Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #72851 5 maja 2014, 14:10

nadia1991 Fajna mama

anastazjaaa napisał(a)

Jestem po pracy, mamy zastój, mam tydzień wolnego :/ bedziekiepska wypłata :(

Kurcze dziewczyny tak was podczytalam i aż nie wiem co napisać, takie problemy zgotowalo wam życie... Eh jakie to niesprawiedliwe...

Mój ojciec nigdy nie pił, widziałam go na bani może ze trzy razy w życiu, ale uwiezcie ze i ja nie miałam kolorowo, znęcanie psychiczne tez potrafi wybić z równowagi, ale teraz jestem 900 km od tego i Wbijam w to wszystko, szkoda mi tylko mojej mamki, która wciąż musi w tym trwać.....

Wyliczylam sobie moje cykle księżycowe, nanioslam na kalendarz razem z moimi cyklami prognozowymi i dup...a blada wychodzi ze najplodniejsza jestem dopiero listopad, grudzień, mam nadzieje ze jednak uda mi się wcześniej zaciazyc :/

a jak wyliczyć te cykle księżycowe ??

Zgłoś nadużycie #72852 5 maja 2014, 14:10

nadia1991 Fajna mama

anastazjaaa napisał(a)

Kurcze dziewczyny tak was podczytalam i aż nie wiem co napisać, takie problemy zgotowalo wam życie... Eh jakie to niesprawiedliwe...

Mój ojciec nigdy nie pił, widziałam go na bani może ze trzy razy w życiu, ale uwiezcie ze i ja nie miałam kolorowo, znęcanie psychiczne tez potrafi wybić z równowagi, ale teraz jestem 900 km od tego i Wbijam w to wszystko, szkoda mi tylko mojej mamki, która wciąż musi w tym trwać.....

Wyliczylam sobie moje cykle księżycowe, nanioslam na kalendarz razem z moimi cyklami prognozowymi i dup...a blada wychodzi ze najplodniejsza jestem dopiero listopad, grudzień, mam nadzieje ze jednak uda mi się wcześniej zaciazyc :/

Zgłoś nadużycie #72853 5 maja 2014, 14:10

nadia1991 Fajna mama

anastazjaaa napisał(a)

Zgłoś nadużycie #72854 5 maja 2014, 14:10

Tasiemka Supermama

nadia1991 napisał(a)

u mnie jest podobie za szkołę płacą rodzice wszystkie opłaty w domu też oni i jestem im za to bardzo wdzięczna bo właśnie jesteśmy na etapie remontu piętra w domu mojego męża i ostatecznie tam będziemy mieszkac ale gdyby nie taka pomoc rodziców to jeszcze trochę by zeszło zanim byśny się wyprowadzili a tak to może do końca miesiaca bedziemy miec nowe lokum :)

fajnie :) że macie taką możliwość - my na razie musimy się mieścić w jednym pokoiku :) to nasze gnizdeczko :D heh... ale trzeba się cieszyć z tego co się ma... ;)

Zgłoś nadużycie #72855 5 maja 2014, 14:17

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

fajnie :) że macie taką możliwość - my na razie musimy się mieścić w jednym pokoiku :) to nasze gnizdeczko :D heh... ale trzeba się cieszyć z tego co się ma... ;)

na razie tez mieszkamy w jednym pokoiku ale przenosimy sie do męża bo on w "spadku " ma dostać ten dom i dlatego na razie remontujemy tylko jedno piętro poza tym w tym domu mój mąż ma swoją firmę więc i tak większość czasu spędza tam :/ ale mnie też się marzył zawsze własny domek kto wie może w przyszłości pomyślimy

Zgłoś nadużycie #72856 5 maja 2014, 14:18

Tasiemka Supermama

nadia1991 napisał(a)

na razie tez mieszkamy w jednym pokoiku ale przenosimy sie do męża bo on w "spadku " ma dostać ten dom i dlatego na razie remontujemy tylko jedno piętro poza tym w tym domu mój mąż ma swoją firmę więc i tak większość czasu spędza tam :/ ale mnie też się marzył zawsze własny domek kto wie może w przyszłości pomyślimy

pewnie, pomalutku, do celu... ;) tylko trzeba się wzbogacić o ogromne pokłady cierpliwości ;)

Zgłoś nadużycie #72857 5 maja 2014, 14:35

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

pewnie, pomalutku, do celu... ;) tylko trzeba się wzbogacić o ogromne pokłady cierpliwości ;)

niestety tak :) nie zawsze wszystko można mieć od razu

Zgłoś nadużycie #72858 5 maja 2014, 14:39

ewcia21k Gotowa na wszystko
Dzień dobry kochane :)
Wpadłam tylko na chwilkę :)
Gratuluje BeeBee :D
Dziś mam wizytę u gin i zobaczymy co powie,czy pęcherzyk pękł-mam nadzieję,że tak.
Wykres chyba fajnie się prezentuje.

Zgłoś nadużycie #72859 5 maja 2014, 14:42

Tasiemka Supermama
jezuuu nie mogę się skupić nad tym pisaniem, wszystko mnie wytrąca z równowagi... a jeszcze czeka mnie nie ciekawa rozmowa z mężem... aż się we mnie gotuje w środku...

