Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #69571 16 kwietnia 2014, 11:27

gusiaa Supermama

Beebee napisał(a)

Biedna, jeszcze trochę pewnie poplamisz, ale moim zdaniem po zabiegu nie powinnaś mieć dużego krwawienia bo wszystko co miało wyjść już wyszło :/

Narazie jest większe niż wczoraj więc może @0się. Rozkręci..
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #69572 16 kwietnia 2014, 11:39

Tasiemka Supermama

Edka82 napisał(a)

Jaka ja rozlazła jestem :/ rozpaliłam na razie w piecu, po ogarniałam jakieś duperele, ale żadnych konkretów :/ na obiad dziś robię schab zapiekany w pomidorach, tyle dobrze, ze mam koncepcję ;P wykupiłam sobie wczoraj kolejne 3 miechy na OF. a dziś wieczorem idę na stand up bez cenzury :D słynne trio Piasecka, Giza i Ruciński :D

Odkad zjarałam wlosy i brwi nie pale w piecu :P

Zgłoś nadużycie #69573 16 kwietnia 2014, 11:40

maslanka Fajna mama

staraczka napisał(a)

edka no no no szalejesz :D
ja już zaplanowałam co dziś zrobie, mezu po mnie przyjedzie do pracy, zakupy qo domu, szybki obiad - pierogi ruskie :D mezu pojedzie do pracy a ja wstawie bigos niech się już robi na swieta, pomyje okna bo nie pada dzisiaj, odkurzę maly pokoj który nie jest używany, zrobie pranie i upieke ciasto które zamroze ;)

Mmmm....uwielbiam ruskie pierogi, w ogóle to lubię pierogi w każdej postaci, ale nienawidzę ich robić :D

Zgłoś nadużycie #69574 16 kwietnia 2014, 11:42

Tasiemka Supermama

gusiaa napisał(a)

Narazie jest większe niż wczoraj więc może @0się. Rozkręci..

Oby' oby :-( :-*

Zgłoś nadużycie #69575 16 kwietnia 2014, 11:43

Tasiemka Supermama

maslanka napisał(a)

Mmmm....uwielbiam ruskie pierogi, w ogóle to lubię pierogi w każdej postaci, ale nienawidzę ich robić :D

Podzielam Twoje zdanie :-) ja dzisiaj poszlam na latwizne i robie skrzydelka w miodzie :-P

Zgłoś nadużycie #69576 16 kwietnia 2014, 11:45

maslanka Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Odkad zjarałam wlosy i brwi nie pale w piecu :P

Wow....dobrze, że się nie poparzylam, włosy odrosna :)

Zgłoś nadużycie #69577 16 kwietnia 2014, 11:53

Tasiemka Supermama

maslanka napisał(a)

Wow....dobrze, że się nie poparzylam, włosy odrosna :)

Jak sobie to przypomne... na czole od zmarszczenia mialam takie paski jak karkówka zdjęta z grilla :P brwi jednej zero drugiej pół :-) a od polowy glowy dzieki Bogu dalo sie zrobic grzywke :-) nie wspomne o skróconych rzęsach... masakra, ale wspomnienie... niech to licho :P

Zgłoś nadużycie #69578 16 kwietnia 2014, 11:58

maslanka Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Jak sobie to przypomne... na czole od zmarszczenia mialam takie paski jak karkówka zdjęta z grilla :P brwi jednej zero drugiej pół :-) a od polowy glowy dzieki Bogu dalo sie zrobic grzywke :-) nie wspomne o skróconych rzęsach... masakra, ale wspomnienie... niech to licho :P

Ja też przez to przechodzilam ;) wiem co to znaczy Hehe :D

Zgłoś nadużycie #69579 16 kwietnia 2014, 11:59

Edka82 Fajna mama

staraczka napisał(a)

a no i zapomniałam ze jeszcze na cmentarz musimy jechać

o no tak :) do babć :)

Zgłoś nadużycie #69580 16 kwietnia 2014, 12:00

Tasiemka Supermama

maslanka napisał(a)

Ja też przez to przechodzilam ;) wiem co to znaczy Hehe :D

Teraz to sie smieje, ale wtedy to ja pierdziu... :-)

Zgłoś nadużycie #69581 16 kwietnia 2014, 12:07

Edka82 Fajna mama
Pies wykapany i wysuszony :D

Zgłoś nadużycie #69582 16 kwietnia 2014, 12:12

maslanka Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Pies wykapany i wysuszony :D

Nie masz żadnych problemów podczas kąpieli psa? Nie buntuje Ci się ??

