Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #73771 8 maja 2014, 12:35

hakuna.matata Supermama

Nathalia napisał(a)

Dokładnie tak jak mówisz. Ale te "nowoczesne" tabsy i tak mają mniejszą dawkę hormonów niż te starej daty i niektórych nie można ot tak odstawić. Ja miałam jakieś najprostsze z małą dawką hormonów. Nawet na ulotce było napisane, że je można odstawić w dowolnym momencie :)

Wspolczuje Ci czekania do jutra, chociaz chyba wolała bym zobaczyć blade kreski ale dwie niż jedną mocną ;) Mocno trzymam kciuki aby czas do jutra zleciał szybko :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #73772 8 maja 2014, 12:37

nadia1991 Fajna mama

kata89 napisał(a)

Ide siusiać. !!!mam nadzieje na dwie czerwone kreseczki :) starania mam nadzieje zaowocowały :)

daj znać jaki wynik

Zgłoś nadużycie #73773 8 maja 2014, 12:37

Lenka87 Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Dokładnie tak jak mówisz. Ale te "nowoczesne" tabsy i tak mają mniejszą dawkę hormonów niż te starej daty i niektórych nie można ot tak odstawić. Ja miałam jakieś najprostsze z małą dawką hormonów. Nawet na ulotce było napisane, że je można odstawić w dowolnym momencie :)

Ja też miałam takie najprostsze piksy i jak odstawiłam w połowie opakowania to po 4 dniach przyszła @, a później już wszystko wróciło do stanu sprzed tabletek
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #73774 8 maja 2014, 12:38

Nathalia Zaprawiona w bojach

hakuna.matata napisał(a)

Wspolczuje Ci czekania do jutra, chociaz chyba wolała bym zobaczyć blade kreski ale dwie niż jedną mocną ;) Mocno trzymam kciuki aby czas do jutra zleciał szybko :)

Musze sobie znaleźć mocno absorbujące zajęcie chyba zaraz wyprasuję wszystkie dostępne ubrania w szafkach :) Hehehe :) Nie dziękuję za kciuki nie chce zapeszać.
Ale morał z tego jest taki - ze kiedys Nam wszystkim się uda zaciążyć :) Prędzej czy później, ale się uda nie widzę innej opcji!!! :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #73775 8 maja 2014, 12:39

Lenka87 napisał(a)

Ja też miałam takie najprostsze piksy i jak odstawiłam w połowie opakowania to po 4 dniach przyszła @, a później już wszystko wróciło do stanu sprzed tabletek

Jednak najprostsze pigsy są najlepsze :) Super ze Ci wszystko wrocilo szybciutko do stanu poprzedniego :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #73776 8 maja 2014, 12:40

nadia1991 Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Musze sobie znaleźć mocno absorbujące zajęcie chyba zaraz wyprasuję wszystkie dostępne ubrania w szafkach :) Hehehe :) Nie dziękuję za kciuki nie chce zapeszać.
Ale morał z tego jest taki - ze kiedys Nam wszystkim się uda zaciążyć :) Prędzej czy później, ale się uda nie widzę innej opcji!!! :)

oby prędzej i życzę tego wszystkim dziewczynom i sobie też :)

Zgłoś nadużycie #73777 8 maja 2014, 12:45

Tasiemka Supermama
Witam się dopiero :)
dokumenty które wczoraj skrobałam, będę poprawiać :( a co najlepsze okazało się, że mam czas do końca maja a nie do 10 maja na ich oddanie :D więc szkoda słów dla TEGO KOGOŚ kto puścił taką bujdę i przez którego nie mogłam dzisiaj spać spokojnie :P grrrr....

co słychać? coś mnie ominęło? :)

Zgłoś nadużycie #73778 8 maja 2014, 12:51

Tasiemka napisał(a)

