Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #73491 7 maja 2014, 17:40

Konto usunięte
dzięki za tak miłe powitanie laseczki ;) w końcu się wyrobiłam z robotą! ufff, mam 20 min dla siebie i do domku pędzę :D padam na pyszczek, a o jutrzejszym dniu nie chce nawet myśleć :( poza tym tak się teraz ułożyło, że w tym tyg ja pracuje 10-18, a mój mężu 18-6 :( masakra, właściwie to się widzimy rano jak wróci i kładzie się do łóżka, a godzinę później wstaję ja :(

Zgłoś nadużycie #73492 7 maja 2014, 17:41

anafreud Fajna mama
hahahaha znalazłam przez przypadek na necie test "do kogo będzie podobne Twoje dziecko" i normalnie po rozwiązaniu go wywnioskowałam, że albo nie wiem kto jest ojcem mego dziecka albo podmienili mi go na porodówce!!!
"Dziecko prawdopodobnie będzie miało oczy brązowe, mało prawdopodobne są oczy niebieskie lub szare, wykluczone są oczy zielone." a ma szaro - niebieskie (to podstawowy kolor jego), do tego ma granatową obwódkę i piwne plamy - ni krzyty tam czarności czy brązu :)  
"Dziecko może mieć zarówno włosy czarne jak i brązowe, wykluczone są włosy blond oraz rude." a jakby w mordę strzelił blondyn! i miał okres bycia rudzielcem!!
a mówiłam chłopu, żeby dziecka na porodówce z oka nawet na sekundę nie spuszczał to spuścił i wyszedł płakać i dzwonić do wszystkich... ;)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #73493 7 maja 2014, 17:43

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

dzięki za tak miłe powitanie laseczki ;) w końcu się wyrobiłam z robotą! ufff, mam 20 min dla siebie i do domku pędzę :D padam na pyszczek, a o jutrzejszym dniu nie chce nawet myśleć :( poza tym tak się teraz ułożyło, że w tym tyg ja pracuje 10-18, a mój mężu 18-6 :( masakra, właściwie to się widzimy rano jak wróci i kładzie się do łóżka, a godzinę później wstaję ja :(

Potem za to po długiej przerwie będzie przyjemniej, taka mini- rozłąka dobrze działa :) odsapnij chwilę, żebyś zadyszki nie dostała :P

Zgłoś nadużycie #73494 7 maja 2014, 17:43

Tasiemka Supermama

anafreud napisał(a)

hahahaha znalazłam przez przypadek na necie test "do kogo będzie podobne Twoje dziecko" i normalnie po rozwiązaniu go wywnioskowałam, że albo nie wiem kto jest ojcem mego dziecka albo podmienili mi go na porodówce!!!
"Dziecko prawdopodobnie będzie miało oczy brązowe, mało prawdopodobne są oczy niebieskie lub szare, wykluczone są oczy zielone." a ma szaro - niebieskie (to podstawowy kolor jego), do tego ma granatową obwódkę i piwne plamy - ni krzyty tam czarności czy brązu :)  
"Dziecko może mieć zarówno włosy czarne jak i brązowe, wykluczone są włosy blond oraz rude." a jakby w mordę strzelił blondyn! i miał okres bycia rudzielcem!!
a mówiłam chłopu, żeby dziecka na porodówce z oka nawet na sekundę nie spuszczał to spuścił i wyszedł płakać i dzwonić do wszystkich... ;)

no to nie źle :D

Zgłoś nadużycie #73495 7 maja 2014, 17:44

hakuna.matata Supermama

anafreud napisał(a)

hehe, różne rzeczy się zdarzają ;) Gdzie ten test to moze i ja zrobie? ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #73496 7 maja 2014, 17:46

paola Fajna mama
Ja ma uraz do dentysty , bo kiedys po wizycie, gdzie koleżanka trzymała mnie za ręke i mimo 2 zastrzyków znieczulających bolało w trakcie a potem wrzeszczałam w domu i sie dosłownie zwijałam z bólu na podłodze.
Po tym zdarzeniu jeździłam nawet 100 km do dentysty zeby daleko od tego. A teraz mam wypróbowaną panią i narazie nie mam takiego dużego stracha jak jadę bo mi wszystko tłumaczy co i jak.

