Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #73111 6 maja 2014, 16:32

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Ale chyba nie poszło siłami natury... ?? Malusi robaczek ehehe :)

nieee.. cc było ale dlatego że podejrzenie że ok 4kg waży ;)
mój Młody 5200 ważył chyba jak miał 4 miechy :)
Nathalia to trzymam kciuki :)
ja testuje w sobotę - w niedziele mam termin @, ale mam imprezę w sobotę i muszę wiedzieć czy mogę się czegoś napić czy niekoniecznie :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #73112 6 maja 2014, 16:37

Nathalia Zaprawiona w bojach

anafreud napisał(a)

ja testuje w sobotę - w niedziele mam termin @, ale mam imprezę w sobotę i muszę wiedzieć czy mogę się czegoś napić czy niekoniecznie :)

Oooo nawet jak Ci w sobote nic nie pokaże to może dla bezpieczeństwa napij się tak "kulturalnie" w razie co :D :D bo test może być mylny i wiesz... :D
Nie dziękuję za trzymanie kciuków coby nie zapeszyć :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #73113 6 maja 2014, 16:40

anafreud Fajna mama

Nathalia napisał(a)

Oooo nawet jak Ci w sobote nic nie pokaże to może dla bezpieczeństwa napij się tak "kulturalnie" w razie co :D :D bo test może być mylny i wiesz... :D
Nie dziękuję za trzymanie kciuków coby nie zapeszyć :)

haha ja zawsze piję kulturalnie ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73114 6 maja 2014, 16:41

No to spoko loko jak tak :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #73115 6 maja 2014, 16:42

anafreud Fajna mama
Nathalia a Ty też w sobotę ??
z Młodym wyszedł mi test 5 dni przed terminem.... ale to był silna ciąża... wymiotowałam jak kot do 5 miesiąca - nawet poduszkę zainstalowałam sobie w toalecie żeby było mi choć odrobinę bardziej komfortowo :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #73116 6 maja 2014, 16:47

nati123 Fajna mama

anafreud napisał(a)

Radze nie pić ja tak zrobiłam i nic nie wyszło i piłam a teraz żałuje bo okresu dalej nie mam i nie wiem co będzie mam wyrzuty sumienia...

Zgłoś nadużycie #73117 6 maja 2014, 16:47

anafreud napisał(a)

z Młodym wyszedł mi test 5 dni przed terminem.... ale to był silna ciąża... wymiotowałam jak kot do 5 miesiąca - nawet poduszkę zainstalowałam sobie w toalecie żeby było mi choć odrobinę bardziej komfortowo :)

Łoooo!!! Nawet nie miałaś pewnie szansy sie cieszyć tymi pierwszymi miesiącami no chyba, że tak się cieszylaś, że aż Ci się wszystko zwracał hihihi :) ))
Miałam testować teraz w sobotę, ale testuję 20.05 czyli za 2tyg bo to chyba dziś mam owu wszystko na to wskazuje bynajmniej..

Zgłoś nadużycie #73118 6 maja 2014, 16:49

nati123 Fajna mama

anafreud napisał(a)

Mi kiedys wyszło w dzień @ ale róznie to jest z naszymi organizmami rób jak uważasz i miłej zabawy :D No i najważniesze poinformuj nas

Zgłoś nadużycie #73119 6 maja 2014, 16:49

nati123 Fajna mama
No dwie Natalie a wiesz ile Tu Ewelin jest ?? hihi

Zgłoś nadużycie #73120 6 maja 2014, 16:50

Ile by nas nie było ważne, żeby kazda z nas zaciążyła :D hehehe za wszystkie czymne kciuki :)

Zgłoś nadużycie #73121 6 maja 2014, 16:52

nati123 Fajna mama
anafreud wpisz sie w tabelke https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqaU9d3ORq0pdC1MY1FaYVd3Z09FVTl3Rlh...

Zgłoś nadużycie #73122 6 maja 2014, 16:53

nati123 Fajna mama
U mnie świeci śłonko ale zimno jest a u Was ??

