Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #72791 5 maja 2014, 11:39

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

o Motyl :) wpadaj częściej :) napisz jak w pracy, jak interes z paznokciami, rozkręca się? :)
u mnie też alkoholików daleko nie trzeba szukać, teściowa ma dwóch braci, którzy nie potrafią wylać za kołnierz... na dodatek po pijaku na motorach jeżdżą... żal.pl, a najgorsze jest to - przynajmniej ja tak zaobserowałam u mnie w okolicy - że Ci co nadużywają to zawsze mają jakiś fach w ręku - bracia teściowej - remonty, ocieplania, ogólnie budowlanka, ten ojciec tego chłopca - który ma mieć komunię mechanik samochodowy - ale cóż z tego, mogli by spać na kasie, gdyby wszystko wykonywali NA TRZEŻwO i w terminie, ale jak ich złapie "dwótygodniówka"... to mogą narobić... w gacie najpredzej ;/ :D szkoda nerwów...

Właśnie siedzę w pracy, obijam się troszkę, a dziś do 18 :P już 1,5h pracy minęło a ja prawie nic nie zrobiłam :D rozleniwiłam się po Majówce :) Postaram się codziennie w pracy do was zajrzeć :) interes z pazurkami coraz lepiej, powiększyłam swoją ofertę i zaczynam teraz robić również hybrydę :) zobaczymy jak to będzie :)
Powiedzcie mi, kto teraz pierwszy testuje? :D Chce też kibicować :)

Zgłoś nadużycie #72792 5 maja 2014, 11:39

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

kurdę dziewczyny... próbuje robić te moje papierki :D aleeee chcialabym już żeby ta @ wredna przyszła, tak się źlę czuję, głowa mnie boli, brzuch i krzyż, a francy nie ma jeszcze... ;/ przez nią nie mogę się skupić... ;/

Moja kumpela co teraz zaszła to ma takie objawy :) cycki bolą, brzuch jak na @... i ból krzyża :) nic wiecej

Zgłoś nadużycie #72793 5 maja 2014, 11:39

Nathalia Zaprawiona w bojach
A ja mam od wczoraj zawroty głowy... Aż sie muszę ściany złapać bo nie ustoję.... i weź tu bądź cierpliwy i czekaj do testowania tyle dni... :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #72794 5 maja 2014, 11:41

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Właśnie siedzę w pracy, obijam się troszkę, a dziś do 18 :P już 1,5h pracy minęło a ja prawie nic nie zrobiłam :D rozleniwiłam się po Majówce :) Postaram się codziennie w pracy do was zajrzeć :) interes z pazurkami coraz lepiej, powiększyłam swoją ofertę i zaczynam teraz robić również hybrydę :) zobaczymy jak to będzie :)
Powiedzcie mi, kto teraz pierwszy testuje? :D Chce też kibicować :)

ja testuję w czwartek :P ale sądzę, że nie doczekam ;)

fajnie, że wszystko się kręci u Ciebie ;) cieszę się bardzo ;)

Zgłoś nadużycie #72795 5 maja 2014, 11:42

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Moja kumpela co teraz zaszła to ma takie objawy :) cycki bolą, brzuch jak na @... i ból krzyża :) nic wiecej

no a tempka? :P nieee nieee :) @ jak nic :)

Zgłoś nadużycie #72796 5 maja 2014, 11:43

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

A ja mam od wczoraj zawroty głowy... Aż sie muszę ściany złapać bo nie ustoję.... i weź tu bądź cierpliwy i czekaj do testowania tyle dni... :D

hheh :D z wrażenia Ci się kręci :D ale byś miała złoty strzał :D jakby Ci się udało tak od razu... ;)

Zgłoś nadużycie #72797 5 maja 2014, 11:45

Nathalia Zaprawiona w bojach
Nie nakręcam się :D Mąż gorzej przeżywa ode mnie... No po tabletkach to może być złoty strzał, ale wcale nie musi :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #72798 5 maja 2014, 11:45

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

o Motyl :) wpadaj częściej :) napisz jak w pracy, jak interes z paznokciami, rozkręca się? :)
u mnie też alkoholików daleko nie trzeba szukać, teściowa ma dwóch braci, którzy nie potrafią wylać za kołnierz... na dodatek po pijaku na motorach jeżdżą... żal.pl, a najgorsze jest to - przynajmniej ja tak zaobserowałam u mnie w okolicy - że Ci co nadużywają to zawsze mają jakiś fach w ręku - bracia teściowej - remonty, ocieplania, ogólnie budowlanka, ten ojciec tego chłopca - który ma mieć komunię mechanik samochodowy - ale cóż z tego, mogli by spać na kasie, gdyby wszystko wykonywali NA TRZEŻwO i w terminie, ale jak ich złapie "dwótygodniówka"... to mogą narobić... w gacie najpredzej ;/ :D szkoda nerwów...

