Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #70151 23 kwietnia 2014, 12:40

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Módlmy się razem to może się uda ;)
Mam 4 konta na ovu ;) 2 stare - tempka z buzi i dowcipna i 2 nowe gdzie zaznaczam wszystko identycznie jak na starych ale są nowe więc kolorowe, pokazało kiedy płodne itd.

spryciula :P

Zgłoś nadużycie #70152 23 kwietnia 2014, 12:42

Tasiemka Supermama
jestem już tak apropo :) ale piękny dzień, a ja się muszę uczyć :(

Zgłoś nadużycie #70153 23 kwietnia 2014, 12:49

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

a co studiujesz ??

Zgłoś nadużycie #70154 23 kwietnia 2014, 12:54

Beebee Gotowa na wszystko

Tasiemka napisał(a)

Tasiemka to i tak nie najgorzej, ja siedzę w pracy a słońce daje mi w plecy... ;)

Zgłoś nadużycie #70155 23 kwietnia 2014, 12:58

Tasiemka Supermama

nadia1991 napisał(a)

a co studiujesz ??

oligofrenopedagogikę z edukacją integracyjną ;)

Zgłoś nadużycie #70156 23 kwietnia 2014, 12:59

Tasiemka Supermama

Beebee napisał(a)

Tasiemka to i tak nie najgorzej, ja siedzę w pracy a słońce daje mi w plecy... ;)

no to racja, ale w taką cudną pogodę można tyle rzeczy zrobić, muszę pomidory wsadzić, trawkę wykosić... a tu notatki przed nos i heja...;/

Zgłoś nadużycie #70157 23 kwietnia 2014, 13:15

Tasiemka napisał(a)

no to racja, ale w taką cudną pogodę można tyle rzeczy zrobić, muszę pomidory wsadzić, trawkę wykosić... a tu notatki przed nos i heja...;/

No tak, ja tak będę siedziała w sobotę, w poniedziałek mam obronę ;) a co do sadzenia ja ostatnio zasiałam kukurydzę, nawet mi wykiełkowała pięknie ale kot mi ją zeżarł :(

Zgłoś nadużycie #70158 23 kwietnia 2014, 13:18

Tasiemka Supermama

Beebee napisał(a)

No tak, ja tak będę siedziała w sobotę, w poniedziałek mam obronę ;) a co do sadzenia ja ostatnio zasiałam kukurydzę, nawet mi wykiełkowała pięknie ale kot mi ją zeżarł :(

te zwierzątka są kochane :D ale czasem potrafią dobić :D

Zgłoś nadużycie #70159 23 kwietnia 2014, 13:19

Tasiemka Supermama
Beebee a ty co studiowałaś (bo już chyba mogę tak napisać :D )?

Zgłoś nadużycie #70160 23 kwietnia 2014, 13:22

Tasiemka napisał(a)

Beebee a ty co studiowałaś (bo już chyba mogę tak napisać :D )?

No to prawda, a najlepsze jest to że nic innego nie zjadała mi ta moja kocica nigdy a kukurydzę musiała grr...ja studiowałam/ studiuję wokalistykę :D

Zgłoś nadużycie #70161 23 kwietnia 2014, 13:29

hakuna.matata Supermama

Beebee napisał(a)

No to prawda, a najlepsze jest to że nic innego nie zjadała mi ta moja kocica nigdy a kukurydzę musiała grr...ja studiowałam/ studiuję wokalistykę :D

a co się po tym robi? :D

Tasiemka napisał(a)

oligofrenopedagogikę z edukacją integracyjną ;)

jaka nazwa :D

Beebee napisał(a)

buahahaha :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #70162 23 kwietnia 2014, 13:33

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

podzielam to pytanie :D ale pewnie można uczyć śpiewu czy coś w tym stylu, tak?

zawsze mnie fascynowała ta nazwa, a potem się okazało, że to jest związane z tym co mnie interesuje :D hehe :D

Zgłoś nadużycie #70163 23 kwietnia 2014, 13:39

hakuna.matata napisał(a)

buahahaha :D

Hakuna po tym można robić duuużo rzeczy w sumie ;) możesz uczyć, możesz prowadzić chór, możesz pracować w teatrze muzycznym, możesz podkładać głosy pod bajki, filmy itp. Jest tego trochę. Ja jestem bardziej ciekawa czym dokładnie będzie się zajmować tasiemka po studiach, bo kiedyś słyszałam o tym kierunku ale nigdy za bardzo się tym nie interesowałam żeby wiedzieć więcej.
A co do mojej kukurydzy to na pocz. nie było mi do śmiechu ;) Jak wychodziłam z domu miała piękne zielone liście a jak wróciłam sterczały tylko brązowe kikuty :/ a mój kot oczywiście udawał że nie ma pojęcia o co chodzi :P

