Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #73131 6 maja 2014, 17:08

nati123 Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Jest sens testować :) Ja w poprzednich ciążach nie miałam absolutnie żadnych objawów :) Dopiero brak @ mnie zaniepokoił

Kurcze tak naprawdę to nigdy nic nie wiadomo i to wkurza powinno byc tak powinny wiedzieć kidy mamy owulacje kiedy dostaniemy okres i kiedy jesteśmy wciąży życie było by łatwiejsze :D ale sobie wymyśliłam

Zgłoś nadużycie #73132 6 maja 2014, 17:09

mamelka Fajna mama

nati123 napisał(a)

Mój tata kupił taką obroże że jak pies się nie słucha to go pradem razi nie mocno fajna rzecz i pies się szybko uczy polecam :D

Już nad taką myślałam, ale uznałam taką obrożę za ostateczność i ta ostateczność chyba właśnie powoli nadchodzi... :)

Zgłoś nadużycie #73133 6 maja 2014, 17:12

Nathalia Zaprawiona w bojach

mamelka napisał(a)

Hej, u mnie słonecznie cały dzień i ciepło, wieje, ale nie jest to zimny wiatr, tylko taki przyjemny.

Mój pies strasznie ciągnie na smyczy na spacerze, już nie mam sił jak do niego przemawiać, kupiliśmy nawet obroże uzdową, ale nauka zakończyła się fiaskiem, już nie wiem co mam robić by te spracery w końcu były przyjemne, ostatnio zabrałam go ze sobą na poł godzinny bieg, to tak mnie pociągnął, że mało mi ręki z barku nie wyrwało!

Ogladalas moze kiedys Ceasar'a Milan'a ?? Zaklinacz psów. W jednym z odcinków był właśnie pies, który niesamowicie ciągnął na smyczy. Ceasar nie pozwolił psu się wyprzedzić i za każdym razem, gdy pies próbował iść przed nim delikatnie szybkim ruchem ciągnął za smycz i dawał krok przed psa... Po pary treningach pies zajarzył ocb może i u Ciebie pomoże? Do takich treningów najlepsza jest kolczatka..
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #73134 6 maja 2014, 17:12

anafreud Fajna mama

nati123 napisał(a)

U mnie świeci śłonko ale zimno jest a u Was ??

u mnie dziś pierwszy cieplejszy dzień od majówki - ale teraz chłodno się robi... jak zwykle wymarznę na treningu :/
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #73135 6 maja 2014, 17:14

nati123 Fajna mama

anafreud napisał(a)

u mnie dziś pierwszy cieplejszy dzień od majówki - ale teraz chłodno się robi... jak zwykle wymarznę na treningu :/

A na jakim treningu ?? biegasz czy coś ?? Tez bym chaiala ale nie umiem sie zebrac hmm

Zgłoś nadużycie #73136 6 maja 2014, 17:15

Agusia2013 Supermama
Hej.. ;) Ja chciałam Was poinformować , że na jakis czas zawieszam starania, a raczej nie bede o tym myśleć . Co będzie to będzie. Ostatnio zbyt sie tym przejmowałam... Mam nadzieje , że niedługo wejdę do Was i sie pochwale że w kncu ujrzałam kreseczki :) Pozdrawiam Was :** Całuski

Zgłoś nadużycie #73137 6 maja 2014, 17:16

nati123 Fajna mama

anafreud napisał(a)

wiesz co, jak zaszłam w ciąże z Młodym i nie wiedziała, jeszcze o tym, że jestem to było kilka dni kiedy codziennie piłam - święta BN były i to winko do obiadu, spotkania klasowej wtedy miałam z SP i LO więc i piwko a na jednym drinki - niemało i udało się... też miałam wyrzuty sumienia, że może coś nie tak będzie, że FAS ale wszystko w porządku było :)

To dobrze ze wszystko oki teraz tez bedzie oki :D a ja paliłam na poczatku ciazy tez nie wiedziałam i miałam straszne problemy przez to i boje sie teraz wszystkiego... Ja chce żeby było II i wtedy nie bedziesz piła :P

Zgłoś nadużycie #73138 6 maja 2014, 17:16

Lenka87 Fajna mama

nati123 napisał(a)