Zgłoś nadużycie #72860 5 maja 2014, 14:42

nadia1991 Fajna mama

ewcia21k napisał(a)

Dziś mam wizytę u gin i zobaczymy co powie,czy pęcherzyk pękł-mam nadzieję,że tak.

trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :)

Zgłoś nadużycie #72861 5 maja 2014, 14:43

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

jezuuu nie mogę się skupić nad tym pisaniem, wszystko mnie wytrąca z równowagi... a jeszcze czeka mnie nie ciekawa rozmowa z mężem... aż się we mnie gotuje w środku...

będzie dobrze faceci już tak mają że czasem potrafią wkurzyć na maksa :/

Zgłoś nadużycie #72862 5 maja 2014, 14:44

Tasiemka Supermama

ewcia21k napisał(a)

czekam na dobre wieści ;)

Zgłoś nadużycie #72863 5 maja 2014, 14:45

Tasiemka Supermama

nadia1991 napisał(a)

będzie dobrze faceci już tak mają że czasem potrafią wkurzyć na maksa :/

czasami mają takie pomysły, że się włos na głowie jeży..

Zgłoś nadużycie #72864 5 maja 2014, 14:49

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

A może nie przyjdzie? Tego Ci z całego serca życzę :)

dopiero teraz doczytalam :D też całego serca bym tego chciała, ale nie łudzę się bo nie ma ani jednej rzeczy, ktora by za tym przemawiała :/ teraz to pewnie się wstrzymuje ze stresu związanego z tym, że nie mogę ogarnąc papierkowej roboty i że czeka mnie "akcja mąż"... ;/

Zgłoś nadużycie #72865 5 maja 2014, 14:54

hakuna.matata Supermama

ewcia21k napisał(a)

o ktorej masz wizyty? Wykres ładny :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #72866 5 maja 2014, 14:56

gusiaa Supermama
Ja wracam z pracy mój K czeka na mnie już z obiadem a potem jedziemy dalej poszukiwać łużka ;-)
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #72867 5 maja 2014, 14:57

paola Fajna mama
hej laseczki.
Beebee WIELKIE GRATULACJE!!!

Tak to jest z tym planowaniem - nic nigdy nie wychodzi: najpierw 9 beztroskich lat "bycia razem", a po slubie miało byc zaraz dziecko a tu dalej nic, nawet zaraz po slubie kupilismy auto kombi.  
Tez mieszkamy z moimi rodzicami i mamy dwa swoje pokoje ale dokładamy sie do wszystkich rachunków. Narazie nie ma opcji na swój własny domek. Miało byc, ze babcia pomoże wychowac pierwszą dzidzie i co i wciąż nic. Za niecały miesiąc 30 mi zastuka do drzwi - ale do tego czasu jeszcze jedno testowanko przede mną - chyba, że @ przyjdzie znów wczesniej.

Zgłoś nadużycie #72868 5 maja 2014, 15:01

Lenka87 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

dopiero teraz doczytalam :D też całego serca bym tego chciała, ale nie łudzę się bo nie ma ani jednej rzeczy, ktora by za tym przemawiała :/ teraz to pewnie się wstrzymuje ze stresu związanego z tym, że nie mogę ogarnąc papierkowej roboty i że czeka mnie "akcja mąż"... ;/

Ja też ostatnio ze swoim miałam awanturkę. Tyle dobrze, że przez tel, bo inaczej chyba zaczełabym rzucać w niego talerzami :D Ale już jest ok na szczęście :) Twoja akcja też będzie zakończona sukcesem :) Mam nadzieję, że Twoja @ wzięła sobie dłuższy urlop :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #72869 5 maja 2014, 15:22

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Ja też ostatnio ze swoim miałam awanturkę. Tyle dobrze, że przez tel, bo inaczej chyba zaczełabym rzucać w niego talerzami :D Ale już jest ok na szczęście :) Twoja akcja też będzie zakończona sukcesem :) Mam nadzieję, że Twoja @ wzięła sobie dłuższy urlop :)

na razie nie mam talerzy pod ręką :D a on się chyba boi do mnie przyjsć, bo siedzi na dole :D a ja już mam taką mowę ułożoną :P nooo!!!

Zgłoś nadużycie #72870 5 maja 2014, 15:23

Tasiemka Supermama

paola napisał(a)

hej laseczki.
Beebee WIELKIE GRATULACJE!!!

Tak to jest z tym planowaniem - nic nigdy nie wychodzi: najpierw 9 beztroskich lat "bycia razem", a po slubie miało byc zaraz dziecko a tu dalej nic, nawet zaraz po slubie kupilismy auto kombi.  
Tez mieszkamy z moimi rodzicami i mamy dwa swoje pokoje ale dokładamy sie do wszystkich rachunków. Narazie nie ma opcji na swój własny domek. Miało byc, ze babcia pomoże wychowac pierwszą dzidzie i co i wciąż nic. Za niecały miesiąc 30 mi zastuka do drzwi - ale do tego czasu jeszcze jedno testowanko przede mną - chyba, że @ przyjdzie znów wczesniej.

wniosek z tego taki - że najlepiej to NIC nie planować, wszystko samo przyjdzie... tylko pytanie: KIEDY? :D