Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #73751 8 maja 2014, 12:17

Nathalia Zaprawiona w bojach
CAŁA SIĘ TRZĘSĘ
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #73752 8 maja 2014, 12:17

mamelka Fajna mama
Ale na suwaczku masz jeszcze ponad tydzień do testu, i już taka kreska?

Zgłoś nadużycie #73753 8 maja 2014, 12:19

Tak, bo odstawiałam tabletki w trakcie opakowania - i mam takie anomalia, że w pewnym momencie sama zgłupiałam, czy to jest wina tabletek to, co się dzieje, czy może zaciążyłam. Daltego przesunełam datę testowania "na wszelki". Adzisiaj obudziłam się z myślą, że trzeba testować i dosłownie na śpiąco wyjełam test i go zrobiłam...
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #73754 8 maja 2014, 12:19

hakuna.matata Supermama

Nathalia napisał(a)

Ja mam omamy, czy ona naprawde tam jest?
Cześć tak w ogóle :) )

Jest!!! Z porannych siuśków? :) :) :)

Nathalia napisał(a)

CAŁA SIĘ TRZĘSĘ

hehe :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #73755 8 maja 2014, 12:21

mamelka Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Tak, bo odstawiałam tabletki w trakcie opakowania - i mam takie anomalia, że w pewnym momencie sama zgłupiałam, czy to jest wina tabletek to, co się dzieje, czy może zaciążyłam. Daltego przesunełam datę testowania "na wszelki". Adzisiaj obudziłam się z myślą, że trzeba testować i dosłownie na śpiąco wyjełam test i go zrobiłam...

Hmmm, to faktycznie skoro dopiero co odstawiłaś tabletki i to jeszcze w trakcie opakowanie to mogą być zaburzenia hormonalne...

Zgłoś nadużycie #73756 8 maja 2014, 12:21

hakuna.matata napisał(a)

Jest!!! Z porannych siuśków? :) :) :)

hehe :D

Jo, z porannych :D . Mam jeszcze jeden test takie ten elektroniczny i nie wiem czy jest sens go powtarzać teraz, czy może też jutro rano ??

Zgłoś nadużycie #73757 8 maja 2014, 12:23

hakuna.matata Supermama

Nathalia napisał(a)

Jo, z porannych :D . Mam jeszcze jeden test takie ten elektroniczny i nie wiem czy jest sens go powtarzać teraz, czy może też jutro rano ??

Dzis juz nie rob, poczekaj do jutra raczej. Kurde zeby tylko to nie były przekłamania, najlepiej isc na bete tylko czy nie za wczesnie? I czy u ciebie robia bete czy tam jak w UK debile są?

Zgłoś nadużycie #73758 8 maja 2014, 12:24

nadia1991 Fajna mama

Beebee napisał(a)

Ja jeszcze 5 h dziś...

to nie zazdroszczę

Zgłoś nadużycie #73759 8 maja 2014, 12:24

mamelka Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Z testem się wstrzymaj, chociaż do jutra, dzisiaj już nie ma sensu robić.

Zgłoś nadużycie #73760 8 maja 2014, 12:25

Muszę opanować serce i wpajam sobie, że to może być jakaś ściema, wadliwy test albo coś. Z tgo co się dowiedziałam, to chyba jakiekolwiek badania robią od 7go tygodnia, ale 100% pewności nie mam. Jutro zrobie drugi test i obojetnie jakby nie wyszedł polecę do rodzinnego zapytać jak to jest z betą...

Zgłoś nadużycie #73761 8 maja 2014, 12:25

mamelka Fajna mama

Nathalia napisał(a)

A kiedy masz spodziewany termin @?

Zgłoś nadużycie #73762 8 maja 2014, 12:27

mamelka napisał(a)

A kiedy masz spodziewany termin @?

Po tabletkach ciężko wyczuć kiedy przyjdzie...

Zgłoś nadużycie #73763 8 maja 2014, 12:27

hakuna.matata Supermama

Nathalia napisał(a)

Muszę opanować serce i wpajam sobie, że to może być jakaś ściema, wadliwy test albo coś. Z tgo co się dowiedziałam, to chyba jakiekolwiek badania robią od 7go tygodnia, ale 100% pewności nie mam. Jutro zrobie drugi test i obojetnie jakby nie wyszedł polecę do rodzinnego zapytać jak to jest z betą...