Noo alkoholizm to okropna rzecz. Mój wujek też lubi sobie wypic ;/ Gdyby nie alkohol w tym momencie był by już emerytowanym policjantem, niestety przez wódkę został z policji kilkanaście lat temu wyrzucony. Przeszedł raka prostaty, - było już tak źle że moja ciocia przygotowywała sie na pogrzeb, bo wyglądał jak chodząca śmierć, na moment opamiętał się - przestał pic, ale kiedy udało się go wyleczyć, odrosły włosy to dawaj alkohol z powrotem. Picie bez umiaru ;/ Z czasem zachorował na białaczkę , na ten moment wyzdrowiał ale pije tak jak pił ..... Morał jest taki, że tacy ludzie będą żyli bardzo dlugo ... mój kumpel - 23 lata, nie pije, nie pali, od kilkunastu lat honorowy dawca krwi zachorował teraz na raka, bierze cholernie bolesną chemię , nie ma siły dalej walczyć .... Gdzie tu sprawiedliwość?

Zgłoś nadużycie #72799 5 maja 2014, 11:48

Konto usunięte
Tasiemka, to trzymam kciuki, żeby @ do czwartku nie przyszła :D i żebyś w końcu ujrzała II krechy na teście ;)

Zgłoś nadużycie #72800 5 maja 2014, 11:51

takasobieja Fajna mama
Mój M. jedzie jutro na kontrolę do urologa...

Zgłoś nadużycie #72801 5 maja 2014, 11:54

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Trzymam kciuki, żeby wszystko było okej :)

Zgłoś nadużycie #72802 5 maja 2014, 11:54

takasobieja Fajna mama
U mnie płodne się zbliżają bo mój mąż wydziela taki zapach, że na samą myśl mi się chce :D a kurde go dziś nie ma, pojechał do pracy i kończy w Tucholi, nie ma zjazdu do domu i będzie dopiero jutro rano :(

Zgłoś nadużycie #72803 5 maja 2014, 11:55

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

mam nadzieję, że wszystko w jak najlepszym porząsiu ;)

Motyl, dzięki :*

Zgłoś nadużycie #72804 5 maja 2014, 11:56

Lenka87 Fajna mama
A my jednak siedzimy w domu, bo młody stwierdził, że woli rysować niż się bawić w piasku :/
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #72805 5 maja 2014, 11:57

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Trzymam kciuki, żeby wszystko było okej :)

Dziekujemy. Też mam taką nadzieję, już chciałabym zajść... :( gdzie tu jeszcze drugie?

Zgłoś nadużycie #72806 5 maja 2014, 11:58

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Dziekujemy. Też mam taką nadzieję, już chciałabym zajść... :( gdzie tu jeszcze drugie?

ech... kto by nie chciał... ;)

Zgłoś nadużycie #72807 5 maja 2014, 11:59

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Czasem myślę identycznie... ale teraz wierzę, że wszystko będzie w porządku i że właśnie tak ten na górze dla nas zaplanował życie ;) "Nic nie dzieje się bez przyczyny" ;)

Zgłoś nadużycie #72808 5 maja 2014, 12:01

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Czasem myślę identycznie... ale teraz wierzę, że wszystko będzie w porządku i że właśnie tak ten na górze dla nas zaplanował życie ;) "Nic nie dzieje się bez przyczyny" ;)

to jest racja :)

Zgłoś nadużycie #72809 5 maja 2014, 12:01

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

No ale kurde ja już w tym roku kończę 24 lata... a nie chcę dziecka jednego po drugim, tylko z przerwą min. rok... :(

Zgłoś nadużycie #72810 5 maja 2014, 12:04

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

No ale kurde ja już w tym roku kończę 24 lata... a nie chcę dziecka jednego po drugim, tylko z przerwą min. rok... :(

Będzie dobrze, głowa do góry ;) w tym roku na pewno zajdziesz w ciążę :)