Zgłoś nadużycie #69583 16 kwietnia 2014, 12:14

hakuna.matata Supermama

maslanka napisał(a)

Wszystkim, którzy lubią ruskie pierogi polecam naleśniki w Manekinie (Bydgoszcz, Gdańsk, łódź, Poznań, Warszawa) z nadzieniem jak właśnie w ruskich pierogach no palce lizać i dupę urywa ;)
Wszystkie inne też przepyszne.

Czekam na teściów hura hura hura ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #69584 16 kwietnia 2014, 12:18

maslanka Fajna mama
Muszę się kiedyś przejść do tego manekina, tak go zachwalasz :) ja jestem smakoszem wszelkich piergow nalesnikow, generalnie wszystko co na bazie mąki jest, uwielbiam!!
Hakuna z tymi tesciami to Ty tak na serio czy się tylko zgrywasz ??

Zgłoś nadużycie #69585 16 kwietnia 2014, 12:25

Szpilkka Supermama
Hej! Przepraszam że wczoraj już nie odpisałam, ale wyłączyłam od razu laptopa i poszłam spac ;-)
Odnośnie starań to po prostu wypadło nam/ a raczej mi coś co chcę sobie zrealizować, a ciąża mi po prostu to uniemożliwi ;/ musiała bym wrócić do tych planów za rok, a też nie wiadomo czy przy dziecku będzie to możliwe jeśli zajdę. Tyle czasu już się mijamy z tą owulką, że po prostu powoli odechciewa mi się śledzenie całego cyklu, tracenie kasy na testy ciążowe i owulacyjne i te nerwy i stres ;/ To wszystko tylko po to, żeby potem okazało się że i tak owulka już była, albo będzie jak męża nie będzie. Pora postawic sobie inny priorytet niż ciągłe wpatrywanie się w kalendarzyk, liczenie dni i wsłuchiwanie się w swój organizm, żeby wychwycic jakiekolwiek objawy ;/

Zgłoś nadużycie #69586 16 kwietnia 2014, 12:28

Edka82 Fajna mama

maslanka napisał(a)

Nie masz żadnych problemów podczas kąpieli psa? Nie buntuje Ci się ??

Nie lubi tylko mycia wokól pyska,wtedy tam prosi łapka, by przestać ona bardzo grzeczna jest w ogóle, no chyba, że szcza na nowe narożniki ;) za to kot jest ciut mniej grzeczny :D

Zgłoś nadużycie #69587 16 kwietnia 2014, 12:36

hakuna.matata Supermama

maslanka napisał(a)

Muszę się kiedyś przejść do tego manekina, tak go zachwalasz :) ja jestem smakoszem wszelkich piergow nalesnikow, generalnie wszystko co na bazie mąki jest, uwielbiam!!
Hakuna z tymi tesciami to Ty tak na serio czy się tylko zgrywasz ??

pół zartem pół serio ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #69588 16 kwietnia 2014, 12:37

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Hej! Przepraszam że wczoraj już nie odpisałam, ale wyłączyłam od razu laptopa i poszłam spac ;-)
Odnośnie starań to po prostu wypadło nam/ a raczej mi coś co chcę sobie zrealizować, a ciąża mi po prostu to uniemożliwi ;/ musiała bym wrócić do tych planów za rok, a też nie wiadomo czy przy dziecku będzie to możliwe jeśli zajdę. Tyle czasu już się mijamy z tą owulką, że po prostu powoli odechciewa mi się śledzenie całego cyklu, tracenie kasy na testy ciążowe i owulacyjne i te nerwy i stres ;/ To wszystko tylko po to, żeby potem okazało się że i tak owulka już była, albo będzie jak męża nie będzie. Pora postawic sobie inny priorytet niż ciągłe wpatrywanie się w kalendarzyk, liczenie dni i wsłuchiwanie się w swój organizm, żeby wychwycic jakiekolwiek objawy ;/

Skoro tak, to pozostaje mi uszanować Twoją decyzję :) wpadaj czasem :) i pisz co słychać ;)

Zgłoś nadużycie #69589 16 kwietnia 2014, 12:39

Edka82 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

a pochwalisz się, co to za cel? hmmm...ja rozumiem, tez miałam swoje cele w życiu i ich zrealizowanie było na pierwszym miejscu, nie żałuje swoich decyzji, udało mi się zrealizować wszystkie swe pomysły i cele, młodziutka jesteś, rok Cię nie zbawi :) Powodzenia :*

Zgłoś nadużycie #69590 16 kwietnia 2014, 12:43

Tasiemka Supermama
jakie plany na dzisiejszy dzień? bo ja mam w planach zrobić obiad, jechać do babci a potem do teściowej skręcać szafę :D wyjątkowo skromne plany na dzisiaaj u mnie, ale od jutra zaczynam wypiekanie placków, więc się zacznie... bu!