Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #72091 2 maja 2014, 13:03

Inezka Gotowa na wszystko

Szpilkka napisał(a)

Nooo dziewczyno mega pozytyw! :-) Działajcie dzisiaj wieczorkiem

Inezka - tak, ja przeważnie po owulacji/przed @ mam duuużo śluzu kremowo-wodnistego. Jednak w początkach ciąży też występuje taki śluz ;-)

czyli mówisz że jest nadzieja...?

Zgłoś nadużycie #72092 2 maja 2014, 13:10

Tasiemka Supermama

Inezka napisał(a)

czyli mówisz że jest nadzieja...?

póki nie ma @ zawsze jest nadzieja!! :D

Zgłoś nadużycie #72093 2 maja 2014, 13:16

Nathalia Zaprawiona w bojach
Dzień dobry kobietki :)
Niedawno podjeliśmy z mężem decyzję o staraniu się o małego bejbola. Przez 3 lata brałam tablety antykoncepcyjne a w momencie podjęcia decyzji o dziecku, rzuciłam je w ciemny kąt :)
Już po pierwszych "staraniach" testowanie za tydzień w sobotę :O
Buziakosy :)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #72094 2 maja 2014, 13:17

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

Niedawno podjeliśmy z mężem decyzję o staraniu się o małego bejbola. Przez 3 lata brałam tablety antykoncepcyjne a w momencie podjęcia decyzji o dziecku, rzuciłam je w ciemny kąt :)

witam :) i powodzenia!! :)
napisz coś więcej o sobie ;)

Zgłoś nadużycie #72095 2 maja 2014, 13:22

mamelka Fajna mama
Witamy nową staraczkę :)
Hakuna, pozytyw aż oczy bolą! Działać, działać! :)

Zgłoś nadużycie #72096 2 maja 2014, 13:22

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

Dziewczyny ratunku panika panika! :D zdjecia zestu z wczoraj i dzis i to chyba pozytyw? Jezeli tak to powiedzcie co zrobic- kupic nastepne zeby zobaczyc jaka kreska bedzie jutro? Zrobilam wczesniej, przed poludniem bo caly dzien bede poza domem. I serduszka koniecznie dzis i jutro?

Dla mnie tez ten drugi to pozytyw

Zgłoś nadużycie #72097 2 maja 2014, 13:23

Czaiłam się długo zanim się zdecydowałam tutaj napisać bo widzę, że jest tu super atmosfera i wszystkie już takie zakumplowane jesteście a ja tutaj nagle wyskoczę :D
hm hm hm mam 23 lata, po ślubie jesteśmy prawie już 5 miesięcy :)
Do tej pory nie chcieliśmy mieć dzieci. Tzn ja byłam negatywnie nastawiona bardzo dzięki pewnej Pani, która bycie matką przedstawiała mi w samych negatywach. A to, że zmęczona, a to że koniec życia a to coś tam... Ale doszłam do wniosku, że dziecko równie dobrze może być początkiem nowego ( ilepszego) życia dla mnie i dla męża. Mieszkamy w Holandii i do końca nie jestem pewna czy tutaj w razie czego można robić badania bhcg więc będę musiała posiłkować się testami z moczu :D
aaaaale się rozpisałam :D :D :D
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #72098 2 maja 2014, 13:23

Konto usunięte

Nathalia napisał(a)

Trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #72099 2 maja 2014, 13:25

hakuna.matata napisał(a)

Dziewczyny ratunku panika panika! :D zdjecia zestu z wczoraj i dzis i to chyba pozytyw? Jezeli tak to powiedzcie co zrobic- kupic nastepne zeby zobaczyc jaka kreska bedzie jutro? Zrobilam wczesniej, przed poludniem bo caly dzien bede poza domem. I serduszka koniecznie dzis i jutro?

