Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #68771 11 kwietnia 2014, 17:03

maslanka Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

maslanka - jak twoje przeczucia jutrzejsze? :-)

Mam przeczucie, że nic z tego ;) Tempka zaczela spadać, nie ma się co oszukiwać ;)
Ale spoko, nie poddaję się :D nie ten cykl to następny ;)

Zgłoś nadużycie #68772 11 kwietnia 2014, 17:06

takasobieja Fajna mama
Mąż lepiej bo już narzeka i marudzi : :P hehe.. nie chce bliźniąt :P ooo nie! :D

Zgłoś nadużycie #68773 11 kwietnia 2014, 17:10

staraczka Supermama

takasobieja napisał(a)

Mąż lepiej bo już narzeka i marudzi : :P hehe.. nie chce bliźniąt :P ooo nie! :D

nie wiem czemu ale mam przeczucie ze "wpadniecie "wlasnie teraz :D

Zgłoś nadużycie #68774 11 kwietnia 2014, 17:18

truskaffka Gotowa na wszystko
Czemu nie? Blizniaki super sprawa :) a ile w ogole chcecie miec dzieci? 1 tylko?

Zgłoś nadużycie #68775 11 kwietnia 2014, 17:42

Szpilkka Supermama

truskaffka napisał(a)

Czemu nie? Blizniaki super sprawa :) a ile w ogole chcecie miec dzieci? 1 tylko?

Ja chciała bym 2-3 dzieci, ale wiesz miec na raz trojaczki albo bliźniaki? oj nie dziękuję. Za dużo szczęścia na raz. Co innego jest miec w odstępach dwu-trzy letnich dzieciątka ;-)

Zgłoś nadużycie #68776 11 kwietnia 2014, 19:19

Agnesss Gotowa na wszystko
Dziewczyny czy sadzicie, ze powinnam powiadomic swojego przelozonego o tym, ze jestem w ciazy? Czy milczec... Tesciowa twierdzi, ze jesli boje sie o dziecko i mam ciezkie warunki pracy a wizyta u gin dopiero na 29 to mam powiedziec... boje sie... pracuje tu 3-mce. To moja druga umowa od 31,03,14 na rok.

Zgłoś nadużycie #68777 11 kwietnia 2014, 19:25

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Byłam dziśu gina, i okazało się, że miałam owu na dwa jajniki!!!!!!!!!!!!! szok! Boże byle bliźniaków nie było :P mam ciałko żółte w każdym jajniku... Dwa policystyczne jajniory, masa pęcherzyków... :/ jakieś nowe wieści? Bo nie mam czasu czytać :P

O ja Cię, ja Cię! :D szczena mi opadła, ale by było.... :D

maslanka napisał(a)

Biedna....dobra dziewczyna z Ciebie ;) jezdzisz do kogo sie da i pomagasz w sprzataniu :) Kobieta na schwał!! :D

oj bo się zarumienię :D dzisiaj na szczeście nie sprzątałam :D dziś ratowałam jedną babcię z opresji bo nie miała prądu i trzeba było do rejonu dzwonić, a druga ma znowu zakrzepicę w nodzę i musiałam kury nakarmić i króliki :D czyli gospodarę obrobić :D hehe :D
Siedzę w domu, więc jak tylko ktoś coś ode mnie chce to pędzę, to fakt ;)

Zgłoś nadużycie #68778 11 kwietnia 2014, 19:26

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

a mi się marzą... ;) ale jako drugie w kolejności :D ogólnie chciałabym mieć trójkę :D

Zgłoś nadużycie #68779 11 kwietnia 2014, 19:28

Tasiemka Supermama

Agnesss napisał(a)

Dziewczyny czy sadzicie, ze powinnam powiadomic swojego przelozonego o tym, ze jestem w ciazy? Czy milczec... Tesciowa twierdzi, ze jesli boje sie o dziecko i mam ciezkie warunki pracy a wizyta u gin dopiero na 29 to mam powiedziec... boje sie... pracuje tu 3-mce. To moja druga umowa od 31,03,14 na rok.

Nie rozumiem, na czym Ci bardziej zależy? na dziecku czy na pracy? ja bym się nie zastanawiała, choćby mnie mięli zwolnić...

Zgłoś nadużycie #68780 11 kwietnia 2014, 19:31

Agnesss Gotowa na wszystko

Tasiemka napisał(a)

Nie rozumiem, na czym Ci bardziej zależy? na dziecku czy na pracy? ja bym się nie zastanawiała, choćby mnie mięli zwolnić...

Prosze nie oceniaj mnie zle. Ale czy jesli teraz lekarz da mi zwolnienie L4 to czy bede tylko pod ochrona panstwa, czy pracodawca placi 100% wynagrodzenia? czy trzeba przepracowac 3 miesiace?

Zgłoś nadużycie #68781 11 kwietnia 2014, 19:44

Szpilkka Supermama

Agnesss napisał(a)

Prosze nie oceniaj mnie zle. Ale czy jesli teraz lekarz da mi zwolnienie L4 to czy bede tylko pod ochrona panstwa, czy pracodawca placi 100% wynagrodzenia? czy trzeba przepracowac 3 miesiace?

