Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #69751 17 kwietnia 2014, 16:49

takasobieja Fajna mama
boziu... co tu taka cisza :) ) ja dzis umylam okna, wypralam firanki, wieszalam moja 8m firane chyba godz. Kupilam kolczyki na chrzest :) za 202zl 585 proba z cyrkoniami z angielska zatyczka :P . a w aparcie takie same kosztowaly 400zl. :/ ladny narzut. umylam zyrandole :D i szafy u gory :P w szafach mi maz posprzatal :D hihi...

Zgłoś nadużycie #69752 17 kwietnia 2014, 16:51

gusiaa Supermama
Takasobieja jak przeczucia ??
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #69753 17 kwietnia 2014, 17:08

mamelka Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

ale pytam o egzamin praktyczny bo teoretyczny to wiem że zdałaś :-) czyli czeka cię pierwszy egzamin ? Powodzenia (i nie dziękuj) ;p

Nie, wszystko zdane, praktyka też :) Już czekam na prawko :)

Zgłoś nadużycie #69754 17 kwietnia 2014, 17:11

nadia1991 Fajna mama
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!! :D

Zgłoś nadużycie #69755 17 kwietnia 2014, 17:12

mamelka Fajna mama
A ja stwierdziłam, że muszę upiec jakiś sernik, szukałam, szukałam i znalazłam taki na który mi od razu ślinianki zaczęły działać ze zdwojoną siłą :D Robię sernik jagodowy, właśnie siedzi w piecu, zobaczymy co z niego wyjdzie :)

Zgłoś nadużycie #69756 17 kwietnia 2014, 17:13

nadia1991 Fajna mama
ale dzisiaj dziwnie normalnie zasypiam na stojąco :) wczoraj miałam tak samo, mężulek wrócił do domu wykąpał się wszedł do łóżka a ja nawet nie wiedziałam kiedy tak mocno spałam :) nie zdarza mi się to często

Zgłoś nadużycie #69757 17 kwietnia 2014, 17:17

nadia1991 Fajna mama

mamelka napisał(a)

A ja stwierdziłam, że muszę upiec jakiś sernik, szukałam, szukałam i znalazłam taki na który mi od razu ślinianki zaczęły działać ze zdwojoną siłą :D Robię sernik jagodowy, właśnie siedzi w piecu, zobaczymy co z niego wyjdzie :)

u mnie w domu już też zaczeło się szaleństwo z pieczeniem ciast niestety w tym roku będę tylko jadła bo nie mam kiedy sama coś przyrządzić

Zgłoś nadużycie #69758 17 kwietnia 2014, 17:35

Edka82 Fajna mama
My teraz idziemy coś zjeść, bo obiadu nie mam :P Na zakupy, jeszcze kurze w dużym pokoju, kuchnie ogarnąć i firanki z dużego pokoju uprać, na mokro rozwieszę, nie gniota sie generalnie roboty na godzinę z hakiem, jutro z rana odkurzę ponownie i umyję podłogi. Pazury niebieskie, fotka potem :)

Zgłoś nadużycie #69759 17 kwietnia 2014, 17:58

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko

takasobieja napisał(a)

boziu... co tu taka cisza :) ) ja dzis umylam okna, wypralam firanki, wieszalam moja 8m firane chyba godz. Kupilam kolczyki na chrzest :) za 202zl 585 proba z cyrkoniami z angielska zatyczka :P . a w aparcie takie same kosztowaly 400zl. :/ ladny narzut. umylam zyrandole :D i szafy u gory :P w szafach mi maz posprzatal :D hihi...

Apart do tanich nie należy...

