Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #72831 5 maja 2014, 12:54

takasobieja Fajna mama
Wiesz Tasiemka, myślę, że najlepiej składać cv wszedzie, nie tylko w zawodzie.. ja na pracę w zawodzie nie liczę, zaraz mam mgr resocjalizacji i już lic z pracy socjalnej. I pracuje w restauracji... ale wiem, że chociaz coś mam w cv i przyszły lepszy pracodawca będzie widział, że nie lezałam w domu. Mój mąż też mnie jest w stanie utrzymać, a wynajmujemy mieszkanie, ale nie chcę kiedyś usłyszeć że na mnie pracował... albo że nie mogę odejść bo się nie utrzymam, czy cos w tym stylu. Nie chce być zależna od faceta, poza tym różne rzeczy w życiu się dzieją, wystarczy, że nie wiem... pogorszy się mojemu wzrok - on traci pracę, i zostajemy z goła dupą :/. eh :(

Zgłoś nadużycie #72832 5 maja 2014, 12:56

Tasiemka Supermama

anastazjaaa napisał(a)

Nie łamiemy się tylko walczymy dalej

A byłaś już na jakiś badaniach, robiłaś wyniki?

nie nie robiłam w czerwcu/lipcu chcę sobie zrobić wszystkie badania...

Zgłoś nadużycie #72833 5 maja 2014, 12:58

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Wiesz Tasiemka, myślę, że najlepiej składać cv wszedzie, nie tylko w zawodzie.. ja na pracę w zawodzie nie liczę, zaraz mam mgr resocjalizacji i już lic z pracy socjalnej. I pracuje w restauracji... ale wiem, że chociaz coś mam w cv i przyszły lepszy pracodawca będzie widział, że nie lezałam w domu. Mój mąż też mnie jest w stanie utrzymać, a wynajmujemy mieszkanie, ale nie chcę kiedyś usłyszeć że na mnie pracował... albo że nie mogę odejść bo się nie utrzymam, czy cos w tym stylu. Nie chce być zależna od faceta, poza tym różne rzeczy w życiu się dzieją, wystarczy, że nie wiem... pogorszy się mojemu wzrok - on traci pracę, i zostajemy z goła dupą :/. eh :(

ja też na pracę w zawodzie nie licze, ale tak czy inaczej chce rozwieżć to cv, żeby potem nie żałować, siedze non stop na stronie PuP jak tylko pojawiają sie nowe oferty to wysylam CV... ale bez rezultatu... nie chcę byc zależna tylko od męża... myślę, że wiecie o co mi chodzi...

Zgłoś nadużycie #72834 5 maja 2014, 13:02

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

ja też na pracę w zawodzie nie licze, ale tak czy inaczej chce rozwieżć to cv, żeby potem nie żałować, siedze non stop na stronie PuP jak tylko pojawiają sie nowe oferty to wysylam CV... ale bez rezultatu... nie chcę byc zależna tylko od męża... myślę, że wiecie o co mi chodzi...

no tak jak ja....

Zgłoś nadużycie #72835 5 maja 2014, 13:07

Edka82 Fajna mama
Ja juz w autobusie, do pracy jadę.

Zgłoś nadużycie #72836 5 maja 2014, 13:09

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

I to jest najgorsze w dzisiejszych czasach - nigdy nie wiadomo co będzie za kilka lat. Ja od ok roku siedze w domu, bez pracy, ustaliliśmy z moim że będę płacic Krus i w razie urodzenia dziecka czy pójścia na l4 będę miała wypłacane pieniądze, ale i tak wolała bym isc do pracy - było by więcej kasy.

Zgłoś nadużycie #72837 5 maja 2014, 13:09

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

Ja juz w autobusie, do pracy jadę.

Ja jeszcze tylko 5 godz i do domku :D tzn do rodziców jadę dać im prezent z Majówki ;) a na 21 na fitness lecę ;)

Zgłoś nadużycie #72838 5 maja 2014, 13:09

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

no tak jak ja....

ech... dlaczego baby mają zawsze jakoś gorzej i pod górkę? i zawsze bardziej się wszystkim przejmują i analizują... ? a faceci mają jakiś taki olewczy system, mają wszystko w dupie, zawsze się załapią do byle jakiej roboty i jakoś się im kręci... nie ma sprawiedliwości...

Zgłoś nadużycie #72839 5 maja 2014, 13:12

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Ja jeszcze tylko 5 godz i do domku :D tzn do rodziców jadę dać im prezent z Majówki ;) a na 21 na fitness lecę ;)

pozazdrościć :) ja dziękuję Bogu, że mam rosół i mięso z wczoraj, bo chyba bym nic dzisiaj nie zrobiła... zero weny do wszystkiego ;/

Zgłoś nadużycie #72840 5 maja 2014, 13:13

Edka82 Fajna mama
Właśnie na przystanku w kiosku zobaczyłam gazetę dla staraczek chcemy być rodzicami, znacie ją?

