Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #71191 27 kwietnia 2014, 17:14

Dominika1804 Świeżo upieczona
Witam. Piszę z pytaniem, bo juz jestem maksymalnie zagubiona! owulację miałam 20 kwietnia i w tym czasie staraliśmy się z mężem o dziecko. zawsze mam cykle 29 dniowe, w trakcie owu ból jajnika, krwawienie. tym razem też tak się zaczynało, ale po stosunku wszystko ustało, tylko biały kaszkowaty śluz i tak do dziś. Zrobiłam rano test i wyszedł negatynie! :( a dziś caly dzień się źle czuję (zreszta wczoraj wieczorem też odczuwałam bóle w podbrzyuszu). Chyba sobie uroiłam ciążę, bo czy test mógłby się mylić, czy zrobiłam go zbyt wcześnie ?? ? proszę o pomoc!

Zgłoś nadużycie #71192 27 kwietnia 2014, 17:16

następny okres powinnam mieć w niedz. 4.05.

Zgłoś nadużycie #71193 27 kwietnia 2014, 17:40

takasobieja Fajna mama

Dominika1804 napisał(a)

Witam. Piszę z pytaniem, bo juz jestem maksymalnie zagubiona! owulację miałam 20 kwietnia i w tym czasie staraliśmy się z mężem o dziecko. zawsze mam cykle 29 dniowe, w trakcie owu ból jajnika, krwawienie. tym razem też tak się zaczynało, ale po stosunku wszystko ustało, tylko biały kaszkowaty śluz i tak do dziś. Zrobiłam rano test i wyszedł negatynie! :( a dziś caly dzień się źle czuję (zreszta wczoraj wieczorem też odczuwałam bóle w podbrzyuszu). Chyba sobie uroiłam ciążę, bo czy test mógłby się mylić, czy zrobiłam go zbyt wcześnie ?? ? proszę o pomoc!

nie wkręcaj sobie :) jaki test pokazę Ci 7dni po owu dwie kreski ?? :) śluz kremowy ma siępo owu ... to normalne, ból jajnika jest albo bo pęcherzyk nie pękł, albo bo ciałko żółte wysyla się by wyprodukować progesteron :)

Zgłoś nadużycie #71194 27 kwietnia 2014, 18:06

aha czyli czekać dalej i kiedy mam zrobić kolejny test czy czekać na miesiączkę? zwykle bolał mnie jajnik tylko podczas owu... potem nic, i śluzu nie mam takiego jak zawsze...

Zgłoś nadużycie #71195 27 kwietnia 2014, 18:06

aha czyli czekać dalej i kiedy mam zrobić kolejny test czy czekać na miesiączkę? zwykle bolał mnie jajnik tylko podczas owu... potem nic, i śluzu nie mam takiego jak zawsze...

Zgłoś nadużycie #71196 27 kwietnia 2014, 18:15

Lenka87 Fajna mama
Mam regularne cykle (28 dni), dzisiaj jest 20 dzień cyklu. Od 2 dni mam nudności i bolą mnie piersi. Zastanawiam się czy mogą to być objawy ciąży. Wydaje mi się, że to trochę za wcześnie. Co sądzicie?
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #71197 27 kwietnia 2014, 18:19

takasobieja Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Mam regularne cykle (28 dni), dzisiaj jest 20 dzień cyklu. Od 2 dni mam nudności i bolą mnie piersi. Zastanawiam się czy mogą to być objawy ciąży. Wydaje mi się, że to trochę za wcześnie. Co sądzicie?

Na pewno za wcześnie... owu miałaś 6 dni temu... zarodek zazwyczaj zagnieżdża się od 7 do 12 dnia po owu... wiec nie możliwe abyś miała jakieś objawy... piersi maja prawo boleć od owulacji do samej miesiączki :)
Najbardziej wiarygodny test będzie w dniu spodziewanej miesiączki :) ... więc DOminisiu 04.05 :) a koleżanka Lenka dzień później :)

Zgłoś nadużycie #71198 27 kwietnia 2014, 18:20

Beata79 Fajna mama
no i dupa,okres dostałam jeszcze nie leci konkretnie,byłam z męzem na spacerku no i serduszkoawliśmy a potem było troche krwi na papierze,wiec okres,rano albo w nocy sie rozkreci :(

Zgłoś nadużycie #71199 27 kwietnia 2014, 18:22

takasobieja Fajna mama

Dominika1804 napisał(a)