Witam się dopiero :)
dokumenty które wczoraj skrobałam, będę poprawiać :( a co najlepsze okazało się, że mam czas do końca maja a nie do 10 maja na ich oddanie :D więc szkoda słów dla TEGO KOGOŚ kto puścił taką bujdę i przez którego nie mogłam dzisiaj spać spokojnie :P grrrr....

co słychać? coś mnie ominęło? :)

Chyba miałam "złoty strzał"... CHYBA :F

Zgłoś nadużycie #73779 8 maja 2014, 13:01

Konto usunięte

Beebee napisał(a)

Na razie nie planuję, mam pracę biurową więc nie mam powodu się martwić zwolnieniem, w pierwszej ciąży siedziałam do 8 miesiąca aż mnie siłą na zwolnienie wygonili :P a teraz zobaczymy jak będzie. Generalnie pracę mam spoko więc na razie nie widzę problemu, tylko czasem mam lenia :P

No i wzorowo, tez jak zaciaze planuje pracować najdłużej jak się da.... Nie ma wskazań do zwolnienia to po co siedziedziec w domu ;)

Zgłoś nadużycie #73780 8 maja 2014, 13:02

Beebee Gotowa na wszystko

hakuna.matata napisał(a)

Nathalia, jak spoko lekarz to pomoże. Mi dał skierowanie, bo powiedzialam ze nie odpuszcze a na początku nie chciał dac ;)

Beebee, zależy jakie tabletki. Bo niektóre utrzymują się w organiźmie do pol roku :/

To prawda, zależy od organizmu.

Zgłoś nadużycie #73781 8 maja 2014, 13:04

anastazjaaa napisał(a)

No i wzorowo, tez jak zaciaze planuje pracować najdłużej jak się da.... Nie ma wskazań do zwolnienia to po co siedziedziec w domu ;)

Też tak uważam, ale są różne podejścia. Ja bym nie wytrzymała tyle czasu w chałupie ;)

Zgłoś nadużycie #73782 8 maja 2014, 13:04

Beebee napisał(a)

To prawda, zależy od organizmu.

I dobranych tabletek.

Zgłoś nadużycie #73783 8 maja 2014, 13:05

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

Chyba miałam "złoty strzał"... CHYBA :F

orzesz ki :D właśnie nadrabiałam i doczytałam :D tfu tfu żeby nie zapeszyć :D czekam na jutro z utęsknieniem! :D

Zgłoś nadużycie #73784 8 maja 2014, 13:06

tylko czy ja wyczymam do jutra :

Zgłoś nadużycie #73785 8 maja 2014, 13:07

Urwało wiadomość :D już mnie korci żeby iść i zrobić drugi test....... :D

Zgłoś nadużycie #73786 8 maja 2014, 13:10

Konto usunięte

Beebee napisał(a)

Też tak uważam, ale są różne podejścia. Ja bym nie wytrzymała tyle czasu w chałupie ;)

Ja też nie, z młodym pracowałam do 6 miesiąca, musiałam przerwać bo miałam ryzyko poronienia i resztę ciąży przelezalam albo w szpitalu albo w dmu, młodemu spieszylo się na świat... Strasznie ki się dluzyl ten czas, wróciłam do pracy na pół etatu po 4 miesiącach od porodu

Zgłoś nadużycie #73787 8 maja 2014, 13:10

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

Nieśmiało gratuluje

Zgłoś nadużycie #73788 8 maja 2014, 13:11

Konto usunięte
[QUOTE=Nathalia;2357279]tylko czy ja wyczymam do jutra :

Zgłoś nadużycie #73789 8 maja 2014, 13:13

Konto usunięte

kata89 napisał(a)

Ide siusiać. !!!mam nadzieje na dwie czerwone kreseczki :) starania mam nadzieje zaowocowały :)

I jak tam wynik?

Zgłoś nadużycie #73790 8 maja 2014, 13:26

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

ee teraz to nie ma sensu :D już się wstrzymaj do jutra ;)