JAK DLA MNIE OBA POZYTYWNE!! :D :D :D :D :D :D :D :D Chyba już śmiało można gratulować bejbola ;D

Zgłoś nadużycie #72100 2 maja 2014, 13:26

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

Czaiłam się długo zanim się zdecydowałam tutaj napisać bo widzę, że jest tu super atmosfera i wszystkie już takie zakumplowane jesteście a ja tutaj nagle wyskoczę :D
hm hm hm mam 23 lata, po ślubie jesteśmy pół roku :)
Do tej pory nie chcieliśmy mieć dzieci. Tzn ja byłam negatywnie nastawiona bardzo dzięki pewnej Pani, która bycie matką przedstawiała mi w samych negatywach. A to, że zmęczona, a to że koniec życia a to coś tam... Ale doszłam do wniosku, że dziecko równie dobrze może być początkiem nowego ( ilepszego) życia dla mnie i dla męża. Mieszkamy w Holandii i do końca nie jestem pewna czy tutaj w razie czego można robić badania bhcg więc będę musiała posiłkować się testami z moczu :D
aaaaale się rozpisałam :D :D :D

bardzooo dooobrze :) lepiej się podowiaduj jak to z badaniami w Holandii, żeby potem nie było...
ja będę nie długo prawie 2 lata po ślubie i też się długo czailam czy działać, czy nie a teraz żaluję, że wcześniej nie zaczęłam, ale nie spodziewałam się, że to tyle może trwać... :( wpisz się do naszej tabelki... ;)

Zgłoś nadużycie #72101 2 maja 2014, 13:26

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

JAK DLA MNIE OBA POZYTYWNE!! :D :D :D :D :D :D :D :D Chyba już śmiało można gratulować bejbola ;D

chyba nie :D bo to owulacyjne testy :P

Zgłoś nadużycie #72102 2 maja 2014, 13:27

mamelka Fajna mama

Nathalia napisał(a)

To testy owulacyjne :)

Zgłoś nadużycie #72103 2 maja 2014, 13:28

Tasiemka napisał(a)

chyba nie :D bo to owulacyjne testy :P

o masz ale wtopa hahaha sie chyba za mocno podjarałam i nie doczytałam :D

Zgłoś nadużycie #72104 2 maja 2014, 13:29

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

o masz ale wtopa hahaha sie chyba za mocno podjarałam i nie doczytałam :D

spoko luuuz :D pomału i ogarniesz wszystko :)

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqaU9d3ORq0pdC1MY1FaYVd3Z09FVTl3Rlh... to link do tabelki ;)

Zgłoś nadużycie #72105 2 maja 2014, 13:30

mamelka Fajna mama
Hehe, zdarza się :D Mi też ostatnio ktoś gratulować trojaczków jak napisałam, że mam trzy pęcherzyki :) Tylko, że nie ciążowe, a owulacyjne :D

Zgłoś nadużycie #72106 2 maja 2014, 13:30

a jak się wpisać do tabelki?

Zgłoś nadużycie #72107 2 maja 2014, 13:31

Tasiemka Supermama

Nathalia napisał(a)

a jak się wpisać do tabelki?

wpisz się w czystej kratce na samym dole, a potem ktoś Cię przesunie w odpowiednie miejsce ;)

Zgłoś nadużycie #72108 2 maja 2014, 13:31

Tasiemka Supermama

mamelka napisał(a)

Hehe, zdarza się :D Mi też ostatnio ktoś gratulować trojaczków jak napisałam, że mam trzy pęcherzyki :) Tylko, że nie ciążowe, a owulacyjne :D

oj tam, oj tam - zdarza się :D

Zgłoś nadużycie #72109 2 maja 2014, 13:34

mamelka Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

oj tam, oj tam - zdarza się :D

No jasne :)

Zgłoś nadużycie #72110 2 maja 2014, 13:35

mamelka Fajna mama
Ale się u mnie zrobiła ciemnica, i grzmoty słychać, będzie burza :)