Nie każdy cykl jest taki sam, oczywiście życzę aby to była ciąża :) ale czy dobrze znasz swoje ciało? Czasami duża ilość kremowego śluzu jest oznaką ciąży, ale najlepiej wyluzować do terminu @ i zatestować :)

Zgłoś nadużycie #71200 27 kwietnia 2014, 18:24

Ona_123 Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Nie wolałaś poczekać z informacją? To oczywiście kwestia indywidualna, ale my chyba dopiwro na poczatku II trymestru powiedzieliśmy rodzinie.
A jeżeli chodzi o pracę to jestem w szoku i jeszcze bardziej nienawidzę naszego państwa :( Mamy niż demograficzny a zamiast pomagac matkom to tylko kłody pod nogi rzucają :(

Nie jest tak łatwo utrzymać tego w tajemnicy, gdyż mieszkam z rodzicami, a ciąża jest na podtrzymaniu, więc dziwne byłoby to moje nic nie robienie, jak dotąd byłam wiecznie gdzieś w drodze :)
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #71201 27 kwietnia 2014, 18:24

takasobieja Fajna mama

Beata79 napisał(a)

no i dupa,okres dostałam jeszcze nie leci konkretnie,byłam z męzem na spacerku no i serduszkoawliśmy a potem było troche krwi na papierze,wiec okres,rano albo w nocy sie rozkreci :(

Przykro mi :( ... mi się okres wlasnie kończy... pomyśl Beatko, kolejny miesiąc kolejne starania :) wiem, że długo to u nas trwa, ale za to nasze dzieci będą idealnie "wykończone" :P hihi... a Twój mąż się badał? tzn nasienie

Zgłoś nadużycie #71202 27 kwietnia 2014, 18:24

Ona_123 Supermama

takasobieja napisał(a)

Ale popatrz! To tak miało być :) dopiero co mieliście ślub... miało być wszystko po kolei :) )

A kto to wie
:)
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #71203 27 kwietnia 2014, 18:25

Ona_123 Supermama

Dominika1804 napisał(a)

Powtórz test za kilka dni.

Zgłoś nadużycie #71204 27 kwietnia 2014, 18:27

Beata79 Fajna mama
tak badał się i ma bardzo dobre wyniki,ja tez juz badałam tarczyce,hormony,miałam hsg,szczeze jestem juz zrezygnowana chyba nigdy mi sie nie uda

Zgłoś nadużycie #71205 27 kwietnia 2014, 18:31

takasobieja Fajna mama

Beata79 napisał(a)

tak badał się i ma bardzo dobre wyniki,ja tez juz badałam tarczyce,hormony,miałam hsg,szczeze jestem juz zrezygnowana chyba nigdy mi sie nie uda

a nie myśleliście o inseminacji? A te jego dobre wyniki to jakie? jeśli mogę wiedzieć?

Zgłoś nadużycie #71206 27 kwietnia 2014, 18:31

Ona_123 Supermama

Beata79 napisał(a)

Ja też przestałam już wierzyć, że się uda i nie myślałam o tym i proszę samo niespodziankę zrobiło. Do dziś nie wierzę, że jestem w ciąży.

Zgłoś nadużycie #71207 27 kwietnia 2014, 18:34

Beata79 Fajna mama
miał szczegółowe badanie nasienia i wszystkie idealne,duzo zywych ruchliwych plemników, i cała morfologia nasienia też dobra,o inseminacji nie myślałam

Zgłoś nadużycie #71208 27 kwietnia 2014, 18:34

takasobieja Fajna mama

Ona_123 napisał(a)

Ja też przestałam już wierzyć, że się uda i nie myślałam o tym i proszę samo niespodziankę zrobiło. Do dziś nie wierzę, że jestem w ciąży.

kiedy masz wizytę na usg? :)

Zgłoś nadużycie #71209 27 kwietnia 2014, 18:36

Ona_123 Supermama

takasobieja napisał(a)

kiedy masz wizytę na usg? :)

We wtorek. Może w końcu zobaczę fasolkę :)
Nawet już sobie ubzdurałam, że chłopak będzie :D

Zgłoś nadużycie #71210 27 kwietnia 2014, 18:36

Beata79 Fajna mama

Ona_123 napisał(a)

ja chyba musze sobie darować te starania bo im bardziej sie chce to klapa,nie wiem czy ma sens łykanie tych tabletek