Kurcze tak naprawdę to nigdy nic nie wiadomo i to wkurza powinno byc tak powinny wiedzieć kidy mamy owulacje kiedy dostaniemy okres i kiedy jesteśmy wciąży życie było by łatwiejsze :D ale sobie wymyśliłam

Za dobrze byśmy miały :D A tak serio, to brak typowych objawów nie świadczy o braku ciąży. Wiem to z doświadczenia :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #73139 6 maja 2014, 17:16

anafreud Fajna mama

mamelka napisał(a)

Też mam w niedzielę termin @, a w sobotę planuję zrobić w końcu jakiegoś grilla, bo mam takiego smaka na karczek i kiełbasę, że na samą myśl ślina mi kapie do samej ziemi :D Ale nie wiem czy jest sens testować, skoro nic nie wskazuje na ciążę, żadnych objawów...

ja w 1 ciąży nie miałam absolutnie żadnego objawu! tak jak Lena! a test zrobiłam sobie wcześniej ot tak, na zasadzie chyba nudów :) no ale od 5-6 tyg jak mi się rozkręciło wszystko to tak jak Nathalia pisała nie użyłam nic a nic
ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - mam duszę badacza i zawsze widzę szklankę do połowy pełną - wykorzystałam ten czas na obserwację pt. 'które produkty i potrawy jak bardzo się trawią po 30 min w żołądku" z tego co pamiętam, makaron po 30 min wychodzi w niezmienionej postaci w ogóle a nawet miałam wrażenie że jakby nie pogryziony ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73140 6 maja 2014, 17:17

nati123 Fajna mama
Opuszczasz nas ?? ??

Zgłoś nadużycie #73141 6 maja 2014, 17:18

mamelka Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Ogladalas moze kiedys Ceasar'a Milan'a ?? Zaklinacz psów. W jednym z odcinków był właśnie pies, który niesamowicie ciągnął na smyczy. Ceasar nie pozwolił psu się wyprzedzić i za każdym razem, gdy pies próbował iść przed nim delikatnie szybkim ruchem ciągnął za smycz i dawał krok przed psa... Po pary treningach pies zajarzył ocb może i u Ciebie pomoże? Do takich treningów najlepsza jest kolczatka..

Oglądam to czasem. Na mojego psa takie delikatne szarpnięcia nie robią żadnego wrażenia, zlewa to ciepłym moczem i ciągnie dalej. Właśnie dzisaj na sparcerze taka babka też polecała kolczatkę, chyba spróbujemy najpierw kolczatki, a jeśli to nie pomoże to zostaje tylko ta obroża z prądem, nie ukrywam, że chciałabym jej uniknąć ale jak nie bedzie wyboru to trudno...

Zgłoś nadużycie #73142 6 maja 2014, 17:18

mamelka Fajna mama
[QUOTE=Agusia2013;2353105]Hej.. ;) Ja chciałam Was poinformować , że na jakis czas zawieszam starania, a raczej nie bede o tym myśleć . Co będzie to będzie. Ostatnio zbyt sie tym przejmowałam... Mam nadzieje , że niedługo wejdę do Was i sie pochwale że w kncu ujrzałam kreseczki :) Pozdrawiam Was :** Całuski

Zgłoś nadużycie #73143 6 maja 2014, 17:19

anafreud Fajna mama

nati123 napisał(a)

A na jakim treningu ?? biegasz czy coś ?? Tez bym chaiala ale nie umiem sie zebrac hmm

hahahaha jaaaa ?? ? bieganie ?? ?? coś Ty!!!! jesli ktoś, kiedykolwiek zobaczy mnie biegającą to pamiętajcie - biegnijcie ze mną bo albo uciekam przed końcem świata albo goni mnie jakiś dziki zwierz :)
moje dzieć trenuje piłkę nożna a że ja Matka Polka Dowożąca to wożę go, a to na trening, a to na basen, a to na zawody i siedzę wszędzie i kwitnę i często marznę, moknę.... życie matki łatwe nie jest :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73144 6 maja 2014, 17:19