Zgłoś nadużycie #72841 5 maja 2014, 13:14

Tasiemka Supermama

Edka82 napisał(a)

Właśnie na przystanku w kiosku zobaczyłam gazetę dla staraczek chcemy być rodzicami, znacie ją?

pierwsze słyszę...

Zgłoś nadużycie #72842 5 maja 2014, 13:17

takasobieja Fajna mama
Nie wiem, taki nasz żywot... uciekam do pracy :) papa

Zgłoś nadużycie #72843 5 maja 2014, 13:18

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Nie wiem, taki nasz żywot... uciekam do pracy :) papa

pa, trzymaj sie ;)

Zgłoś nadużycie #72844 5 maja 2014, 13:18

Edka82 Fajna mama
zdążyłam jeszcze do niej zerknąć, lipa jak dla mnie, naciąganie na kasę, kosztuje ok. 11 zl

Zgłoś nadużycie #72845 5 maja 2014, 13:54

Lenka87 Fajna mama
Mi się @ dopiero dzisiaj rozkręciła na całego, chociaż to już 3 dzień :/ Najchętniej nie wychodziłabym spod prysznica. Masakra totalna
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #72846 5 maja 2014, 13:54

lady_89 Gotowa na wszystko
Hej wszystkim :) jak po majówce ?? Wydarzyło się coś ciekawego, któraś zobaczyła II kreski? Nie mam kiedy was nadrobić;/ Mi majówka bardzo szybko zleciała i nawet nie odpoczęłam. Po wizycie u urologa mój ma iść na zabieg :( Oczywiście jeszcze ma zrobić raz badanie nasienia bo brał witaminki ale jeśli będą równie marne jak pierwsze to na zabieg :( więc jak na razie odpuszczam sobie starania w sensie nie mierze tempki itd bo nie ma większego jakiegoś sensu.

Zgłoś nadużycie #72847 5 maja 2014, 14:04

Tasiemka Supermama

lady_89 napisał(a)

Hej wszystkim :) jak po majówce ?? Wydarzyło się coś ciekawego, któraś zobaczyła II kreski? Nie mam kiedy was nadrobić;/ Mi majówka bardzo szybko zleciała i nawet nie odpoczęłam. Po wizycie u urologa mój ma iść na zabieg :( Oczywiście jeszcze ma zrobić raz badanie nasienia bo brał witaminki ale jeśli będą równie marne jak pierwsze to na zabieg :( więc jak na razie odpuszczam sobie starania w sensie nie mierze tempki itd bo nie ma większego jakiegoś sensu.

Hej, trzeba być dobrej myśli!!! Może akurat witaminki coś pomogą ;)

a beebee zobaczyła dwie kreseczki, przeniosla się już do stycznówek ;)

Zgłoś nadużycie #72848 5 maja 2014, 14:05

Tasiemka Supermama

Lenka87 napisał(a)

Mi się @ dopiero dzisiaj rozkręciła na całego, chociaż to już 3 dzień :/ Najchętniej nie wychodziłabym spod prysznica. Masakra totalna

współczuję... ja chyba na moją za bardzo się napaliłam i jakoś przyjść nie chce :D ale przyjdzie przyjdzie,bo cycochy mi tak nabrzmiały, że zaraz pękną chyba... ;/

Zgłoś nadużycie #72849 5 maja 2014, 14:06

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

nieee no nie mamy co narzekać ( ja chyba poprostu mam dzisiaj gorszy dzień)inni mają zdecydowanie gorzej, mąż zarabia spoko, ja studiuje zaocznie i rodzice mi pomagają opłacać szkołę - bo tata odkąd pamiętam się zarzekał, że dopóki będę się uczyć, on mi funduje :) , do rachunków się nie dokładamy, bo rodzice mówią, że ich stać i że jak im braknie to wtedy możemy im "pozyczyć", czasem zrobię zakupy, także wypłata męża jest na nasze "wydatki", ale wiadomo, że skoro mamy TAKĄ okazję to staramy się odłożyć jak najwięcej... marzy nam się już NASZ parterowy domek gdzieś na wsi i dzidzia w wózku... no ale to tylko marzenia jak na razie...

u mnie jest podobie za szkołę płacą rodzice wszystkie opłaty w domu też oni i jestem im za to bardzo wdzięczna bo właśnie jesteśmy na etapie remontu piętra w domu mojego męża i ostatecznie tam będziemy mieszkac ale gdyby nie taka pomoc rodziców to jeszcze trochę by zeszło zanim byśny się wyprowadzili a tak to może do końca miesiaca bedziemy miec nowe lokum :)

Zgłoś nadużycie #72850 5 maja 2014, 14:07

Lenka87 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

współczuję... ja chyba na moją za bardzo się napaliłam i jakoś przyjść nie chce :D ale przyjdzie przyjdzie,bo cycochy mi tak nabrzmiały, że zaraz pękną chyba... ;/

A może nie przyjdzie? Tego Ci z całego serca życzę :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach