Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #73451 7 maja 2014, 15:13

Konto usunięte
a ja jeszcze 3h w pracy :( a już nie mogę coś dzisiaj wysiedzieć :( a potem szybko do domku na obiadek (zrobiłam tagliatelle z ciemnego makaronu w sosiku z prawdziwkami) i na 20 lecę na 2h fitnessu ;p

Zgłoś nadużycie #73452 7 maja 2014, 15:26

gusiaa Supermama
A ją już po pracy leże w łużku coś mnie chyba bierze, mój K dostał zwolnienie :-/ biedak chory muszę się nim teraz opiekować
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #73453 7 maja 2014, 15:40

nadia1991 Fajna mama
dzisiaj miałam taki świetny sen śniło mi się, ze jestem w trzecim miesiącu ciąży nie wiem czemu własnie w trzecim ale wszystkim tak opowiadałam :)

Zgłoś nadużycie #73454 7 maja 2014, 15:45

smile Supermama

motyl1909 napisał(a)

a ja jeszcze 3h w pracy :( a już nie mogę coś dzisiaj wysiedzieć :( a potem szybko do domku na obiadek (zrobiłam tagliatelle z ciemnego makaronu w sosiku z prawdziwkami) i na 20 lecę na 2h fitnessu ;p

O jeju kocham takie sosy z prawdziwkow ale smaka narobilas ;)
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #73455 7 maja 2014, 15:46

Tasiemka Supermama
byłam u dentysty i moja "mądrość" zrobiła mi aftę zajebistą, że hej! ;/ więc najpierw muszę wyleczyć aftę, a potem usunąć jak najszybciej tego zęba... a i przepłaciłam za tusz, bo nie było zamienników, a oryginał drogi, ale nie miałam wyjścia, bo na jutro muszę mieć wszystko wydrukowane... mówię Wam wykończy mnie ten dzień... :(

Zgłoś nadużycie #73456 7 maja 2014, 15:48

anafreud Fajna mama
Witam i ja ponownie, już po pracy i maratonie po sklepach...
jaki u nas cudny deszcze pada - ciepły, prawdziwy wiosenny... aż chce się żyć mimo, że bardzo chce się spać :) ja się zaśluzowuje dość mocno przy owulacji a całkiem niedawno miałam taki mega wodnisty (nie pamiętam teraz w którym okresie cyklu on mi się pojawił) chlusnęło ze mnie w pracy tak, że aż miałam całą bieliznę i spodnie mokre! normalnie aż się bałam czy to jednak starość się do mnie nie dobija i nie popuściłam i nawet nie zauważyłam ;) a drugą opcję miałam, że wody płodowe mi odeszły w ciąży o której nie wiem :) chyba za dużo "ciąży z zaskoczenia się naoglądałam - ale co się nastresowałam to moje - i ciągle się zastanawiałam czy wolę żeby to był mocz czy wody płodowe ;) no i druga sprawa bo to mrozy były, bałam się żeby mi spodnie i majtki do tyłka nie przymarzły jak będę wracać do domu :) )
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #73457 7 maja 2014, 15:49

Beebee Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

My dlatego planujemy ciążę a raczej starania w przyszłym roku, żebym troszkę popracowała i dostała umowę na dłużej. Poza tym mój mężu wymyślił sobie, że chce dziecię na 30 urodziny (w 2016 roku w październiku kończy) :P

To uroczy prezent, ja myślę że już niedługo znowu zaczniecie się starać (szybko zleci) a przynajmniej będziesz spokojniejsza. Ja też musiałam odłożyć starania na pocz. jak zmieniłam pracę i zobacz całkiem dobrze nam poszło ;) Trzymam za Was kciuki :)

Zgłoś nadużycie #73458 7 maja 2014, 15:49

Tasiemka Supermama
oczywiście z mężem kosa też zajebista...