Tasiemka Supermama
jestem moje kochane :) już mnie przeraża liczba stron, które muszę nadrobić :D
@ jest okrutna, tak mnie boli brzuch(właściwie teraz troche mi ulżyło...), że masakra, myślałam, że w kinie nie wysiedzę, już wyłam z bólu... :( łeb mi pęka i mam wrażenie, że wystrzelą mi cycki i jajniki... :( ma-sa-kra! mieliśmy pochodzić po sklepach, ale nie dałam rady... idę nadrabiać zaległości :)

Zgłoś nadużycie #73145 6 maja 2014, 17:21

mamelka Fajna mama

anafreud napisał(a)

ja w 1 ciąży nie miałam absolutnie żadnego objawu! tak jak Lena! a test zrobiłam sobie wcześniej ot tak, na zasadzie chyba nudów :) no ale od 5-6 tyg jak mi się rozkręciło wszystko to tak jak Nathalia pisała nie użyłam nic a nic
ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - mam duszę badacza i zawsze widzę szklankę do połowy pełną - wykorzystałam ten czas na obserwację pt. 'które produkty i potrawy jak bardzo się trawią po 30 min w żołądku" z tego co pamiętam, makaron po 30 min wychodzi w niezmienionej postaci w ogóle a nawet miałam wrażenie że jakby nie pogryziony ;)

Robiłam wczoraj zakupy w aptece i nawet nie kupiłam testu, bo stwierdziłam, że i tak nic nie czuję, więc pewnie klapa w tym cyklu, skoro mówicie, że nie miałyście kompletnie żadnych objawów to może jednak zatestuje... :D

Zgłoś nadużycie #73146 6 maja 2014, 17:21

anafreud Fajna mama

nati123 napisał(a)

To dobrze ze wszystko oki teraz tez bedzie oki :D a ja paliłam na poczatku ciazy tez nie wiedziałam i miałam straszne problemy przez to i boje sie teraz wszystkiego... Ja chce żeby było II i wtedy nie bedziesz piła :P

też dla wyjaśnień - moje picie to raczej "do towarzystwa" potrafię jedno piwo cały wieczór sączyć więc ta ilość alko nie jest zatrważająca... mam wrażenie, że to co miałam do wypcia w życiu to już chyba wypiłam i już nie muszę ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73147 6 maja 2014, 17:21

nati123 Fajna mama

anafreud napisał(a)

hahahaha jaaaa ?? ? bieganie ?? ?? coś Ty!!!! jesli ktoś, kiedykolwiek zobaczy mnie biegającą to pamiętajcie - biegnijcie ze mną bo albo uciekam przed końcem świata albo goni mnie jakiś dziki zwierz :)
moje dzieć trenuje piłkę nożna a że ja Matka Polka Dowożąca to wożę go, a to na trening, a to na basen, a to na zawody i siedzę wszędzie i kwitnę i często marznę, moknę.... życie matki łatwe nie jest :)

Hihi to super mama z Ciebie moja w domu siedzi bo łapie kazda chorobe jaka tylko napoyka a tak to na angielski chodzila i na zumbe

Zgłoś nadużycie #73148 6 maja 2014, 17:21

Agusia2013 Supermama

nati123 napisał(a)

Opuszczasz nas ?? ??

Ja ? Skąd , bede czytać ale nie nastawiam sie tylko i wyłącznie na ciąże :)

Zgłoś nadużycie #73149 6 maja 2014, 17:22

nati123 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

jestem moje kochane :) już mnie przeraża liczba stron, które muszę nadrobić :D
@ jest okrutna, tak mnie boli brzuch(właściwie teraz troche mi ulżyło...), że masakra, myślałam, że w kinie nie wysiedzę, już wyłam z bólu... :( łeb mi pęka i mam wrażenie, że wystrzelą mi cycki i jajniki... :( ma-sa-kra! mieliśmy pochodzić po sklepach, ale nie dałam rady... idę nadrabiać zaległości :)

Wredna straszna @ Ja chyba nie wytrzymam do czwartku :/

Zgłoś nadużycie #73150 6 maja 2014, 17:23

nati123 Fajna mama

anafreud napisał(a)

też dla wyjaśnień - moje picie to raczej "do towarzystwa" potrafię jedno piwo cały wieczór sączyć więc ta ilość alko nie jest zatrważająca... mam wrażenie, że to co miałam do wypcia w życiu to już chyba wypiłam i już nie muszę ;)

To tak jak i ja :D I dobrze zdrowsze będziemy