Tasiemka napisał(a)

no masakra z tym , nie miałam tak wcześniej... ;/

Może pierwszy cykl... ja też nie zawsze czuję owu... a nawet częściej jej nie czuję niż czuje
Mi dziś słabo ogólnie, troszkę mnie mdli, ale doszłam do wniosku, że to wiosenne przesilenie.

mamelka napisał(a)

Taaaaak :) Zdane, w przyszłym tygodniu wyjeżdżam na autostradę ;)

Gratulacje

Zgłoś nadużycie #69760 17 kwietnia 2014, 18:04

hakuna.matata Supermama
Wczoraj była u mnie tesciowa i temat zszedł na ciasta i pokazałam jej jakie ciasta, torty itp piecze moja koleżanka i jak teściowa zobaczyła tort bezowy to myślałam ze mi laptopa zaślini i na wielkanoc zamówiła tort bezowy :D bedzie tak trochę mniej tradycyjnie ;)
ja zrobie mazurki.

Mamelka a jak zaczełam czytac o slinotoku i serniku to od razu wiedziałam ze chodzi o jagody :) pokaz jak wyszedł :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #69761 17 kwietnia 2014, 18:26

Beata79 Fajna mama
hej!ale dużo czytania na forum,wczoraj bylam bez neta brak zasięgu,masakra!ktoś zaciazył?ja ból cycorów a okres na 29dopiero wiec pomęcze się,jeszcze jutro do pracy a potem we wtorek na 2zmianę

Zgłoś nadużycie #69762 17 kwietnia 2014, 18:33

Szpilkka Supermama

mamelka napisał(a)

Nie, wszystko zdane, praktyka też :) Już czekam na prawko :)

oooooo no to czemu się nie chwalisz :-) super! jednak te nowe zasady nie są takie trudne jak mówią ;-)

Zgłoś nadużycie #69763 17 kwietnia 2014, 18:40

mamelka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Mamelka a jak zaczełam czytac o slinotoku i serniku to od razu wiedziałam ze chodzi o jagody :) pokaz jak wyszedł :)

Hehe, chyba nadajemy na tych samych falach :D Pokaże jutro, bo noc musi przeleżakować w lodówce :)

Zgłoś nadużycie #69764 17 kwietnia 2014, 18:40

mamelka Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

oooooo no to czemu się nie chwalisz :-) super! jednak te nowe zasady nie są takie trudne jak mówią ;-)

No pratktyka w sumie chyba jest bez większych zmian, chyba tylko dodatkowo jakieś tam zadania doszły na placu i w mieście, nie wiem dokładnie jak było przed tymi zmianiami, więc nie powiem, ale mój był ze mną i mówił, że jak on zdawał (jakieś 10 lat temu to było inaczej), a teoria to wiadomo jak to  z nią teraz jest, nauczyć się trzeba przepisów to bez problemu się zda :) Tak się cieszę, że w końcu usiądę za kierownicę sama bez pilota i nikt mi nie będzie mówił jak i gdzie mam jechać i ze przekraczam prędkość o 3 km, albo, że nie spojrzałam w lusterko przy zjeździe z ronda :)

Zgłoś nadużycie #69765 17 kwietnia 2014, 18:49

mamelka Fajna mama
A w Rossmanie kupiłam sobie dzisiaj ten balsam z Nivea do mycia pod prysznic, bo dużo dobrego o nim słyszłam, zobaczymy jak działa, miała go któraś? Kupiłam też http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=43249 zachęcona bardzo, bardzo dobrymi opiniami, zapłaciłam za niego ok 8 zł :)

Zgłoś nadużycie #69766 17 kwietnia 2014, 18:49

takasobieja Fajna mama
Mamoaniołka wiem, że apart nie jest tani :) całą moją biżuterię od męża mam z apartu, pierścionki, łańcuszek, kolczyki, zawieszki ... wszystko próby 585 z diamentami, szafirami ble ble... i były one w dobrych cenach. Ale kolczyki dziecięce w takiej cenie to przesada. :/ z samymi cyrkonami :/

Zgłoś nadużycie #69767 17 kwietnia 2014, 18:50

takasobieja Fajna mama

mamelka napisał(a)

A w Rossmanie kupiłam sobie dzisiaj ten balsam z Nivea do mycia pod prysznic, bo dużo dobrego o nim słyszłam, zobaczymy jak działa, miała go któraś? Kupiłam też http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=43249 zachęcona bardzo, bardzo dobrymi opiniami, zapłaciłam za niego ok 8 zł :)

Niestety go nie miałam :( ale teściowa chwaliła... :) gratuluje zdania prawka!

