Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #72771 5 maja 2014, 10:51

Konto usunięte
Cześć dziewczyny, wpadłam dosłownie na sekundę, bo mam coś dla chętnych :D dostałam kod rabatowy do allegro na testy owu i ciążowe 20% :) Na te dokładnie testy: allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9946566&id=122577&offerTypeBuyNow=1
Jeśli któraś chciałaby skorzystać z tego kodu rabatowego, to proszę wiadomość na priv to prześlę :)
Co do naszych starań - postanowiliśmy zaczekać rok i w lipcu 2015 zaczniemy się dopiero starać. Trzymam kciuki za was wszystkie :) Buziaki!

Zgłoś nadużycie #72772 5 maja 2014, 11:10

gusiaa Supermama

motyl1909 napisał(a)

Cześć dziewczyny, wpadłam dosłownie na sekundę, bo mam coś dla chętnych :D dostałam kod rabatowy do allegro na testy owu i ciążowe 20% :) Na te dokładnie testy: allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9946566&id=122577&offerTypeBuyNow=1
Jeśli któraś chciałaby skorzystać z tego kodu rabatowego, to proszę wiadomość na priv to prześlę :)
Co do naszych starań - postanowiliśmy zaczekać rok i w lipcu 2015 zaczniemy się dopiero starać. Trzymam kciuki za was wszystkie :) Buziaki!

Będe na Ciebie czekać :)
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #72773 5 maja 2014, 11:14

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

mam nadzieję, że szybciej stąd uciekniesz :)

Zgłoś nadużycie #72774 5 maja 2014, 11:14

Lenka87 Fajna mama
My już po zakupach :) Pogoda cudna, więc zaraz idziemy na podwórko :) Może wezmę też nasze świnki na mały wybieg...
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #72775 5 maja 2014, 11:15

takasobieja Fajna mama
hej jeszcze raz :) . Dziewczyny współczuje dzieciństwa, niestety alkoholizm to choroba, która jeśli nie leczona to niestety wiem co z niej wychodzi... mój wujek pił nałogowo, od roku jest w trzeźwości, po terapii... mój kuzyn sobie pozwala, oczywiście inaczej niż normalny człowiek, nie jest sobą a już umie pić w samotności. Przez to mega pogorszyły się nasze stosunki, a byliśmy jak rodzeństwo. Mój tata kiedyś pił, ale nawet dobrze tego nie pamiętam... byłam mała, nie był alkoholikiem, ale lubił wypić... :/ mama to źle wspomina. Od kilku lat nie wypił nawet piwa, bo twierdzi, że nie lubi :) bo się źle po alko czuje. A nie chce kopnąć w kalendarz. ;) Mam cudownego tatę ... mamę zresztą też (ale jest mega marudą, to był też powód, że wyprowadziłam się od nich o 60km, nie szło tego wytrzymać ;) .
Odbiegnę teraz od tematu, ale apropo chorej rodziny... moja koleżanka od podstawówki musiała zajmować się dziećmi matki, co chwile każde miała z innym. Nie miała dzieciństwa, bo jak my biegaliśmy po dworzu, to ona jeździła z wózkiem... aż dzieci doszło 6 czy 7. W ubieglym roku ona zaplanowała ślub, zaszła w ciażę, miała wypadek, ale z ciążą ok, miała mieć ślub w święta wielkiej nocy, a jej matka zmarła dwa dni przed jej ślubem i zostawiła jej 6 czy 7 dzieci na utrzymaniu i pod jej opieką, bo nie ma się kto nimi zająć. Dziewczyna jest tak zgorzkniała, że nie pytajcie... spotkałam ją ostatnio w Biedronce, uśmiechnęłam sie i pytam czy to jej słodki szkrab w wózku, a ona z fochem "Tak mój, oczywiście tylko jeden (bo była jeszcze z dwójką małych dzieci), i czy ja wiem czy słodki, do tego tak parknęła i poszła :/". Jeszcze 3 lata temu była całkiem inną kobietą :( szkoda mi jej