Zgłoś nadużycie #73123 6 maja 2014, 16:55

straszny wiatr, raz słońce, raz deszcz :)

Zgłoś nadużycie #73124 6 maja 2014, 16:57

Lenka87 Fajna mama

nati123 napisał(a)

U mnie świeci śłonko ale zimno jest a u Was ??

U nas tak samo. Wiatr chłodny wieje.
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #73125 6 maja 2014, 16:58

mamelka Fajna mama
Hej, u mnie słonecznie cały dzień i ciepło, wieje, ale nie jest to zimny wiatr, tylko taki przyjemny.

Mój pies strasznie ciągnie na smyczy na spacerze, już nie mam sił jak do niego przemawiać, kupiliśmy nawet obroże uzdową, ale nauka zakończyła się fiaskiem, już nie wiem co mam robić by te spracery w końcu były przyjemne, ostatnio zabrałam go ze sobą na poł godzinny bieg, to tak mnie pociągnął, że mało mi ręki z barku nie wyrwało!

Zgłoś nadużycie #73126 6 maja 2014, 17:02

mamelka Fajna mama

anafreud napisał(a)

Też mam w niedzielę termin @, a w sobotę planuję zrobić w końcu jakiegoś grilla, bo mam takiego smaka na karczek i kiełbasę, że na samą myśl ślina mi kapie do samej ziemi :D Ale nie wiem czy jest sens testować, skoro nic nie wskazuje na ciążę, żadnych objawów...

Zgłoś nadużycie #73127 6 maja 2014, 17:04

nati123 Fajna mama

mamelka napisał(a)

Hej, u mnie słonecznie cały dzień i ciepło, wieje, ale nie jest to zimny wiatr, tylko taki przyjemny.

Mój pies strasznie ciągnie na smyczy na spacerze, już nie mam sił jak do niego przemawiać, kupiliśmy nawet obroże uzdową, ale nauka zakończyła się fiaskiem, już nie wiem co mam robić by te spracery w końcu były przyjemne, ostatnio zabrałam go ze sobą na poł godzinny bieg, to tak mnie pociągnął, że mało mi ręki z barku nie wyrwało!

Mój tata kupił taką obroże że jak pies się nie słucha to go pradem razi nie mocno fajna rzecz i pies się szybko uczy polecam :D

Zgłoś nadużycie #73128 6 maja 2014, 17:05

Lenka87 Fajna mama

mamelka napisał(a)

Też mam w niedzielę termin @, a w sobotę planuję zrobić w końcu jakiegoś grilla, bo mam takiego smaka na karczek i kiełbasę, że na samą myśl ślina mi kapie do samej ziemi :D Ale nie wiem czy jest sens testować, skoro nic nie wskazuje na ciążę, żadnych objawów...

Jest sens testować :) Ja w poprzednich ciążach nie miałam absolutnie żadnych objawów :) Dopiero brak @ mnie zaniepokoił
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #73129 6 maja 2014, 17:07

nati123 Fajna mama
Ja w czwartek grillowałam zimno było ale smacznie... A u mnie wskazuje na ciążę wszystko tylko nie test grrr...:/

Zgłoś nadużycie #73130 6 maja 2014, 17:08

anafreud Fajna mama

nati123 napisał(a)

Radze nie pić ja tak zrobiłam i nic nie wyszło i piłam a teraz żałuje bo okresu dalej nie mam i nie wiem co będzie mam wyrzuty sumienia...

wiesz co, jak zaszłam w ciąże z Młodym i nie wiedziała, jeszcze o tym, że jestem to było kilka dni kiedy codziennie piłam - święta BN były i to winko do obiadu, spotkania klasowej wtedy miałam z SP i LO więc i piwko a na jednym drinki - niemało i udało się... też miałam wyrzuty sumienia, że może coś nie tak będzie, że FAS ale wszystko w porządku było :)
Grochu (*) 9tc