Zgłoś nadużycie #73459 7 maja 2014, 15:50

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

byłam u dentysty i moja "mądrość" zrobiła mi aftę zajebistą, że hej! ;/ więc najpierw muszę wyleczyć aftę, a potem usunąć jak najszybciej tego zęba... a i przepłaciłam za tusz, bo nie było zamienników, a oryginał drogi, ale nie miałam wyjścia, bo na jutro muszę mieć wszystko wydrukowane... mówię Wam wykończy mnie ten dzień... :(

życzę żeby się pozytywnie zakończył :)

Zgłoś nadużycie #73460 7 maja 2014, 15:51

Tasiemka Supermama
ej oprócz tego, że Nati ma dwie kreski działo się coś ciekawego? bo łeb mi pęka i nie dam rady nadrobić :(

Zgłoś nadużycie #73461 7 maja 2014, 15:52

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Co tu tak pusto ??

Ja tylko podczytuje, od dwóch dni mam grypę żołądkowa, gorączka, wymioty.... Ale dlaczego właśnie w owulacje...

Zgłoś nadużycie #73462 7 maja 2014, 15:52

Beebee Gotowa na wszystko

Tasiemka napisał(a)

oczywiście z mężem kosa też zajebista...

Nie martw się tasiemka, pamiętaj że po burzy zawsze świeci słońce ;) byle do wieczora a jutro dzień będzie już lepszy :)

Zgłoś nadużycie #73463 7 maja 2014, 15:53

Konto usunięte
Tasiemka to kurujemy się razem....

Zgłoś nadużycie #73464 7 maja 2014, 15:54

anafreud Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

czyli Twój dzień sposnsoruje literka D jak do dupy ?? oby się jak najszybciej skończył! a jutro było lepiej!!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73465 7 maja 2014, 16:04

Konto usunięte

smile napisał(a)

O jeju kocham takie sosy z prawdziwkow ale smaka narobilas ;)

zapraszam :D chętnie poczęstuje, żebym sama za dużo nie zjadła :P

Zgłoś nadużycie #73466 7 maja 2014, 16:05

anafreud Fajna mama

anastazjaaa napisał(a)

Ja tylko podczytuje, od dwóch dni mam grypę żołądkowa, gorączka, wymioty.... Ale dlaczego właśnie w owulacje...

o masz! jak wszystko można obejść tak tego nie bardzo... szybkiego powrotu do zdrowia - na wymioty najlepszy zmiksowany banan - przy ostatniej wirusówce znajoma lekarka poleciła i faktycznie duża ulga!
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73467 7 maja 2014, 16:05

Konto usunięte

Beebee napisał(a)

To uroczy prezent, ja myślę że już niedługo znowu zaczniecie się starać (szybko zleci) a przynajmniej będziesz spokojniejsza. Ja też musiałam odłożyć starania na pocz. jak zmieniłam pracę i zobacz całkiem dobrze nam poszło ;) Trzymam za Was kciuki :)

Też myślę, że szybko zleci, a do tego czasu poważnie wzięłam się za siebie ;) i jestem z tego dumna. Wierzę, że tak miało być, że mieliśmy odłożyć te starania. I teraz będzie tylko lepiej ;)

Zgłoś nadużycie #73468 7 maja 2014, 16:24

nadia1991 Fajna mama

Beebee napisał(a)

Nie martw się tasiemka, pamiętaj że po burzy zawsze świeci słońce ;) byle do wieczora a jutro dzień będzie już lepszy :)

umówiłaś się już na wizytę do gina ??

Zgłoś nadużycie #73469 7 maja 2014, 16:26

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Też myślę, że szybko zleci, a do tego czasu poważnie wzięłam się za siebie ;) i jestem z tego dumna. Wierzę, że tak miało być, że mieliśmy odłożyć te starania. I teraz będzie tylko lepiej ;)

i ekstra! zadowolona z siebie kobieta to lepsza kandydatka na mamę :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73470 7 maja 2014, 16:27

Tasiemka Supermama

anastazjaaa napisał(a)

Tasiemka to kurujemy się razem....

no na to wygląda... :(