Zgłoś nadużycie #70164 23 kwietnia 2014, 13:44

hakuna.matata Supermama

Beebee napisał(a)

Hakuna po tym można robić duuużo rzeczy w sumie ;) możesz uczyć, możesz prowadzić chór, możesz pracować w teatrze muzycznym, możesz podkładać głosy pod bajki, filmy itp. Jest tego trochę. Ja jestem bardziej ciekawa czym dokładnie będzie się zajmować tasiemka po studiach, bo kiedyś słyszałam o tym kierunku ale nigdy za bardzo się tym nie interesowałam żeby wiedzieć więcej.
A co do mojej kukurydzy to na pocz. nie było mi do śmiechu ;) Jak wychodziłam z domu miała piękne zielone liście a jak wróciłam sterczały tylko brązowe kikuty :/ a mój kot oczywiście udawał że nie ma pojęcia o co chodzi :P

najbardziej podoba mi się to co wytłuściłam :)
A lubi Twój kot owies? Bo mojej cioci 4 koty uwielbiają zielone listki owsa :)

Zgłoś nadużycie #70165 23 kwietnia 2014, 13:46

Tasiemka Supermama

Beebee napisał(a)

Ja jestem bardziej ciekawa czym dokładnie będzie się zajmować tasiemka po studiach, bo kiedyś słyszałam o tym kierunku ale nigdy za bardzo się tym nie interesowałam żeby wiedzieć więcej.

To jest kierunek dla ludzi z twardą psychą :D na początku miałam opory, aleeee potem z czasem mi przeszło - jak już miałam z tym do czynienia :)
dla wyjasnienia oligogrenopedagogika jest pedagogiką upośledzonych umysłowo, służy im jako jeden z działów pedagogiki specjalnej. Dla jednostek o obniżonej sprawności umysłowej ustala taki metodyczny tok działalności wychowującej, aby osiągały wszechstronny rozwój, do szczytu swoich indywidualnych możliwości, i aby równocześnie zdobywały umiejętności w zakresie adaptacji społecznej. TO tak w MEGA dużym skrócie :)
Pracować można np. w szkołach/przedszkolach integracyjnych, specjalnych, warsztatach terapii zajęciowej, itp. itd :)

Zgłoś nadużycie #70166 23 kwietnia 2014, 13:50

Edka82 Fajna mama
Ja w pracy, ale chciałam Wam napisać cos dziwnego. Posłodziłam sobie kawę i była tak obrzydliwie słodka, ze nie dało sie tego pić :/ Jestem przekonana, ze posłodziłam normalnie tyle co zwykle, chyba, ze mózg mi się wyłączył na parę sekund i posłodziłam podwójnie, nieświadomie.

Zgłoś nadużycie #70167 23 kwietnia 2014, 13:51

Tasiemka Supermama

Edka82 napisał(a)

Ja w pracy, ale chciałam Wam napisać cos dziwnego. Posłodziłam sobie kawę i była tak obrzydliwie słodka, ze nie dało sie tego pić :/ Jestem przekonana, ze posłodziłam normalnie tyle co zwykle, chyba, ze mózg mi się wyłączył na parę sekund i posłodziłam podwójnie, nieświadomie.

Edka... a co to za roztargnienie... ;> Ty lepiej kup po drodze z pracy ze dwa testy :P

Zgłoś nadużycie #70168 23 kwietnia 2014, 13:53

hakuna.matata Supermama
Tasiemka podziwiam ludzi którzy decydują się na taka pracę - ja nie mam w sobie dość empatii.

Zgłoś nadużycie #70169 23 kwietnia 2014, 13:54

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Edka... a co to za roztargnienie... ;> Ty lepiej kup po drodze z pracy ze dwa testy :P

i zaraz po zrobieniu wrzuć nam fotkę z pozytywnymi informacjami :)

Zgłoś nadużycie #70170 23 kwietnia 2014, 13:58

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

To jest kierunek dla ludzi z twardą psychą :D na początku miałam opory, aleeee potem z czasem mi przeszło - jak już miałam z tym do czynienia :)
dla wyjasnienia oligogrenopedagogika jest pedagogiką upośledzonych umysłowo, służy im jako jeden z działów pedagogiki specjalnej. Dla jednostek o obniżonej sprawności umysłowej ustala taki metodyczny tok działalności wychowującej, aby osiągały wszechstronny rozwój, do szczytu swoich indywidualnych możliwości, i aby równocześnie zdobywały umiejętności w zakresie adaptacji społecznej. TO tak w MEGA dużym skrócie :)
Pracować można np. w szkołach/przedszkolach integracyjnych, specjalnych, warsztatach terapii zajęciowej, itp. itd :)

a miałaś już jakieś praktyki w szkołach lub innych miejscach?