam z myślą, że jednak nie udało się.... cała noc pięknie przespałam więc nie wiem co mi się w tej główce uroiło ale wierzę swoim przeczuciom i czekam na @... a teraz najadłam się i idę z synem spać :)

Czemu tracisz nadzieję ?? ? Nie ładnie tak kochana :) Małpa zrobi psikuska i nie wpadnie w odwiedzinki przez dłuzszy czas zobaczysz :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #73836 8 maja 2014, 15:24

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Już pisałam wcześniej, że odstawiałam tablety anty i działy sie różne anomalia, dlatego przeniosłam testowanie, bo pierwotnie miałam testować w sobotę teraz :) Ale na wszelki wypadek wolałam przeniść testowanie :) Jutro powtarzam test i zobaczymy co to wyjdzie z tego... :)

już własnie doczytałam :)

Nathalia napisał(a)

Czemu tracisz nadzieję ?? ? Nie ładnie tak kochana :) Małpa zrobi psikuska i nie wpadnie w odwiedzinki przez dłuzszy czas zobaczysz :)

nie, to nie tak - nei tracę nadziei bo w zasadzie nawet jej nie miałam, to nasz pierwszy miesiąc starań - po prostu tak jak kilka dni po owu wstałam z myślą, że udało się, tak dziś wstałam z myślą, że jednak nie... ot, takie odczucia i przeczucia - a rzeczywistość pokaże swoje - zrobię test w sobotę jak było w planach - to będzie 30dc więc jak coś będzie miało być to będzie a jak nie to nie :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73837 8 maja 2014, 15:26

Beebee Gotowa na wszystko

anafreud napisał(a)

już własnie doczytałam :)

nie, to nie tak - nei tracę nadziei bo w zasadzie nawet jej nie miałam, to nasz pierwszy miesiąc starań - po prostu tak jak kilka dni po owu wstałam z myślą, że udało się, tak dziś wstałam z myślą, że jednak nie... ot, takie odczucia i przeczucia - a rzeczywistość pokaże swoje - zrobię test w sobotę jak było w planach - to będzie 30dc więc jak coś będzie miało być to będzie a jak nie to nie :)

Ja w tym cyklu też miałam tak co chwilę że raz się udało, potem że nie a teraz chodzę z fasolinką :D

Zgłoś nadużycie #73838 8 maja 2014, 15:28

Beebee napisał(a)

Ja w tym cyklu też miałam tak co chwilę że raz się udało, potem że nie a teraz chodzę z fasolinką :D

Czyli coś w tym jest :D Anafreud, czekam razme z Tobą do soboty na wyniki testowania i mocno trzymam kciukasy!

Zgłoś nadużycie #73839 8 maja 2014, 15:33

anafreud Fajna mama

Beebee napisał(a)

hehe moja przyjaciółka na te watpliwości moje powiedziała, że mi wybacza bo w ciąży ma się zmienne nastroje ;) ale tak myślę, że to może być reakcja obronna przed ewentualnym rozczarowaniem - żebym ewentualną jedną kreską z liścia w twarz nie dostała :P
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73840 8 maja 2014, 15:34

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Czyli coś w tym jest :D Anafreud, czekam razme z Tobą do soboty na wyniki testowania i mocno trzymam kciukasy!

to i ja nie-dziękuję :) i czekam na jutrzejszy test Twój - aż już zła jestem, że tam gdzie jutro jadę do pracy nie mam netu więc dopiero po 15 się dowiem :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73841 8 maja 2014, 15:37

Beebee Gotowa na wszystko
Dziewczyny ja uciekam, jadę na zajęcia, potem egzamin z angielskiego. Po drodze tylko muszę coś zjeść (znowu), bo aż mi się w głowie kręci z głodu.

Zgłoś nadużycie #73842 8 maja 2014, 15:38

anafreud napisał(a)

hehe moja przyjaciółka na te watpliwości moje powiedziała, że mi wybacza bo w ciąży ma się zmienne nastroje ;) ale tak myślę, że to może być reakcja obronna przed ewentualnym rozczarowaniem - żebym ewentualną jedną kreską z liścia w twarz nie dostała :P

Nie ma co się mocno nakrecać, ale do końca wątpić też tak chyba nie za bardzo :) Tak myślę przynajmniej.
I nie wiem czy od razu rano dam znać bo jutro intensywny dzień przede mną od samego rana, ale postaram się tak na szybko napisać czy się potwierdziło, czy też negatyw :)

Zgłoś nadużycie #73843 8 maja 2014, 15:47

Szpilkka Supermama

Nathalia napisał(a)

Myślę, że na pewno będzie jutro druga kreseczka, to tylko formalnosc :-) Wtedy zostaniesz uroczyście usunięta z tabelki staraczek :-)

Zgłoś nadużycie #73844 8 maja 2014, 15:48

Edka82 Fajna mama
Kontakty z tel mam na windows live wiec luz :P a teraz muszę ekspresem sie wykapać i pomalować, mam za godzine byc na miejscu aaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #73845 8 maja 2014, 15:55

Szpilkka napisał(a)

Myślę, że na pewno będzie jutro druga kreseczka, to tylko formalnosc :-) Wtedy zostaniesz uroczyście usunięta z tabelki staraczek :-)

Jutro robie clearblue elektroniczny i on dodatkowo pokazuje ile miej wiecej tyg jest od zaplodnienia :D ciekawe co tam wskaże :)
Obyśmy wszystkie musiały być pousuwane kolejno z tabelki... :)

Zgłoś nadużycie #73846 8 maja 2014, 16:01

Szpilkka Supermama

Nathalia napisał(a)

Jutro robie clearblue elektroniczny i on dodatkowo pokazuje ile miej wiecej tyg jest od zaplodnienia :D ciekawe co tam wskaże :)
Obyśmy wszystkie musiały być pousuwane kolejno z tabelki... :)

Wszystkim tego życzę :-) W końcu to zaszczyt przenieść się do tabelki ciężarnych :-) Jeszcze pewnie mama.aniołka też wypadnie z tabelki no i Ewca oby też :-)

Zgłoś nadużycie #73847 8 maja 2014, 16:20

Edka82 Fajna mama
Zmykam papa

Zgłoś nadużycie #73848 8 maja 2014, 16:37

Szpilkka Supermama

Edka82 napisał(a)

Zmykam papa

Pa :-)

Zgłoś nadużycie #73849 8 maja 2014, 16:46

Konto usunięte
a my sie staramy i jak narazie nic :(

Zgłoś nadużycie #73850 8 maja 2014, 16:51

emilia1410 napisał(a)

a my sie staramy i jak narazie nic :(

Długo?