Ja coś słyszałam, że od 3 miesiąca ciąży, ale jeśli masz normalną umowę to chyba od razu możesz isc na L4

Zgłoś nadużycie #68782 11 kwietnia 2014, 19:45

Tasiemka Supermama

Agnesss napisał(a)

nie oceniam Cię źle, jeśli pracodawca jest w porządku to bez problemu możesz mu powiedzieć i potraktuje Cię ok, a jeśli nie to może się jeszcze wstrzymaj, My tutaj nie możemy Ci powiedzieć konkretnie co masz zrobić. Poradź się męża, koleżanek z pracy - może miały podobną sytuację... A jak to dokładnie jest z tą "ochroną" i L4 to nie wiem, więc w tej kwestii Ci nie pomogę...

Zgłoś nadużycie #68783 11 kwietnia 2014, 19:45

hakuna.matata Supermama

takasobieja napisał(a)

Byłam dziśu gina, i okazało się, że miałam owu na dwa jajniki!!!!!!!!!!!!! szok! Boże byle bliźniaków nie było :P mam ciałko żółte w każdym jajniku... Dwa policystyczne jajniory, masa pęcherzyków... :/ jakieś nowe wieści? Bo nie mam czasu czytać :P

buahahaha ale jaja :D Bliźniaki to mega praca! Nie wiem czy dała bym radę, ale i podwójne szczęście :)

anastazjaaa napisał(a)

Moja znajoma przeszła trzy ciążę, wszystkie bliźniacze ;)

masakra :D

Agnesss napisał(a)

Hej, fajnie, ze pytasz co u mnie. Dziękuje, wszystko dobrze :) Zaspokoję Twoją ciekawość, co jadłam dziś na obiad: kurczaka z makaronem chińskim w sosie słodko-kwaśnym. Pewnie też umierasz z ciekawości jaka była dziś pogoda w stolicy - całkiem przyjemnie, ciepło i słonecznie. Bardzo się ciesze, ze moge mieć w Tobie wsparcie - przeciez od tego jest to forum :)

A odpowiadając na Twoje pytanie: chyba nie sądzisz, ze będę Ci podsyłać pod nos ogólnodostępne w googlach informacje. Jesteś już w ciąży, więc może popytaj inne ciężarne, co robić jak się boisz pracować, opisz 10 razy swoją sytuację, bo na pewno będa tak samo mało kumate jak my, że trzeba będzie im pisać milion razy to samo.
Czy test pokazał dwie grube czerwone kreski?
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #68784 11 kwietnia 2014, 19:49

Beata79 Fajna mama
a ja czuje zblizajacą sie owulkę,tylko nie wiem czemu czuje ten drugi jajnik co słabo pracował!?

Zgłoś nadużycie #68785 11 kwietnia 2014, 19:49

nati123 Fajna mama
Hejka :D ja tez bym chciała trójkę ale to lada wyzwanie.. no i tez tak różnica większa. Takasobieja to dobrze że męża masz już w domku i dobrze że miałaś owulke bliźniaki hmm.. pomyśl sobie dwa razy więcej szczęścia na raz i odchowasz i spokój :D

Zgłoś nadużycie #68786 11 kwietnia 2014, 19:52

ewcia21k Gotowa na wszystko
Takasobieja nie ważne ile i jaka płeć,ważne żeby zdrowe było :)
Ale bym ci kibicowała,ha pewnie wszystkie cioteczki tutaj cieszyłybyśmy się Twoim podwójnym szczęściem :)

Zgłoś nadużycie #68787 11 kwietnia 2014, 19:53

nati123 Fajna mama
Hakuna.matata Ty zawsze miałaś takie długie cykle ?? Czy po prostu wolisz później testować ??

Zgłoś nadużycie #68788 11 kwietnia 2014, 19:54

hakuna.matata napisał(a)

Hej, fajnie, ze pytasz co u mnie. Dziękuje, wszystko dobrze :) Zaspokoję Twoją ciekawość, co jadłam dziś na obiad: kurczaka z makaronem chińskim w sosie słodko-kwaśnym. Pewnie też umierasz z ciekawości jaka była dziś pogoda w stolicy - całkiem przyjemnie, ciepło i słonecznie. Bardzo się ciesze, ze moge mieć w Tobie wsparcie - przeciez od tego jest to forum :)

A odpowiadając na Twoje pytanie: chyba nie sądzisz, ze będę Ci podsyłać pod nos ogólnodostępne w googlach informacje. Jesteś już w ciąży, więc może popytaj inne ciężarne, co robić jak się boisz pracować, opisz 10 razy swoją sytuację, bo na pewno będa tak samo mało kumate jak my, że trzeba będzie im pisać milion razy to samo.
Czy test pokazał dwie grube czerwone kreski?

Hahaha hakuna pojechalas po bandzie :D

Zgłoś nadużycie #68789 11 kwietnia 2014, 19:55

ewcia21k Gotowa na wszystko

Beata79 napisał(a)

a ja czuje zblizajacą sie owulkę,tylko nie wiem czemu czuje ten drugi jajnik co słabo pracował!?

Beatka jak czujesz owulke to nie zastanawiaj się nad jajnikami,tylko chłopa do łóżka ciągnij :P

Zgłoś nadużycie #68790 11 kwietnia 2014, 19:56

Tasiemka napisał(a)

a mi się marzą.. ;) ale jako drugie w kolejności :D ogólnie chciałabym mieć trójkę :D

Moja kolezanka tak miala, ale ona wcale tak nie chcuala, a w zasadzie to ma bo tedaz hest właśnie w ciąży bliźniaczej a ma juz synka