Zgłoś nadużycie #73497 7 maja 2014, 17:46

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

Potem za to po długiej przerwie będzie przyjemniej, taka mini- rozłąka dobrze działa :) odsapnij chwilę, żebyś zadyszki nie dostała :P

męczy mnie życie w ciągłym biegu :( no ale co poradzić, nie ma innej rady ;p wrócę z fitnessu o 22 do domku i jeszcze sobie hybrydkę będę robić, bo dziś mi paczuszka przyszła :D i nie wiem jakie zrobić, czerwone, czarne czy miętuskowe? :D

Zgłoś nadużycie #73498 7 maja 2014, 17:48

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

Daj link do tego testu :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #73499 7 maja 2014, 17:49

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

jemu tacie wyrosły przed 40 :D

oby i moim sie nie spieszyło ;)

Zgłoś nadużycie #73500 7 maja 2014, 17:50

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

oby i moim sie nie spieszyło ;)

i moim!

Zgłoś nadużycie #73501 7 maja 2014, 17:52

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

męczy mnie życie w ciągłym biegu :( no ale co poradzić, nie ma innej rady ;p wrócę z fitnessu o 22 do domku i jeszcze sobie hybrydkę będę robić, bo dziś mi paczuszka przyszła :D i nie wiem jakie zrobić, czerwone, czarne czy miętuskowe? :D

miętuskowe!!!! :D

Zgłoś nadużycie #73502 7 maja 2014, 17:52

nadia1991 Fajna mama
ja jeszcze 2 godziny w pracy nie cierpię tych popołudniowych zmian :/

Zgłoś nadużycie #73503 7 maja 2014, 17:53

paola Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

miętuskowe

Zgłoś nadużycie #73504 7 maja 2014, 17:53

Tasiemka Supermama
Motyl trochę Ci zazdroszę, bo mnie to siedzenie w domu dobija gwoździe do trumny...
Zapomniałam!!! Kociszka mi się okociła!!! :D mam trzy malutkie, malutenieńkie kotki! :D

Zgłoś nadużycie #73505 7 maja 2014, 17:55

Lenka87 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Motyl trochę Ci zazdroszę, bo mnie to siedzenie w domu dobija gwoździe do trumny...
Zapomniałam!!! Kociszka mi się okociła!!! :D mam trzy malutkie, malutenieńkie kotki! :D

Super :) Uwielbiam kotecki ;)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #73506 7 maja 2014, 17:55

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

heh, też sobie zazdroszczę, że dzięki mojej pracy miałam wyjazd na Majówkę za free :D i miałam cały domek z mężem dla siebie :D i nic za to nie płaciłam :D i w takim momencie kocham swoją pracę :) ale nie kocham jej w takie miesiące jak ten, kiedy jest nawał roboty ;p Ale polecam, teraz już bym nie chciała siedzieć w domu wcale o nie! :) no to będą miętuskowe ;)

Zgłoś nadużycie #73507 7 maja 2014, 17:57

Konto usunięte
uciekam kochane moje :D może wieczorem wejdę jak do północy się ze wszystkim uwinę ;) buziaczki ;)

Zgłoś nadużycie #73508 7 maja 2014, 17:57

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko
No niezły test... :D
U mnie córeczka za bardzo podobna do M była więc nawet jakby chcial to by jej się nie wyparł :D

Zrobiłam test - tak wiem - termin za 3 dni i... chyba widzę 2 kreseczki :D
Zaraz wrzucę to ocenicie...

Zgłoś nadużycie #73509 7 maja 2014, 17:58

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

heh, też sobie zazdroszczę, że dzięki mojej pracy miałam wyjazd na Majówkę za free :D i miałam cały domek z mężem dla siebie :D i nic za to nie płaciłam :D i w takim momencie kocham swoją pracę :) ale nie kocham jej w takie miesiące jak ten, kiedy jest nawał roboty ;p Ale polecam, teraz już bym nie chciała siedzieć w domu wcale o nie! :) no to będą miętuskowe ;)

A z jakiej firmy masz te hybrydy ??

Zgłoś nadużycie #73510 7 maja 2014, 17:58

paola Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

uciekam kochane moje :D może wieczorem wejdę jak do północy się ze wszystkim uwinę ;) buziaczki ;)

Wstaw potem zdjęcie miętusków