Naściemniaj lekarzowi ze tabsy odstawiłaś już dawno i okresu nie masz ze dwa miesiące a test raz pokazuje dwie a raz jedną kreskę - powinien zlecić jakies badanie, np bete. Po odstawniu tabsów mogło Ci się wszystko poprzesówac i brak @ nie koniecznie musiał oznaczac ciąze - strugaj głupka moze Ci się uda ;) Ja tak zrobiłam i mi gin dał skierowanie na bete.

Zgłoś nadużycie #73764 8 maja 2014, 12:28

hakuna.matata napisał(a)

Naściemniaj lekarzowi ze tabsy odstawiłaś już dawno i okresu nie masz ze dwa miesiące a test raz pokazuje dwie a raz jedną kreskę - powinien zlecić jakies badanie, np bede. Po odstawniu tabsów mogło Ci się wszystko poprzesówac i brak @ nie koniecznie musiał oznaczac ciąze - strugaj głupka moze Ci się uda ;) Ja tak zrobiłam i mi gin dał skierowanie na bete.

No właśnie taki miałam zamiar :D :D :D hehehe

Zgłoś nadużycie #73765 8 maja 2014, 12:29

Beebee Gotowa na wszystko
Nathalia a kiedy masz termin @. Po tabletkach zaraz po odstawieniu jest największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, ale też mogą być przekłamania. Mam nadzieję że u Ciebie będzie inaczej :)

Zgłoś nadużycie #73766 8 maja 2014, 12:29

kata89 Świeżo upieczona
Ide siusiać. !!!mam nadzieje na dwie czerwone kreseczki :) starania mam nadzieje zaowocowały :)
Myjnia samochodowa http://myjnia-express.pl

Zgłoś nadużycie #73767 8 maja 2014, 12:30

kata89 napisał(a)

Ide siusiać. !!!mam nadzieje na dwie czerwone kreseczki :) starania mam nadzieje zaowocowały :)

SIUSIAJ CELNIE !!! trzymam kciuki :) )))))))

Zgłoś nadużycie #73768 8 maja 2014, 12:31

hakuna.matata Supermama
Nathalia, jak spoko lekarz to pomoże. Mi dał skierowanie, bo powiedzialam ze nie odpuszcze a na początku nie chciał dac ;)

Beebee, zależy jakie tabletki. Bo niektóre utrzymują się w organiźmie do pol roku :/

Zgłoś nadużycie #73769 8 maja 2014, 12:32

Beebee napisał(a)

Nathalia a kiedy masz termin @. Po tabletkach zaraz po odstawieniu jest największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, ale też mogą być przekłamania. Mam nadzieję że u Ciebie będzie inaczej :)

Gdzieś tam już pisałam, chyba Tasiemka pytała czy konsultowałam to z ginem (odstawienie tabsów) i gienek sam powiedział, że przeciwwskazań nie ma, ale z tymi aspektami powrotu do normalnej gospodarki hormonalnej może być różnie. @ może przyjść po 28dniach, może przyjść po 3 miesiącach, owulacja może być zaraz po ostatniej tabsie, a może być później. Rydzyk kwidzyk. Ale jestem zdrowa (badał mnie) i nie widział nic, żebym te pigsy odstawiła celem zajścia w ciąże...

Zgłoś nadużycie #73770 8 maja 2014, 12:33

hakuna.matata napisał(a)

Nathalia, jak spoko lekarz to pomoże. Mi dał skierowanie, bo powiedzialam ze nie odpuszcze a na początku nie chciał dac ;)

Beebee, zależy jakie tabletki. Bo niektóre utrzymują się w organiźmie do pol roku :/

Dokładnie tak jak mówisz. Ale te "nowoczesne" tabsy i tak mają mniejszą dawkę hormonów niż te starej daty i niektórych nie można ot tak odstawić. Ja miałam jakieś najprostsze z małą dawką hormonów. Nawet na ulotce było napisane, że je można odstawić w dowolnym momencie :)