Zgłoś nadużycie #69768 17 kwietnia 2014, 18:52

hakuna.matata Supermama

mamelka napisał(a)

No pratktyka w sumie chyba jest bez większych zmian, chyba tylko dodatkowo jakieś tam zadania doszły na placu i w mieście, nie wiem dokładnie jak było przed tymi zmianiami, więc nie powiem, ale mój był ze mną i mówił, że jak on zdawał (jakieś 10 lat temu to było inaczej), a teoria to wiadomo jak to  z nią teraz jest, nauczyć się trzeba przepisów to bez problemu się zda :) Tak się cieszę, że w końcu usiądę za kierownicę sama bez pilota i nikt mi nie będzie mówił jak i gdzie mam jechać i ze przekraczam prędkość o 3 km, albo, że nie spojrzałam w lusterko przy zjeździe z ronda :)

Ja po zdaniu miałam gorzej jak na kursie a to przez to, że nie miałam wcale doświadczenia w jeździe (beznadziejna szkoła jazdy) i przez mojego ojca-terrorystę, odebrałam prawko i było tak: jedz szybciej, dlaczego nie wyprzedzasz, nie bój się, autobus ci nic nie zrobi, autobusy po obu stronach też ci nic nie zrobią, żaden autobus i tir ci nic nie zrobi, zaden autobus ani tir ci nic nie zrobi jak bedziesz jechać odpowiednio szybko i czujnie - trzeba patrzec we wszystkie lusterka na raz, nie wykonywać pochopnych ruchów i jechac szybko, dlaczego nie patrzysz we wsteczne lusterko, dlaczego zwalniasz..... i tak póki nie kupiłam sobie samochodu i nauczyłam sie dobrze jezdzić ;)

Zgłoś nadużycie #69769 17 kwietnia 2014, 18:55

hakuna.matata Supermama

mamelka napisał(a)

Też pierwszy raz kupiłam tą Niveę bo była w promocji :) Mi się podoba jak musze się szybko ogarnąć bo rzeczywiscie nie czekam az się wchłonie. ale do tego mam normalny balsam bo mam wrazenie ze na dłużej ona może słabo nawilżać - ale być moze sie myle. No i mimo promocji jest droga.
A to drugie nie widziałam, nie mialam ale kosmetyki BabyDream generalnie sa bardzo dobre :)

Zgłoś nadużycie #69770 17 kwietnia 2014, 18:55

mamelka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Ja po zdaniu miałam gorzej jak na kursie a to przez to, że nie miałam wcale doświadczenia w jeździe (beznadziejna szkoła jazdy) i przez mojego ojca-terrorystę, odebrałam prawko i było tak: jedz szybciej, dlaczego nie wyprzedzasz, nie bój się, autobus ci nic nie zrobi, autobusy po obu stronach też ci nic nie zrobią, żaden autobus i tir ci nic nie zrobi, zaden autobus ani tir ci nic nie zrobi jak bedziesz jechać odpowiednio szybko i czujnie - trzeba patrzec we wszystkie lusterka na raz, nie wykonywać pochopnych ruchów i jechac szybko, dlaczego nie patrzysz we wsteczne lusterko, dlaczego zwalniasz..... i tak póki nie kupiłam sobie samochodu i nauczyłam sie dobrze jezdzić ;)

Łoo Jezu, to na pewno musi być duży stres jak ktoś Ci tam mówi. Mój A powiedział, że przez pierwszy rok nigdzie nie pojadę sama (taaaaaa), nie wiem tylko czy boi się bardziej o mnie czy o samochód :D :D