Zgłoś nadużycie #72776 5 maja 2014, 11:17

takasobieja Fajna mama

gusiaa napisał(a)

czekać to na pewno ja będę :P Ty Gusiu już pewnie z drugim :P

Zgłoś nadużycie #72777 5 maja 2014, 11:18

Konto usunięte
Właśnie, mam nadzieję, że w przyszłym roku dołączycie do mnie w staraniach o drugiego szkraba :)

Zgłoś nadużycie #72778 5 maja 2014, 11:19

Lenka87 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

hej jeszcze raz :) . Dziewczyny współczuje dzieciństwa, niestety alkoholizm to choroba, która jeśli nie leczona to niestety wiem co z niej wychodzi... mój wujek pił nałogowo, od roku jest w trzeźwości, po terapii... mój kuzyn sobie pozwala, oczywiście inaczej niż normalny człowiek, nie jest sobą a już umie pić w samotności. Przez to mega pogorszyły się nasze stosunki, a byliśmy jak rodzeństwo. Mój tata kiedyś pił, ale nawet dobrze tego nie pamiętam... byłam mała, nie był alkoholikiem, ale lubił wypić... :/ mama to źle wspomina. Od kilku lat nie wypił nawet piwa, bo twierdzi, że nie lubi :) bo się źle po alko czuje. A nie chce kopnąć w kalendarz. ;) Mam cudownego tatę ... mamę zresztą też (ale jest mega marudą, to był też powód, że wyprowadziłam się od nich o 60km, nie szło tego wytrzymać ;) .
Odbiegnę teraz od tematu, ale apropo chorej rodziny... moja koleżanka od podstawówki musiała zajmować się dziećmi matki, co chwile każde miała z innym. Nie miała dzieciństwa, bo jak my biegaliśmy po dworzu, to ona jeździła z wózkiem... aż dzieci doszło 6 czy 7. W ubieglym roku ona zaplanowała ślub, zaszła w ciażę, miała wypadek, ale z ciążą ok, miała mieć ślub w święta wielkiej nocy, a jej matka zmarła dwa dni przed jej ślubem i zostawiła jej 6 czy 7 dzieci na utrzymaniu i pod jej opieką, bo nie ma się kto nimi zająć. Dziewczyna jest tak zgorzkniała, że nie pytajcie... spotkałam ją ostatnio w Biedronce, uśmiechnęłam sie i pytam czy to jej słodki szkrab w wózku, a ona z fochem "Tak mój, oczywiście tylko jeden (bo była jeszcze z dwójką małych dzieci), i czy ja wiem czy słodki, do tego tak parknęła i poszła :/". Jeszcze 3 lata temu była całkiem inną kobietą :( szkoda mi jej

Takie sytuacje bardzo zmieniają ludzi, ale chyba nie ma się co dziwić. Współczuję bardzo Twojej koleżance :(
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #72779 5 maja 2014, 11:21

gusiaa Supermama

takasobieja napisał(a)

czekać to na pewno ja będę :P Ty Gusiu już pewnie z drugim :P

Dobrze ze za marzenia nie karaja bo bym juz dawno siedziałą :)

Zgłoś nadużycie #72780 5 maja 2014, 11:21

hakuna.matata Supermama
czekam Was znow z doskoku, wpadne wieczorem :*
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #72781 5 maja 2014, 11:24

Nathalia Zaprawiona w bojach
Hej dziewoje :)
Gratulacje dla nowej zaciążonej :D :D :D
U nas dziś piękna pogoda, ale co z tego jak mąż w pracy i nawet nie ma jak celebrować pięknego dnia :(
A co do rodzin patologicznych - moge Wam przybić piątkę, sama z takiej pochodzę, mój mąż też zresztą. U mnie pił wpierw dziadek, późnej moja babcia i na koniec moja mama. Wszystko widziałam od maleńkości bo mieszkałam z dziadkami... A ja sama mam awersje do alkoholu i wypije kieliszek wina raz do roku albo i rzadziej... Mąż też nie widzi nic fajnego w alkoholu. Wolimy iść na rowery niż się ubzdryngolić :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #72782 5 maja 2014, 11:24

takasobieja Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Dobrze ze za marzenia nie karaja bo bym juz dawno siedziałą :)

