Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #71711 29 kwietnia 2014, 19:43

hakuna.matata Supermama

Szpilkka napisał(a)

Dziewczyny moja przyjaciółka też stara się o dziecko ... ale ponieważ chce rozpocząć kurs na prawo jazdy jeszcze w tym miesiącu to w związku z tym chce zaprzestać starania, ja oczywiście jej odradzam przestac się starac bo sama wiem jak czasem to potrafi byc trudne, ale ona się boi że w trakcie kursu zajdzie. Co wy myślicie na ten temat?

Przepraszam, a w czym przeszkadza kurs? :D troche to dla mnie smieszne. Ale ewidentnie nie zalezy jej na dziecku az tak bardzo - ludzie mają różne priorytety.
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #71712 29 kwietnia 2014, 19:46

Agusia2013 Supermama
Zgadzam sie z dziewczynami :)

Zgłoś nadużycie #71713 29 kwietnia 2014, 19:46

Ona_123 Supermama

Szpilkka napisał(a)

Dziewczyny moja przyjaciółka też stara się o dziecko ... ale ponieważ chce rozpocząć kurs na prawo jazdy jeszcze w tym miesiącu to w związku z tym chce zaprzestać starania, ja oczywiście jej odradzam przestac się starac bo sama wiem jak czasem to potrafi byc trudne, ale ona się boi że w trakcie kursu zajdzie. Co wy myślicie na ten temat?

Dla mnie to też śmiesznie brzmi. No co piernik ma do wiatraka.
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #71714 29 kwietnia 2014, 19:47

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

a w czym to przeszkadza? :) może ją lżej na egzaminie potraktują :P a jak się będzie zajmować prawkiem, nie będzie myśleć o ciąży, to szybciej zaciąży :)

Dokładnie to samo jej powtarzam ;/ Zresztą przecież cały kurs trwa chyba ok 3 miesiące +- kolejne trzy na egzaminy (to już idę dramatycznym tokiem zdawania) bo przecież teraz są egz. co tydzień - nawet szybciej więc w te 3 miechy zdąrzyła by kilkanaście razy zdac hehe

hakuna.matata napisał(a)

Przepraszam, a w czym przeszkadza kurs? :D troche to dla mnie smieszne. Ale ewidentnie nie zalezy jej na dziecku az tak bardzo - ludzie mają różne priorytety.

Zależy jej, ale stwierdziła, że chce wznowić prawko. W tym problem, że ok 5 lat temu chodziła na prawko i przerwała , teraz jedynie boi się, że ciąża znowu by pokrzyżowała plany, a potem znowu dokupywanie jazd = kasa

Zgłoś nadużycie #71715 29 kwietnia 2014, 19:50

Tasiemka Supermama
ee tam za bardzo dramatyzuje ta koleżanka :)

Zgłoś nadużycie #71716 29 kwietnia 2014, 19:53

Agusia2013 Supermama

Szpilkka napisał(a)

Dokładnie to samo jej powtarzam ;/ Zresztą przecież cały kurs trwa chyba ok 3 miesiące +- kolejne trzy na egzaminy (to już idę dramatycznym tokiem zdawania) bo przecież teraz są egz. co tydzień - nawet szybciej więc w te 3 miechy zdąrzyła by kilkanaście razy zdac hehe

Zależy jej, ale stwierdziła, że chce wznowić prawko. W tym problem, że ok 5 lat temu chodziła na prawko i przerwała , teraz jedynie boi się, że ciąża znowu by pokrzyżowała plany, a potem znowu dokupywanie jazd = kasa

Kochana wszystko da się pogodzić ;) Wystarczy chcieć ;) Powodzonka dla przyjaciółki :P

Zgłoś nadużycie #71717 29 kwietnia 2014, 19:57

Szpilkka Supermama
Dzięki dziewczyny za opinie. Ja z powodu prawka na pewno bym nie wstrzymała "ciążenia". Zresztą na pewno się przyda po urodzeniu maleństwa, nie trzeba się nikogo prosic o transport.

Ja niebawem idę na staż, udało mi się załatwic w końcuu!!! i wpisałam się z powrotem do tabelki bo ostatnio poszliśmy na całość , więc zatestuje dla pewności ;-)

Zgłoś nadużycie #71718 29 kwietnia 2014, 19:59

hakuna.matata Supermama
Szpilka jaki staz? gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #71719 29 kwietnia 2014, 19:59

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Dzięki dziewczyny za opinie. Ja z powodu prawka na pewno bym nie wstrzymała "ciążenia". Zresztą na pewno się przyda po urodzeniu maleństwa, nie trzeba się nikogo prosic o transport.

Ja niebawem idę na staż, udało mi się załatwic w końcuu!!! i wpisałam się z powrotem do tabelki bo ostatnio poszliśmy na całość , więc zatestuje dla pewności ;-)

no i super ;)

Zgłoś nadużycie #71720 29 kwietnia 2014, 20:00

Tasiemka Supermama
a gdzie ten staż? :)

Zgłoś nadużycie #71721 29 kwietnia 2014, 20:04

Inezka Gotowa na wszystko

nati123 napisał(a)

Bardzo fajnie.. Bawiły by sie razem :D moja jest z lutego a Twoja ??

moja z października ;) ale ubrania jej kupuję na 116. Wysoka po rodzicach :)

Zgłoś nadużycie #71722 29 kwietnia 2014, 20:07

Szpilkka napisał(a)

super wiadomości! :)

Zgłoś nadużycie #71723 29 kwietnia 2014, 20:11

Agusia2013 napisał(a)

Elegansko i pysznie :D Mam pomysł
:D
Robiłas kiedyś kurczaka na sztorc ?? Jest to kurczak na butelce inni robia z piwem ja akurat z białym winem :) Do tego pieczone ziemniaczki pychaaaa ... A na przystawke krem z brokół z parmezanem i płatkami migdałów :)

dobre, dobre :) nie robiłam takiego kurczaka jeszcze.
Ja też lubię eksperymentować :)
Krem z brokułów z płatkami robię często bo lubię brokuła i moja córka lubi :) ale parmezanu nie dodawałam, trzeba spróbować.

Na razie mam deser - lody wanilniowe w pieczonych jabłkach z rodzynkami.

Zgłoś nadużycie #71724 29 kwietnia 2014, 20:17

Tasiemka Supermama
u mnie leje a cały dzień tak pięknie było...

Zgłoś nadużycie #71725 29 kwietnia 2014, 20:20

hakuna.matata Supermama
Lody w jabłkach do mnie nie przemawiają ;) Wolała bym tradycyjną szarlotkę na ciepło z gałką lodów ;)
I za kurczakiem na butelce tez nie przepadam ;)
Ale ja nie umiem dobrze gotować, więc nie jestem dobrym krytykiem ;)
Tzn robie smaczne rzeczy ale na pewno nie można nazwać ich eleganckimi ;)

Zgłoś nadużycie #71726 29 kwietnia 2014, 20:54

Szpilkka Supermama
Staż w sklepie z odzieżą, ale mam jeszcze do wyboru staż w przedszkolu. Mam jeszcze czas bo staż dopiero za kilka miesiecy ;/ Nawet nie wiecie jak trudno załatwić sobie jakiekolwiek miejsce ;/ obeszłam już tyle kwiaciarni, salonów kosmetycznych i fryzjerskich ... nigdzie nie potrzebują ;/;/

Zgłoś nadużycie #71727 29 kwietnia 2014, 20:57

hakuna.matata Supermama

Szpilkka napisał(a)

Staż w sklepie z odzieżą, ale mam jeszcze do wyboru staż w przedszkolu. Mam jeszcze czas bo staż dopiero za kilka miesiecy ;/ Nawet nie wiecie jak trudno załatwić sobie jakiekolwiek miejsce ;/ obeszłam już tyle kwiaciarni, salonów kosmetycznych i fryzjerskich ... nigdzie nie potrzebują ;/;/

To znaczy kiedy zaczynasz i ile taki staż trwa? Jeżeli w tym czasie zajdziesz w ciążę to co wtedy?

Zgłoś nadużycie #71728 29 kwietnia 2014, 20:58

Edka82 Fajna mama
Kufa mac nic nie kupiłam, ale chyba zmienię koncepcję, z sukienki na jakaś spódniczkę np. granatowa i do tego jasna kolorowa bluzka, czy coś :/ a teraz wam napisze dlaczego takie cisnienie na elegancki wygląd na tej komunii :D Bo chrzestnym jest mój były narzeczony a przed exem zawsze 200 % formy ;) Fryzjer umówiony, kosmetyczka też, nawet rzęsy sobie przedłużę ;D :p

Zgłoś nadużycie #71729 29 kwietnia 2014, 21:00

Tasiemka Supermama

Edka82 napisał(a)

Kufa mac nic nie kupiłam, ale chyba zmienię koncepcję, z sukienki na jakaś spódniczkę np. granatowa i do tego jasna kolorowa bluzka, czy coś :/ a teraz wam napisze dlaczego takie cisnienie na elegancki wygląd na tej komunii :D Bo chrzestnym jest mój były narzeczony a przed exem zawsze 200 % formy ;) Fryzjer umówiony, kosmetyczka też, nawet rzęsy sobie przedłużę ;D :p

o rzesz kurfa :D

Zgłoś nadużycie #71730 29 kwietnia 2014, 21:01

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

o widzisz - to fajno, a co do szukania i załatwiania to wiem doskonale... ;/