Powinnas dostać po dupie ! :D ej... raz Ci się udało... widzisz moja kolezanka kilka miesięcy temu była w ciąży, poroniła, i już znowu zaszła (kochali się raz w miesiącu :P nawet nie wiedząc, że to płodne)... :) )

Zgłoś nadużycie #72783 5 maja 2014, 11:29

gusiaa Supermama

Nathalia napisał(a)

Hej dziewoje :)
Gratulacje dla nowej zaciążonej :D :D :D
U nas dziś piękna pogoda, ale co z tego jak mąż w pracy i nawet nie ma jak celebrować pięknego dnia :(
A co do rodzin patologicznych - moge Wam przybić piątkę, sama z takiej pochodzę, mój mąż też zresztą. U mnie pił wpierw dziadek, późnej moja babcia i na koniec moja mama. Wszystko widziałam od maleńkości bo mieszkałam z dziadkami... A ja sama mam awersje do alkoholu i wypije kieliszek wina raz do roku albo i rzadziej... Mąż też nie widzi nic fajnego w alkoholu. Wolimy iść na rowery niż się ubzdryngolić :)

Nestety ten temat to rzeka .. moja mama pije tez ..ehhh duzo by mowic :(

Zgłoś nadużycie #72784 5 maja 2014, 11:29

gusiaa Supermama

takasobieja napisał(a)

Powinnas dostać po dupie ! :D ej... raz Ci się udało... widzisz moja kolezanka kilka miesięcy temu była w ciąży, poroniła, i już znowu zaszła (kochali się raz w miesiącu :P nawet nie wiedząc, że to płodne)... :) )

Zobaczymy ile nam to zajmię...

Zgłoś nadużycie #72785 5 maja 2014, 11:31

Najważniejsze, że my same alkoholiczkami nie jesteśmy i pewnie nie będziemy po takich przejściach :) Grunt to nie brać przykładu z naszych rodzinek :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #72786 5 maja 2014, 11:32

Tasiemka Supermama
kurdę dziewczyny... próbuje robić te moje papierki :D aleeee chcialabym już żeby ta @ wredna przyszła, tak się źlę czuję, głowa mnie boli, brzuch i krzyż, a francy nie ma jeszcze... ;/ przez nią nie mogę się skupić... ;/

Zgłoś nadużycie #72787 5 maja 2014, 11:34

Tasiemka napisał(a)

kurdę dziewczyny... próbuje robić te moje papierki :D aleeee chcialabym już żeby ta @ wredna przyszła, tak się źlę czuję, głowa mnie boli, brzuch i krzyż, a francy nie ma jeszcze... ;/ przez nią nie mogę się skupić... ;/

A może nie przyjdzie wcale? :D :D :D : :D :D

Zgłoś nadużycie #72788 5 maja 2014, 11:36

Tasiemka Supermama
o Motyl :) wpadaj częściej :) napisz jak w pracy, jak interes z paznokciami, rozkręca się? :)
u mnie też alkoholików daleko nie trzeba szukać, teściowa ma dwóch braci, którzy nie potrafią wylać za kołnierz... na dodatek po pijaku na motorach jeżdżą... żal.pl, a najgorsze jest to - przynajmniej ja tak zaobserowałam u mnie w okolicy - że Ci co nadużywają to zawsze mają jakiś fach w ręku - bracia teściowej - remonty, ocieplania, ogólnie budowlanka, ten ojciec tego chłopca - który ma mieć komunię mechanik samochodowy - ale cóż z tego, mogli by spać na kasie, gdyby wszystko wykonywali NA TRZEŻwO i w terminie, ale jak ich złapie "dwótygodniówka"... to mogą narobić... w gacie najpredzej ;/ :D szkoda nerwów...

Zgłoś nadużycie #72789 5 maja 2014, 11:37

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

wszystkie znaki na niebie i ziemii mówią, że przyjedzie :) tempka leci na łeb na szyję, objawy @ są, więc nie ma się co łudzić :)

Zgłoś nadużycie #72790 5 maja 2014, 11:37

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

wszystkie znaki na niebie i ziemii mówią, że przyjedzie :) tempka leci na łeb na szyję, objawy @ są, więc nie ma się co łudzić :)